Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Koho volím

Anketa končí za ned 30.12.2012, 17:33

Miloš Zeman
28
56%
Karel Schwarzenberg
22
44%
 
Celkem hlasů: 50
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: stř 01.9.2010, 8:54

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Tekka » úte 15.1.2013, 17:46

To měl být samozřejmně extrém. Osobně nevidím moc rozdíl jestli se majetek rozkrade nebo vrátí němcům. Oboje bychom zaplatili stejně my na daních - buď díky prohraným arbitrážím nebo ve formě výhodných nákupů vojenské techniky, daňovým únikům atd.
Nicméně to vrácení němcům mi nepřijde reálné ať by se třeba Karel jako prezident na hlavu stavěl. To už by opravdu byla vlastizrada :evil:
Naposledy upravil(a) Tekka dne úte 15.1.2013, 18:09, celkem upraveno 2 x.

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Lars » úte 15.1.2013, 18:06

Sailor - máš pravdu, plést si hold/holt - to je taky pěkné zvěrstvo : :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 358

Registrován: stř 22.2.2012, 17:57

Zbraň: G17 Gen4

Bydliště: Ostrava

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od wizard-ov » úte 15.1.2013, 18:43

No pánové rozhodně bych neřekl, že prezident je bezvýznamná funkce. Zkuste si něco nastudovat o jeho pravomocech (viz nedávný příklad "výroční" amnestie) a třeba i o tom , koho prezident může jmenovat a do jakých funkcí.
EDIT: a tímto vzdávám holt Larsovy :mrgreen:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: stř 01.9.2010, 8:54

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Tekka » úte 15.1.2013, 19:22

Nemyslím si, že je funkce bezvýznamná. Jen mi vadí, že při oponentuře ke kandidátům jsou zmiňovány věci, které prezident sám nemůže prosadit bez vlády/parlamentu/senátu.
Zrovna amnestie je pravomoc s kontrasignací a k platnosti ji musí podepsat předseda vlády. Jsem přesvědčen, že ji Nečas podepsat nemusel i za cenu vlastní demise. Možná, že prostě klasicky podepsal a ani to nečetl - možná je za tím nějaká špína....
Problém osobně vidím spíš v absolutní pravomoci jmenování prezidenta a viceprezidenta Nejvyššího kontrolního úřadu a jmenování členů Bankovní rady České národní banky.

Jak jsem zmiňoval - větší důležitost mají proto pro mne volby do parlamentu/senátu. Lidé by měli chodit k parlamentním a senátním volbám a to alespoň v takové účasti jako teď v případě volby prezidenta. Místo toho radějí nadávají na politiku u piva - protože je to jednodušší, než si přiznat po čase, že jsem blbec a zvolil jsem blbě.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Pařez » úte 15.1.2013, 19:44

wizard-ov píše:
@Pařez tobě to je jedno ne? Na jaře prodáš kravku a pak už nezaseješ :lol:
No já bych sel,až by se hory zelenaly :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A zde studijní materiály většího rozsahu :

http://www.nwoo.org/view.php?nazevclank ... 2013010053


A proč se zde neozývají Karlovi zastánci?Že by nebylo co na podporu kromě "ehm..no ...ehm... :oops: v telce říkali,že je dobrej.." :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

(pro zastánce - nic ve zlém :wink: )
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Biggles » stř 16.1.2013, 10:06

No vono není nic dobrýho ani na tom zmetkovi Zemanovi. Vpodstatě stejně pozitivně se dá psát vo vobouch kandidátech. Pro mne je to výběr mezi tím, jestli si nechat vypíchnout levý nebo pravý voko...............
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od S474N » stř 16.1.2013, 10:25

Biggles: krasne receno, to budu taky pouzivas *40*.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: stř 01.9.2010, 8:54

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Tekka » stř 16.1.2013, 10:35

Bigglesi - to ale záleží který máš "silný" při míření. Takže to taky není tak úplně jedno :lol:

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Lars » stř 16.1.2013, 11:10

Dovolím si to trochu poupravit - je to rozdíl mezi tím, vzdáš-li se svého oka dobrovolně, nebo si ho necháš vzít evropskou unií... :mad:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od S474N » stř 16.1.2013, 13:47

Obrázek
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Biggles » stř 16.1.2013, 14:30

2 Lars: Ani jeden z nich není EUskeptik. To je prostý fakt. Jeden je pravdoláskařskej EUvzývatel a druhej je EUfederalista s lehce navlhlýma klopama saka od ruský nafty...........

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Lars » stř 16.1.2013, 16:04

Biggles - to je sice fakt, euroskeptik není ani Zeman. Ale vidím rozdíl v tom, že Zeman je sice pro EU, nicméně ví, co znamená slovo národ. Zato kníža je typický představitel NWO, je mu jedno kde a s kým, ale hlavně aby na tom byl dobře on sám.
A další rozdíl - za Zemana se toho "odklonilo" taky dost, ale nikdo nemůže říci, že by na tom nějak závratně profitoval on sám. Zato kníža - ty jeho pochybné restituce, adopce v dospělém věku, jen aby aspoň jakž-takž spadal do dědictví, válka o majetek s vlastní rodinou..., tfuj-tfuj-tfuj, takvou za mamonem se deroucí hyenu jako představitele státu fakt NE!!!! :mad: :mad: :mad:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Biggles » stř 16.1.2013, 17:26

Slovo národ je sice fajn, ale někdo, kdo má za sebou ruskej kapitál, EU mu nevadí a náplní toho slova si vytřel zadek oposmlouvou, ho chápe jistojistě jinak než já. Za Zemana se zpečetila cesta tohohle státu do suterénu korupce, a to nejen zlegalizováním té politické oposmlouvou. To jsou taky doly, ať už ty na severu Čech nebo Moravy, to je IPB (resp. následný řešení krachu, celkem tak za 70 mld.?) a našlo by se toho spoustu, proč je Zeman naprosto nevhodnej na Hrad..................stejně jako druhá volba.............

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od cmk » stř 16.1.2013, 20:29

Mam jednu velkou prosbu. VELICE casto se pise: "Opozicni smlouva umoznila vstup mafie do politiky", "vytreli si s narodem prdel opozicni smlouvou", apod...

Ja jsem jenom hloupej Honza z vesnice, kterej politice nerozumi a ma kratkou pamet.

Muzemi nekdo PROSIM nejak vysvetlit, jak to s tou opozicni smlouvou bylo? Co konkretne se diky ni udalo tak strasneho, ze se jeste po 15 letech rika, jak byla spatna? Idealne na nejakych faktech, dukazech apod...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 37

Registrován: stř 11.1.2012, 15:12

Zbraň: CZ 75 compact

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od zigira » stř 16.1.2013, 20:31

Tak to první kolo voleb dopadlo jaksi na cypa.Zemana jsem nikdy "nemusel"a volit ho tedy nebudu.No a kdyby měl být na hradě dementní adoptovanej levoboček ze Schönbrůnu,tak se nám budou smát že máme za prezidenta Forresta Gumpa!Panenko Maria podsrpenská vidíš to!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od AREYOU » stř 16.1.2013, 20:53

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od cmk » stř 16.1.2013, 21:08

Hmm, to uz jsem videl... Ktera vlada neodvolala velke casti dozorcich rad a predstavenstev ve statnich podnicich?
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od AREYOU » stř 16.1.2013, 21:17

Takže je to všechno vlastně v pořádku a tak to má být? Na tvoji otázku odpovím otázkou a měli jsme tu někdy normální vládu?

Já bych pomalu upravil Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR na koho by Glockaři nejraději viděli na hradě a myslím kohokoliv, tuto otázku jsem si položil a nebylo snadné odpovědět. (Pokud to má být aspoň trochu známé jméno, ne strejda Mirek ze Vsetína).

Mě by se líbil Jan Železný
kdyby někdo netušil kdo to je (http://cs.wikipedia.org/wiki/Jan_%C5%BD ... #Reference)
Naposledy upravil(a) AREYOU dne stř 16.1.2013, 21:25, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od reddog » stř 16.1.2013, 21:25

AY:
Pockej, ja te otazce CMK docela rozumim. Taky by mne zajimalo, jak to vse z drivejska, konkretne ovlivnuje dnesek (volbu hlavy statu). Resp jak TO chapat v souvislostech pouzivanych vykriku jednech i druhych.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od AREYOU » stř 16.1.2013, 21:29

Například tak, že lidi kteří byli až po uši namočení v sajrajtu odvolali vyšetřovatele a dali tím jasně najevo, že oni jsou nad zákonem. Což je běžná praxe i dnes...ono tam taky jsou furt ti stejní :huh: .

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz