Koupě Glocku v Ostravě?


Debata o pistolích GLOCK

Příspěvky: 52

Registrován: pát 15.7.2011, 20:12

Bydliště: Ostrava

Re: Koupě Glocku v Ostravě?

Příspěvek od neBulizer » pon 23.1.2012, 7:28

jsem take pro a jakozto strelecke ucho se rad poucim a kouknu jak se to ma vlastne delat :D
Steyr M9-A1

Příspěvky: 230

Registrován: sob 13.8.2011, 18:49

Re: Koupě Glocku v Ostravě?

Příspěvek od azavak » ned 29.1.2012, 19:17

Corado je OK.Není problem zavolat předem jestli není náhodou nějaká akce.Se ženou tam chodíme a v pohodě.Když má Marcel napilno dáme si v baru kafe a jdem střílet.Na každou otázku jsme dostali odpověd a to nám bylo přínosem ke zdárnemu dokončení zkoušky na ZP a to jsme ho absolvovali na jiné střelnici,a přesto i když jsme nebyli jeho žáci tak nám vyšel ve všem vstříc včetně zdarma zapujčení cz 75 ať si jí rozebirame a skládame.Takže Corado a Marcel Źurovec jsou OK.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 358

Registrován: stř 22.2.2012, 17:57

Zbraň: G17 Gen4

Bydliště: Ostrava

Re: Koupě Glocku v Ostravě?

Příspěvek od wizard-ov » čtv 08.3.2012, 7:48

Já jsem zbraň kupoval v Kerberos Trade http://www.kerberostrade.cz/ . Cena, přístup v pohodě - p. Ing. Šimek přijel na Patriot, kde vše proběhlo k oboustranné spokojenosti.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178

Registrován: pát 04.6.2010, 23:24

Zbraň: bude GLOCK

Bydliště: Slezské podhůří

Re: Koupě Glocku v Ostravě?

Příspěvek od Anaxien » čtv 10.5.2012, 15:49

Hans_FBI píše:Střelci a střelkyně z Ostravska/Opavska, doufám, že nebudu moc OT, když napíšu: "Co takhle udělat nějákou seanci?"
Dovolil bych s oprášit tento návrh..

Což takhle udělat sejšn, ale ne na malé vnitřní střelnici, ale na VELKÉ? Jelikož ale jsem byl jen na CORRADU, ale hlavně v TŘINCI (přeci jen nejblíž je lepší...), tak neznám jiné OStravské střelnice, ale na Borku v Třinci je 20 palpostu, zastřešené, hodně místa, možná by se dala i nějaká grilovačka domluvit, kdyby se našlo kolem 10 účastníků, domluvíme si sobotní privátní otevření..

Bylo by to fajn, protože osobně pocházím z destinace, kde dost málo potkávám nějakého "kolegu" na střelnici, kde bych si mohl prásknout z něčeho jiného....Takhle by se dalo otlapkat spoustu pěkných věcííí, jéje... takový malý den NATO. Třeba kdyby ještě VEIKO dotáhl toho svého Steyr Aug-Z, to by byly takové pěkné vánoce v létě..

Ještě mne napadá, jestli má většina z Vás rodiny jako já a nejde si urvat moc času, co takhle to zkusit pojmout nějak "rodinně"? Pro sviště vzduchovky.. i když ty rány hnde vedle by jim asi nebyly po chuti, možná ne - moje malá to snáší ok, dokonce je můj nabíječ..:-)

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

sorry, už jsem to tu asi někde dával.... ale když ji ty peltory tak sluší.. :lol:

Nějaké nápady, návrhy? Třinečané, Havířované, Těšíňané, Karviňané, Ostravané nesejdeme se někde na venkovní střelničce a uděláme první ročník "blízká setkání střelného druhu" ? Pro ty, co nemají tolik času a odhodlání jezdit na LOSky do OV, ale přesto by si rádi zajeli zastřílet z něčeho jiného, poklábosit jako já...
Glocke साथ हमेशा के लिए
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Koupě Glocku v Ostravě?

Příspěvek od kolaCZek » čtv 10.5.2012, 15:53

Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178

Registrován: pát 04.6.2010, 23:24

Zbraň: bude GLOCK

Bydliště: Slezské podhůří

Re: Koupě Glocku v Ostravě?

Příspěvek od Anaxien » čtv 10.5.2012, 16:39

Noo, cca 250 Km není 40, přeci jen je to dál, ale kdyby se pár lidí z mého okolí našlo... hmm
Glocke साथ हमेशा के लिए

Zpět na „Pistole GLOCK“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz