Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 23.7.2017, 11:51

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 123 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
 Mířidla: společnost TRUGLO 
Autor Zpráva

Příspěvek Re: Mířidla: společnost TRUGLO
Zdravím panstvo

Pár měsíců nazpět jsem koupil G19 gen3 s mířidlama TFO(žluté hledí, zelená moucha) Problém je, že nesvítí :D (ano, nejspíš už budou tak staré) jen v naprosté tmě je vidět velice slabá záře umírajících světlušek. A tak se chci zeptat zda se dají sehnat pouze tritiové kapsle a vymněnit je? Případně jiná rada která bude znít jinak než kup nové. :)

Díky

sob 19.11.2016, 19:50

Atrop: tu mas postup

You can replace the rod with a normal Fiber Optic rod, but then you won't have the tritium defeating the purpose of having TFO sights. Truglo cannot send you just the rod due to government regulations regarding the radioactive tritium. Only certified licensed people can work with it. You only have two options as I know this as I am facing the same thing with a cracked rod.

1). Send them your slide after you email them and they give you a return authorization number. You only send the slide along with a check of $12.50 for processing and return shipping. Make sure to ship well insured.

OR

2). If you do not feel comfortable sending your slide, you contact them as above and once they give you return authorization number, you call with credit/debit card number. They charge you $50 and proceed to ship out new sight. In meantime you send your broken one. Once they receive your sight they refund you $37.50 and keep $12.50 for processing.

http://s694.photobucket.com/user/dixie_ ... 2.png.html

http://s694.photobucket.com/user/dixie_ ... 7.png.html

http://smith-wessonforum.com/smith-wess ... t-rod.html

ned 20.11.2016, 5:56

Ahojte, jakou máte zkušenost životností světlovodů u TFO nebo TFX?
Mám TFO na G17, se kterým celkem střílím. Po 3/4 roce a cca 10tis. ranách se mi uvolnilo vlákno na mušce. Ano, reklamace bez problémů, nicméně prý je to při tomto nástřelu velmi běžná věc (u obou typů). Zjistil jsem, že vzhledem k trvale osazené baterce na podvěsu výhod TFO téměř nevyužiju a na srandamače kropení a vlastně i nosení asi vyzkouším Obrázek
Zprasitelné FO je snadno samodomo vyměnitelné. Komentáře či doporučení?

čtv 12.1.2017, 8:10
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 123 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7