Lze něco změnit,aneb jak z toho ven?


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Půjdu k volbám?

Ano,nenechám za sebe rozhodovat jiné.
44
96%
Ne,věřím,že jiní za mě zvolí lépe.
1
2%
Není třeba chodit k volbám,stav je vyhovující
1
2%
 
Celkem hlasů: 46
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Lze něco změnit,aneb jak z toho ven?

Příspěvek od pitt » pon 14.10.2013, 20:19

kolik procent?
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Lze něco změnit,aneb jak z toho ven?

Příspěvek od reddog » pon 14.10.2013, 20:31

73 resp 72
A hooodne vysoko i Dsss ;-/
Drtiva vetsina "parlamentnich" mimo zajmovou uroven
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Lze něco změnit,aneb jak z toho ven?

Příspěvek od pitt » pon 14.10.2013, 20:38

tak to jsem na tom skoro o 20% líp...to vypadá že jsem volební program svobodných psal já sám :lol: :lol: .....piráty jsem měl za 75%........hafane...je vidět že jsi hodně rozpolcený :lol: :lol:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Lze něco změnit,aneb jak z toho ven?

Příspěvek od reddog » pon 14.10.2013, 21:25

Naopak. Vyrovnany :-/
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Lze něco změnit,aneb jak z toho ven?

Příspěvek od Nikdo » pon 21.10.2013, 11:05

Pařez píše:Děkuji g-relaxovi a LEXu za tuto anketu :D :

Volby do PSP ČR 2013 - otázky LEXu a obdržené odpovědi

:arrow: http://www.gunlex.cz/volby-do-psp-cr-2013/

Jak si přejí i autoři,šiřte prosím co nejvíce dále
Že ČSSD mlčí, je velmi pochopitelné. Trochu mne zaráží, že jsme (střelci) nestáli za odpověď TOP09, Suverenitě ani Hlavů vzhůru, které se profilují jako pravicové strany.
A zklamali mne Piráti, ti elektronickou cestou reagují rychle, spolehlivě a inteligentně, očekával bych, že k hlásané svobodě (až anarchismu) na internetu budou postupně do svého programu přidávat i svobodu v jiných oblastech života.

EDIT: někteří dodali odpovědi. A předseda Zelených přidal vysvětlení k odpovědím (viz obr.).
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Lze něco změnit,aneb jak z toho ven?

Příspěvek od Strelkyne » úte 22.10.2013, 23:51

Já volím Svobodné, i když je to asi k ničemu. A ve volební kalkulačce mi vyšli na 98% :D
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Lze něco změnit,aneb jak z toho ven?

Příspěvek od reddog » stř 23.10.2013, 6:07

Tak jsem nedavno na fb u Svobodnych (tusim) cetl: Volit i mensi zlo, je stale volit zlo.

Svobodni mi nepripadaji, ze by byli zlo ;-) .
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Lze něco změnit,aneb jak z toho ven?

Příspěvek od S474N » stř 23.10.2013, 6:19

Nikdo: "zakaz dava smysl"? To bych chtel teda videt jaky, ja to naopak vnimam jako nejvetsi nesmysl, viz. Anglie.

BTW nemuzes nalinkovat tu diskusi, rad mu tam neco napisu.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Lze něco změnit,aneb jak z toho ven?

Příspěvek od Nikdo » stř 23.10.2013, 9:52

Strelkyne: V krajských 2012 volbách získali Svobodní celorepublikově 1,48%. Od té doby se počet členů i příznivců víc než zdvojnásobil, rozpočet kampaně do krajů byl v řádu desetitisícových darů jednotlivců, rozpočet na letošní krajské volby je 1,5-2 miliony. Poprvé funguje organizovaný volební štáb. Ve všech měřitelných parametrech se zájem o Svobodné více než zdvojnásobil. Je to odhad založený na velmi nepřímých ukazatelích, ale já tipuji tak 4% pro Svobodné.
Hlas pro takovou stranu má smysl:
- Minimálně za něj dostanou příspěvek od státu, takže kampaň na příští volby nebude 1,5 ale třeba 15 milionů, a s tím už se dá slušně pracovat.
- Dáváš zpětnou vazbu všem těm, co straně věnovali stovky, tisíce nebo desetitisíce korun, poskytli svá auta na rozvážení stolečků a stánků, vzali si měsíc dovolenou, dělali grafiku, tiskli plakáty a diskutovali s občany v ulicích, jeli přes půl republiky a od dvou do šesti do rána vyráběli klip pro ČT, pže ten co dodala agentura byl vskutku debilní a někdy ani nekandidují na předních místech, takže bez nároku na odměnu. Říkáš jim "souhlasím s vámi, pokračujte".
Chápu, když někdo vychází z jiných hodnot a má jiný politický názor, ale pokud souhlasí s nějakým programem, neměl by asi hlasovat proti němu :idea:

S474N: https://www.facebook.com/stranazelenych ... 1420599264

Příspěvky: 279

Registrován: pon 24.9.2012, 9:39

Re: Lze něco změnit,aneb jak z toho ven?

Příspěvek od Řepa » stř 23.10.2013, 11:22

Já jsem to věděl už před lety a tvrdím to i dnes. Zelení jsou divná strana. A ti jejich kandidáti, to je prča.
Jestli on se ten Liška nebojí zbraní, protože liška je všude škodná.
A Svobodní mi jsou blízcí nejen svým postojem ke zbraním, to by bylo prosťounké volit je jen kvůli tomu.
Ale třeba i jejich postoj k EU a k setrvání v ní je mi blízký.
A teď tomu EU nasadila korunu : eu-se-neciti-bezpecne-kdyz-maji-jeji-ob ... 11044.html
Nebudu nikoho lámat. Tady je to už zřejmě všem jasné.
Pro mě je nyní volitelná jediná strana – Strana Svobodných Občanů
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Lze něco změnit,aneb jak z toho ven?

Příspěvek od Nikdo » stř 23.10.2013, 12:25

Hele, už couvají:
http://www.gunlex.cz/volby/volby-2013-odpovedi-23-sz/
Vážený pane Blažku,

omlouvám se za pozdní odpověď. Dovoluji si jménem Strany zelených poslat vyjádření k Vašim otázkám. Tyto odpovědi vyplynuly z jednání naší odborné sekce a v té souvislosti bych Vás rád požádal o jejich zařazení namísto v současnosti zveřejněných odpovědí Miroslava Hudce.
Předem děkuji a zdravím,

Tomáš Jungwirth
mediální tým SZ
Pochopili, že šlápli vedle. Nicméně podstatná je informace, že ve Sněmovně by mohl zasednout (a bohužel i hlasovat) Ondřej Liška, takže za směroplatný je potřeba považovat zejména jeho názor.

Příspěvky: 265

Registrován: pon 28.5.2012, 14:59

Zbraň: HK P30S

Re: Lze něco změnit,aneb jak z toho ven?

Příspěvek od nico » stř 23.10.2013, 12:27

Já si dovolím ještě ocitovat kompletní komentář pana Povy. Na tom screenshotu je pouze jeho úvod. To mi přijde škoda. Přestože je velice zábavný, tak zejména druhá část příspěvku svědčí řekl bych až o jistém stupni mentální retardace tohoto jedince. Tohle je skutečně za hranicemi prosté naivity. Za nejlepší považuji jednoznačně tu pasáž, kde nám "stát zaručí" ...
Josef Pova píše:Můžu-li k tomuto tématu něco dodat tak já jako člověk bych byl nejšťastnější kdyby byly zakázány všechny zbraně nejen střelné! To i u pořádkových služeb natož u myslivců! bohužel ta realita je trochu jiná, ale s tímto cílem do toho jako zelení musíme jít a nebát se o tom mluvit. Když stát zaručí, že nikdo na území našeho státu nebude mít zbraň tak se není čeho vlastně bát o:) Samozřejmě, že to nejprve bude muset být přijato na evropské úrovni a na to si asi počkáme, do té doby to může být pouze zelené přání a vzdálená vize, nic méně zákon s odkladným účinkem by jsme mohli přijmout jako jasný vzkaz ostatním státům EU kudy chceme jako česká společnost jít.
Osobně doufám, že nám v této sluníčkové zemi stát také zaručí, že na jeho území nebudou žádní zlí lidé, zlé úmysly a zlé myšlenky. Nože, kladiva, sekerky, šroubováky, baseballové pálky a taky bacha na jiné sportovní náčiní. Kromě luků zejména oštěpy a lyžařské hůlky. Že stát zaručí, že policisté nebou muset nikdy střílet, zbraněmi, které mít nebudou, po ujíždějícím automobilu, zuřivém psu, nebo feťákovi s mačetou. To vše určitě může stát snadno zaručit. A ještě bych chtěl prosím zaručit, teda pouze kdyby to šlo stejně snadno, že mě nic nepřejede napřechodu pro chodce. To by se mi moc líbilo.

No že to nikoho nenapadlo dřív. Mohli jsme dávno mít tenhleten světový mír a láska s pravdou by už dávno zvítězila nad tamtím druhým.

Teď vážne, pane Liško, v zájmu strany byste měl pana Povu urychleně poslat na podrobné psychiatrické vyšetření.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Lze něco změnit,aneb jak z toho ven?

Příspěvek od S474N » stř 23.10.2013, 14:48

nico: pouzil bych slova Hudce "poslat na DUKLADNE psychologicke vysetreni" *3* *47*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Lze něco změnit,aneb jak z toho ven?

Příspěvek od reddog » stř 23.10.2013, 15:36

Jasna ukazka toho, ze na lidi serou jeste pred tim, nez volby probehnou. Proste znovu zopakuju, ze jejich chovani se da shrnout do: My rikame co je dobre a vy budete poslouchat, odpurce naseho rezimu pouzijeme jako hnojivo pro rozvoj nasi zelene barvy.

Příspěvky: 265

Registrován: pon 28.5.2012, 14:59

Zbraň: HK P30S

Re: Lze něco změnit,aneb jak z toho ven?

Příspěvek od nico » stř 23.10.2013, 15:44

S474N: LOL, to je ono. :)
bych Vás rád požádal o jejich zařazení namísto v současnosti zveřejněných odpovědí
Paní učitelko, můžu si to ještě opravit prosím? :)

Je čas si uvědomit, že jsme také voliči. Dokonce si troufám tvrdit, že průměrný vlastník střelné zbraně bude volič zodpovědný a hlavně docela pravidelný. Zájmová skupina jsme rozhodně větší, než různé jiné, na které to strany před volbami pravidelně hrají.

Je opravdu dobře, že to LEX stranám začal připomínat, a v dalších letech bych v tomto smyslu ještě přitvrdil.

Zrovna v případě zelených a jejich preferencí bychom s nimi u voleb mohli silou našich hlasů zatočit o dost snadněji, než oni s námi po volbách. Čímž je nikterak nehodlám nabádat k myšlenkovému odklonu od jejich nereálného chápání sluníčkové společnosti. ;) V každém případě, "nehas co nepálí" platí v politice dvojnásob a tento přehmat je bude stát minimálně peníze za hlasy voličů, které tímto odradili. V ČR jsou problémy s legálně drženými zbraněmi skutečně marginální. Zbytečně si proti sobě poštvat skupinu potenciálních voličů, když tím nikoho jiného nezískám, je politické diletanství. To vše navíc v době, kdy i neozbrojená část veřejnosti poptává větší ochranu a zlepšení pozice před zákonem proti útočníkům.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Lze něco změnit,aneb jak z toho ven?

Příspěvek od Pařez » stř 23.10.2013, 18:57

nico:čím více lidí od volení jejich strany odradí tím lépe.Ze všech politických žump je SZ ta nejžumpovatější. *78*
Kvůli všemožné podpoře nejrůznějších úchyláků a ...... určitě nestihli zasadit ani jeden smrk,na kterém by datel s veverkou spočinouti mohli! :mad:

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Lze něco změnit,aneb jak z toho ven?

Příspěvek od Pařez » sob 26.10.2013, 18:16

[quote="Strelkyne"]Já volím Svobodné, i když je to asi k ničemu.

Až tak k ničemu to nebylo :D .Zisk 2,46% je nárůst o více jak 200% oproti roku 2010.
Pokud budou i nadále usilovně pracovat,tak příští volby už sněmovnu mohou atakovat.
Navíc dosáhli na státní příspěvek což je veledůležité pro další práci.
Takže já osobně tento výsledek beru jako velmi velmi pozitivní. :D

Příspěvky: 206

Registrován: sob 01.9.2012, 17:34

Bydliště: Pardubický kraj

Re: Lze něco změnit,aneb jak z toho ven?

Příspěvek od Frantisekkozisek » sob 26.10.2013, 20:03

Pro mě je to veliký zklamání. Doufal jsem, že těch 5 % dosáhnout. Jak jsem byl doteď optimistickej, tak v tomhle volebním období už nečekám žádnou změnu k lepšímu. Co můžou lidi očekávat od ČSSD nebo Babiše?

Příspěvky: 18

Registrován: pon 14.1.2013, 23:55

Re: Lze něco změnit,aneb jak z toho ven?

Příspěvek od Jenyk » sob 26.10.2013, 20:14

Frantisekkozisek píše:Co můžou lidi očekávat od ČSSD nebo Babiše?
Krátké období do dalších voleb. Musíme makat.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Lze něco změnit,aneb jak z toho ven?

Příspěvek od Pařez » sob 26.10.2013, 22:23

Poděkování voličům. Svobodní jedou dál!

http://volby.svobodni.cz/aktualne/podek ... jedou-dal/

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz