Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Koho volím

Anketa končí za ned 30.12.2012, 17:33

Miloš Zeman
28
56%
Karel Schwarzenberg
22
44%
 
Celkem hlasů: 50
Uživatelský avatar

Příspěvky: 332

Registrován: čtv 13.1.2011, 13:08

Zbraň: Remington 870

Bydliště: EU

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od tuareg » pát 25.1.2013, 15:58

Podle vědecké studie. Kdo ma nizsi IQ nez 60 tak nezvladne volit. Karel to nezvladl


http://www.novinky.cz/domaci/291338-sch ... plati.html
Mě chrání Bůh a Remington 870
Cynik je ten, kdo za vůní květin hledá někde poblíž rakev.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Pařez » pát 25.1.2013, 16:10

Tuareg:IQ nižší 60-ti bodů - toť hlavní devíza pro prezidenta ČR,protože se tím pádem stává představitelem většiny národa :mrgreen:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 332

Registrován: čtv 13.1.2011, 13:08

Zbraň: Remington 870

Bydliště: EU

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od tuareg » pát 25.1.2013, 16:18

VÝZVA PRO VŠECHNY VOLIČE KARLA - VOLTE STEJNĚ JAKO VÁŠ IDOL!
Mě chrání Bůh a Remington 870
Cynik je ten, kdo za vůní květin hledá někde poblíž rakev.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Pařez » pát 25.1.2013, 16:32

:lol: *47* :lol: *47* :lol: *47* :lol: *47*

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Lars » pát 25.1.2013, 17:14

Biggles píše:Osobní invektiva? Nejsi tu schopnej doložit skoro nic faktama (třeba ohledně nařčení z jazykové neschopnosti manželky TGM), točíš se na jednom přiblblým videu, nereaguješ na fakta (znovu tě žádám abys porovnal hospodářský vývoj a zadlužení za pablbka a nyní)........a ještě se urážíš, když člověk něco proloží smajlama. Ty doopravdy nejsi partner pro politickou diskuzi............
Zato Ty jsi partner k pohledání - za prvé neumíš ani pořádně česky - asi proto máš ke knížovi blízko. Za druhé - Tvé vyjadřovací schopnosti také pokulhávají, přečti si znovu cos vypotil - to já jsem podle Tebe nařkl paní Charlotte Masarykovou z jazykové neznalosti? (slovem neschopnost se totiž označuje něco jiného, ne že někdo něco neumí, ale není se ani schopen naučit!). Za třetí - své pochybné spekulace vydáváš za fakta a ani když jsi na to upozorněn, nemíníš se toho vzdát.
Paroubka nevím proč vytahuješ, já tady psal vždy o knížovi v porovnání se Zemanem - a za Zemana na tom po hospodářské stránce byla naše země nejlépe za celou dobu od sametové šaškárny.
A tím s Tebou vážně končím, debata s někým, kdo neumí přiznat svá pochybení, nemá smysl.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Biggles » pát 25.1.2013, 17:29

OK neschopnost mluvit zde úřední řečí. Spokojen? Nebo-li neznalost češtiny. Do čestiny se neopírej, jednak to obvykle znamená, že dotyčný je argumentačně v hajzlu a jednak na to nemáš...........
A proč diskuze k pablbkovi? Nezačals náhodou vytahovat nějaké "předvolební" video? A o kterépak volby šlo? Ty jsi natolik hloupej, že nedokážeš ani mlčet, aby ses víc neshodil :P A jestli tu bylo za Zemana nejlíp........navzdory vládě tu nebylo nejhůř....to by bylo přesnější, ale to je ti zbytečný vysvětlovat.
Nicméně nejsem rád, žes už skončil, mohl jsem se na tvůj účet ještě chvíli bavit :D
edit: Já NIKDE nenapsal, že dle tebe nedokázala komunikovat manželka TGM česky.......když se chceš tím jazykem ohánět, nejprve zkus porozumět psanému textu. Jasně jsem psal, že nedokážeš doložit fakty svá tvrzení, v tomto případě to, kde dle tebe "černohorec" tvrdí, že dotyčná dáma neuměla česky.
Naposledy upravil(a) Biggles dne pát 25.1.2013, 17:43, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Starosta » pát 25.1.2013, 17:30

OMG to je blb :D
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 332

Registrován: čtv 13.1.2011, 13:08

Zbraň: Remington 870

Bydliště: EU

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od tuareg » pát 25.1.2013, 18:09

Tak jsme se taky vrátili od "urny", Miloš to od nás schytal celkem 4x :lol:
Mě chrání Bůh a Remington 870
Cynik je ten, kdo za vůní květin hledá někde poblíž rakev.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Pařez » pát 25.1.2013, 18:21

Tož my to tam Milošovi naládujem zítra *1*

P.S. jak ten Karel do té urny vhazoval ten lístek,co když to nebyl volební lístek,ale přihláška...... :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 332

Registrován: čtv 13.1.2011, 13:08

Zbraň: Remington 870

Bydliště: EU

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od tuareg » pát 25.1.2013, 18:23

Tak mě neudělej v Drásově ostudu :lol:
Mě chrání Bůh a Remington 870
Cynik je ten, kdo za vůní květin hledá někde poblíž rakev.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Pařez » pát 25.1.2013, 18:24

Bez obav :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: stř 01.9.2010, 8:54

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Tekka » pát 25.1.2013, 19:01

Larsi, že tady každýmu otloukáš o hlavu češtinu - to slovo KNÍŽA je prosím tě co? Rád bych se dočkal nějaké osvěty od "inteligence", abych náhodou zítra neházel blbě volební lístek :lol:

Po pravdě je mi u zadku jestli si volíte jednoho nebo druhýho, ale SERE mě ta vulgárnost co se promítla už i sem.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Pařez » pát 25.1.2013, 19:12

Tekka:souhlas!Neškubejme se mezi sebou.Je třeba škubat ty co chtějí oškubat nás..

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Lars » pát 25.1.2013, 19:38

Tekka - člověk, který chce rozdávat moudra ostatním, by v prvé řadě měl zvládnout svůj mateřský jazyk. A to bez různých slangových patvarů, jakými oplývá zejména jazyková oblast západně od Moravy (koncovky ej, tvar každýmu namísto každému atd.) Jsem ochoten to tolerovat, pokud diskutující jinak mluví rozumně. Ale dost mi takovéto prznění češtiny vadí a pokud někdo pokulhává jak gramaticky, tak ve slušnosti v diskuzi, poukážu na to.

Jinak mnou používaný výraz kníža je - jak odkazuji tady: koho-budou-volit-glockari-za-prezidenta ... 98-80.html, třetí příspěvek shora - reminiscencí na jeden dávný dětský seriál (Gumídci, angl. Gummi Bears - http://cs.wikipedia.org/wiki/Gum%C3%ADdci), kde vystupoval jako hlavní negativní postava rytíř, kníže Ignor, kterého jeho patolízal Stoupa oslovuje jako "knížu". Ta figura je v onom seriálu víceméně směšná a k politování, proto jsem si to pojmenování vypůjčil pro toho, kdo je v mých očích jako budoucí možný představitel státu neméně směšný a nedůstojný.
Ostatně v tom odkazu výše Gumídky zmiňuji, ale chápu, že mladší generaci to už nic neříká :)
Co se týká vhodného postupu při hlasování - myslím že Vám Váš idol dal ten nejlepší návod, jak máte v jeho prospěch hlasovat :lol:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od reddog » pát 25.1.2013, 19:46

Panove, panove, panove... Tedy koukam, japak to tady pokracuje a kroutim hlavou v nevericim uzasu.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Pařez » pát 25.1.2013, 19:58

reddog:tyto volby se již staly fyzicky a psychicky vyčerpávajícím tématem..Myslím,že je na čase přejít na téma vyúčtování energií ,poplatků za psy apod. to bude více uklidňující *40*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: stř 01.9.2010, 8:54

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Tekka » pát 25.1.2013, 20:03

Larsi - je zajímavé, že dnes západně od Moravy žije už možná víc Moravanů, než původních obyvatel - u nás v práci například cca 10% lidí je narozeno v Praze - zbytek přistěhovalci.
Nebudu tady nikomu stranit - myslím, že spisovný jazyk przní každá část národa stejně. A je jedno jestli se bavíme o Plzni, Praze, Brně nebo Ostravě.

P.S. Oba kandidáti mají k mým ideálům hoooodně daleko.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Pařez » pát 25.1.2013, 20:15

Tekka & Lars & Biggles:prosím ukončit střelbu a dejte si něco dobrého :wink:
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od reddog » pát 25.1.2013, 20:19

Abych byl uprimny, pak ruznice ve spratelene komunite ukazuji na absenci "funkcniho hromosvodu". Ale presto jsou stejne potrebne, jako souhlasne "tazeni za jeden provaz". A to proto, ze nas posunuji dale a pomahaji nam chapat i ostatni. Tu vice, tu mene. Ale kde jinde, nezli v "rodine", muzeme beztrestne projevit nesouhlas ci snad protest proti druhemu, a zaroven ocekavat, ze pres pripadnou nazorovou nesrovnanost, nebudeme z teto "rodiny" vyobcovani?

Tekka:
A v Ostrave najdes velke procento lidi z "vychodu" jakbysmet. Tak by mne jen zajimalo, kde konci lide ze "zapadu" ? Muhehehe
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne pát 25.1.2013, 20:46, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Biggles » pát 25.1.2013, 20:43

Holbu neeeeeeeé :D Ale jinak (nebudovat kapitalismus) bych si pivo/a dal 8-)
Příjde mi úsměvný prudit kvůli "nářečí". Naposledy jsem se takhle "čílil" na vojně...... :lol: :D Jenže to bylo proto, že jsem velícímu polomaďarovi chvilkama blbě rozuměl :D Každopádně kvůli tomu nezačnu psát spisovně...........to mi stačí v oficiální korespondenci. A jestli někomu vadí můj původ (zeměpisně)? Jeho boj..........koneckonců v Praze je rodilejch pražáků tak deset............a vím to naprosto přesně, protože s nima chodím na pivo :D
Takže co je lepší? Votevři vokno nebo komu oláš ole? :D

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz