LOS a DRILLY.cz - porovnávání neporovnatelného


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: LOS a DRILLY.cz - porovnávání neporovnatelného

Příspěvek od Starosta » čtv 21.8.2014, 13:36

SOCP píše:Lide tady reagovali tak jak reagovali na jedno obycejne neskodne video, nekdo odsud podal TO na PCR, nekdo odsud posilal stiznosti na urady...ale urcite jste fajn parta.
No a jsme u toho - jak víš, že to je někdo odsud, kdo (pokud je to pravda) podal TO?
Kdo odsud posílal stížnosti na úřady?
Asi neumíš číst, co psal cmk, viď?

No, žij si ve svém světě, ale do bonzáků mi laskavě nenadávej.
Jsem celkem hrdej na to, že jsem součástí této komunity a hodně jsem se odsud naučil.

Tak běž zas laskavě plakat jinam - nemyslím, že by Drilly stály o někoho, kdo bleje neadresně na všechny jen proto, že sám neumí číst.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: LOS a DRILLY.cz - porovnávání neporovnatelného

Příspěvek od pitt » čtv 21.8.2014, 13:49

SOCP píše:Lide tady reagovali tak jak reagovali na jedno obycejne neskodne video, nekdo odsud podal TO na PCR, nekdo odsud posilal stiznosti na urady...ale urcite jste fajn parta.
Jak vis ze to prasknul mekdo odtud? Bylo podano i TO? Podel se se svyma informacema.......
Uživatelský avatar

Příspěvky: 804

Registrován: pon 20.3.2006, 13:09

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: LOS a DRILLY.cz - porovnávání neporovnatelného

Příspěvek od 4mike » čtv 21.8.2014, 14:08

TO vůči něčemu, co není ani přestupkem??? nabonzovat komu ??? akcím přítomnýmu správci ???
slušnej guláš
možná by nebylo od věci přestat koukat černobíle krvavým zrakem a projet si znova příslušný vlákna :idea:
třeba na to koukám blbě ale rozjíždět podobný byznys, starám se o PR jinak, než urážením a nasíráním okolí
Hi, my name is Mike. I'm a Saigaholic
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: LOS a DRILLY.cz - porovnávání neporovnatelného

Příspěvek od john.hawk » čtv 21.8.2014, 14:13

for Štěpán : Na drillech jsou všichni prokazatelně poučeni o tom, že nesmí střílet do svých kolegů : :wink: tolik k bezpečnému zacházení s zbraní..
co se týče nehod s zbraní, myslivců, nepřiměřených obránců, ožralých střelců toto jsou především incidenty které jsou vodou na mlejn různým pseudohumanistům a zakazovačům zbraní.. Já se od těchto věcí distancuji..u nás nestřílí nikdo opilý, nebo rozzuřený nebo žárlivý..
No Luck, All skill. :D
ještě bych znova něco osvětlil co možná v některých sračkách zaniklo není to o tom že bych si chtěl na střelnici střílet nad svah, nebo že bych záměrně střílel do vybavení střelnice a záměrně způsoboval škodu a duševní útrapy správci..cílem je rozhodně něco jiného..
pro všechny ostatní : na výslechu jsem byl a nic z toho nebude. To podání bylo slabé, pro toho kdo je za to odpovědný jeden vzkaz na závěr : aktivní blbec je horší než třídní nepřítel :)
Naposledy upravil(a) john.hawk dne čtv 21.8.2014, 14:26, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 90

Registrován: úte 19.5.2009, 18:55

Zbraň: G 19

Bydliště: Praha 6

Re: LOS a DRILLY.cz - porovnávání neporovnatelného

Příspěvek od mara82 » čtv 21.8.2014, 14:16

SOCP: z týhle diskuze vyplynulo jedině, že byl JH předvolán k podání vysvětlení, nic jinýho, takže jestli ten práskač nebudeš nakonec ty, když máš takový informace :-D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: LOS a DRILLY.cz - porovnávání neporovnatelného

Příspěvek od Sailor » čtv 21.8.2014, 14:33

mara82:scop je evidentně někdo z okolí JH,proto má info,takže bych bejt tebou mírním se s tím slovem bonzák(ona je to totiž mnohem horší nadávka,než debil nebo kretén,teda aspoň pro správný chlapy,což ale ty vědět nemůžeš,proto ti to vysvětluju)
Jinak tady to může číst kdejakej jouda a pak nabonzovat,nemusel to bejt nutně někdo z diskutujících.Něco podobnýho jestli si pamatujete se stalo Rostar-ovi v kause neskryté nošení u BA.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 90

Registrován: úte 19.5.2009, 18:55

Zbraň: G 19

Bydliště: Praha 6

Re: LOS a DRILLY.cz - porovnávání neporovnatelného

Příspěvek od mara82 » čtv 21.8.2014, 14:36

bonzák asi jo, proto sem psal práskač, protože jsem správnej chlap a slovo bonzák nepoužívám ;-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: LOS a DRILLY.cz - porovnávání neporovnatelného

Příspěvek od Sailor » čtv 21.8.2014, 14:42

Význam je stejnej,prostě myslel jsem člověka,kterej práská,bonzuje,donáší atd..Ale ty mě chápeš viď :wink:
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: LOS a DRILLY.cz - porovnávání neporovnatelného

Příspěvek od pitt » čtv 21.8.2014, 14:51

Sailor píše:mara82:scop je evidentně někdo z okolí JH,proto má info,takže bych bejt tebou mírním se s tím slovem bonzák(ona je to totiž mnohem horší nadávka,než debil nebo kretén,teda aspoň pro správný chlapy,což ale ty vědět nemůžeš,proto ti to vysvětluju)
Jinak tady to může číst kdejakej jouda a pak nabonzovat,nemusel to bejt nutně někdo z diskutujících.Něco podobnýho jestli si pamatujete se stalo Rostar-ovi v kause neskryté nošení u BA.
...a prave kvuli tomu co jsi uvedl,by si mel SCOP ty bonzaky a praskace dobre rozmyslet,pokud si tim neni na 100% jistej a pokud je,tak at je klidne konkretni.

Kdyz pominu fakt ze z jeho ust zaznivaji jen obvineni a urazky bez jakehokoli naznaku sebereflexe....
Uživatelský avatar

Příspěvky: 90

Registrován: úte 19.5.2009, 18:55

Zbraň: G 19

Bydliště: Praha 6

Re: LOS a DRILLY.cz - porovnávání neporovnatelného

Příspěvek od mara82 » čtv 21.8.2014, 14:53

Sailor: ...nebo tráví život hledáním fotek, inzerátů a dalších informací o ostatních lidech a zveřejňuje je na fórech...máš pravdu, u tebe to chápu :lol:

Ale to už asi není do týhle diskuze...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: LOS a DRILLY.cz - porovnávání neporovnatelného

Příspěvek od Sailor » čtv 21.8.2014, 14:58

Ach jo maro,ty musíš mít poslední slovo jak ženská a chceš mi říkat něco o tom že si chlap?
S osobním útokem na mě nemůžeš uspět,nemáš na to :wink:
Asi taky patříš do té skupiny co tu byla zmiňována.A nebo seš mířenkář :D
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 90

Registrován: úte 19.5.2009, 18:55

Zbraň: G 19

Bydliště: Praha 6

Re: LOS a DRILLY.cz - porovnávání neporovnatelného

Příspěvek od mara82 » čtv 21.8.2014, 15:04

sailor: máš pravdu, ale z osobního útoku mě neobviňuj, začal jsi ty a na to že jsem mířenkář jsem hrdej!

"S osobním útokem na mě nemůžeš uspět,nemáš na to :wink:" - nemáš taky kolem řitního otvoru vytetovanou Davidovu hvězdu? Tohle přebujelý sebevědomí je pro ICSáky signifikantní ;-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: LOS a DRILLY.cz - porovnávání neporovnatelného

Příspěvek od Sailor » čtv 21.8.2014, 15:22

Mara82:Tak hlavně že jsi spokojen,já ti to přeju,ať se práce daří . . .
John hawk(případně další v tom zainteresovaný):A to u toho podání vysvětlení jste nezjistili kdo podal to TO?To oni neřeknou?
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 90

Registrován: úte 19.5.2009, 18:55

Zbraň: G 19

Bydliště: Praha 6

Re: LOS a DRILLY.cz - porovnávání neporovnatelného

Příspěvek od mara82 » čtv 21.8.2014, 19:43

mě by ještě zajímalo od někoho z Drillů.cz, jak je to s tím (ne)používáním brýlí, v čem je takový přínos, který vyváží to, že byť s malou pravděpodobností budu do konce života mrzák a prosím seriózní odpověď
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: LOS a DRILLY.cz - porovnávání neporovnatelného

Příspěvek od Int1m1thy » čtv 21.8.2014, 20:09

rek bych ze je to tvoje vec jestli chces bejt mrzak nebo ne...
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: LOS a DRILLY.cz - porovnávání neporovnatelného

Příspěvek od pitt » čtv 21.8.2014, 20:12

Ja uz bych fakt bryle a podobny veci neresil....pokud se to teda neobjevi ma nejakym videu:-):-)......popravde je to fakt jejich vec......
Uživatelský avatar

Příspěvky: 90

Registrován: úte 19.5.2009, 18:55

Zbraň: G 19

Bydliště: Praha 6

Re: LOS a DRILLY.cz - porovnávání neporovnatelného

Příspěvek od mara82 » čtv 21.8.2014, 20:18

Já souhlasím, ale já to teď myslím seriózně, zajímá mě ten důvod, tohle je stoprocentně na nich, nenošení brýlí je jejich volba, to nesouvisí s tím, co se tady řešilo ohledně zveřejňování nesmyslů, co vyváděj na střelnici. video (ne)brýle: http://www.youtube.com/watch?v=FEYONaDqeyA

Chci prostě od takovejch borců argument, po kterým si řeknu: "Jo, seru na brejle, do teď jsem trénoval nahovno". Zatím tady nic co by mě přesvědčilo nezaznělo, pokud měli možnost nás usadit nějakým argumentem, tak bylo většinou ticho, což je mi prostě u takovejch masérů divný, ti by přeci měli nás mířenkáře bejt schopný posadit na prdel ve dvou větách...
Naposledy upravil(a) mara82 dne čtv 21.8.2014, 20:30, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: LOS a DRILLY.cz - porovnávání neporovnatelného

Příspěvek od Sailor » čtv 21.8.2014, 20:19

Ale vono je prostě potřeba furt do něčeho dloubat,pochopte je . . .
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 90

Registrován: úte 19.5.2009, 18:55

Zbraň: G 19

Bydliště: Praha 6

Re: LOS a DRILLY.cz - porovnávání neporovnatelného

Příspěvek od mara82 » čtv 21.8.2014, 20:23

hele, ty si dloubeš do exotů, mě zajímá zase tohle, jestli tím nějak porušuju pravidla diskuze, tak ať mě admin sekne a je to...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: LOS a DRILLY.cz - porovnávání neporovnatelného

Příspěvek od Int1m1thy » čtv 21.8.2014, 20:29

co nedokazes pochopit na tom ze je to jejich vec... ja si taky nekdy sundam brejle kdyz nemam svoje kdyz sem je zapomel nebo tak a oni se mi zamlzujou radsi budu vedet kam strilet...
G17gen4

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz