LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavosti...


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 41

Registrován: stř 08.4.2015, 23:18

Zbraň: G19

Bydliště: Ostrava

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od HonzaSafarik » pon 08.5.2017, 14:12

Neumim si predtsvit ze bych o sobe nekdy prohlasil ze ted jsem pan strelec a ted jsem dosahl toho mistrovstvi ktere jsem hledal. Uz jsem se naucil dost, abych vedel ze nic takoveho neexistuje.

O tvoji omluvu nestojim a nestojim o tebe ani na kurzu. Mysleni jako ze strilet po reset je jedina mozna cesta je presne ten duvod proc tam nemas co delat. Protoze k novym, nebo jinym vecem mas hlavu zjevne zavrenou.

EDIT: I presto ze se na kurzu ucime strilet po reset. Coz by jsi vedel, kdyby jsi se skutecne zajimal o to co je na mem kurzu.

Příspěvky: 219

Registrován: pát 25.7.2014, 15:51

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od SOCP » pon 08.5.2017, 14:18

napsal jsem tu nekde k cemukoli jedina mozna cesta? zase lzes.

ty nemas zadne kurzy to co ty mas je asi podobne jako kdyz si lidi navliknou uniformy a hrajou si na napoleonske valky...ty si pouze hrajes.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od john.hawk » pon 08.5.2017, 17:28

Jestli to byla narážka na izraelskou bojovou strelbu tak jsem to zaznamenal. Nebudu se vyjadřovat.spis by mne zajímalo jestli furt mate u sebe Ifak. ?? Tak jak v tom Ifaku jsou věci které mají svůj účel tak i v pořádným streleckem systému jsou věci které mají svůj účel. Tvrdit ze si vystačíme s TQ je blbost stejne tak tvrdit ze bez základních věci budeme v boji úspěšní.
Naposledy upravil(a) john.hawk dne pon 08.5.2017, 18:04, celkem upraveno 1 x.

Příspěvky: 219

Registrován: pát 25.7.2014, 15:51

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od SOCP » pon 08.5.2017, 17:51

pane johne vy jste se nebyl podivat na uzasny kurz v bitesi?:)
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od john.hawk » pon 08.5.2017, 18:06

Ne nebyl. Mám zprostredkovane info které mne stačí k tomu abych pochopil proč se vracejí peníze těm co už něco mají za sebou.

Příspěvky: 219

Registrován: pát 25.7.2014, 15:51

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od SOCP » pon 08.5.2017, 18:11

tak snad to vraceni probihalo bez pripicu..:)
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od Jasik » pon 08.5.2017, 20:12

Docela by mne zajímalo vysvětlení ze strany pana Šafaříka k níže/výše uvedenému:
john.hawk...Mám zprostredkovane info které mne stačí k tomu abych pochopil proč se vracejí peníze těm co už něco mají za sebou...
Chápu, že asi nebude ochoten zvěřejnit své "chyby" či věci, kvůli kterým byl někdo nespokojen a žádal vrácení peněz, ale třeba se dočkáme aspoň nějakých infomací.

Příspěvky: 76

Registrován: ned 02.6.2013, 19:12

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od Speedster » pon 08.5.2017, 20:33

Vkládám zpětnou vazbu od Richarda

Včera jsem absolvoval pistolový kurz u Paladin Academy a slíbil jsem Honzovi zpětnou vazbu a já své sliby plním. Hned na úvod musím říct, že pokud máte zažité nějaké taktické prvky bude tento kurz pro Vás šok. Dále asi zažijete velký osobní boj se přenést přes až krystalickou jednoduchost. Jelikož se taktickou střelbou zabejvám již několik let a sám kurzy a různé taktické soutěže pořádám mohu naprosto bez skrupulí říct, že jsem z toho byl místy tak rozhozen, že sem měl co dělat se držet, abych kurz neustále nenarušoval poznámkami. Ale pojďme k samotnému kurzu a vůbec k myšlence samotné. Kurz a celý systém který Honza ukazuje je tak jednoduchý a ořezaný do základu, že se to prostě musí během pár hodin naučit i tupej američan, je to prosté, ořezané, ale funkční. Jestliže se chcete připravit na střet s jednou max dvěma osobama bude to fungovat. Jestliže se nechcete nějak dál vyvíjet v taktice a dál posouvat a mít na čem stavět tak pak Vám to bude fungovat. Jestli máte manželku, družku atp. kterou chcete někam poslat na kurz, na kurz ze kterého nepříjde zahlcená informacemi jak vstupovat do budovy, jak takticky přebíjet atp. pak tento kurz bude přesně pro ní. Prostě simple as fuck, jednoduché, nenáročné, ale přesto funkční. S pozdravem Richard.

Příspěvky: 219

Registrován: pát 25.7.2014, 15:51

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od SOCP » pon 08.5.2017, 21:52

dotaz na Richarda, zaplatil nebo si nechal vratit penize...to je jedina vypovidajici hodnota..:)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 41

Registrován: stř 08.4.2015, 23:18

Zbraň: G19

Bydliště: Ostrava

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od HonzaSafarik » úte 09.5.2017, 10:19

Nikdo si o penize zpet nerekl.
Richard byl na kurzu zadarmo jako clovek ktery sprostredkoval strelnici.
Coz je nabidka kterou jsem dal verejne vsem.

EDIT:
Nikdy jsem nerekl ze si clovek vystaci s TQ. Rekl jsem ze pokud mam u sebe mit jednu vec, je to TQ.

Nosim u sebe 4x TQ (RATS, C.A.T 6. gen, SOF-T wide, RT-01 ), 2x gazu, folii, 2 nosaky, gel, 2x IZ. obvaz, 2x 14g kanyly, fixu a par drobnosti.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od Jasik » úte 09.5.2017, 11:37

Nosim u sebe 4x TQ (RATS, C.A.T 6. gen, SOF-T wide, RT-01 ), 2x gazu, folii, 2 nosaky, gel, 2x IZ. obvaz, 2x 14g kanyly, fixu a par drobnosti.
.. a skalpel 10 nebo 11?? A šití ne?? A co nějaká SAM dlaha, límec atd..?

Příspěvky: 219

Registrován: pát 25.7.2014, 15:51

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od SOCP » úte 09.5.2017, 11:52

:lol: :lol: a velky medibag i do divadla :lol: tak to chapu ze to mel zadarmo a i ze napsal takovou recenzi :)) asi ve Vas vidi potencial na spolupraci :)))
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od john.hawk » úte 09.5.2017, 12:37

tak, abychom se posunuli.. proč tolik věcí ? protože každá věc má svůj účel..některé jdou nahradit a jiné ne..
stejně tak jako u bojové střelby..některé věci jdou nahradit a jiné ne..
to že můžu TQ nahradit opaskem, o tom se bavit nemusíme..
to že nosovod nemám čím nahradit je z principu jasné stejně tak je jasné že Reset spouště nemám čím nahradit..a že samotná střelba začíná postojem, dobrým úchopem, dobrým pointingem a dobrým zmáčknutím spouště společně s clear sigh picture..
pokud některou věc vynechám.. o kolik procent mi klesne úspěšnost při bojové střelbě ?
Pokud někdo neučí dobrý postoj při střelbě tak to znamená dvě věci : 1) buď ho sám neumí 2) nepovažuje ho za důležitý..
no a ten postoj je na úrovni Izraelského obvazu..dá se nahradit, dá se vynechat ale jaký bude výsledek ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????? a) lepší
b) stejný
c) horší
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od pitt » úte 09.5.2017, 12:45

Havku - naznacujes snad ze na techto kurzech se neresi postoj? Osobne by mne zajimalo jak moc je to osekano - co vlastne ta vyuka obsahuje.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 41

Registrován: stř 08.4.2015, 23:18

Zbraň: G19

Bydliště: Ostrava

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od HonzaSafarik » úte 09.5.2017, 13:21

Strelba za chuze- jaky to je postoj?
Kdyz visim za lano hlavou dolu- jaky to je postoj?
Kdyz strilim nahnuty zpoza prekazky, jaky to je postoj?
Kdyz strilim v leze, jaky to je postoj?

Na kurzu se postoj neprobira. Protoze strilim horni polovinou tela.
Ze to jde i pri rychlejsi strelbe jsem ukazal vsem na konci kurzu,
kdy jsem stal na jedne noze a strilel do DEA dot.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od pitt » úte 09.5.2017, 13:48

Je nejaka specialni metoda jak ucite strelbu za chuze, nebo zpoza prekazky?zrovna u te prekazky si postoj dokazu predstavit. Trefovat se na jedne noze je pohoda, spis by me zajimala ta chuze.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 41

Registrován: stř 08.4.2015, 23:18

Zbraň: G19

Bydliště: Ostrava

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od HonzaSafarik » úte 09.5.2017, 14:02

Samozrejme ze je hromada metod jak ucit strelbu za chuze.
Ale predstava ze 30 lety civilista bez zazemi kde by mel k dispozici paletu naboju, strelnici pro sebe a lidi kteri by mu delali dvakrat tydne disruptivni prostredi zacne chodit jinak nez poslednich 29 let, ve chvili kdy ani nerozezna barvy, je zcestna.

Pokud ma clovek zasebou podobne zazemi, ktere ho dostane do stavu kdy vykopnout dvere a strelit chlapa je obycejna patecni sichta, tam to ma sve misto a smele do toho.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od pitt » úte 09.5.2017, 14:07

Takze v podstate ucite strelbu za bezne chuze?
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od john.hawk » úte 09.5.2017, 14:47

ok, tak já to skusím napsat jinak..
postoj je jen jeden nástroj v balíčku..něco jako kleště..dají se s nima vytáhnout hřebíky, dá se s nima utáhnout šroub ( více či méně dobře) a občas můžeme s nima něco zatlouct..ale křížovej šroub s nima pujde utáhnout těžko..

je to paraela s postojem.. dobrý postoj se využije při střelbě občas, někdy je lepší si lehnout na záda, někdy je lepší klečet..ale když přijde situace kdy mám stát a přesně vystřelit tak to bez postoje není na jistotu..a pokud ho zkurvím a díky němu netrefím tak je to jen a jen moje chyba..a pokud by na tom měl záviset život můj nebo někoho jiného, tak tomu podřídím uplně všechno..abych nemusel žít s pocitem že něco šlo udělat lépe..
a pokud já chci aby byl můj student úspěšnější tak trvám na perfektním provedení x věcí, které v reálné situaci ojebávat nesmí a které mají zásadní vliv na výkon..po zátěži..

Pak je zde otázka referenčních bodů..které horní polovina těla neřeší..
Poslední noční střelby a střelecké cvičení na nápich mně stále utvrzují že je postoj důležitý nástroj..a že by neměl chybět v tašce s ostatními nástroji..

Příspěvky: 219

Registrován: pát 25.7.2014, 15:51

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od SOCP » úte 09.5.2017, 16:19

jakykoli postoj a pohyb v civilnim pouziti zbrane musi splnovat (predpoklada se moznost fyzickeho napadeni na velice malou vzdalenost a to pred nebo i po taseni zbrane)

1. musim z neho byt schopen trefovat, manipulovat co nejrychleji a uspesne se zbrani.

2. musim v nem byt schopen ihned zacit bojovat rukama a nohama, prejit do fajtu.

3. musim byt schopen vydrzet rany a pokud mozno je byt schopen blokovat. tak aby me nevyplo hned prvni delo na palici. nebo lowkick na cesku..

edit: a to samozrejme plati i za chuze pokud jsem v tom...nemuzu jit a strilet a neustat naskocene koleno

pokud nemate na strelnici pri treninku lapy, boxerky a dalsi veci, neimplementujete tohle do konceptu, je to podle me chyba.

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz