Kamarad vystrilel vetrelce z baraku


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Kamarad vystrilel vetrelce z baraku

Příspěvek od cmk » pon 07.8.2006, 15:40

Tohle mi prislo od jednoho kamarada, jeden clovek tu vio, o koho jde :-)
-----------------------------------------------------------------------------------
Subjekt: vlaha sobotni noc

Tak si budu muset pořídit dvě nové EFMJ :c((

H. je blbě, dneska dostala antibiotika, ale přes weekend to chtěla přežít doma, takže jsme šli spát i v sobotu brzy…
normálně jsme spali a ve čtyři ráno hafíček vyjíknul a začal štěkat jako mentál... otevřu dveře a mluvim na něj, ale byl jak motorová myš... nedal pokoj, tak jsem cca po pěti minutách zase otevřel dveře a mluvim na něj, ale byl uplně mimo a jen furt štěkal a nedal se uklidnit... tak jsem ho dost hrubě vyhodil (ale myslim, že si toho ani nevšimnul) a on běžel někam do půlky zahrady a štěkal dál... jak ho tak poslouchám jak řve vzadu na zahradě, tak slyšim, jak někdo bere za kliku u domu...
vylezu a tam stojí nějakej chlap a čumí na mě (já v noční košili a se železem v ruce) - rovnou na něj řvu co tam dělá a ať kouká vypadnout, čumí na mě a rozhoduje se, co jako udělá - tak jsem vystřelil do země před barákem... pochopil a začal couvat... cestou jsem ještě poslal jednu do vzduchu, protože zase začal něco kecat a rozmejšlet co udělá... ten kousek od vchodu k vratům mu trval cca 25minut!
byl vožralej nebo zfetovanej, čuměl na mě jak jelito, ale zase nebyl mimo tolik, aby nepřelezl plot, nevšimnul si dvou aut a neignoroval psa, když mluvil, artikuloval dobře a chodil taky dobře - prostě zkurvysyn.... ne že byl tak vožralej že nevěděl co dělá.... ani to z něj nijak extra netáhlo…
pak jsme vzali pejska dom a už to bylo vpohodě, ale ještě dneska v noci jsme špatně spali.... jsou to kurvy zasraný
takže H. je blbě a chodí do práce, protože se sama doma bojí i když tam mám neustále k dispozici SA58... a pro tohle jsem si kupoval domeček aby se tam lidi báli!!!
tím se mi potvrdilo, že nůž je na obranu k ničemu... bejzbolka by byla optimální, ale nastal by problém kdyby byly dva...
vždycky jsem si říkal, že na obranu je do domu nejlepší brokovnice... neni - má jen dvě rány - jedna musí do vzduchu a když pak budou dva - může být problém
soused říkal, že teď na podzim taky – psy se mohly zbláznit, tak vylezl ven a tam se prochází chlap… takže dneska se cestou domů stavím na policajtech a dám jim popis… pro příště vim, že si mám opsat občanku – pak bychom se snad nemuseli bát o to, aby nám nikdo neotrávil hafíka… je to super hlídač :c)
a jak jste se měli vy? :c))
-------------------------------------------------------------------------------
Podle me reagoval tak akorat, akorat ty policajty mel mozna radsi resit hned a ne az dneska :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » pon 07.8.2006, 16:00

No, mozna dva lidi...
Jsem rad, ze to dopadlo, jak to dopadlo.
At mi uz nikdy nikdo nerika, jak je zbytecny mit v dnesni spolecnosti zbran!
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 07.8.2006, 16:07

A dalsi 2 komentare od toho kamose:
-------------------------------------------
...a řeknu ti, že kdyby tam byli dva – přičemž ten druhej měl nůž nebo bejzbolku, nebo tak něco, tak asi v pohodě, ale kdyby měl nějaký železo, asi bych o tom nevyprávěl… chce to dopilovat…
Taky jsem si zpětně neuvědomil, že jak H. zůstala v pelechu, nezabouchnul jsem za sebou dveře – měl jsem jí zvednout z pelechu a donutit jí aby zamnou zamkla… zase, kdyby jich tam bylo víc, mohl by být problém….

Měl jsem myšlení (bez cenzury):
- ustřelim mu hlavu – špinavej trávník, H. by se o tom zdálo a měl bych spoustu vysvětlování, když vlastně nic neudělal
- ustřelim mu nohu – musel bych pustit železo a odtáhnout ho z tý zahrady a pak zase to vysvětlování
- díky tomu vysvětlování jsem okamžitě zavrhnul i ruku :c)
- zavřu ho do sklepa a počkám na fízly – přijedou za půl hodiny, pak strávim dvě hodiny na fízlárně a jeho pustěj s tim, že bude tvrdit, že přece nic neudělal, že jenom ví, že tady choděj zloději, tak šel otevřenou brankou zkontrolovat jestli je zamčeno – jsou to kurvy zasraný, vymyslí si cokoli
- takže vyhodit do frndy… jenže couval pozadu, furt se snažil něco kecat atd atd – fakt jsem byl překvapeném když jsem zjistil, že to trvalo pětadvacet minut řvají!!!!

Přemejlel jsem,že bych zařval na H. aby mi podala něco těžkýho, že ho tim aspoň přetáhnu a přerazim mu hnátu, ale nedovolil jsem si to, protože jsem čuměl jestli tam nejsou dva… navíc kdyby es mi to fakt povedlo, tak se ta svině přijde pomstít za to, že si tři měsíce musí vytírat prdel levou rukou a otráví nám našeho skvělého hlídače :c( ale to mi došlo až potom…

Když jsem přemejšlel o těch poliších, tak v tom taky hrálo roli to, že jsem si nevzal telefon ssebou a H. ležela v pelechu – bylo jí fakt špatně a zase – mělo to výhodu, že buzna nevěděl, že jsme tam dva a že jí neviděl – takže když já dostanu po budce někde v průjezdu, tak H.minou….

Suma z debaty a dotazů od S.: míření v pohodě, začal jsem se klepat po celym těle až když jsem se vrátil dom a lehnul si. Kdybych měl po ruce bejzbolku, stejně bych si jí nevzal, protože nevim jestli tam někde nejsou dva a bál bych se aby mi nevzali železo, když jenom čuměl – kopnul/odstrčil jsem ho nohou do prsou, ale byl jsem posranej, že mě za tu hnátu chytí…navíc to mohl celý hrát a byl bych v průseru moc moc velkym a ne já sám…. Dál to, že se mu nic nestalo znamená, že si to SNAD bude pamatovat, ale SNAD nemá důvod se mstít na hafíkovi….
-----------------------------------------------------------------------
Nicméně ještě výsledek:
- ostnatej drát si na plot nedáme
- dneska jsem slíbil H., že namontuju 500W halogen s pohybovym čidlem
- ověřil jsem si, že v krizovkách jsem v klidu a byl jsem si jist, že jestli udělá ten zmrd něco co se mi fakt nebude líbit, trefim ho
- nestřílel bych do hlavy, ale do hrudníku a jen jednu ránu a pak bych byl čekal co se stane – asi i proto, že má větší šanci přežít (i když asi bych trefoval srdce) ale hlavně kvůli tomu, abych nezasvinil ten trávník a H. se o tom nezdálo – nicméně beru, že jsem v tomhle trošku jinej, protože jsem mozků viděl nespočet – i když to byly jen vepřový nebo hovězí….

Mizim dom montovat světlo – ještě se z domova připojím :c)
Lovu zdar!
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » pon 07.8.2006, 16:14

Přesně tohle mě taky mnohokrát napadlo - když toho mamrda naštvete, ale nezabijete, přijde si to s vámi kdykoli jakkoli vyřídit - on ví, kde bydlíte, ne naopak.
Otráví psa, bude chodit objíždět auto klíčem, rozbije okno... Za to se mu nic nestane.. nebo si rovnou přijde s olověnou trubkou třísknout do vaší hlavy.. :?

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 07.8.2006, 16:18

No, zkus se vzit do kuze takovyhleho cloveka - vzhledem k tomu, ze spolu komunikovali dlouho, tak na sebe hodne dlouho koukali, takze ten kamarad ho asi dokaze dost jasne poznat.
Navic ten nekdo vi, ze ten kamos se neboji, takze pokud je jen trochu soudnej, tak se tomu pozemku a tomu kamosovi vzdycky obloukem vyhne.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 302

Registrován: ned 19.3.2006, 11:12

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od Willy » pon 07.8.2006, 16:26

cmk: Hele že on to fakt nějak přitahuje :o ??? Ještě že to dopadlo takhle. Taky mě tak napadá jestli po těch výstražnejch výstřelech volal poldy?
Dobrý úsudek pramení ze zkušeností. Zkušenosti bohužel pramení ze špatného úsudku.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pon 07.8.2006, 16:40

Me jenom prekvapuje jedna vec. Je naprosta blbost, ze by na PCR cekal 30 minut - mam osobni zkusenosti a vzdycky to bylo v radu minut - at uz se jednalo o boticky a nebo fetaka, ktery kradl sousedovi auto. Dalsi veci je, ze pritelkyne by mohla byt poucena v tom smyslu, ze jakmile slysi strelbu, tak vola 112/158 automaticky ona sama s tim, ze upozorni, ze majitel je ozbrojen a ze se tam strili. Ted ma chlapec jeden problem - ten vagus vi, kde bydli, ale on o nem nevi vubec nic. Takto by si ho alespon nechal zjistit.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 07.8.2006, 16:53

Willy píše:cmk: Hele že on to fakt nějak přitahuje :o ??? Ještě že to dopadlo takhle. Taky mě tak napadá jestli po těch výstražnejch výstřelech volal poldy?
Nevolal ale mel...
Ale to neni ta osoba, kterou myslis :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » pon 07.8.2006, 17:58

Řešili jsme s Macem v Čelákovicích otázku užitečnosti katany v domácnosti.
To je poměrně snadno pochopitelný argument pro opuštění domu. :twisted:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » pon 07.8.2006, 18:24

Smith:
To jo *52* ale je nezbytný s nim umět dobře zacházet aby člověk nedopadl hůř než vetřelec *3*
"Only the dead have seen the end of war."

Příspěvky: 359

Registrován: sob 10.9.2005, 18:09

Příspěvek od Maco » pon 07.8.2006, 18:30

Smith: A co teprve kdyby jsi zvladal KENDO to by jsi ale uz asi byl taky nebezpecny tak by to asi resili jako neprimerenou obranu, protoze s ni umis a zdrejme vis kde mas seknout at ho ********!!!

:D :D :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od pitt » pon 07.8.2006, 19:06

a co takhle brokovnice pumpa? do té naláduješ minimálně šest vostrejch,tzn.že ti ještě čtyři zůstanou. 8)


Na JACK ASS jsem viděl jak se nechal týpek střelit nábojem :stupid: kterej používá policie v USA.Je to jakoby pytlík s pískem,nebo něčím podobným :woot: .Padl na záda jak podťatej,nemohl popadnout dech a celkem dost se svíjel.Byl trefenej na břicho.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » pon 07.8.2006, 20:10

pitt: bylo to pres tezkou neprustrelnou vestu a bylo to tusim jednotnou strelou - nevim jakou presne, ale myslim, ze to byl ostrej naboj, nikoli nesmrtici.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1163

Registrován: úte 20.12.2005, 22:29

Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od Lukáš Koukal » pon 07.8.2006, 20:29

Klobouk dolu :shock: Tohle jsou situace, o kterých často přemýšlím a hledám možná řešení, ale jak bych jednal ve skutečnosti si netroufám hádat. A myslím, že to ani nechci zjišťovat. Ten okamžitý telefonát na Policii po střelbě by tam chybět neměl, ale s ohledem na situaci a to co všechno se v tu chvíli honí člověku hlavou je to podle mě pochopitelné.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » pon 07.8.2006, 20:37

Starosta píše:pitt: bylo to pres tezkou neprustrelnou vestu a bylo to tusim jednotnou strelou - nevim jakou presne, ale myslim, ze to byl ostrej naboj, nikoli nesmrtici.
Myslím, že tam bylo obojí.. To s tou ostrou bych si teda netroufnul :shock:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od pitt » pon 07.8.2006, 21:23

vostrejma střílel do neprůstřelky z bubínkáče,ale do břicha si nechal střelit brokovnicí přímo od policajta. *55*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 351

Registrován: ned 01.1.2006, 18:37

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od Radek07 » pon 07.8.2006, 22:13

Podle popisu celé akce mi to připomíná vožralce, který se vrací z tahu a zapoměl kde bydlí (taky se mi to jednou stalo) a třeba se jenom snažil zeptat na cestu. *62* Nebo měl něco domluvenýho u sousedů a spletl si barák *64* :)

Musím říct, že pokud by ten ožralec couval a neútočil, tak bych to vyřešil asi stejně.
Zlo není ve zbraních, ale v lidech

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 07.8.2006, 22:55

Ja si nejak neumim predstavit, ze bych byl natolik ozralej, abych nevnimal adresy a baraky a zaroven abych v klidu prelezl plot, dokazal komunikovat a hadat se...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od rostar » úte 08.8.2006, 1:33

Asi by mi profesní deformace nedovolila nechat ho jen tak odejít. Ten zmrd to mohl zkusit znovu o dům dál kde by nenarazil na tak účinný odpor. Šel by držkou k zemi a této poloze by vyčkal příjezdu PČR. Pro případy rychlého vyběhnutí z domu(hlavně v noci)mám ve skříni viset opasek na kterém mám standardně pouta, kasr, pouzdro na zbraň, vystřelovák a krátký gumový obuch(VB). Záložka je vždy pod postelí. Jinak mám po celém baráku své místečka kde můžu nahmátnout nějaké domlouvátko. Tonfy, obuchy, boxery atp. Že jsem magor :?: :roll: No a co 8) Kdo je připraven, není překvapen :wink: R
Si vis pacem, para bellum!

Příspěvky: 52

Registrován: pon 10.7.2006, 11:43

Příspěvek od Randy » úte 08.8.2006, 8:59

rostar píše:Asi by mi profesní deformace nedovolila nechat ho jen tak odejít. Ten zmrd to mohl zkusit znovu o dům dál kde by nenarazil na tak účinný odpor. Šel by držkou k zemi a této poloze by vyčkal příjezdu PČR.
Jak bych měl zpacifikovat člověka, který z nějakého důvodu (chlast, drogy, hloupost) nemá dostatečný pud sebezáchovy a nereaguje na hrozbu palnou zbraní? Já na něj budu řvát, ať si lehne a on nic. Co můžu dělat? Střelit ho nemůžu, jít k němu blíž a něčím praštit ho je pro mě nebezpečné. Co bys pro takovou situaci doporučil?

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz