Lhostejnost lidí.


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od VEIKO » čtv 03.1.2008, 12:55

No o této věci sme byli furt poučováni.

Co se děje u městské policie a podobné věci kde jsou vázáni lidé mlčenlivostí, kterou může zrušit jen STAROSTA. - to je věc města
Je NEVEŘEJNÁ INFORMACE

NEPLÉST SI NEVEŘEJNÁ A TAJNÁ.

Problémů už bylo dost tak to nechci ještě pitvat.
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact

Příspěvky: 469

Registrován: pát 01.12.2006, 20:02

Příspěvek od Andy4 » čtv 03.1.2008, 18:33

nj to je podle me problem mestske policie, u nas se pred par lety zase starosta namazal a ridil-to mu prislo vhod udelat z toho neverejnou informaci :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od VEIKO » čtv 03.1.2008, 19:04

andy4.no jo městská má dost problémů ale aspon to tam není tak na ho.. jak u Pčr. Tam je buzerace problémy a průsery. Viz pouzdra a kompakty. Vybavení na ho.. Kompakta bych si v životě nekoupil. Viděl jsem lidi co se ho zbavovali za 3000,- A několik lidí mi potvrdilo že se stává to že při výstřelu, popíšu: Natáhnete - náboj je v komoře, stisknete spoušt, kohout uhodí na úderník a ... nic. Tak to chtěl po nějaké době míření do bezpečného prostoru vytáhnout ale závěr se ani nehnul. Komplet zaseklé se selhačem v komoře. O reklamaci na čz nemluvě to už je kapitola sama o sobě.

To sem odbočil. U pčr je sice renta ale to je vše. Já se k městské ještě vrátím ale k pčr bych to jistě nezkoušel. S těma namazanýma starostama a velitelama se to táhne to bych taky mohl prásknout...
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact

Příspěvky: 469

Registrován: pát 01.12.2006, 20:02

Příspěvek od Andy4 » čtv 03.1.2008, 19:42

jj vsude je to stejne, prusery jsou nejen u policie, ale v tech civilnich jde aspon mene o zivot.. tak at se dari! :)

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Příspěvek od HV » pát 04.1.2008, 8:33

Andy4: Namazanej starosta nemá právo vyžadovat mlčenlivost na svůj přestupek. To je klasické zneužití pravomoci veřejného činitele což by asi mohl být i tr. čin, ne? Kaže vodu a sám slope jako moravák :lol:
...zbraně, mám zbraně

Příspěvky: 469

Registrován: pát 01.12.2006, 20:02

Příspěvek od Andy4 » pát 04.1.2008, 8:52

HV neco na tom bude, ovsem zatim je to pouze bezna praxe, ze to neni v poradku vi asi kazdy..
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od VEIKO » pát 04.1.2008, 9:33

No já od kolegy z jiného města vím, že se ten jejich podařený velitel nasoukal do škarpy-byl jak hovado a ještě MĚL V SEDAČCE MALÉ DÍTĚ. A v poho.

Asi v obchodě zakopl, uklouzl a spadla mu flaška slyvovice přímo na rypák
no a tu byl nucen rychle vypít protože nemohl dýchat. To je ohrožení na životě neboli krajní nouze. :D
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od VEIKO » pát 04.1.2008, 12:35

Sem se tak dneska zamýšlel nad starším případem. Ten jak 6 romů vtrhlo na služebnu a zmlátili tam ty dva co tam byli. Jestli jako střílet nebo ne. Nevím jak ta jejich služebna vypadala a co měli u sebe jestli chrápali a opasky měli na zdi nebo co ale kasr a tonfu má každý a zmlátit bych se nenechal. Tím chci jenom říct že kdyby se měla opakovat situace ve které by můj kolega dostával od kohokoli tak bych ho ztonfoval znova. A to mi nikdo nevymluví že je lepší dostat na budku. Nebo že bych měl bý BY-STAND :mad:
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact

PB

Příspěvky: 355

Registrován: stř 09.5.2007, 23:06

Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » pát 04.1.2008, 14:46

co se tyka nasi policie tak je metrem pouze pro slusne lidi ktere muze celkem ucine potrestat ale ha.jzlove se jim akorat smejou. libil by se mi americky model kde je policista perfektne vybaveny jak materialem tak pravomocema a opravdu muze konat. v usa kdyz ignorujes prikaz policisty nedej boze ne nej zautocis tak musis cekat nejtvrdsi jednani, v mnoha pripadech i strelbu a tak to je v poradku ne jak u nas kdyz cikana pretahnes tonfou kdyz te napadne a jeste z toho mas problem :twisted:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » pát 04.1.2008, 14:49

Svata pravda :(
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Příspěvek od Glockmaniak » pát 04.1.2008, 17:33

Je to celé v tom, že policie (ať městská či státní) se dnes bojí použít zbraň. Když policajt někoho sejme, v tu ránu na to vletí IMV, a jejich prioritou je toho kluka udělat, aby si mohli napsat čárku. V dnešní době navíc i nadřízení věří víc 5x trestanému recidivistovi, než klukovi z vlastních řad. Kolikrát je mi z toho, co vidím kolem sebe řádně na blití. Proto ten policista nebo strážník maximálně oddaluje použití zbraně. Ví, že ho čekají tahanice po soudech. Ano, nemusí ho odklepnout, ale bude ho to stát nějaký rok nejistoty co bude dál a několik probdělých nocí s prioritní otázkou "jak uživím rodinu, když mě odklepnou"
Meč a kříž tělo jedno jest.
Moje zbraně: GLOCK 17 3.gen. osazený TLR-1 HL, CZ 75, SA vz.58
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od VEIKO » sob 05.1.2008, 11:23

Glockmaniak-s dovolením upravím tvou první větu:

Je to celé v tom, že policie (ať městská či státní) se dnes bojí, protože mají pádný důvod. Bojí se použít tonfu, ale ze střelné zbraně-to už je spíš panický strach protože to je hooooodně průser v takových SLUŠNÝCH končinách použít dokonce STŘELNOU zbran. Nedej bože na cikána. A pokud by tento policista tak jako tak už napůl v prdeli jednou něco zanadával na cigoše tak je v hajzlu gord.

Komunisty z duše nenávidím ale za bolševika to bylo ináč. Kamarádův otec dělal u SNB a hospodská rvačka skončila tím že otevřel dveře. Najednou ticho a byl klid. Tomu se říká RESPEKT z uniformy. A Havel neměl rušit urážku veřejného činitele. Tot vše co mám zas na srdci.
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Příspěvek od Glockmaniak » sob 05.1.2008, 11:59

S úpravou věty souhlasím. Máš pravdu. Dnes se 10x prošetřuje pořád dokola, zda bylo použití kvéru opravdu nutné a nevyhnutelné. Po 2 letech se vyzkoumá, že ta situace šla možná řešit i jinak. Pokud stál muž zákona proti cikánovi, tak je použití zbraně rovnou nepřípustné, protože nejde ani o ochranu zdr. živ a maj., ani o nutnou obranu, ale je to rasismus. V běžných případech nikdo nebere v úvahu to, že ten strážník nebo policista má na rozmyšlenou jestli střílet nebo ne 2 sekundy a ne 2 roky. K rozhodování se například pak přidává i stresový faktor, to v jakém ohrožení jsem nejen já, ale i parťák atd. Potíš se do neprůstřelky, v hlavě ti lítá milion informací, postupů a paragrafů, sucho v krku, strach, vybuzený adrenalin. Kdo se ocitl pod palbou, ví o čem mluvím. Kdo zná jen z vyprávění, nemůže to pochopit.
Meč a kříž tělo jedno jest.
Moje zbraně: GLOCK 17 3.gen. osazený TLR-1 HL, CZ 75, SA vz.58

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz