Na mostě přes Sázavu našel řidič zastřeleného muže


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Příspěvky: 9

Registrován: stř 12.3.2014, 5:04

Zbraň: chlad.zbr.podk.B

Bydliště: Brno-Praha

Re: Na mostě přes Sázavu našel řidič zastřeleného muže

Příspěvek od DanuseStey » stř 12.3.2014, 5:23

Taky mám svojí teorii, ale hrozně ráda bych věděla skutečnost!!!!! Není dne abych si nepokládala otázky typu proč Davida museli zastřelit, co se tam vlastně opravdu odehrálo a proč ho tak zbili když David se bitkám vyhýbal nebyl rváč nikdy se nepostavil neuměl se prát v takových případech utíkal a kde je ta motorkářská bunda a helma?Když ode mě odjížděl měl na sobě to co všude publikujou jen tyhle věci chybí a kde je jeho mobil bez nej by neudelal ven ani krok?Do prdele když někoho znáte 14 let navíc s vámi bydlel v jednom bytě tak chcete vědět co se stalo a jak to bylo!!Nebudu mít klid dokud nebudu vědět pravdu-proč????Nesedí tam tolik věcí až je mi z toho zle!!Proč byl střelenej 2x do zad?Do prdele co to má všechno znamenat to jako u lesa vypaloval měď dostal nakládačku chtěl utéct a tak ho strelili do zad? Tohle jim fakt nežeru!Musím vědět pravdu a pevně věřím že se jí jednou dozvím!!!!Dokud ne tak se nepřestanu ptát!!

Jo a navíc nebyl zastřelenej na Mostě tam ho jen přivezli a Gipska taky stojí za hovno po jedne jejich otázce a me odpovědi ktera se jim patrne nehodila se snazili o to abych odsouhlasila tu druhou variantu.První obvinění z vraždy bylo správné jinak by je statní zástupce neobvinil na to musel mít sakra pevné důkazy!!!!!!!!!!! Je to celý levý!!!

Tak a až sem pustím další věci tak mě najdou v Krhanicích pod mostem utopenou nebo spíš ještě mnohem dřív!!!!!!!!!!! Jenže to by nás tam muselo břichem dolů plavat mnohem víc nejsem jediná kdo Davida léta znal a byl s ním ve styku.A protože z praxe a mého pracovního prostředí vím jak to chodí nikdo mi to co si myslím nevymluví.Nabor k policii by mel byt daleko vic prisnejsi a uchazeci vice lustrovani a ne aby tam vzali kde jakou pakáž!!!!!!!!!!!!!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 63

Registrován: stř 14.9.2011, 14:37

Re: Na mostě přes Sázavu našel řidič zastřeleného muže

Příspěvek od Amateur » stř 12.3.2014, 11:43

tak to je vážně hustý :shock:
Wo ein Willen ist, ist auch ein Weg.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Na mostě přes Sázavu našel řidič zastřeleného muže

Příspěvek od S474N » pát 14.3.2014, 10:28

DanuseStey: jsou to zajimave informace. Co se trosicku vic rozepsat? Odsud to urcite nezmizi. *4*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 9

Registrován: stř 12.3.2014, 5:04

Zbraň: chlad.zbr.podk.B

Bydliště: Brno-Praha

Re: Na mostě přes Sázavu našel řidič zastřeleného muže

Příspěvek od DanuseStey » ned 16.3.2014, 16:19

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi ... ciste.html
TAKTO ROZHODL STATNI ZASTUPCE NA ZAKLADE ZJISTENI KRIMINALKY.KDYZ TO PREVZALA GIPSKA STATNI ZASTUPCE PUVODNI OBVINENI ZMENIL.CO VIC K TOMU NAPSAT?MUJ VYSLECH PROBEHL POUZE PO TELEFONU.NA ZAKLADE TOHO ZE MOJE KAMARADKA A ZAROVEN PRITELKYNE DAVIDA ZAVOLALA VYSETRUJICIMU ZE S NIM CHCI MLUVIT.GIPSKU JSEM TAKE KONTAKTOVALA SAMA.OD ZACATKU JSEM JIM RIKALA,ZE JEL NA MOTORCE,ALE NIKDE ANI ZMINKA ZE BY SE NA NI MOHL POCHYBOVAT KDYZ HLEDALI SVEDKY PRO ZMAPOVANI JEHO POHYBU.HELMU A MOTORKARSKOU BUNDU DOSUD NIKDO NEHLEDA.MOJE INFORMACE IGNOROVALI.HODNE VECI KOLEM DAVIDOVI SMRTI NECHAPU A TO NEJSEM ZADNA BLBKA.PRACOVNE JSEM SE POHYBOVALA MEZI ZAKONY,PARAGRAFY A SOUDY.NECHCI NIC JINEHO NEZ VEDET PROC SE MU TO STALO.NIC JINEHO ME NEZAJIMA PROTOZE UZ SE TO NEDA VRATIT ZPATKY.NE NEJSEM TAK NAIVNI ZE BY TO ZUCASTNENI REKLI SAMI,ALE STALE V TOMHLE BEZPRAVNIM STATE VERIM ZE JSOU JESTE LIDI CO MAJI SVEDOMI A SLOVA JAKO JSOU PRAVDA A SPRAVEDLNOST JIM NEJSOU LHOSTEJNA!!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Na mostě přes Sázavu našel řidič zastřeleného muže

Příspěvek od reddog » ned 16.3.2014, 16:40

Danuse:
Tzn ze s tebou nebyl sepsan protokol? Pouze poskytnuti informaci po telefonu? Jen pro upresneni, to upresnovani probehlo jen ustne na PCR i GIBS?

Příspěvky: 9

Registrován: stř 12.3.2014, 5:04

Zbraň: chlad.zbr.podk.B

Bydliště: Brno-Praha

Re: Na mostě přes Sázavu našel řidič zastřeleného muže

Příspěvek od DanuseStey » úte 18.3.2014, 0:41

Ano ustne a jen po telefonu.Jak na policii tak na GIPS jsem volala sama.Na policii jsem dostala tel.c. od sve kamaradky G. ktera byla i pritelkyni Davida a na GIPS na vysetrovatele jsem tel. kontakt ziskala od kamarada Davida ktery byl vyslechnut jako svedek.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Na mostě přes Sázavu našel řidič zastřeleného muže

Příspěvek od S474N » úte 18.3.2014, 8:48

Budu se asi opakovat, co se tedy trosicku vic rozepsat do hloubky? Tady te nikdo nekousne *4*

BTW neni to GIPS, ale GIBS (Generalni inspekce bezpecnostnich sboru)
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 9

Registrován: stř 12.3.2014, 5:04

Zbraň: chlad.zbr.podk.B

Bydliště: Brno-Praha

Re: Na mostě přes Sázavu našel řidič zastřeleného muže

Příspěvek od DanuseStey » úte 18.3.2014, 11:12

Nevim kde je chyba,ale uz druhy den se marne snazim vlozit sem jak jsi chtel,abych se vic rozepsala.Kdyz dam odeslat zprava se neodesle a je nenavratne pryc.Mozna to je tim ze pisu pres mobil a pri dlouhem psani mam asi nejaky casovy limit,nevim.Do konce tydne budu mit notes tak to snad uz bude mozne napsat vic.

"BŮH STVOŘIL MUŽE SILNÉ A MUŽE SLABÉ,A JÁ JSEM TEN ROZDÍL VYROVNAL" tohle motto pana Samuela Colta zná jistě každý kdo je fanda do strelnych zbrani.Ja bych k nemu jen dodala,ze né kazdy je stvoren k tomu,aby mel tu silu zbran pouzit a ze neni urcena pro vsechny,ale jen pro ty co s ni umi uvazene zachazet a tudiz neni urcena do vsech rukou.No a tak s panem Coltem nemohu souhlasit.
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne úte 18.3.2014, 11:27, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Na mostě přes Sázavu našel řidič zastřeleného muže

Příspěvek od pitt » úte 18.3.2014, 13:55

Nezlob se na me,ale bud pises prispevky fakt rozrusena, nebo jsi na drogach. Me tvoje prispevky nedavaji vobec smysl. Mohla by jsi strucneji a pochopitelneji napsat info o sobe a o mrtvym?

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Na mostě přes Sázavu našel řidič zastřeleného muže

Příspěvek od cmk » úte 18.3.2014, 15:07

Ne kazdy je "forovy povalec" jako spousta z nas.. Tudiz techniku sdelovani informaci pisemne nema kazdy tak bravurne zvladnutou.

DanuseStay - klidne mi to posli mailem na j.korecky@seznam.cz - ja to sem nakopiruju...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 9

Registrován: stř 12.3.2014, 5:04

Zbraň: chlad.zbr.podk.B

Bydliště: Brno-Praha

Re: Na mostě přes Sázavu našel řidič zastřeleného muže

Příspěvek od DanuseStey » úte 18.3.2014, 18:11

Pro Pitta: Ty budes asi patrit do skupiny lidi,kteří potvrzují pravdivost citatu: "Podle sebe soudim tebe" nebo mas problem se slusnou komunikaci bez urazek!! To je tak tezko pochopitelne,ze chci vedet pravdu proc muj kamarad musel zemrit a co se tam stalo,ze musela byt pouzita strelna zbran?Tu prece rozumny a psychicky zdatny a odolny clovek nepouzije jen tak...neco muselo byt spoustecim motorem.Pro lidi kteří jsou lhostejni k zabiti cloveka a k ostatnim lidem a nezajima je dění v tomhle state muze byt nepochopitelne,ze je nekdo kdo chce vedet vic nez jen to co uvedla media.Nebylo by na skodu podivat se na celou vec z meho pohledu.Co kdyby to byl tvuj kamarad nedej boze nekdo z rodiny.Ale i ja hodne veci nechapu.Treba to proc bych tu mela psat info o sobe?No a jest-li strucnym infem o Davidovi myslis to ze tu mam napsat co vim o cele udalosti tak strucne je to nemozne.Vety vytrzene z kontextu pak vetsinou meni vyznam veci a daji se pochopit uplne jinak nez je ve skutecnosti mysleno.Jinak jsem tady uz dnes vysvetlovala proc se nemohu vic rozepsat jak tu bylo po me žadano.No a jestli je tohle vsechno co jsem napsala pro tebe taky nepochopitelne tak jsi bud abdérita a nebo ve svem zivote nepouzivas interpersonalni percepci.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Na mostě přes Sázavu našel řidič zastřeleného muže

Příspěvek od reddog » úte 18.3.2014, 18:36

DanuseStey:
Jaks napsala vyse, pockame na ten notebook. Vsak nam to tady neutece. Hlavne v klidu. Zvedavi jsme dost, budeme ocekavat dalsi info. Vsem nam je jasne, ze z mobilu se nepise zrovinka komfortne, takze to chapeme.

Příspěvky: 9

Registrován: stř 12.3.2014, 5:04

Zbraň: chlad.zbr.podk.B

Bydliště: Brno-Praha

Re: Na mostě přes Sázavu našel řidič zastřeleného muže

Příspěvek od DanuseStey » úte 18.3.2014, 18:37

Pro cmk: Opravdu nejsem zbehla v chatovani a vkladani komentu pres mobil mi moc nejde.Jinak se stranky vyobrazuji na PC a jinak v mobilu.Na tohle forum jsem narazila nahodou a naivne si myslela,ze kdyz tu jsou lidi kteří mají blizko ke strelnym zbranim a strelnici pobliz mista udalosti o ktere se tu pise najdu tu neco co mi pomuze posunout se dal v mych otazkach proc,za co a jak?Bylo to neuvazene hledat tady odpovedi a nechat se tu urazet za to co sem napisu viz.pitty a jeho veta o drogach.Nevim jak se takovy clovek chova a co ma v hlave.Pitty ma asi v tomto smeru sve zkusenosti,ale nemel by podle sveho chovani posuzovat druhe.Jeho reakce me nejen prekvapila,ale i odradila od dalsiho psani zde.Jak uz jsem napsala byla to chyba pridat se k teto komunikaci zde.

Pro reddoga: Dekuji za pochopeni.Ono to neni jen tim mobilem,ale i tim ze je pro mne dost tezke vyjadrovat se pismem k teto veci nebot me myslenky jsou mnohem rychlejsi nez palec na mobilni klavesnici.Moje komenty tak mohou skutecne pusobit zmatecne o to vic kdyz se tam promitnou emoce.No a taky jsem uz na zacatku s prvnim komentem udelala chybu kdyz jsem neuvedla co pisu s jistotou na 100% a co je info od pritelkyne Davida,protoze to nemam nicim podlozene,ale v tomto pripade vychazim z toho,ze nema duvod neco si vymyslet,I kdyz clovek nikdy nevi.Taky bych asi mela zminit,ze to co mi rekla vi udajne od maminky Davida,ktera ma pry info ze spisu.Jiste ze bych chtela mit tyto informace podlozene a tak vyhledavam vse co je na netu zverejneno k cele udalosti vcetne komentu.Tak jsem narazila i na toto forum.Tim chci jen rict,ze se ke sdeleni tak rikajic z druhe ruky neupinam.Spis tyto sdelene informace pouzivam v ocekavani reakce.Byla jsem sice upozornena svym znamým,ze slapu do vosiho hnizda,ze si mam dat pozor,protoze nevim kdo se tu skryva pod nickem a kdo to ve skutecnosti muze byt,ale i s tim jsem pri mem prvnim komentari pocitala a ani by me to neprekvapilo.Mozna jsem to tak v podvedomi i chtela.Kdo vi lidsky mozek a podvedomi je jeste hodne neprobadane.Mam jednu otazku.Vetsina z vas ne-li vsichni mate zkusenosti se strelbou.Je mozne podle mnozstvi krve na odevu urcit vzdalenost strelby.Konkretne jestli pri zasahu cloveka z velke vzdalenosti jsou stopy krve male napr. ve velikosti 50kc nebo i o neco vetsi?
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne úte 18.3.2014, 19:44, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Na mostě přes Sázavu našel řidič zastřeleného muže

Příspěvek od rostar » úte 18.3.2014, 19:45

DanuseStey: Nenech se odradit neomalenosti některých diskutéru. Chodí sem spousta seriozních lidí napříč širokým spektrem zaměstnání a povolání. Chodí tady borci s právním vzděláním a borci s zkušenostma, které by se Ti mohly hodit. Pokud jsi sama seriozní, neboj se diskutovat. Dávej ale pozor na citlivé informace. Přece jen sem chodí i "jiní" lidé, kteří by mohli "kopnout" proti Tobě. Poptej se např. jonyho hawka, reddoga, satana, cmk (jsou i další), třeba i formou soukromých zpráv. Pokud budou chtít, můžou Tě nasměrovat na ty správné lidi. R
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Na mostě přes Sázavu našel řidič zastřeleného muže

Příspěvek od S474N » úte 18.3.2014, 19:47

Presne tak, v kazdem pripade to chce predevsim klid. Mohu potvrdit, ze tve informace mohou pusobit dost "zmatene", taky se v nich moc neorientuji. Ono by to chtelo zacit postupne od zacatku. Takto kdyz skaces z A na H a potom zpatky na B a X, tak se nediv, ze nektere vznetlivejsi povahy (ze pitte) to neunesou.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Na mostě přes Sázavu našel řidič zastřeleného muže

Příspěvek od pitt » úte 18.3.2014, 19:55

Zeptam se te tedy jinak. Co si pd svych prispevku zde slibujes? Pokud to ma byt jen vypusteni vzteku a "vykecani" se z emoci, tak to potom dava smysl. Pokud jsi ale mela jiny umysl,tak ksem nepochopil jaky. Proste netusim co chtel basnik rici. Vlozis sem arii o fungovani lidskyho mozku dlouhou na pul stranky,ale nejde ti vlozit jiny koment,protoze pises z mobilu a nemas NTB.

to satan. Nejsem vznetlivy,ale netecou me slzy hned po tom co nekdo prohlasi ze to byl keho kamos.

Příspěvky: 170

Registrován: pát 27.7.2012, 12:05

Zbraň: glock

Bydliště: Praha

Re: Na mostě přes Sázavu našel řidič zastřeleného muže

Příspěvek od josuk » stř 19.3.2014, 8:04

Danuse: ideální je vyjadřovat se ke konkrétním věcem, co jsou ve spisu. Maminka při takového studiu spisu je pochopitelně v šoku, něco nepochopí správně, něco ani nechce pochopit – těžko se na základě toho potom jakkoli spekuluje.
Vzdálenost střelby se určuje (spíš odhaduje) podle povýstřelových produktů (částečky kovů, prachu) které do určité vzdálenosti letí se střelou. Krevní skrvna na oděvu je tak velká, kolik krve do ní přiteče, takže záleží na poloze těla po zasažení, jestli krvácí nějaká velká céva apod. Nevypovídá o vzdálenosti střelby nic, o tom je ten obrazec povýstřelových produktů.
Ale opakuju, lepší je nespekulovat, at se maminka pořádně seznámí, at si třeba vezme někoho sebou, kdo jí to pomůže vysvětlit. A Vy ostatní respektujte i to, kdyby Vám nechtěla sdělit úplně všechno.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Na mostě přes Sázavu našel řidič zastřeleného muže

Příspěvek od john.hawk » stř 19.3.2014, 10:02

vyšetřování nese sebou různé postupy a procedury..U takto závažného případu si dovoluji nevěřit tomu, že by OČTŘ( GIBS) dělali po telefonu 158čku a že by to sfoukli jen Úředním záznamem..u takového případu jsou tanečky v rámci prověřování a všechno se háže na papír, veškeré výslechy.. proto se mi to nezdá..
bez papíru a poučení to funguje jen v televizi..:)
Do otevřeného spisu se dostanou jen účastníci zájezdu a jejich advokáti..něco může být i mimo spis ( například operativní úkony ) a do ty se neodtajňují..nebo utajený svědek atd.
nahlížení do spisu je upraveno zákonem..a né vždy co mají morální právo, jsou v zákoně uvedeni..

Příspěvky: 222

Registrován: úte 03.1.2012, 15:53

Zbraň: Arminius HW38

Re: Na mostě přes Sázavu našel řidič zastřeleného muže

Příspěvek od střelec z Havířova » stř 19.3.2014, 10:14

To S474N:
...BTW neni to GIPS, ale GIBS (Generalni inspekce bezpecnostnich sboru)...
Možná pisatelka to napsala správně. GIPS znamená v jiné řeči sádru. A i já při komunikaci z GIBS mám pocit, že komunikuji se sádrou (poměrně odolnou bílou hmotou). Moji kauzu jsem podal k prošetření GIBS a už mi docházejí první výsledky. Na poukázané nesrovnalosti se vyjadřují ty orgány, na jejichž činnost jsem si stěžoval a poukazoval. Ne nějaký nadřazený nezávislý orgán. Tak to mi nějak hlava nebere. Asi ji nemám naplněnou sádrou.

to john.hawk:
..U takto závažného případu si dovoluji nevěřit tomu, že by OČTŘ( GIBS) dělali po telefonu 158čku a že by to sfoukli jen Úředním záznamem...
U vyšetřování sebevraždy mé ženy tomu tak bylo. Žena den před smrtí telefonovala naší právničce do Prahy a sdělovala ji, údajně silně rozrušená, že na ní tlačí její starší sestra. Následující den, bez zanechání dopisu či nějaké vysvětlující zprávy jsem večer ženu našel mrtvou. A policejnímu vyšetřovateli i státnímu zástupci stačil telefonní hovor s naší právničkou i přes to, že tato byla ochotna dojet do Havířova a vypovídat do protokolu. Taková je realita. Holt - asi něčí smrt není zas až tak závažná záležitost.
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne čtv 20.3.2014, 8:31, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Na mostě přes Sázavu našel řidič zastřeleného muže

Příspěvek od reddog » stř 19.3.2014, 12:32

strelec z Havirova:
Mozna by nebylo od veci soupnout postreh s vyjadrenim GIBS k vyjasneni nesrovnalosti v pripadu strelby v Havirove do sveho topu 8-) .

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz