Klub MujGLOCK


Napište nám názor , chyby, nové nápady, zlepšení aj. na stránky MujGLOCK.com

Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 652

Registrován: úte 29.3.2005, 14:38

Klub MujGLOCK

Příspěvek od MujGLOCK.com » čtv 06.10.2005, 14:54

Aktuálně je tzv. "na pořadu dne" nabídnutí členství a možnost sdružení majitelů a přátel zbraní GLOCK. Touto formou chceme dát možnost všem k vyjádření se k výši ročních členských poplatků. Přemýšlíme o dvou verzích - standardní a VIP, které by se lišili hlavně v druhu poskytovaných výhod a velikosti případných slev.

Rozhodně chceme podpořit dobrou věc a proto by bylo dobré, aby se kterýkoli z našich členů stal i členem sdružení LEX (Sdružení na ochranu práv majitelů zbraní) a proto prosím započítejte automaticky 300 Kč ročně, které by byly automaticky z členského příspěvku klubu tomuto sdružení poukazovány.

Prosíme tedy o zhodnocení tohoto nápadu a uvedení konkrétních částek, případně i za nové nápady.

Děkujeme za Vaše názory.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » čtv 06.10.2005, 19:50

Urcite je to krok spravnym smerem, kdy zacne opravdu fungovat mujglock jako radny klub.

Jsem pro tyhle ceny za rocni clensky prispevek.
standard .... 500Kc
VIP ........... 1000Kc

Pri prvni registraci +100Kc k prispevku za vytvoreni a zavedeni registrace.
Naposledy upravil(a) ikar dne čtv 06.10.2005, 20:06, celkem upraveno 1 x.
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

Příspěvek od realcop » čtv 06.10.2005, 21:51

Je ěkoda združovat jen glokaře i když mezi ně taky patřím. V jednotě je síla. A nebo posléze spolupracovat se členy klubů pčíznivců jiných značek. :?:
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » čtv 06.10.2005, 22:51

Ta spoluprace s jinymi fan kluby si myslim neni spatny napad.
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pát 07.10.2005, 7:42

Myslim si, ze to clensky prispevek ve vysi 500 a 1000 je naprosto idealni. Pokud uvazim, ze by bylo "v cene" i clenstvi v LEXu, tak je to spickove. A jestli se k tomu pritahnou i dalsi slevy - treba na strelnicich, tak co si prat vice? *40*

Jinak spolupraci se urcite nikdo nebrani, jenze vite nekdo o podobnem projektu, jako je toto? Ja vim jenom o www.fanclubglock.cz a ten dopadl tak, jak dopadl. *24**71*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » pát 07.10.2005, 8:35

Spoluprace i s temito weby je hodne dulezita, i kdyz se nam zda i mozne je to pravda ze jsou jiz jakoby mrtve, ale jde o to mit to zdruzene pod jednou strechou vzhledem k tomu, ze i tyto weby maji urcite sve ctenare, adminy a lidi kteri budou vdecni za moznost si pokecat, nehlede k tomu ze v jednote je sila a urcite se na nas budou mozni budouci sponzori divat jinak, kdyz budou vedet, ze existuje jednotna komunita se snahou sdruzovat vsechny majitele zbrani znacky Glock (a to mi ver, ze v tom je desna sila a muzes si lecos dovolit).
A kdyz se zahledim do daleke budoucnosti tak by treba nekdy mohl vzniknout nejaky portal zdruzujici obecne lidi kolem zbrani, ale to je velice vzdalena budoucnost.
Jinak jsem jeste narazil na jeden web a to http://glocky.kvalitne.cz/ take nic moc ale jak se rika kapka ke kapce a je z toho more.
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » pát 07.10.2005, 8:46

A mozna by nebylo od veci oslovit i treba tenhle web http://www.glockannual.com/glock/rocenka/, treba by z toho mohla byt velice uzitecna spoluprace, treba nejake ceny a uzivatele vip by mohli mit slevy na casopisy, nebo i do nich prispuvat se svymi zkusenostmi, co ja vim :)
A treba se casem propracujem ke spolupraci s timhle webem www.glockmeister.com, ale to uz je asi moc odvazene, i kdyz pokud budem mit dostatecne velkou uzivatelskou zakladnu tak i tohle je klidne mozne, prece se rika stesti preje odvaznym.
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pát 07.10.2005, 8:51

Ikar: dovolim si to shrnout, prvni web, co si zde psal uz byl davno osloven a maji nase URL umistene i v menu ODKAZY. Druhy web patri primo MPI, se kterymi je spoluprace uz na urovni sponzoringu - takze vlastne nic noveho pod sluncem. Ale i tak diky, snaha se ceni *4*
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » pát 07.10.2005, 9:42

Jsem pro spolupráci s "fancluby" jiných zbraní, ale vlastně nevím o žádném podobném klubu v ČR, který by třeba sdružoval majitele ČZ, Beret apod.
Existuje pouze "univerzální" forum www.mojezbran.cz a poté stránky různých nadšenců o té či oné zbrani, kterou vlastní.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 421

Registrován: pát 01.4.2005, 18:57

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od SINCITYMAN » pát 07.10.2005, 18:21

Já jsem ve SWAMPU-tedy až konečně zaplatím:-)ale k vám se dám taky.Původně se tam totiž dva roky nic nedělo a byly doby kdy někteří tvrdili že naposled Jardaxe viděl Messner spolu s Yettim:-)teď to vypadá že SWAMPožil,takže pak budete moci těch 300 za Lex odečíst.Anebo ne on si to zaslouží:-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » pát 07.10.2005, 19:26

Pokud by se site mela rozrust na server celkove pro vsechny priznivce zbrani (tedy nejenom Glock), tak bych byl ochoten pomoci se strankama co se php/mysql programovani tyce. Myslim, ze potencial to tu ma a takova stranka v dobre kvalite podle mne v ceskem webu stale chybi.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

Příspěvek od realcop » pát 07.10.2005, 23:00

Co oslovit otevřeně lidi na webu "moje zbraň,, aby zakládali kluby svých oblíbených zbraní. Něco jako pistoláři všech zemí spojte se! :twisted: A nemusí to být jenom o pistolích. Případně nadšencům pomoct vytvořit vlastní stránky. Šílené :?: :!: No jo ale Gastonovi taky nikdo nevěřil, že umělohmotná pistole bude střílet.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 652

Registrován: úte 29.3.2005, 14:38

Příspěvek od MujGLOCK.com » sob 08.10.2005, 17:24

Dobrá zpráva pro všechny - po pátečních jednáních společně s představenstem SSK SWAMP jsme vyřešili jednu velkou a zásadní věc. Spolupráce bude na tak úzké úrovni, že všichni, kteří budou v MujGLOCKu, budou automaticky jak v LEXu, tak i ve SWAMPu. Samozřejmostí je možnost využití všech výhod z toho pramenících - sleva při přihlášení zbraně na PČR, poloviční či nulové startovné na akcích SSK SWAMP - LOS (Lidová obranná střelba), apod.

Jelikož se náš server zabývá pistolemi GLOCK a má svých starostí a problémů více než dost, je bohužel nemožné se starat ješte o jiné kluby. Samozřejmě se nebráníme žádné spolupráci (čehož je výsledkem i domluva se SWAMPem), nicméně orientace je pořád výhradně směrem GLOCK.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 97

Registrován: úte 06.9.2005, 9:32

Zbraň: GLOCK

Bydliště: LN

Příspěvek od vrabi » sob 22.10.2005, 11:01

Já osobně jsem pro, ono provozovat klub bez přízpěvků jde jen do určité hranice, mám s tím zkušenosti z jiných stránek, kde něco podobného děláme. Pokud chceš aby to mělo úroveň, tak se bez členských přízpěvků (sponzorů) neobejdeš. Také jsme měli zpočátku ideu, že bude vše zdarma, ale když začali být nutné poplatky za webhosting, propagační přeměty a pronájem prostorů na akce, tak to jinak nešlo. Je pak ale dobré, nejlépe v nějakém článku srozumitelně popsat každému jaké výhody vlastně z členství bude mít a upozornit ho na stanovy klubu a nutnost jejich dodržování. Takže by asi nebylo na škodu zpracovat nějaký ten článeček.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1190

Registrován: pát 05.8.2005, 15:16

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od cybernetic » pon 03.4.2006, 16:24

Ako je to s prístupum do sekcie -Klub MujGLOCK- ?
Glock 17 3rd., sa.24, sa.58V,sa.58P, sa.61

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek od Selag » pon 03.4.2006, 16:45

Stačí být členem klubu a hned je přístup :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1190

Registrován: pát 05.8.2005, 15:16

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od cybernetic » pon 03.4.2006, 20:01

ok,vybavené :wink:
Glock 17 3rd., sa.24, sa.58V,sa.58P, sa.61
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Příspěvek od Glockmaniak » pát 02.6.2006, 9:09

K tomu združování majitelů ostaních značek na tomto serveru mám toto. Uvědomte si, že to, že je tento web specielně pro glockaře sem přitáhlo spoustu lidí. Proč by měl někdo chodit na server a být v klubu, který sdružuje všechny majitele zbraní, když je tady exkluzivní klub jeho oblíbeného Glocka. OK, asi by tímto přibylo členů vašeho klubu, ale pro mnohé by to již nebyla tak prestižní záležitost a až by jim skončilo roční členství tak čau. Prostě tento server je jen pro majieté a příznivce Glocka, tak by to tak mělo zůstat. Je spoustu stránek združující všechny majité různých zbraní a je tam celkem mrtvo. Na www.mujglock.com je na to, že sem chodí jen glockaři pěkný šrumec. Nerad bych, aby se tím rozšířením tyto pěkné stránky dostali časem do stádia klinické smrti.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pát 02.6.2006, 9:21

Glockmaniak: ono jak se to vezme, v soucasne dobe je v klubu spousta lidi, kteri ani G nemaji - napriklad Sincityman (HK UPS, CZ), Willy (Sig), Stengan (CZ). Pripadne i lidi, kteri zbran jeste vubec nemaji (andre320). Nicmene se o vsech da rici, ze ac nemaji G, tak si ho stejne driv nebo pozdeji poridi, tj. rozhodne jsou priznivci, pripadne chteji svym prispevkem podporit dobrou vec. Navic si vem, ze jsme stejne jedna velka strelecka rodina a proc to omezovat na vlastnictvi G? Navic jak to chces kontrolovat, jeslti nekdo ma G nebo ne? Smer je dle meho nazoru nastaven dobre a oficialni rozsirovani na jine znacky se zatim rozhodne neplanuje.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » pát 02.6.2006, 9:22

Glockmaniak: Jak jsi správně napsal, jsme serve a klub majitelů a příznivců zbraní GLOCK. Proč tedy bránit lidem, kteří GLOCK sice nemají, ale přesto se s námi chtějí bavit, scházet a "kamarádit" v tom, aby se stali členy našeho klubu. Já v tom nevidím žádný střet zájmů a nemyslím si, že to bude pro server negativní.

Zpět na „Chyby, návrhy, zlepšení, podpora“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz