Kolik lidí ví, že máte zbraň


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 34

Registrován: úte 18.3.2008, 17:22

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Veselí nad Moravou

Re: Kolik lidí ví, že máte zbraň

Příspěvek od Hacker » čtv 23.7.2009, 23:06

to solidus: Vím docela přesně jak to myslíš, osobně teda mám na zbrojáku zatím jenom písmenko "B" a svojeho miláčka CZ 75 :) (jj, ja vím, není to Glock, ale stejně je krásná). No a protože zatím nemůžu nosit a bez ničeho bych se taky nějak necítil, tak jsem si pořídil 18" obucha, ktereho nosim na klipu.. zhruba dva tydny si toho nikdo nevsiml (a to jsem chodil denne do skoly). Sice zhruba mesic to nebylo uplne ono, ale ted uz aj zapominam že ho mám.

Jinak jak nastane čas, tak chci taky nosit, kluci v GC mě sice přemlouvali, ať koupím fullsize 1911 a dobré pouzdro, a že je potom každemu houby..
Ale stejně nějak nepotřebuju, aby se na mě divali jak na teroristu, takže se budu snazit co nejvic to schovat (asi G30 a vnitrni pouzdro) a nikde to nějak nešířit vyjma rodiny, pár kamarádů a popř. přítelkyně

Takže v podstatě zase ta střední a myslím i nejlepší cesta... Jinak gratuluji k novému přírustku :wink:
------------ Vae victis - Běda poraženým ------------ (heslo 211.TL z 21.zTL Čáslav)
Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 122

Registrován: čtv 05.2.2009, 13:23

Bydliště: severní Čechy

Re: Kolik lidí ví, že máte zbraň

Příspěvek od solidus » pát 24.7.2009, 8:55

2Hacker: já musím říct, že teprve teď jsem si plně uvědomil to, jak se to lehce může rozkecat. fakt to řekneš jen kámošovi, ten se zmíní v hospodě a už to jede. třeba ne, ale děje se to ...

jinak ještě negratulovat, až večer bude (snad, please God ....) G doma ... :mrgreen:
How can you trust the freedom, when it´s not in your hands?
GLOCK19

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz