Muž bojuje v nemocnici o život, postřelila ho zřejmě známá


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Muž bojuje v nemocnici o život, postřelila ho zřejmě zná

Příspěvek od Biggles » pon 14.4.2014, 8:36

Stepane, myslíš, že když něco napíšeš fontem jako kráva, tak budeš mít větší pravdu? Tak to opravdu nefunguje... Tedy minimálně za zdmi tvého (dočasného?) příbytku...

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Muž bojuje v nemocnici o život, postřelila ho zřejmě zná

Příspěvek od cmk » pon 14.4.2014, 10:31

A strelby v Popradu jsem to napsal, tady ne... Takze Ctrl-C a Ctrl-V:
A Stepan na to napise, jak si strelci koleduji o pruser, když chlastaj a maj u sebe zbran...
Takze ano Stepane, je to tak.. Chlastal, mel zbran a je to kokot.
Udelal to presto, ze je to zakazany a my s tim nic nenaděláme...
Dalsich vic jak 100.000 Slovenskych drzitelu, který to nedelaj, z nej taky radost nemá...

Tak, snad jsem preventivne vyresil jednu OT diskuzi :-)
Tady uz jsem OT diskuzi nepředešel :-(
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Muž bojuje v nemocnici o život, postřelila ho zřejmě zná

Příspěvek od Strelkyne » pon 14.4.2014, 15:54

Já bych se ani tak nebála, že nám vezmou právo vlastnit a nosit zbraň kvůli jednomu ožralýmu kokotovi, ale kvůli těm zhovadilostem, co tady Štěpán hlásá. Když si ty jeho debilní výkřiky o výjimečnosti českého zákona o zbraních přečte pár dalších idiotů, co taky neznají zákony a uvěří té dezinformaci, tak se teprve budou sít věci. Už slyším ty nazelenalé pseudohumanistky, jak hystericky ječí, že v ČR může mit zbraň každý a to se musí změnit. A to je přesně to, oč Štěpánovi jde.
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Muž bojuje v nemocnici o život, postřelila ho zřejmě zná

Příspěvek od jry2000 » pon 14.4.2014, 16:01

Nemyslim si, ze je Stepan tak rafinovany. On ma jen potrebu nekde vyrvavat sve slunickove presvedceni na nic jineho nedbaje. Bohuzel to "nekde" je toto forum...

Ale spis nase 2 prispevky chtely pretahnout to "Exotaria", at to tady zbytecne nezasirame.
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Muž bojuje v nemocnici o život, postřelila ho zřejmě zná

Příspěvek od Int1m1thy » pon 14.4.2014, 17:02

je mozny ze se exota nekdo chytne... treba by pak zakazali i ty jeho plastomety :D
G17gen4

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Muž bojuje v nemocnici o život, postřelila ho zřejmě zná

Příspěvek od Stepan » pon 14.4.2014, 19:05

Strelkyne píše:Když si ty jeho debilní výkřiky o výjimečnosti českého zákona o zbraních přečte pár dalších idiotů, co taky neznají zákony a uvěří té dezinformaci
Tímhle komentem jsis na sebe uvázala úkol - zpracovat přehled práv občanů v oblasti vlastnění a nošení zbraní (nejenom palných, ale taky plynovek, sprejů, paralyzérů a obušků) v jednotlivých státech EU. Bude to dost práce, ale jestli nechceš být jenom slepice co kvoká kraviny ale přinést nějaká fakta, abys mohla dokázat, že tady šířím dezinformace, tak to budeš muset podstoupit.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Muž bojuje v nemocnici o život, postřelila ho zřejmě zná

Příspěvek od jry2000 » pon 14.4.2014, 19:18

Samo, ze tady siris picoviny a poplasne zpravy. Uz nemame chut ti Tvoje vymysly vyvracet, protoze je to ztrata casu.
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Muž bojuje v nemocnici o život, postřelila ho zřejmě zná

Příspěvek od reddog » pon 14.4.2014, 19:59

Štěpáne, to o té slepici beru jako velice nevhodný a i tebe hodně slabý nadhoz. A už vůbec nechápu, proč zrovna Střelkyni chceš dávat nějaký úkol?? Abych byl upřímný, řekl bych, že ve svých knihách právě Monika umí i naprosto neznalým nestřelcům hezky vysvětlit, jak se to nejen u nás se zbraněmi má!! S Moncou se znám osobně, nijak moc, ale osobně a rozhodně ji řadím mezi lidi se zdravým úsudkem. Tohle sis mohl odpustit.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Muž bojuje v nemocnici o život, postřelila ho zřejmě zná

Příspěvek od Strelkyne » pon 14.4.2014, 22:15

Reddogu, slepice je náhodou nesmírně užitečné zvíře. :wink: *3*

P.S.: a je fakt, že moje čtvrtá kniha je hodně poznamenaná mou vlastní změnou názoru na vlastnění ZP.
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Muž bojuje v nemocnici o život, postřelila ho zřejmě zná

Příspěvek od Sailor » pon 14.4.2014, 22:53

Stepan píše:le přinést nějaká fakta
A co kdyby si aspoň jednou v životě přines do diskuse nějaká fakta ty,místo kvokání kravin . . .
Vždycky s něčím přijdeš,naprosto bez důkazú,vydáváš to za všeobecnou pravdu,která snad ani dokazovat/obhajovat nepotřebuje a když ti je to argumentačně vyvráceno a tobě dojdou broky(argumenty),tak se stáhneš a přesuneš se zevlovat a prudit do jiného tématu.Jsi prostě jouda Štěpo.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Muž bojuje v nemocnici o život, postřelila ho zřejmě zná

Příspěvek od Stepan » pon 14.4.2014, 23:24

Když říkám nějaký výrok, nemám povinnost ho ničím podporovat a snášet data a důkazy.

Když ale napadám nebo zpochybňuju nějaký výrok, tuhle povinnost mám.


Napadnout výrok není možné prostřednictvím napadnutí autora výroku.

Tohle jsou ale opravdu základy. Jak můžete diskutovat, když to neznáte?


Mohla by milá Střelkyně Opeřenkyně teda najít aspoň jedinou zemi v EU, kde každý prostý občan (tedy ne člen vládnoucí vrstvy nebo sblížená osoba) po splnění určitých zákonných podmínek, bez toho, aby musel někoho uplácet, má právo NOSIT zbraň (myšleno např ostrou pistoli nebo revolver) na svojí ochranu? Vyjma Slovenska, Slováci jsou na tom jenom o trochu hůř.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Muž bojuje v nemocnici o život, postřelila ho zřejmě zná

Příspěvek od Strelkyne » úte 15.4.2014, 1:29

Nemohla, milý joudo, protože nevidím nejmenší důvod, proč bych měla dělat něco, co chceš ty. Nejdřív si počkám na tvoje argumenty, kterými podložíš své tvrzení že: VÝSADA MOCI VLASTNIT A NOSIT ZBRANĚ PRO KAŽDÉHO OBČANA ČR (po splnění zákonných podmínek) je v rámci EU i ve světovém měřítku abnormální.
Hlavně mě zajímá, v čem jsme v právu na držení a nošení zbraní abnormální vzhledem ke světovému měřítku, třeba ke státům jako Švýcarsko, Izrael, víc než polovina států USA, o státech Asie a Afriky ani nemluvím. Tam nosí děti kalacha místo chrastítka. Chceš nám snad tvrdit, že i v ČR může mít samočinnou zbraň každý a koupí si ji domácích potřebách? Nebo v čem je teda ta naše ABNORMALITA?
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Muž bojuje v nemocnici o život, postřelila ho zřejmě zná

Příspěvek od S474N » úte 15.4.2014, 7:31

Strelkyne: abnormalita je v tom, ze dotycny exot jeste nedostal ban. *3* Nicmene musim uznat, ze ma velmi slusne naslapnuto.*52*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Muž bojuje v nemocnici o život, postřelila ho zřejmě zná

Příspěvek od Stepan » úte 15.4.2014, 8:59

Střelkyně, napadla jsi moje tvrzení, že jsou práva občanů ČR v oblasti možnosti vlastnění a nošení zbraní pro ochranu zdraví a života v rámci EU i světa vyjímečná, aniž jsi se obtěžovala to zdůvodnit.

Já jsem tě vyzval, abys mi řekla alespoň JEDINÝ stát v EU kromě Slovenska, kde mají lidé stejná práva, jako my. Mlčíš. Proč mlčíš? Jestli byl můj výrok tak nesmyslný, že jsi ho nejenom kritizovala ale taky mě napadla osobně, čekal bych, že z těch 26 zbývajících států mi dáš seznam aspoň deseti, kde jsou na tom obyvatelé stejně dobře nebo lépe než my.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Muž bojuje v nemocnici o život, postřelila ho zřejmě zná

Příspěvek od S474N » úte 15.4.2014, 9:48

Stepan: me prijde jeji vysvetleni dostatecne, respektive minimalne ja jsem to pochopil. Takze vsichni jsme blazni, jenom ty ses letadlo?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Muž bojuje v nemocnici o život, postřelila ho zřejmě zná

Příspěvek od Strelkyne » úte 15.4.2014, 10:32

Satane, on to fakt nepochopil. Ohání se tady tím, že naše právo držet a nosit zbraň je CELOSVĚTOVĚ abnormální, a pak začne couvat a vztahovat to na Evropu, protože se někde dočetl, že jsme s naším právem nosit zbraň výjimeční. Jenže už zapomíná, co musí člověk udělat, aby mohl držet a nosit palnou zbraň a hlásá to tady, jakoby tu zbraň tady mohl mít každej jouda. A co je ještě horší, že těmi svými výkřiky velkým písmem typu: hele, my máme abnormální výsadu, jsme skoro jediní na světe a mohli bychom být nebezpeční, říká vlastně: nechcete s tím něco udělat a ta práva nám sebrat? A to chápu buď jako hloupé a krátkozraké, anebo jako účel věci. Teď jde o to, co je horší.
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Muž bojuje v nemocnici o život, postřelila ho zřejmě zná

Příspěvek od Biggles » úte 15.4.2014, 11:46

Satane, neser se do letadel! :D
Stepane, užs pochopil co je výsada, co násada a co právo? Pokud jsme tak výjimeční, tak to dokaž, lůzře! Jinak si jdi honit pindíka jinam, na tvůj duševní průjem není nikdo zvědavej...

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Muž bojuje v nemocnici o život, postřelila ho zřejmě zná

Příspěvek od Pařez » úte 15.4.2014, 19:06

Jen bych ještě vypíchnul pár detailů vyplývajících z noviného článku:

1.ten pán nebyl držitelem ZP
2.to že měl zbraň od příbuzného nemusí znamenat,že to je pravda
3.pokud by to byla pravda,neznamená to,že příbuzný je držitelem ZP
4.i pokud je příbuzný držitelem ZP,neznamená to,že o "zápůjčce" věděl

Tož asi tak k těm apelacím na držitele ZP...

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz