Klíčenka


Trička, nášivky, čepice, samolepky, plakáty, hrníčky, propisky a jiné propagační předměty

Uživatelský avatar

Příspěvky: 294

Registrován: úte 06.12.2005, 12:20

Bydliště: WEST

Klíčenka

Příspěvek od veselka » stř 10.5.2006, 11:02

Na sklonku loňského roku jsem si zakoupil klíčenku "mujglock". Nošením se po nějaké době odlepil gravírovaný plíšek od "nosného" pouzdra. Tak jsem si řekl napíšeš do mujglocka a třeba budou ochotni to řešit. Setkal jsem se s odpovědí, že mojí v mojí věci se budou dotazovat u výrobce. Dále jsem čekal na zprávu, ale marně. Tak jsem přistoupil k radikálnímu kroku : Nechtěl jsem znova plíšek přilepit ( pochopte třeba bych ho znovu mohl ztratit :-) ) , tak jsem u kuželovitého okraje vyvrtal dírku a připnul si ho zpět na kroužek s klíči.
Nejenže je to praktičtější, ale i to lépe vypadá (rozhodně je to lepší než-li to běžné "ohromné pouzdro"). Smysl to plní stejný a určitě by cena byla nmnohem levnější. (Možná máte stejnou zkušenost, nebo Vás ještě čeká, tak tohle je mé řešení. :-) )
Současně zdravím všechny glockaře či neglockaře....... :-)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 10.5.2006, 11:50

veselka: zajimave reseni a i docela dobry napad pro vyrobu. Co vim, tak dotazana byla rytecka dilna, ktera neni vyrobcem a ti pry zase dotazuji sveho dodavatele. Takze kdovi kde to vsechno skoncilo.

Pro nas by bylo idealni sehnat tedy jenom takove plisky, navrtat a nechat si je vygravirovat.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 257

Registrován: pon 30.1.2006, 16:20

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Jižní čechy

Příspěvek od karel73 » čtv 22.2.2007, 16:09

Mně se stalo to samé, ten plíšek se odlepil a ztratil se.Na reklamaci jsem se vybodnul, ale mrzelo mně to, že jsem jí věnoval, a upadlo to známému. Píšu
pozdě, berte to jen informativně pro případné jednání s výrobcem.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 294

Registrován: úte 06.12.2005, 12:20

Bydliště: WEST

Příspěvek od veselka » úte 27.2.2007, 21:06

už jsem si začínal myslet, že jsem výjimečný případ... :D
Pacifismus je NEMOC modEUrni doby.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 27.2.2007, 21:27

Od te doby z hlediska vyrobce uplne mrtvo *24* *38*. Navic to nechapu, kdyz zkousim vsechny nove, tak drzi jako helvetska vira.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Zpět na „Propagační předměty“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz