LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavosti...


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Příspěvky: 154

Registrován: stř 13.1.2016, 0:24

Zbraň: 26

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od ggrand » stř 10.5.2017, 8:22

Todle mě baví, jen tak dál :inlove:
Obrázek
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od john.hawk » stř 10.5.2017, 8:52

souhlasím, taky jsem střílel z pistole na laně, střílel jsem z žebříku, střílel jsem z auta..
nicméně abych resignoval na stabilní postoj k tomu jsem se ještě nedopracoval..
cokoliv má vliv na stabilitu má vliv i na přesnost..moje zkušenost
ale protože to beru jako rétorické cvičení skusím tohle :
v USA se střílí více než u nás, jako souhlas
statisticky tam při střelbě byla použitá určitá vzdálenost cca 2-3 metry, souhlas
statisticky nejvíc ti obránci stáli napiču a stříleli jednou rukou..a výsledek byl statisticky nějaký..uspokojivý
no a statisticky to dopadlo dobře jen protože měli štěstí, nebylo to tím že by měli skills a proto se na tomto systému nedá stavět..je to systém ruské rulety.. buď mám štěstí anebo ne..
no a když 50 lidí ze 100 případů mají štěstí tak to ještě neznamená že to zvládli jen pomocí svých schopností, výcviku dovedností..štěstí se prostě musí jít naproti tréningem.. :lol:

Příspěvky: 219

Registrován: pát 25.7.2014, 15:51

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od SOCP » stř 10.5.2017, 9:06

jednou rukou se strili pri stretu hlavne proto ze to mozek vyhodnoti jako rychlejsi metodu nemusi davat prikaz dalsim svalum. je to proste pro telo rychlejsi. mozek neresi presnost. pokud je clovek ve velkem stresu mozek za nas castecne prebira kontrolu a zacina fungovat bez toho aby jsme to mohli vedome ovlivnit - podvedomi ( a tady je dulezita svalova pamet ).
casto to jsou situace velmi rychle na malou vzdalenost...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 306

Registrován: čtv 26.10.2006, 23:34

Zbraň: GLOCK

Bydliště: SVK

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od polucias » stř 10.5.2017, 9:54

john.hawk píše:souhlasím, taky jsem střílel z pistole na laně, střílel jsem z žebříku, střílel jsem z auta..
nicméně abych resignoval na stabilní postoj k tomu jsem se ještě nedopracoval..
cokoliv má vliv na stabilitu má vliv i na přesnost..moje zkušenost
ale protože to beru jako rétorické cvičení skusím tohle :
v USA se střílí více než u nás, jako souhlas
statisticky tam při střelbě byla použitá určitá vzdálenost cca 2-3 metry, souhlas
statisticky nejvíc ti obránci stáli napiču a stříleli jednou rukou..a výsledek byl statisticky nějaký..uspokojivý
no a statisticky to dopadlo dobře jen protože měli štěstí, nebylo to tím že by měli skills a proto se na tomto systému nedá stavět..je to systém ruské rulety.. buď mám štěstí anebo ne..
no a když 50 lidí ze 100 případů mají štěstí tak to ještě neznamená že to zvládli jen pomocí svých schopností, výcviku dovedností..štěstí se prostě musí jít naproti tréningem.. :lol:

JH : to teraz presne trafil,

systém náhod povýšime na strelecký super systém len z čistej lenivosti sa niečo učiť,

dokonalý obraz tejto doby, a mladých ľudí v nej,

urobím si účes, vyhlásim, že viem niečo robiť lepšie ako ostatný v obore ktorý je zrovna moderný a naplno do toho šlapem, bez úsudku a sebakritiky sľubujem ľuďom zázraky skoro zadarmo

toto si treba uvedomiť ako základ tohoto celého "Paladin zázračného" systému,
je to krásny príklad amerického marketingu
Izraeli Combat Shooting + Glock 17+ Taurus Pt 1911 + http://www.RBSD.cz + http://www.combatsim.eu

Příspěvky: 219

Registrován: pát 25.7.2014, 15:51

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od SOCP » stř 10.5.2017, 10:00

samozrejme, vetsina veteranu co zacnou ucit vi ze je neuzivi ucit ostatni profiky, Ti uz to zaprve umi a dostat statni zakazku v USA je skoro nemozne...na vycvik armady, policie...atd

proto rejzujou na keyboard warriors kterym delaji zazitkove kurzy kde si hraji na operatory..

no a nekdy z toho tem airsoftakum jebne az tak ze si po 3 kurzech zacnou myslet ze jsou taky instruktori...

edit: treba tohle, totalni peklo ale kluci jsou ocividne nadseni a maji pocit ze jsou delta: https://www.youtube.com/watch?v=k33U5DGRlqM&t=234s
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od john.hawk » stř 10.5.2017, 12:10

Já bych spíše posuzoval podle obsahu.. video s bondingem nemá zase tak uplně vypovídající hodnotu.
Nicméně co je zde stále a podle čeho lze cokoliv posoudit je to, jestli jsou či nejsou základy, zda se věnuje pozornost důležitým detailům a argument čím míň znáš tím míň budeš zmatkovat je takový zvláštní..
V celé diskuzi zazněl ( zde ne, ale na FBooku) argument, který je doslova Yegrovský..
jemná vs hrubá motorika..
V podstatě jde o to, že někdo někoho přesvědčuje v tom, že ve stressu vypadává jemná motorika..jako že ve stressu člověk nebude schopný ovládat spoušť..protože ovládání spouště patří mezi jemnou motoriku.. takže se vlastně popírá základní teze..což mně přijde dosti schizofrenní..
Pod stresem mizí barvy, mizí racio, mizí jemná motorika.. ale na druhou stranu člověk střílí ( tedy ovládá spoušt, je schopen vyhodit zásobník tlačítkem - opět jemná motorika, je schopen napíchnout na cíl..zasunout zásobník do zbraně..opět jemná motorika..
takže kde a co se konkrétně při stressu ztrácí a jak komu.. jen k zamyšlení..
Uživatelský avatar

Příspěvky: 306

Registrován: čtv 26.10.2006, 23:34

Zbraň: GLOCK

Bydliště: SVK

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od polucias » stř 10.5.2017, 13:50

ja to poviem bez Johnnyho slušnosti,

je to tláchanie nezmyslov a motanie hlavy neskúseným strelcom nezmyslami,

každý skúsený strelec sa z toho proste smeje
Izraeli Combat Shooting + Glock 17+ Taurus Pt 1911 + http://www.RBSD.cz + http://www.combatsim.eu
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od havran » stř 10.5.2017, 14:42

JH: proč si nakonec na kurzu nebyl? Čekám tady zrovna na reference od tebe co a jak. Určitě to nechceš prubnout? To by asi dalo všem víc než těchto třicet stránek zbytecnyho textu a sraček.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od pitt » stř 10.5.2017, 15:06

Pane safariku - muzete mi prosim rict co je naplni kurzu 1 a 2?
Konkretne v bodech. Diky moc

Příspěvky: 219

Registrován: pát 25.7.2014, 15:51

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od SOCP » stř 10.5.2017, 15:37

ma to na videu...15min bude ucit strilet a pak uz jenom bojovat!..:) to umi nejlepe prece..porad bojuje :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od pitt » stř 10.5.2017, 17:12

Dobra, tak polopate - priklad - popiste mi vlastnosti auta - odpoved " umi to jezdit a brzdit" me moc neuspokoji
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od john.hawk » stř 10.5.2017, 17:49

Nebyl jsem tam protože jsem musel byt někde jinde kde to bylo přínosnější a důležitější. Nic víc. Ale je to Škoda prej tam byl kluk od PČR co měl prej zajímavé teorie a poznatky které jsou jiné než ty moje. :)

Příspěvky: 219

Registrován: pát 25.7.2014, 15:51

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od SOCP » stř 10.5.2017, 18:13

zase naznaky a nic konkretniho! chceme viiic :)))
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od havran » stř 10.5.2017, 19:13

Přesně Johne. To chceme... Půjdeš příště? Toto je o ničem, vím, že je to zprostředkovaně, ale hodit nám sem co a jak a jak to na dotyčnýho působilo by se šiklo. Ideálně kdyby ses obětoval sám... Polucias se nám taky nechystá? Škoda, škoda, škoda. Zrovna názor od jednoho z vás by mě docela zajimal. Jasiku, Pitte, vy byste netoužili po upgradu?


Edit: místo šiklo mě to napsalo Šiklová, dementní našeptávač
Uživatelský avatar

Příspěvky: 306

Registrován: čtv 26.10.2006, 23:34

Zbraň: GLOCK

Bydliště: SVK

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od polucias » stř 10.5.2017, 21:10

hoši mna to tam fakt láka, už zo zvedavosti ,

ale neviem či mám toľko trpezlivosti ako Richard a naozaj nemám v povahe niekomu kaziť radosť ako mu to dobre ide,

dostal som vyčerpávajúce info od veľmi skúsených očí a moje tušenie sa 100%tne potvrdilo,

táto blogerská móda má jednu nevýhodu, čím viac sa točíte a mudrujete do videí tým viac o sebe prezrádzate jednak slovami, gestami, mimikou ale hlavne niektorými hláškami

takže pre potvrdenie toho čo som si myslel a ešte mi aj potvrdili iný nepotrebujem svoj drahocenný čas takto znehodnocovať

kto mňa a JH alebo Richarda pozná tak už náš názor dostal a vie si z toho spraviť veľmi dobrý obraz
Izraeli Combat Shooting + Glock 17+ Taurus Pt 1911 + http://www.RBSD.cz + http://www.combatsim.eu

Příspěvky: 219

Registrován: pát 25.7.2014, 15:51

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od SOCP » stř 10.5.2017, 21:24

ja chtel jet ale musel bych platit a pak se hadat..a prej nemam otevrenou mysl..:D a co me lidi znaji, johny, polucias a tak vi ze jsem uplne strasne moc moc otevrena mysl...:D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od pitt » stř 10.5.2017, 21:27

To havran: ja tam chtel byt, bohuzel cas mi to uplne nedovoluje. Aji bych tech 1800 klidne obetoval. Jenze muj cas je fakt drahej a tou dobou jsem byl navic uplne nekde jinde a delal veci kde jsem byl presvedcenej ze se fakt neco naucim. Nicmene vse zle je pro neco dobre a i kurz u Thor Tactical ktery byl absolutne nejdrazsi mi neco dal. Bylo to malo, bylo to drahe ale dal.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od pitt » stř 10.5.2017, 21:54

Nicmene, stale me zajima co je naplni kurzu. Zatim to na mne pusobi - tady se to strka, tady se to macka,tudy to lita a snazim se trefit tam to. - doufam ze mi to nekdo vyvrati.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od Jasik » čtv 11.5.2017, 9:11

havran: zmínil jsi mne, tak odpovím. Poslední dobou (už delší dobou) střílím tak málo, že bych tam mohl vystupovat jako začátečník a ještě bych pak třeba způsobil nějaké negativní odezvy vůči schopnostem svým a přeneseně i lidí z MG. A podobně jako pitt, víkendy mám teď plné jinými akcemi a tak to nevyšlo..
:idea: Třeba by se někde dal domluvit nějaký workshop, ne kurz, kde by mohli různí instruktoři a zkušení střelci vysvětlit a ukázat svůj přístup ke kurzům - takové malé, třeba hodinové ukázky..
Napadají mne Hawk, Lukáš, pitt, Šafařík, cmk, Bart apod.. 6 lidí ochotných se podělit o nějaké znalosti pro třeba 20 pozvaných s otevřenou myslí a pak by se vidělo co má smysl a co ne.

Příspěvky: 219

Registrován: pát 25.7.2014, 15:51

Re: LekarnickaProDospele.cz - Trest smrti a další zajímavost

Příspěvek od SOCP » čtv 11.5.2017, 9:23

to jsem se snazil nabidnout uz panu Instruktorovi Safarikovi do Bitese...ale nemam prej tu mysl otevrenou no...

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz