Mladík přepadl taxikáře, ten jej zastřelil


Velmi zajímavé případy, které nesmí skončit v propadlišti dějin.

JWK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 390

Registrován: pon 18.2.2008, 20:39

Zbraň: RUGER GP100, vz.58

Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od JWK » čtv 08.1.2009, 12:13

no me udelalo radost take dost to jaky postoj k tomu zaujmula policie a spolecnost, jak jsem napsal vyse taxikar je otec kolegyne me zeny a kamarad je policajt ktery to resil a i lide v CB se vyjadrovali dost jednoznacne... tak to ma byt...
Glock 19

Příspěvky: 476

Registrován: stř 03.1.2007, 8:47

Zbraň: G19

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od JAKLA » čtv 08.1.2009, 18:31

no z toho vyvstava otazka co kdyz ten clovek bude kardiak, dokonce s kardiostymulatorem a zhasne
No to bude asi problém (alebo ak chceš tak riziko povolania) toho útočníka *4* .

JWK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 390

Registrován: pon 18.2.2008, 20:39

Zbraň: RUGER GP100, vz.58

Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od JWK » pát 09.1.2009, 12:16

no a potom problem taxikare kterej pujde sedet do basy za ublizeni na zdravy s naslekem smrti... asi nejlepsi by bylo koupit auto z velkym rozvorem nebo napriklad vw transporter a udelat mezi ridicem a prostorem pro cestujici prepazku jako je to v USA...
Glock 19
Uživatelský avatar

Příspěvky: 225

Registrován: úte 05.2.2008, 13:33

Bydliště: Severní Plzeňsko

Příspěvek od O.Gun » pon 12.1.2009, 10:55

ano. přepážka řeší větší část problémů. Ale u nás bude problém že většina taxikářů používá svoje soukromá auta, a kdo si chce montovat do auta montovat přepážku a potom vézt po šichtě rodinu nakoupit? 8-)

A v USA jsou velké taxi firmy a ty už si auta takhle objednají, u nás jezdí ve firmách x druhů aut :-)
O.Gun
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pon 12.1.2009, 11:27

O.Gun: heh, no nahodou to muze byt prakticky, decka aspon sedi a neotravuji te pri rizeni *40*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 225

Registrován: úte 05.2.2008, 13:33

Bydliště: Severní Plzeňsko

Příspěvek od O.Gun » pon 12.1.2009, 11:35

:lol:

A když už bych to dělal, tak bych nechal pro každýho svůj box, aby se za jízdy nervali mezi sebou :lol: :lol: :lol:
O.Gun
Uživatelský avatar

Příspěvky: 29

Registrován: čtv 23.10.2008, 10:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Mám

Příspěvek od spirospero » pon 12.1.2009, 12:22

Dobrý nápady koukám... :D
FISFO - Federal International System Forces de l´Ordre

JWK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 390

Registrován: pon 18.2.2008, 20:39

Zbraň: RUGER GP100, vz.58

Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od JWK » úte 13.1.2009, 23:03

nebo koupit picupa a udelat jim sedacky v kryte korbe... dalsi reseni je ryksa kde sedi pasazer pred ridicem a ten pak muze pripadne problemy profackovat ze zadu a nadhledu
Glock 19
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » stř 14.1.2009, 9:28

No, porad mi prijde na drozkareni zdaleka neoptimalnejsi sanitka.

Nez se pasazer dostane do auta, vetsinou uz ma neco poradnyho v sobe, da se pohodlne fixovat na lehatko, ma vlastni dozor (dokonce lekarsky vzdelany) a k ridici se nedostane, leda by vystoupil a predbeh auto.

O pravu prednostni jizdy se nemusim zminovat, ale ten rabat za kilak - dost nic moc :lol:
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

Příspěvky: 2

Registrován: úte 03.3.2009, 5:32

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Č.Budějovice

Příspěvek od TomCB » úte 03.3.2009, 7:46

JWK píše:tak moje milovana pritelka chodi ke kadernici jejiz stejda je onen taxikar. policie s tim byla hotova raz dva a pan taxikar jiz v poklidu brazdi ulice nasich krasnych budejc znovu. tak to dobre dopadlo. muj kamarad je policista a jeho kolega to vysetroval a o taxikari se vedli na policii pri polednich pauzach dost positivni debaty... no je to borec... tak by me zajimalo co mel za hand gun...:o))
Ahoj,konečně bych se mohl zapojit do diskuze i když skoro s ročním spožděním.Sice nevím jak uživatel JWK přišel na to,že jsem strejda kadeřnice k níž chodí jeho milovaná,ale to je jedno.Je pravda ,že policie s tím byla hotová raz dva,pouze jeden výslech po propuštění z nemocnice a asi po měsíci rekonstrukce na místě činu,pak už samozřejmě pouze odložení-veškeré expertýzy potvrdily mou výpoveď tj. jasná a prokázaná sebeobrana ve smyslu § 13 tr.zákona o nutné obraně,kdy byl z mé strany odvracen přímo hrozící a trvající útok na zájem chráněný tímto zákonem,v tomto přídadě můj život.Myslím,že přezezané šlachy na pravé ruce,odseknutý nos až na kost,propíchlá tvář a nespočet dalších zhmožděnin a šrámův po celé hlavě mluví za vše.To s jakou brutalitou lupič zaútočil jsem se nikdy nesetkal.Byl již trestán za násilnou trestnou činnost a určitě nechtěl zanechat svědka,který by ho mohl identifikovat.Těch 5-6 minut,co jsem s tímto lupičem zápasil o svůj život byly asi nejdelší v mém životě.Nikomu bych nic podobného nepřál zažít.Je pravda,že lupič na mě vytáhl pistoli i loveckou dýku zároveň,pistoli v pravé a dýku v levé ruce a jen křičel ať zastavím nebo že mě zabije.V tom okamžiku jsem věděl,že se bude chtít nepohodlného svědka zbavit a že mi zbývá jen několik minut života.Jediné,co mě v tu chvíly napadlo,bylo těsně před zastavením auta zařadit jedničku a rychle pustit spojku a tak využít při poskočení a následném chcípnutí auta nepozornosti lupiče,který si pravděpodobně myslel,že už má vyhráno a skočit mu po jeho pistoli,což se mi hned napoprvé podařilo,levou rukou jsem mu chytil lučík jeho pistole a hlaveň začal točit na druhou stranu a zároveň se ho snažil vytlačit z auta jeho stranou,protože se jeho dveře bůh ví jakou náhodou otevřeli.V tomto okamžiku mu jeho dýka z levé ruky vylítla ven z auta a tak jsem dál s ním v autě zápasil o jeho pistoli.Na svou pistol jsem nemohl,levou rukou jsem ho stále držel za lučík jeho pistole a pravou rukou jsem se ho snažil vystrčit z auta,až tam jsem měl možnost vytáhnout svou pistol,kterou nosím na levé straně jen tak za kalhotama.Když se mi konečně povedlo ho vystrčit z auta dveřmi spolujezdce,tak se mi konečně podařilo vytáhnout svou pistoli.Ihned jsem mu začal dávat údery pistolí do hlavy,ale s ním to ani nehlo.Čím více ran do hlavy dostával,tím více byl zuřivější a mě brzy začaly docházet síly.V tu chvíly jsem mu dvakrát vystřelil přímo u hlavy do vzduchu a on stále nic.Určitě musel být něčím nadopovaný,vůbec necítil bolest,jinej už by dávno ležel na zemi.Po nespočtu ran do hlavy mi ještě navíc vylítl zásobník a spadl na zem vedle auta.Takže jediná šance byla ho utlouct svou pistolí,to se mi ale nepodařilo.Po několika minutách takovéhoto zápasu se mi podařilo ho přirazit na svodidla a úderama jeho ruky o svodidla mu konečně vyrazit z ruky jeho pistoli a odkopnout ji někam do silnice.V tu chvíly se mu ale opět objevila v ruce dýka,vůbec nechápu jak a začal zuřivě bodat kolem sebe.V tu chvíli mě právě bodl několikrát do obličeje a když jsem se snažil tyto údery vykrývat pravou rukou se svou pistolí tak i několikrát do této ruky.Nakonec se mi podařilo přehodit ho přes svodidla a získat tak několik cenných vteřin sebrat ze země vypadlý zásobník a znovu nabít.I přes to,že se lupič skutálel cca 8-10 metrů ze svahu asi 45 st. tak opět znovu vyběhl nahoru stále s dýkou v ruce a řvoucí,že mě zabije a opět se na mě chtěl vrhnout.V tu chvíly jsem byl se silami úplně na dně,už jsem se sotva držel na nohách,věděl jsem,že mě od smrti dělí jen několik vteřin.V okamžiku,kdy lupič stál už na svodidlech a chtěl seskočit dolu směrem ke mě,tak jsem na něj instinktivně několikrát vystřelil.Naštěstí pro mě jsem se trefil a lupič spadl zpět za svodidla a bylo po všem.Kdybych se jen o vteřinu zpozdil,teď bych hnil v zemi já.Podle pitevní zprávy měl hlavu docela dost rozmlácenou včetně vpáčené zlomeniny temenní kosti a i přes to stále pokračoval v útoku na mě.Vůbec to nechápu,čím vším musel být nadopovaný,že stále stál na nohou,připadalo mi,že má stále víc a víc síly,zatím co mě velice rychle úbývaly.Možná,kdybych ho netrefil přímo do srdce,tak bych tu dnes také nebyl.Jinak život mi zachránila CZ 75D Compact.A na závěr bych chtěl všem zde popřát lepší zážitky než jsou ty moje a aby nikdo z vás nenarazil na takového šmejda jako já a nemusel se rozhodovat mezi životem a smrtí.Vím,že spousta mých kolegů takové štěstí nemělo.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od VEIKO » úte 03.3.2009, 8:31

Behá z toho mráz po zádech...
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact

HB

Uživatelský avatar

Příspěvky: 193

Registrován: stř 10.9.2008, 8:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Ostrava

Příspěvek od HB » úte 03.3.2009, 9:34

Proste mazec. Obdivuju tvou vytrvalost, odhodlanost a odvahu a do budoucna preju uz zadne takove zazitky. Jinak pro me z toho plyne jedno ponauceni - pistoli do hlavy nemlatit, ale rovnou strilet hned jak je to mozne. Naboj v komore snad netreba zminovat :)
"Be nice to America or they'll bring democracy to your country..."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Příspěvek od Glockmaniak » úte 03.3.2009, 9:35

Pro TomCB: Je super, že si sem napsal a uvedl věci na pravou míru. Takovýmu grázlovi nic jinýho než kulka nepatří.
Meč a kříž tělo jedno jest.
Moje zbraně: GLOCK 17 3.gen. osazený TLR-1 HL, CZ 75, SA vz.58
Uživatelský avatar

Příspěvky: 225

Registrován: úte 05.2.2008, 13:33

Bydliště: Severní Plzeňsko

Příspěvek od O.Gun » úte 03.3.2009, 9:49

Zdravím

a zároveň smekám.
Sakra dobrá práce, zachránil jsi možná nejen svůj život, ale možná i život někoho dalšího. Takovéhle hovado si nic jiného nezaslouží a nikdy se nezmění. Udělal by to znovu.

jako HB: Také přeji už žádné další podobné situace a zážitky.
O.Gun
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Příspěvek od admix » úte 03.3.2009, 9:52

Brrrrr :? :? Je fajn, ze to nakonec dobre dopadlo, jak pro tebe, tak pro spolecnost :mrgreen: At se ti takovehle veci uz vyhybaj
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1
Uživatelský avatar

STD člen

Příspěvky: 215

Registrován: stř 09.1.2008, 7:05

Zbraň: G19 (3gen), GP K100

Bydliště: Praha

Příspěvek od Fredouch » úte 03.3.2009, 11:21

TOM: máš mou hlubokou úctu. Tomu se říká podruhé se narodit.
G19; GP K100
- Zkušenost je jméno, které dáváme svým chybám a omylům.
- Život je jako rozkvetlá louka. Ohneš se pro kytičku a hned tě někdo kopne do prdele.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Příspěvek od Nikdo » úte 03.3.2009, 12:28

To je teda nářez. Blahopřeji k přežití. Myslím, že je k čemu.

Jinak škoda, že o těchto lidech nepíší média víc. Jeden blbec, co se naleje a odpráskne Paroubkovu kočku je v médiích už 4 měsíce, ale že se člověk ubráníl brutálnímu napadení jen díky střelbě, to se nedočtem nikde...

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Příspěvek od HV » úte 03.3.2009, 13:19

Neskutečný zážitek. Nejsem si jist jak bych se z něčeho takového vzpamatovával. Držím ti palec aby těch šrámů na duši zůstalo co nejméně.
...zbraně, mám zbraně
Uživatelský avatar

Příspěvky: 351

Registrován: ned 01.1.2006, 18:37

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od Radek07 » úte 03.3.2009, 16:13

o jednoho parchanta méně :!:

Dobrá práce *52*
Zlo není ve zbraních, ale v lidech

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » úte 03.3.2009, 16:41

*52* True, true.
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!

Zpět na „Sledované případy“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz