Klub MujGLOCK


Napište nám názor , chyby, nové nápady, zlepšení aj. na stránky MujGLOCK.com

Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Příspěvek od Glockmaniak » sob 03.6.2006, 20:13

Já přeci vůbec nechci bránit ve vstupu lidem, ketří nemají Glocka, ale uvažují o jeho koupi. Mám jen strach z toho, že pokud se to spojí jako jedna rodina, tak zde začne pomalu ale jistě rozkol. Glockaři tady budou tvrdit, že nejlepší je G, ten kdo má CZ to bude tvrdit o CZ, Coltaři o Coltech atd. Výsledkem bude nakonec rozštěpení a to, že si každá skupina založí vlastní stránky, které pomalu "zemřou". Už sem tohoto spolčení byl svědkem na jiném serveru (nebyl o zbraních) a dopadlo to přesně takhle. MujGlock je hodně dobře (i propagačně) rozjetý server, tak proč pokoušet štěstí. Nerad bych se dočkal narážek, proč se server jmenuje MujGlock a ne např. MojeCZ nebo MujHeckler, a na toto, pokud se zde začnou vylupovat větší skupiny obdivující jinou zbraň časem zákonitě dojde. Neberte to jako nevraživost vůči ostatním značkám, ale zkus na stránky fanklubu BMW napsat, že máš Forda a chceš do jejich klubu...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » sob 03.6.2006, 22:39

No já nevím jestli je to jen o glocku nebo spíš o lidech kteří si rádi pokecaj a zbraních jako o celeku.Když jsem brouzdal po netu tak jsem narazil na odkaz gunlexu a tam na MG po pročítání jejich strámek jsem zjistil že to není jen pro lidi kteří vlastní pistoli glock,ale o skupině nadšenců co rádi poskytnou informace o jakékoliv zbrani o které někdo něco ví.Když jsem začal uvažovat o koupi nějaké zbraně tak jsem nebyl rozhodnut jakou zbran jen jsem vědel že to bude určitě pistole.Po odepsání ně nějaký odkaz zkrs info o této zbrani se mi dostalo patřičné odpovědi jak po stránce odborné tak po stránce uživatelské s pozváním na páteční párty do avimu kde se příznivci scházejí a tam že mi bude nějen zodpovězeno zbytek mích dotazů,ale i praktická ukázka jak to je stou zbraní atd.

Po nějakém čase jsem se osobně setkal s S474N který mě pozval na právě se chystající LOS kde jsem poznal drtivou část lidí z webu a pochopil jsem že to není o pistoli glock,ale o partě lidí co si jdou zastřílet a dozvědet se něco o bezpečné manipulaci ze zbraní jako takovou a vyzkoušet si co nejreálnější situase do kterých se človek může dostat v běžném životě.

Pochopitelně dnes jsem členem MG a nepocituji tady žadné tlaky ze strany majitelů glocku že tam nejsem vítanej ba naopak.Nezdá se mi že by tam někdo dělal nějaký rozdíl v tom co máš za zbran nabo jak umíš střílet je to prostě jen o tom že si pokecáme a vzájemně vyměníme info o zbraních atd.
Stengan :twisted:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » ned 04.6.2006, 11:31

Presne jak pise stengan - zatim mame to stesti, ze vetsina majitelu zbrani je "v pohode" a nemaji proc se hadat kvuli zbrani. Mohu treba pridat priklad toho, kdy jsem se s Willym bavil o jeho Sigu - dle meho nazoru je zbran neodpovidajici uzitnou hodnotou cene - prece jenom 30 tisic zbran, ktera nema vubec nic "extra" je dle meho nazoru prestrelene. Dle nazoru Willyho to prestrelene neni a proto ji ma. Nicmene tim to pro nas oba dva konci a nemame duvod proc se handrkovat. Kazdy mame to svoje, na co jsme pysni a nebudeme se prece kvuli tomu hadat nebo delat navzajem jine podlosti. Naopak zde verejne musim jmenovite Willyho pochvalit, protoze chodi (co ja vim a to jsem s nim v kontaktu skoro denne) porad oblekan v MujGLOCK vecech, vetrovka je nedilnou soucasti jeho satniku a na vozidle ma namontovany take podlozky MujGLOCK. Tim chci naznacit, ze tento clovek, ac sam G nema, dela pro jeho propagaci. respektive o propagaci toho serveru a fora o 100% vice, nez treba kdokoliv jiny, ktery G ma. Zkus se sam zamyslet, co si sam udelal, respektive muzes udelat, nez nad tim, jak odhanet ci selektovat lidi.

PS. jak chces rozlisit cleny ? Prikladanim ofoceneho Prukazu zbrane, kde ma napsano GLOCK ?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

souhlas

Příspěvek od realcop » ned 04.6.2006, 15:57

Souhlasím s čertem. Čím víc členů budeme mít ať už jsou nebo nejsou vlastníci Glocka, mužeme ovlivňovat dění kolem zbraní a mužeme si vybírat více partnerů. Já mám taky Glocka a služební ČZetu a jsem příznivce obou značek ale spíše zbraní a jejich krásy všeobecně. Takže stejně jako mám rad všechny DOBRÉ lidi, mám rád všechny dobré zbraně. Navíc klubu je spousta lidí, kteří nemají Glocka ale super se s nima kecá. Jsem pro ať to zůstane tak jak je.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » ned 04.6.2006, 16:07

Maximální souhlas s S474N a REALCOP jejich objektivita k danému tématu je naprosto přesná a plně stím souhlasím i když jsem členem jen malinkou chvilku.Stengan :twisted:

Příspěvky: 302

Registrován: ned 19.3.2006, 11:12

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od Willy » ned 04.6.2006, 21:39

S474N: Tak když dovolíš tak se budu aspoň chvílit červenat za tu chválu :oops: :lol: . Je to jak píšou kluci, jde hlavně o pokec a sdílení stejných nebo podobných témat našeho zájmu. Klubů a lidí v něm, kteří by se takto scházeli a měli si co říct mnoho není a když se mezi tyto lidi mám zájem dostat, je jedno jestli mám Glock, Sig nebo třeba dlouhou Winchestrovku, ale záleží na tom jak se chovám a cítím mezi nimi. Z toho pak také pramení chuť pro ten klub něco udělat.
P.S.: Cena u Sigu je fakt vysoká, nicméně nesouhlasím s ní. Já osobně, kdybych ho nezískal za fakt rozumnou cenu, tak si ho těžko koupím a šel bych třeba právě do Glocka. I když zase musím říct že ke Glocku mám výhrady co se týká vzhledu a také nejsem sám, takové výhrady má i spousta lidí co Glock nosí (vzhled ale opravdu nestřílí 8) ). Tohle vše není tak důležité jako lidi se kterými si o tom všem můžu pokecat!!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Příspěvek od Glockmaniak » pon 05.6.2006, 10:32

to Willy: Copak máš asi za Siga? určitě P 226, že? Jo to je opravdu skvělá zbraň a myslím že 226 je asi nejpovedenější. Po té baží jeden kluk od nás z útvaru, bohužel ta cena je pro něho, jako ženatého kluka s dvouma děckama dost vysoká. Mě se Sigy taky moc líbí, jenže ač tomu nebudeš věřit, mě se Glocky líbí ještě víc. Před Glockem jsem měl CZ 75 a byl jsem spokojený. Pak mi kolega půjčil na střelnici Glocka a moje první myšlenka byla (to je taková škatule) i když jsem o kavlitách Glocků již dávno věděl, moc se mi vzhledově nelíbili. Jenže postupem času jsem si ho od něj půjčoval stále častěji a do těch hranatých jednoduchých tvarů jsem se zamiloval. Dnes mám už nějaký ten rok G 17 a designově je pro mě Glock nejhezčí pistole..

Příspěvky: 302

Registrován: ned 19.3.2006, 11:12

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od Willy » pon 05.6.2006, 12:25

Glockmaniak: Mám Siga P229 a jsem s ním vážně spokojenej. S tím Glockem je to přesně jak píšeš, čím více se ti dostane do ruky, tím víc se ti postupně začíná líbít a převažovat jeho užitná vlastnost nad ostatním a nakonec se ti vážně zalíbí. U mne právě probíhá tahle etapa. To opravdu nemluvím o tom, že užitně je Glock vážně prvotřídní. Jen mne trochu mrzí přístup GG k případným reklamacím. Nemám to z vlastní zkušenosti, nýbrž z jiných diskuzních fór - a moc spokojenost tam nevládne. Musím podotknout, že mám taky rodinu a 2 děcka a Siga jsem koupil za lepší cenu než Glock, pak se mi můžeš divit proč ho mám :lol: .
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Příspěvek od Glockmaniak » pon 05.6.2006, 13:20

to Willy: S reklamací u GG vůbec nemohu nějak poradit. Já jsem svého G ještě nikdy nereklamoval. Šlape už pár let jak má, a to mu dávám dobrej kouř, takže opravdu nevím. Navíc já mám toho původního G 17, co ještě nemá vpředu pod hlavní rybinu na taktiku a na rukojeti nemá vybrání pro prsty a tyhle staré Glocky jsou prý fakt držáci. Pokud bych zjistil nějaké věci ohledně té reklamace, tak napíšu - poptám se lidí v práci, na střelnici atd. a dal bych to sem ostatním k dispozici.

PS: P229 je taky kousek, no a jestli si ho pořídil levněji jak Glocka, tak se nedivím, že se ti leskne u pasu. No ale jak sem řekl, já už bych neměnil :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » čtv 27.7.2006, 17:18

:oha: Takže taky můžu vstoupit i když mám siga P226 a Browninga BDA (ale G30 už je na cestě, jen sem se ještě nedostal pro povolení) tak to mi spadl kámen z jater :banana:
"Only the dead have seen the end of war."
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 27.7.2006, 17:40

parabellum: jasne ze jo, proc by ne. Naopak vitan je kazdy rozumny clovek !
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » čtv 27.7.2006, 17:51

S474N: jo, jo rozumnej to já jsem *52*
"Only the dead have seen the end of war."
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » čtv 27.7.2006, 18:00

A co člověk, člověk jsi taky??? *99*
*47*
"No jo, dvě dávky..." Vražkov, 6.9.2008, stage 5
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 27.7.2006, 18:01

No tak jestli si i clovek, tak potom pokracuj zde:
:arrow: http://www.mujglock.com/klub_prihlaska.php

Jo a taky by ses nam mohl prijit ukazat na AVIM.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » čtv 27.7.2006, 18:22

S474N:
Juknul sem na tu přihlášku a budu to muset oddálit páč mám rozdělanej xicht a na podzim mě čeká ještě jedna plastická operace ( jedna akce se mi řádně vymkla :lol: a moc to bolelo, au au) takže potom by ta fotka nebyla aktuální( budu muset asi vyměnit i ZP). Ale určitě se pak mezi Vás vetřu.
"Only the dead have seen the end of war."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » čtv 27.7.2006, 18:27

Smith:
no myslím že člověk jsem taky, ale nejsem si jistej :cry:
"Only the dead have seen the end of war."
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 27.7.2006, 18:37

parabellum: prihlasit se muzes urcite uz i ted, xicht v tom vubec nebrani. *4*.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » čtv 27.7.2006, 18:51

S474N:
dobrá, dobrá, já jen kvůli té fotce na průkaz 8)
"Only the dead have seen the end of war."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: pát 23.6.2006, 22:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: střed Moravy

Příspěvek od Missak » sob 05.8.2006, 0:01

Rád bych tady přispěl se svou troškou do mlýna, zejména pro Glockmaniacka, který se brání členství pro neglockaře (neptám se ovšem, proč zatím sám není členem). ZP mám asi 4 roky (při mém věku nic extra), o pořízení zbraně jsem vážně uvažoval rok asi na jaře tohoto roku jsem se rozhodl si ji pořídit. Většinou, pokud něco chci, sháním si předem informace. A MG byl můj první server, na který jsem chodil informace nasávat. A to nejen o G, ale o zbraních a všeho dění okolo. Potom se přidaly další fora. Od začátku jsme uvažoval o koupení G, jelikož se mi líbil pro svou jednoduchost a spolehlivost a ideální zbraň pro začátečníka. Nakonec jsem si díky pro mě dobré nabídce pořídil P 226 se kterou se ještě seznamuji. To ale neznamená, že jsem na G zanevřel. Naopak uvažuji o tom, že vstoupím do klubu MG a to ne proto, že bych chtěl využívat výhod - které stejně tady u nás nemám šanci využít. Ale proto, že tento server považuji za dobrý, užitečný a svým členským příspěvkem jej chci podpořit, aby zde byl co nejdéle. Co na tom, že nemám G (snad až další v pořadí - bude-li něco dalšího), mě se to tady líbí. A myslím, že čím více členů = tím více prostředků na provoz. A pokud by někdo dělal neplechu, vyloučit se snad dá vždycky a klidně i s vrácením části členského příspěvku, ať se necítí okradený (na to tady máme stát), ne? :wink:
Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » sob 05.8.2006, 0:17

Missak: koukam dle podpisu, ze jsi fanda TISSOT. Taky je to ma oblibena znacka, mam titanove T-Touch.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Zpět na „Chyby, návrhy, zlepšení, podpora“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz