Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Koho volím

Anketa končí za ned 30.12.2012, 17:33

Miloš Zeman
28
56%
Karel Schwarzenberg
22
44%
 
Celkem hlasů: 50
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od AREYOU » sob 12.1.2013, 17:31

Jak senil Karel tak i kořala Miloš jsou EU vazalové, takže tady si nepomůžeš ani u jednoho a po pravdě rozhodnout se mezi Karlem a Milošem tak to zůstanu doma a nebudu plýtvat svým časem na nějaké volby.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Pařez » sob 12.1.2013, 17:46

Něco na tom je,ale Zemana už jen z toho důvodu,že Karel ja jasná pravdoláska a podporují ho "osobnosti" typu Kocáb a spol. ....
Holt je to jak vybírat zda se nechat utopit,nebo upálit :( :( :(

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Lars » sob 12.1.2013, 19:01

Takže to pánové dopadlo nejhůře, jak mohlo - i když vlastně ne, varianta Želé/Kníža (ano, pamětníci si jistě vzpoměli na Gumídky) by byla ještě děsivější.

No, před chvílí jsme se s rodinkou vrátili z lyžovačky a jak to byl krásný den, tak mám po náladě a snad poprvé ve svém životě se stydím za náš národ. My jsme opravdu takové nebetyčně pitomé ovce, že si nic lepšího, než aby nás v jednom kuse ti nahoře okrádali, nezasloužíme..
Hanba Čechům, hanba všem nám *12* *12* *12*

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Pařez » sob 12.1.2013, 20:15

http://www.novinky.cz/domaci/290066-ve- ... hymnu.html

Normální posluchač si jistě všiml,že naši hymnu vůbec neumí!!!!!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Starosta » sob 12.1.2013, 21:30

No a že Zeman je pro plošné psychotesty pro žadatele o ZP, to Ti uniklo? :lol:
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Pařez » sob 12.1.2013, 21:35

No protože jsem v 1.kole nevolil ani Miloše ani Karla ani Honzu,tak bych je měl zvládnout ne? :lol: :lol: :lol:

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Lars » sob 12.1.2013, 22:57

Starosta píše:No a že Zeman je pro plošné psychotesty pro žadatele o ZP, to Ti uniklo? :lol:
Psychotesty - ať už třeba i plošně povinné - jsou asi tak to nejmenší zlo, co nás v porovnání s dementně senilním knížou v čele státu čekají .. *257*
A to, že ten sotva srozumitelně žbleptající páprda nad hrobem neumí ani českou hymnu, to vypovídá celkem jasně o tom, za jaké mužstvo to vlastně kope.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od S474N » ned 13.1.2013, 8:48

Takze otazka na poradu dne, koho dal?
:arrow: http://frantisekmatejka.blog.idnes.cz/c ... Havla.html
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Lars » ned 13.1.2013, 10:31

Obojí je špatně, ale protože se mi to od včerejška už trochu rozleželo, tak za mě jednoznačně Zeman.
1. Kníža volal (stejně jako jeho kamarádíček Havel) po humanitárním bombardování cizího svrchovaného státu Jugoslávie - a už jen tohle mi stačí.
2. Kníža volal po schválení bezletové zóny nad Libyí - což nebylo nic jiného, než bombardování cizího svrchovaného státu, a bez tohoto bezprecedentně itervenčního vměšování sil Nato by si to plukovník Kaddáfí s rebely vyřídil během chvilky
3. Kníža okamžitě uznal samozvaný stát Kosovo, který vlastně vznikl jen díky intervenci sil Nato v Srbsku ve prospěch islamistů (a výzva českých muslimů koho mají volit, zmíněná v odkazu Frantou Matějkou, je vypovídající sama o sobě)
4. Kníža je významným členem vlády, kterou většina národa považuje za nejhorší za posledních dvacet let.
5. Kníža jednoznačně byl a schvaloval přijetí veletunelu, zvaného církevní restituce.
6. Kníža je předsedou strany, ve které přikryl Kalouska s jeho Hávou, padáky apod.
7. Trapněji než s Knížou jako prezidentem naší země, bych se cítil jen s prezidentem avatarem...

Dalo by se toho určitě najít ještě mnohem více, stejně tak bych spoustu výhrad našel vůči Zemanovi. Ale z výše uvedených bodů je pro mě jednoznačně menším zlem jako prezident této republiky Miloš Zeman.

Příspěvky: 169

Registrován: ned 14.3.2010, 16:17

Bydliště: bydlím

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od LAKIM » ned 13.1.2013, 12:07

Tak ta přímá volba prezidenta se moc nepovedla . To to mohlo zůstat při starém . V druhém kole to bude boj pravice - levice . Starý pán kníže v druhém kole je vtip století . Člověk který nezná hymnu státu za který kandiduje za prezidenta a nejde mu ani čeština , tak to je v prde.. ! A to že se cití především jako občan Eu už netřeba komentovat . :mad: ( kdysi to prohlásil ) Tak tohoto člověka volit ani náhodou ! Jinak Lars - plně souhlasím .
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od S474N » ned 13.1.2013, 19:55

Neni to nekde podobne shrnute i na Knizete? Aby to mel clovek pekne naservirovane a mohl se rozhodnout pro mensi zlo:
:arrow: http://www.ZemanNasrat.cz/

EDIT: a neco i na Karlika:
:arrow: http://aktualne.centrum.cz/domaci/polit ... ?id=743926
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Lars » ned 13.1.2013, 20:38

K tomu prvnímu odkazu - ve srovnání s těmi sedmi body, co jsem jen tak z hlavy vypsal na dementního Knížu, se mi kritika Zemana jeví jako nicotná.., jako zoufalá snaha nalézt na něj aspoň něco...
A znovu zdůrazňuji - nejsem Milošův příznivec a nebýt situace, kdy člověk opravdu musí ze dvou zel volit to viditelně menší, nikdy by můj hlas nedostal.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Pařez » ned 13.1.2013, 20:49

Lars: Ty píšeš místo mě :D ,Zemana taky absolutně nemusím,ale jeho použití je nyní tzv. v krajní nouzi...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 358

Registrován: stř 22.2.2012, 17:57

Zbraň: G17 Gen4

Bydliště: Ostrava

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od wizard-ov » úte 15.1.2013, 12:49

Tak tak, Zeman je (alespoň u mne) KN :wink:
@Pařez tobě to je jedno ne? Na jaře prodáš kravku a pak už nezaseješ :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 332

Registrován: čtv 13.1.2011, 13:08

Zbraň: Remington 870

Bydliště: EU

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od tuareg » úte 15.1.2013, 14:24

Proč nevolit Karla:

Volíme li pana Schwarzenberga, pak volíme : Podporu sudetským Němcům a také třeba toho kdo odvěké historické srbské Kosovo nabídl albánské mafii svým souhlasem na poli mezinárodní politiky stejně právně jako by byl nabídnut Jablonec , Ústí N/L či Bezděz nebo Jihlava spolkové republice Německo..., volíme pak v jeho osobě podporu této zkorumpované vládě, jejíž je členem, volíme podporu Katolické fašizoidní restituce, volíme člověka, který restituoval dle nikoliv českých, ale podle rakouských zákonů-třeba Orlík atd, volíme člověka jenž se nechal adoptovat v "Dospělosti" a tím se i podle středověkého nejen civilního práva zřekl nároků tzv Orlické větve(české větve) rodu, právě proto aby mohl v Rakousku a jinde v cizozemí dědit..pak se mu naskytla příležitost restituovat i v Čechách. Volíme člověka, který se pře soudně s druhou nevlastní sestrou (Petzoldovou)právě skrze podivnou restituci v ČR. (proč ne já když Karel ano..)Volíme také politického trampa.Volíme člena lobbystické nadvládní nadstátní Bildbergr groupe s titulem Observer.
Mě chrání Bůh a Remington 870
Cynik je ten, kdo za vůní květin hledá někde poblíž rakev.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: stř 01.9.2010, 8:54

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Tekka » úte 15.1.2013, 15:29

Nemůžu si pomoct, ale přijde mi, že v posledních dnech (a teď bez rozdílu jestli Karel nebo Miloš) je postava prezidenta tak trošku příliš přeceňována - co by se stalo kdyby jeden nebo druhej tam seděl.
Uvědomte si, že je tu vláda, parlament a senát, kteří mají daleko větší moc rozhodovat, schvalovat a měnit než prezident :roll:
Takže je sice fajn, že si zvolíme hlavu státu, ale daleko důležitější pro budoucí vývoj státu
je kdo bude nadále sedět v parlamentu, senátu případně v komunální politice.

I když mi osobně na knížeti vadí desítky názorů a věcí tak se třeba zamysleme jestli by po majetkovém nároku německé strany nebyl některý majetek lépe spravován než v případě neprůhledných machynací a daňových úniků ala Pitr a spol.?

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Lars » úte 15.1.2013, 15:46

Tekka - rozhodni se prosím, jestli: tak trošku, nebo jestli příliš - protože spojeno dohromady to moc smysl nedává :)
(Citace: ...že v posledních dnech (a teď bez rozdílu jestli Karel nebo Miloš) je postava prezidenta tak trošku příliš přeceňována...)
A ty "machynace" - to je teda taky něco :mad:

No a odhlédnu li od výše uvedeného, tak stokrát, ba tisíckrát raději ať si to rozkrademe (propijeme, projebeme - co je komu libo) sami my Češi, než abychom to darovali germánům, ti se nás z historického hlediska už pokoušeli obrat až příliš mockrát, než abych jim dobrovolně přenechal byť jen tolik půdy, co se vejde do květináče pro fialky!!!

Jinak Tuareg souhlas - a protože se tu ještě neobjevil jediný, vysloveně procizácký (rozuměj - pro K.S.) názor, tak by mě docela zajímalo, jestli někdo vůbec znáte osobně někoho, kdo by knížovi fandil..???
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: stř 01.9.2010, 8:54

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Tekka » úte 15.1.2013, 15:54

No mne to smysl dává...tak trošku příliš je ne ještě úplně moc ale ne zas tak nevýznamně. Ale nebudu slovíčkařit. Snažil jsem se napsat, že se dělá zbytečně z komára velbloud a ať tam bude sedět Karel nebo Miloš nadávat se bude stejně, protože je to náš národní sport.

P.S. Nojo Machinace je cizí slovo. To víš pořád mám natlučeno v hlavě hy chy ky ry dy ty ny :lol:

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Lars » úte 15.1.2013, 16:22

Tekka - neber prosím výše uvedenou připomínku osobně, asi moc čtu a tak jsem prostě na češtinu háklivější :lol:
Jinak na tom spojení je špatně to, že jedna část popírá druhou - buď je prostě něco tak trošku (čili pořád je to označení něčeho, čeho je méně než obvykle bývá), nebo je toho příliš (a to je zase více něčeho, než obvykle bývá).
Ale tohle je všeobecně velmi rozšířený nešvar, asi nejčastěji používaný patvar je složený z výrazu hrozně. Třeba: mám hroznou radost..., hrozně se na něco těším...atd.
A stačí si přitom uvědomit, že slovo hrozně vyjadřuje svou podstatou něco, z čeho má člověk obavu, strach..., tedy něco silně negativního. No a přitom to klidně spojíme s něčím radostným, s nějakým těšením se.., apod.
Podivné, že?

P.S. - omlouvám se OT jazykovou vložku :roll: .
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Sailor » úte 15.1.2013, 16:37

tekka: a dávej si ještě bacha na holt/hold to Lars obzvlášt nemá rád :D
Tekka píše:I když mi osobně na knížeti vadí desítky názorů a věcí tak se třeba zamysleme jestli by po majetkovém nároku německé strany nebyl některý majetek lépe spravován než v případě neprůhledných machynací a daňových úniků ala Pitr a spol.?
To jsi si ale dělal prdel,vid?
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz