Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Koho volím

Anketa končí za ned 30.12.2012, 17:33

Miloš Zeman
28
56%
Karel Schwarzenberg
22
44%
 
Celkem hlasů: 50
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od reddog » sob 26.1.2013, 20:20

Biggles:
Muhehehe, jo vsiml jsem si
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: stř 01.9.2010, 8:54

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Tekka » sob 26.1.2013, 20:23

"Od Miroslava Šloufa jsem se odstřihl, není členem mého volebního týmu," tvrdil opakovaně před volbami Miloš Zeman.
Lobbista Šlouf přiznal, že Zemanovi pomáhal s předvolební kampaní.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/lobbista-slouf-p ... _domaci_im

Zvítězila pravda a láska nad lží a nenávistí, řekl Klaus k výhře Zemana

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/prezidentske-vol ... domaci_jav

:lol: :lol: :lol:

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Pařez » sob 26.1.2013, 20:29

Tekka:Šlouf,nebo Bakala..jedná se jen o mocenské skupiny soupeřící mezi sebou.A každý má a musí mít své pěšáky,protože ten druhý je má také.Buďme realisté :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: stř 01.9.2010, 8:54

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Tekka » sob 26.1.2013, 20:42

To máš pravdu. Jen mne mrzí, že Vašek nebude emigrovat.
Docela by mne zajímala statistika volby u lidí, kterých se týkala amnestie.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Pařez » sob 26.1.2013, 20:47

Tekka:no jo :( nemůžeme mít hold všechno.Ale doufejme,že platí "Na každou svini..."


EDIT:Zemanovy proklamace se mi zatím líbí,uvidíme zda slova budou naplněna a bude to opravdu aligátor...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od S474N » sob 26.1.2013, 22:55

VYZVA: Prosime lidi, aby v pondeli nevyjizdeli. Ponechejte prosim cesty volne pro emigranty. Dekujeme!
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od reddog » sob 26.1.2013, 23:33

Muhehehehe

Biggles:
Jsem prehllidl ten Krnov. Tak kvuli tobe urcite prijedu, neni to z Ovy az na kraj sveta (i kdyz Krnov je preci jen trochu dzungle). Jinak na dalsim dychanku v Praglu OK (pokud mne Ala pusti, ze)

PaF

Příspěvky: 272

Registrován: pát 18.4.2008, 21:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: BRNO

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od PaF » ned 27.1.2013, 7:52

Je zajimave, ze i na malem vzorku hlasovani dopadlo skoro jako ve skutecnosti. Boze, jak jsme tu prumerni :roll:

Kdyby se nas zeptali, co se dalo usetrit penez :D
PaF
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od S474N » ned 27.1.2013, 9:04

PaF: ono je to trosicku jine, nez si hodne zjednodusil. Prumerni ve vysledku neznamena automaticky prumerni v duvodech volby. Pro nekoho byla duvodem volby osobnost sama, pro jineho treba levicove zamereni kandidata a pro dalsiho treba volba mensiho zla. O to vic me mrzi, kdyz cloveku nejaky "inteligent" vmete do tvare doslova vyblitek o tom, ze kdyz clovek volil levicaka, tak je sam levicakem. Kdyz si prectu cele toto tema, tak jsem zde snad nenarazil na zadneho zjevneho fanouska Milose. Vetsina zde opravdu resila volbu mensiho zla. Naproti tomu je zajimave se podivat na volice Karla, ktery je dle meho nazoru naprosto iracionalne az glorifikovan (zejmena k videni u nekterych zhrzelych volicu ted po volbe). Mrzi me, ze nekteri vycitali Milosovi hlavne hulvatstvi a ted se sami "odkopali".
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Pařez » ned 27.1.2013, 9:31

Citace V.Stwora:

"Takže „dobro zvítězilo“ a duha míru se rozklene nad naší zemi? V žádném případě. Havloidé dostali tvrdý úder na solar, vyhráli jsme bitvu, ale zdaleka ne válku. Ostatně Schwarzenberg to řekl úplně stejně (až se stydím, že mě to nezávisle na něm napadlo): "Je to jedna prohraná bitva, ale boj pokračuje." Příští prezident to bude mít velmi těžké. Země je vyrabována, ožebračena, lidé vykolejení, nejistí. A bude možná hůř. Bilderberg nám učinil nabídku, která se neodmítá, a jako každá zločinecká organizace nebere NE jako odpověď. Volbou Zemana jsme je možná klepli přes nenechavé prsty. Bohužel mají prostředky, jak přivést do kolen kteroukoliv zemi světa. Ukázali to v Řecku, Španělsku a ukazují to v mnoha dalších zemích. Musíme s tím počítat.

Svou vzpurnou volbou navzdory tlakům zahraničních sil jsme tak trošku (pozor, teď budu patetický) připomněli světu, že jsme potomky Husitů. Myslím, že můžeme být na sebe docela hrdí.

Žádná stezka před námi nevede do ráje, ale vykročili jsme tou, která nás aspoň (doufám) nepřivede rovnou do pekla. A to je dobře."
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od reddog » ned 27.1.2013, 9:37

Cert:
Ja myslim, ze ta "prava" vlna haneni a stourani teprva prijde. Dokonce, v nekterych opravdu "presvedcenych" pripadech, to muze vyvolat chut ke guerillovemu boji...

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Pařez » ned 27.1.2013, 9:51

Musel jsem zasmát reakci na Novinkách:

Dominik Duka, kardinál a pražský arcibiskup:

"Blahopřeji novému prezidentovi ke zvolení v historicky první přímé volbě. Průběh voleb ukázal, že naši spoluobčané přistoupili k těmto volbám s velkou vážností a že funkci prezidenta republiky považují za velmi významnou.

Přeji novému prezidentovi, aby byl úspěšný ve snaze posílit jednotu našeho národa. Očekávám, že jako státník si bude vědom své odpovědnosti za naši zemi, dokáže ji důvěryhodně reprezentovat v zahraničí a bude se při svém působení opírat o morální zásady vlastní naší evropské tradici."

Jak jsou ti černoprdelníci flexibilní :lol: :lol:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od S474N » ned 27.1.2013, 10:23

Toto napsala jedna moje kamaradka a moc se mi to libi!
Narazila jsem na moc pěkný status (autora vůbec neznám...) a ač bych občas volila mírnější slova, naprosto souhlasím s obsahem (no a potažmo i formou :)))

"Vážení spoluobčané, vážení voliči,
Vaše občanská povinnost, privilegium, které vám bylo dáno do vínku s platným občanským průkazem a dosažením 18 roku věku skončila dnes ve 14:00. Ukončete prosím tu smršť hoven a začněte se chovat jako civilizovaní lidé, jakkoliv se vám volební výsledek nezamlouvá. Zvláště vy, kdo jste se zapojili do voleb nejenom jako hlas, který vám přísluší, ale jako hlásná trouba hoven, kterou vám do uší nalil jakýkoliv z kandidátů nebo jejich přisluhovačů. Zvláště vy, kdo jste se místo cestou zodpovědného a rozumného výběru dali cestou neplacených agitátorů a roznašeče syfilitických keců o národní hrdosti německých/ruských vlivech a podobných mrdkách. Uvědomte si, že žádný z kandidátů nekandidoval pro dobro národa a vy jim nedlužíte nic. Kdyby za vás vzali šichtu v práci, půjčili peníze nebo vám pomohli stěhovat, pak ano.
V ostatním případě zapomeňte na volby a nechte voly, ať už se o vlastní diskreditaci postarají sami.
Zdar a držte tlamy"
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 169

Registrován: ned 14.3.2010, 16:17

Bydliště: bydlím

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od LAKIM » ned 27.1.2013, 10:33

Souhlas . :mrgreen:

Příspěvky: 658

Registrován: stř 30.11.2005, 20:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: UH

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od GLOCK69 » ned 27.1.2013, 10:42

Pařez: Černoprdelníkům nepomohla agitace v kostelích, tak korouhvička se musí otočit jiným směrem...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Starosta » ned 27.1.2013, 10:53

S474N píše:Toto napsala jedna moje kamaradka a moc se mi to libi!
Moc pěkné :)

Nezbývá, než pogratulovat Milošovi a jeho příznivcům.
Přeju - vlastně nám všem - abychom s ním byli spokojení celé volební období. Budu pevně doufat, že jsem se v něm hanebně zmýlil a křivdil mu.

Jsem já to ale k zblití optimista :D
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 207

Registrován: stř 24.10.2012, 9:36

Zbraň: G26

Bydliště: Beroun

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od glopet » ned 27.1.2013, 12:12

Inu jak se říká - kdo si nepamatuje svojí minulost, je odsouzen si jí prožít znovu. Je opravdu hodně smutné, že si zrovna MY tu svojí nepamatujeme. A výsledek? Dvacet let od revoluce jsou komunisté v krajích a nyní i je to i president. Kdy budou ve vládě? Příští rok? Příští volby?

Smutné, opravdu smutné.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od cmk » ned 27.1.2013, 12:41

Glopet - vyvstava otazka... Je lepsi nevidet minulost nebo pritomnost?

Protoze mezi tim jsme meli na vyber...

Bud zignorujeme "zarucena fakta (?)" ktere se siri o minulosti (tedy Zmenanovi), nebo zignorujeme stavajici navazanost Schwarzika na soucasnou vladu.

Jak hezky definoval Franz... Byl to vyber mezi praseci a ptaci chripkou.

Ted uz prosim Glockare - nezatezujte ostatni svou urazenou jesitnosti a postvolebni kampani.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Pařez » ned 27.1.2013, 16:53

cmk:správně

Pánové odtroubeno,přeji všem vše dobré a vraťme se zpět domů ke svým ženám a milenkám.. *32* *64* :lol:

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz