Kovový rám na Glocka


Úpravy zbraní, příslušenství a jiné vychytávky

Příspěvky: 222

Registrován: ned 05.1.2014, 16:04

Zbraň: Paraodnance 1911 9mm

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od Milan Praha » stř 30.7.2014, 16:06

a není ta váha u policejních útvarů a vojáků hlavně o tom, že tahat záložní / u policie většinou hlavní zbraň těžkou je při 12h denně sakra rozdíl ? bych chtěl vidět co by Šťěpánovi řekl policajt který by od něj vyfasoval 1,25 kg pistoli a měl s ní chodit 5 dní v týdnu,
jeden čas sem musel tahat 1911 45ce a to byla fakt radost .... ale to nemá cenu asi vůbec řešit

jinak je celkem odvaha tvrdit něco o špatném úhlu pažby ...

každej jsme úplně jinej, mne osobně sedí nejvíc 1911 a proto soutěže jsem střílel s ní a nikomu to necpu ...
nejlepší sklon sem zažil u P-08 ale nikomu netvrdím že se takhle má dělat každá zbraň

vyzkoušel jsem si před časem G-26 3 gen. - měl jsem ho poprvé v ruce a na 15m v rychlopalbě na 50/20 vše v černém (po jednom nástřelném zásobníku), nevím co víc chtít

ale upřímne si říkám Štěpáne proč vlastně tady na foru se takto prezentuješ, mám pocit že tě jen baví být v opozici a je jedno naprosto kvůli čemu i za cenu uplně nesmyslných názorů

(sám nejsem Glokař a o G uvažuji výhradně kvůli G-26 a asi to vyhraje ... takže tu neobhajuju "svuj team" to byses mi musel sr*t do 1911 ky - nadsázka)

tom

Uživatelský avatar

Příspěvky: 843

Registrován: čtv 26.1.2006, 21:46

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od tom » čtv 14.8.2014, 16:53

Kdysi jsem také přemejšlel o nákupu ocelového rámu na G17. Řešil jsem dovoz z panem Martínkem, ale nakonec jsme se dostali na takovou částku, že jsem radši hodil glocka do šuplíku a koupil si místo toho STIčko. Stejně ať s glockem uděláš cokoli, nikdy z něj sportovní speciál neuděláš. :D
Nikdy není tak blbě, aby nemohlo bejt hůř.

Zpět na „Tuning“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz