Mokrá Horákov - závod vs. zátěž


Termíny akcí k DRILLY.cz a obecná diskuse k nim

Příspěvky: 20

Registrován: sob 12.3.2016, 22:56

Zbraň: G 17

Bydliště: Brno-lont

Re: Mokrá Horákov - závod vs. zátěž

Příspěvek od pan Tau » stř 22.6.2016, 20:54

Tak to má i pokračování :D


https://youtu.be/rLNJGQBsXjk
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Mokrá Horákov - závod vs. zátěž

Příspěvek od pitt » stř 22.6.2016, 22:24

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jako smysl pro humor má :lol: :lol: :lol: :lol:

Příspěvky: 25

Registrován: ned 01.6.2014, 10:26

Re: Mokrá Horákov - závod vs. zátěž

Příspěvek od charlie123 » čtv 23.6.2016, 4:08

Viděl jsem dost videí od Areyou a ten chlap by neměl mít ZP ani na prak ! Jestli komise EU viděla jeho videa a četla jeho příspěvky , tak se ndivím , že to jde s náma do kytek .
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 563

Registrován: sob 07.10.2006, 9:35

Re: Mokrá Horákov - závod vs. zátěž

Příspěvek od U.I. » čtv 23.6.2016, 9:45

Video od pana Tau velmi pobavilo:))))))
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Mokrá Horákov - závod vs. zátěž

Příspěvek od john.hawk » čtv 23.6.2016, 10:13

Charlie 123, já jsem ho viděl x krát střílet, i po brutální zátěži, kterou s obtížema dávají i namakaní borci..a střílel přesně, bezpečně manipuloval..to co je ( bylo ) na videích je jen slabý odvar z toho, co se střílí na drilech.. nemůžeme zveřejnit věci, které by se nesetkali s pochopením a nechceme se zabývat hysterickými reakcemi jako je třeba ta tvoje..
Pokud nám EU chce vzít zbraně, je to zcela jistě z jiného důvodu než jsi uvedl ty..

Příspěvky: 20

Registrován: sob 12.3.2016, 22:56

Zbraň: G 17

Bydliště: Brno-lont

Re: Mokrá Horákov - závod vs. zátěž

Příspěvek od pan Tau » čtv 23.6.2016, 11:02

U.I.: Co já, to vona. To je stále z gunshopfora.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Mokrá Horákov - závod vs. zátěž

Příspěvek od cmk » čtv 23.6.2016, 13:30

john.hawk píše:nemůžeme zveřejnit věci, které by se nesetkali s pochopením
Kez by :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Mokrá Horákov - závod vs. zátěž

Příspěvek od Int1m1thy » čtv 23.6.2016, 14:53

charlie123: jestli takhle premejslis tak si davno prohral...
G17gen4

Příspěvky: 20

Registrován: sob 12.3.2016, 22:56

Zbraň: G 17

Bydliště: Brno-lont

Re: Mokrá Horákov - závod vs. zátěž

Příspěvek od pan Tau » čtv 23.6.2016, 16:49

Jak ty videa vypadají, když ty co zveřejňují se taky nesetkají s pochopením. Ty co nezveřejňují musí být peckovní. :D

Příspěvky: 154

Registrován: stř 13.1.2016, 0:24

Zbraň: 26

Re: Mokrá Horákov - závod vs. zátěž

Příspěvek od ggrand » čtv 23.6.2016, 23:32

john.hawk píše:Charlie 123, já jsem ho viděl x krát střílet, i po brutální zátěži, kterou s obtížema dávají i namakaní borci..a střílel přesně, bezpečně manipuloval..to co je ( bylo ) na videích je jen slabý odvar z toho, co se střílí na drilech.. nemůžeme zveřejnit věci, které by se nesetkali s pochopením a nechceme se zabývat hysterickými reakcemi jako je třeba ta tvoje..
Pokud nám EU chce vzít zbraně, je to zcela jistě z jiného důvodu než jsi uvedl ty..
Zatím co my ostatní jsme viděli šaška, který ani nevěděl, kde je, která bije a co po něm řídící střelby chce.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Mokrá Horákov - závod vs. zátěž

Příspěvek od john.hawk » ned 26.6.2016, 19:44

proč šaška ? co na tom bylo tak legračního ? pokud chceš někoho urážet, musíš to umět argumentačně unýst..

Příspěvky: 154

Registrován: stř 13.1.2016, 0:24

Zbraň: 26

Re: Mokrá Horákov - závod vs. zátěž

Příspěvek od ggrand » ned 26.6.2016, 19:59

Chápu že si spolu hrajeta na písečku, ale chce to trochu odstup pro reálné zhodnocení situace. A tohle šaškování bylo. Nikoho neurážím, stačí se podívat na to video.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Mokrá Horákov - závod vs. zátěž

Příspěvek od john.hawk » ned 26.6.2016, 20:03

takže na videu uvidím šaškování dle tebe ? můžeš to nějako popsat co konkrétně tam mám vidět ? není to jen o tom, že jsme kolegové, je to o tom že něco tvrdíš..a pokud to tvrdíš měl bys to vysvětlit..
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Mokrá Horákov - závod vs. zátěž

Příspěvek od pitt » ned 26.6.2016, 20:10

co na to říká wikipedie:
Wikipedie píše:Šašek je označení pro komickou postavu. Její výskyt lze prokázat již v řeckých a římských komediích, později ve středověkých fraškách. Dále se šašek uplatňoval na panovnických dvorech. Šašci evropského středověku a raného novověku bývali obvykle oděni v pestrém oblečení, na hlavě mívali čapku či kuklu s rolničkami nebo s umělýma oslíma ušima.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Mokrá Horákov - závod vs. zátěž

Příspěvek od reddog » pon 27.6.2016, 6:35

Hawk:
Jedna technicka - Jak by podle MRAKU (nebo jak se jmenuje to hodnoceni z drilů) tedy vypadalo hodnoceni? Tedy, pokud se to vubec da, na zaklade prezentovaneho videa.

Příspěvky: 156

Registrován: pon 04.4.2016, 8:51

Zbraň: Glock 19 Gen4

Re: Mokrá Horákov - závod vs. zátěž

Příspěvek od Stewie » pon 27.6.2016, 7:47

Nedá mi to - AreYou je prostě šašek. Proč? Taky se zabývám obrannou střelbou a to pod vedením člověka, který má něco za sebou, ne jen pár kurzů, které uvádí AreYou na svých stránkách. Většinu věcí dělá místní šašek relativně dobře (až teda na to jeho přemisťování při lehání a rovné nohy a podobné hňupiny...), některé dělá přehnaně a relativně nesmyslně (kontrola výhozného okna se provádí při stahování zbraně k tělu do bezpečné pozice a to jen mírným nakloněním zbraně, ne že budu mířit do stropu. Proč je to nesmysl při natažených rukách? Když mám zbraň v poloze pro střelbu, tak prostě střílím, když nevystřelí, dělám drill pro závadu a zase střílím. Komoru prostě kontroluju až stahuju zbraň), ale jako celek je to dobré (jen si teda nemůžu pomoct, ale vypadá u toho hrozně zvláštně - asi ten jeho styl pohybu, nebo nevím, čím to je). Ale zpět k tomu šaškovi - dojel na nějakou soutěž, kde se hodnotí přesnost a rychlost. Věděl, jakým stylem se tam střílí a jaký je cíl. Dojel tam evidentně z cela jiným cílem, udělat si "reklamu" a to mu bohužel nevyšlo. Udělal ze sebe toho šaška. Tvrzení "dojel jsem si zatrénovat" je totální pičovina, trénovat si může sám na svých kurzech. Čistě ze sebe udělal šaška a nevím, proč ho v tomto někdo obhajuje.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Mokrá Horákov - závod vs. zátěž

Příspěvek od john.hawk » pon 27.6.2016, 8:54

U těch poprů by bylo hodnocení takovéto :
1) po každém padnutí popra by se stahovala zbraň opakovaný repoint, pokud ne tak procedura
2) po dokončení všech poprů by se automaticky znovu nabíjela, pokud ne tak procedura
3) před každým výstřelem změna pozice - úkrok pokud ne tak procedura
4)atd
5)atd
6) atd
Hodnocení rychlost, zásahy plus splněné podmínky 1-6

for Stewie : Přemístování po zalehnutí a rovné nohy, proč je to hloupost ? V čem je to hloupé a proč to nedělat ? argumenty ????

Příspěvky: 156

Registrován: pon 04.4.2016, 8:51

Zbraň: Glock 19 Gen4

Re: Mokrá Horákov - závod vs. zátěž

Příspěvek od Stewie » pon 27.6.2016, 9:31

Proč je to hloupost? Tak zaprvé - ztrácíš čas (přemisťováním), za druhé - tvůj kolega se tu oháněl nějakým rozptylem a možným zásahem nohou při tom rozptylu. Přesně do toho rozptylu se přemisťuje - takže hňupina. Nehledě na to, že ne vždy budeš jen v tacticool věcech a můžeš mít na sobě narvaný batoh a milion dalších sumek a s takovýma věcma se bude supr čupr přemisťovat na jedné ruce. To poslední vede i k těm nohám - i když ležíš, neznamená to, že jsi stabilní, kor když si ověšený jak vánoční stromeček - ty roztáhlé nohy prostě dodávají stabilitu a obratnost při potřebě se zvednout.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Mokrá Horákov - závod vs. zátěž

Příspěvek od reddog » pon 27.6.2016, 10:07

Hawk:
A ta dezorientace strelce, pri nabijeni pred nastupem? Resp co je nadrazeno? Povely strelbyvedouciho nebo vlastni rozhodnuti?
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Mokrá Horákov - závod vs. zátěž

Příspěvek od john.hawk » pon 27.6.2016, 12:28

Red Dog : nerozumím otázce..
Stewie : Takže v opačným gardu : Když budeš střílet ve stoje což je opak lehu.. tak dle tvé odborné zkušenosti se nemá cenu hýbat do strany výkrokem ? To odporuje zkušenosti G.Suareze - který o tom napsal článek zde http://fitness-fight.cz/gabe-suarez-o-pocitech-v-boji/
a s dalšími instruktori kteří mají stejné zkušenosti a tyto přenášejí do tréningu.
Když budeš stát na místě ( pohnout se je ztráta času) a navíc se můžeš dostat do rozptylu protože ten pachatel přece míří na tebe ale netrefí tě, protože ty střely létají vedle tebe, takže kdybys ses nepohnul tak tě nic netrefí ?? A co vliv prostředí ? Zalehneš, míříš, kurva je tam vyšší tráva nebo pařezy nemáš čistej výhled, tak přece nebudeš ztrácet čas že jo, pálíš to i přes to že nic nevidíš ???
Napiš mi jestli to dle tvé odbornosti ve stoji bude jiné a v lehu to bude zase jiné ??
Jak se asi hýbou po nástřelu lidi ověšení matrošem co musejí lehnout a fungovat ? Protože jsou okolnostmi nucení v lehu měnit pozice ? dělají to taky blbě ? :)
Poslední věc : roztažené nohy ti mají pomáhat se zvednout, tomu rozumím, při střelbě ti dávají větší stabilitu píšeš, a co když nemáš žádnej batoh a jsi nalehko..?
takže musíš střílet s roztaženýma nohama protože když je máš u sebe tak nic netrefíš ? No prosímtě.. já jsem byl u toho jak střelec s nohama u sebe pálí na 300 na železo a trefoval, podle tebe by ale neměl, bo neměl roztáhlý nohy.. to zase připadá hloupé mně..že člověk co má nějaké kurzy má tyto teorie..
Naposledy upravil(a) john.hawk dne pon 27.6.2016, 12:37, celkem upraveno 2 x.

Zpět na „DRILLY.cz“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz