Mířidla: na brokovou pumpu


Debaty o různém příslušenství k pistolím GLOCK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 470

Registrován: úte 27.6.2006, 13:27

Bydliště: Západ

Mířidla: na brokovou pumpu

Příspěvek od Poli » pát 27.10.2006, 22:15

Asi je to trochu OT, ale zatím jsem nikde nic nenašel ani se pořádně nedočetl. Sháním mířidla na brokovou pumpu Hatsan. Na rámu je vybavena rybinou pro uchycení příslušenství. Jedná se mi o mířidla stylu Ghost ring nebo alespoň klasická otevřená. Nestojím o radu typu ´´Kup si kolimátor´´, ten nechci. Kdo má nějaké info, kde něco takového u nás sehnat, budu rád za každou radu.

Příspěvky: 323

Registrován: pon 24.4.2006, 19:45

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Re: Mířidla na brokovou pumpu

Příspěvek od adis » úte 31.10.2006, 11:16

nevim na jaký druh střelby to chceš,ale myslím si,že klasická muška,nebo světlovodná muška je asi nejlepší.I poppery na 50m jdou sundat,naproti tomu poppery na cca10m.přes ghostringy jsou trochu pomalejší(znám velice dobrého střelce a ten má mossberga 590A1 a už to prodává...)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 470

Registrován: úte 27.6.2006, 13:27

Bydliště: Západ

Příspěvek od Poli » úte 31.10.2006, 11:48

Světlovodnou muchu už mám, ale chtěl bych k tomu ještě nějaké hledí. Pokud možno otevřené, ale GR bych taky uvítal. Co jsem obvolal nebo obdotazoval, tak mi nikdo nebyl schopen cokoliv doporučit nebo nabídnout.

Příspěvky: 257

Registrován: pon 30.1.2006, 16:20

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Jižní čechy

Příspěvek od karel73 » úte 31.10.2006, 14:42

Poli- konkrétní typy hledí ti neporadím, zkus zapátrat na trhu USA, ale vzpomínám si, že se svého času dělala na kulovnici ZKK(ČZ U.Brod) kombinace hledí a ghost ringu- byl sklopný. Muška zůstávala stejná klasická. Možná by ti nějaký šikovný puškař mohl pomoci.

Zpět na „Příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz