Myslivce rozčílil večerníček, po televizi chtějí omluvu


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 206

Registrován: úte 22.8.2006, 10:56

Příspěvek od Andy » pon 19.3.2007, 9:24

Cili jsem mel pravdu, kdyz jsem rikal, ze je to cileny utok proti vsem myslivcum... :?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 139

Registrován: ned 25.2.2007, 1:17

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Táborsko

Příspěvek od jbiker » pon 19.3.2007, 10:27

Nikolivěk ! Pouze logický vývoj s ohledem na velblouda, vyrobeného z komára vedením mysliveckého svazu. Jak už jsem psal jinde a jindy, kdybyste do toho nerejpali, 5 minut po inkriminovaném večerníčku už by po zlém zeleném mužíkovi na posedu nikdo ani nevzdechl.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 19.3.2007, 10:39

Ja mam pocit, ze je to o tom ze: "I mezi myslivcema se najde spatny lovec"... A to je pravda, to mi nikdo nevyvrati, protoze pitomec se najde fakt vsude.
Ovsem z reakci myslivcu mi chybi jakakoli sebereflexe - coz jde vzdy ruku v ruce s pocitem neohrozenosti a nadrazenosti...
"Ja jsem myslivec, ja delam pro les uplne vsechno a kdo je vic" - a nikde tam neni to ALE... "ALE UZNAVAM, ZE SE MEZI NAMA NAJDE PITOMEC, KTEREJ JE VE VECERNICKU NAZVANEJ SPATNYM LOVCEM"...
Napr. Andy to sice napsal, ale presto tvrdosijne trva na tom, ze je to zamereny komplet na myslivce :-( - podle me NENI - je to presne namireny proti tem pitomcum, kteri mezi myslivcema jsou.
A pokud myslivecky sdruzeni bude takhle hystericky a trapne tyhle pitomce strilejici kam nemaj branit (tak pokud zustaneme u animalnich vyrazu) - pokud budou z komara delat velblouda, prokazou si tim jedine medvedi sluzbu.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 19.3.2007, 10:55

Jo - kdyz to po sobe ctu, nekdo hodne rejpavej a hodne prevracejici by z neceho, co jsem napsal, mohl vycitit nejakou umeru mezi Andym a pitomcem - takze rozhodne rikam NE, tak jsem to nemyslel... Andy je naopak jeden z rozumnejsich myslivcu, kteri se nebojej nahlas rict: "jsou mezi nama i pitomci"
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 206

Registrován: úte 22.8.2006, 10:56

Příspěvek od Andy » pon 19.3.2007, 17:07

Ja jsem zvedav az napr. udelaji vecernicek, kde policajti od Krtka co spatne zaparkoval, budou chtit uplatek aby nedostal body.

Preci take jsou spatni policiste ne? Ale proc do vecernicku?????

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz