Na mostě přes Sázavu našel řidič zastřeleného muže


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Na mostě přes Sázavu našel řidič zastřeleného muže

Příspěvek od john.hawk » čtv 20.3.2014, 9:49

Chápeme rozdíl mezi sebevraždou a vraždou ? Rozdíl mezi vraždou a zabitím ?
otázkou je, co mělo být obsahem telefonu a co mělo být výpovědí právničky prokázáno..
to že to právnička potvrdí, fajn..
pokud je na místě vyloučeno cizí zavinění, je známa příčina smrti, je to odloženo..a dle mého soudu v pořádku..pokud se nepodaří zjistit skutečnosti odůvodňující závěr že...

No otázkou je kdo jiný by se ti měl vyjádřit ke své činnosti než ten který to zvrtal ?
Pak je potřeba z těchto informací postupovat dál..
nezapomeň že v rámci přípravného řízení je TOP Státní zástupce, tento to dozoruje, schvaluje, a uděluje pokyny, a vyšetřovák papíruje a operativci běhají a shánějí..
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Na mostě přes Sázavu našel řidič zastřeleného muže

Příspěvek od reddog » sob 22.3.2014, 15:07

DanuseStey:
Konec týdne se přiblížil, tak jen drobná otázka, zda se s námi tedy podělíš o své postřehy a dosud zjištěná fakta :wink:

Příspěvky: 9

Registrován: stř 12.3.2014, 5:04

Zbraň: chlad.zbr.podk.B

Bydliště: Brno-Praha

Re: Na mostě přes Sázavu našel řidič zastřeleného muže

Příspěvek od DanuseStey » pon 24.3.2014, 17:36

Pro: S474N a reddoga Psala jsem tu,ze koncem tydne napisu k cele veci vic,ale svoje rozhozhodnuti jsem zmenila.Takze timto se vam omlouvam,ze se zatim o teto veci nebudu vice rozepisovat.Ze vsech stran slysim od pratel ze jsem se zblaznila a at do toho nestouram nebo spatne dopadnu.Neni moc prijemne tohle poslouchat vzdyt tohle me napadlo uz v momente registrace.Nejsem clovek co by se bal,otocil se a utikal.Nevim jen jak to napsat,aby to nebylo nesrozumitelne a chaoticke.Takze to podle mych casovych moznosti nejdrive sepisu na papir a pak,bych to poslala emailem cmk jak mi navrhoval.Bude tak moci posoudit jestli to je napsano tak,aby to kazdy pochopil nebo popr. nesrozumitelne upravit.Mezi tim u me odezni to co me odrazuje...arogance a navazeni se do me zrejme se snahou cilene provokace od pitta nebo to,ze mi john.hawk neveri,ze jak vyslech kriminalkou tak i GIBS probehl po telefonu bez osobniho kontaku.S kym jsem mluvila od kriminalky nevim,ale z GIBS to (nevim hodnost) p.Michovsky a to prisaham na deti!!Nebyla jsem vychovavana ve lzi a nenavidm lhani!!Jinak dekuju rostarovi za jeho koment.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Na mostě přes Sázavu našel řidič zastřeleného muže

Příspěvek od pitt » pon 24.3.2014, 19:07

Ty se "bojíš" sem vložit příspěvek, protože tě od toho zrazují přátelé a známí, ale přitom chceš někomu poslat svoje poznatky, tak aby je upravil a zveřejnil?!...pochopil jsem to správně? Sice tenhle příspěvek už je napsán srozumitelněji, nicméně i tak nejsem z něho moc moudrý.

Stále to na mě působí tak že jsi se sem prostě přišla jen poplakat, protože nic jinýho jsi zatím nedokázala sdělit

a jen tak na závěr, teď už můžeš dělat co chceš, protože jakmile jsi se sem zaregistrovala tak jsi mobilizovala BIS ve svém okolí. Je docela dobře možný že majitel webu jim prodává informace o registrovaných. Já měl myslím svého času na protější střeše i odstřelovače 8-)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Na mostě přes Sázavu našel řidič zastřeleného muže

Příspěvek od reddog » pon 24.3.2014, 19:28

DanuseStey:
Na my (tedy ja urcite) uz to nejak prezijeme. Snad se jednou dockam(e). A jsem si jisty, ze sumarizaci infa urcite zvladnes v pohode, konec koncu seznam zajmu a studijnich aktivit v profilu o leccems napovida 8-)

Příspěvky: 9

Registrován: stř 12.3.2014, 5:04

Zbraň: chlad.zbr.podk.B

Bydliště: Brno-Praha

Re: Na mostě přes Sázavu našel řidič zastřeleného muže

Příspěvek od DanuseStey » úte 25.3.2014, 1:57

Pitte urcite jsem se sem neprisla vyplakat nepatrim mezi placky a ani se nebojim!!Ale to co jsi mi napsal mi dalo do hlavy myslenku,ze vetsinu informaci mam od pritelkyne Davida a ze bych to s ni mela probrat,protoze nevim jestli se nebude bat ona kdyz to sem napisu.Jinak to ze jsem tady napsala ze mi rikaji lidi,abych do toho nestourala bylo mysleno jen jako info co si o tom mysli jini lidi.Vidis sam ze mi to psani moc nejde,aby to bylo chapano tak jak je mysleno.Mluveni mi jde mnohem lip nez psani.Jinak to ze poslu cmk emailem aby posoudit zda to bude srozumitelne popr. se neco poupravi tak tim jsem nemyslela,ze by to upravoval on.Vzhledem k tomu,ze se tu mam vyjadrit pismem a nemuzu to psat tak jak to mam v hlave (s vysledkem nesrozumitelne) musim na to mit klid,cas,ale i chut.Proste to musi prijit samo,sednu,vezmu papir a tuzku a pisu.Jak se do neceho musim nutit tak bidnej vysledek je zarucen.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Na mostě přes Sázavu našel řidič zastřeleného muže

Příspěvek od pitt » úte 25.3.2014, 6:56

Danuše....hele, mě je tak nějak jedno, jestli ještě něco napíšeš a kdy to bude. Já jsem ti k tomu svoje řekl. A ten pohled na tebe jsem si udělal ze dvou důvodů - "naprosto nesmyslné příspěvky nedávající hlavu a patu" a to že si jdeš pro informace za cizíma lidma, kteří o případu neví vůbec nic, nebo to z novin. Spíš ty by jsi nás měla informovat o tom co se v případu děje a co víš.
Místo toho se dožaduješ informací, přitom ti musí být jasné že to budou čisté spekulace. Nebo si myslíš že sem chodí i pachatel a popíše ti svůj motiv?

hnípeš se v tom a přitom sama nedáš žádné odpovídající info. Nikdo z nás netuší co byl David zač, nikdo neví co dělal, co ho bavilo, čím se živil ani proč byl v daný moment na daném místě. Nevíme ani kdo by měl zájem ho sejmout a přitom chceš odtud čerpat info. Když něco chceš získat, musíš i dát, víš.

Příspěvky: 9

Registrován: stř 12.3.2014, 5:04

Zbraň: chlad.zbr.podk.B

Bydliště: Brno-Praha

Re: Na mostě přes Sázavu našel řidič zastřeleného muže

Příspěvek od DanuseStey » úte 25.3.2014, 10:16

Pitte z tvyho pohledu mas pravdu.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz