Náboj Magtech


Doporučení, ceny, zkušenosti, přebíjení

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » ned 20.7.2008, 16:21

Mitsu > ja te od ty Berety neodrazuju, PRAVDEPODOBNE to opravdu bude dobra zbran... Ale proste klasicka Bereta to neni (ac je funkcne prakticky totozna) - zmena materialu dokaze udelat divy. Proto bych osobne nespolihal na to, ze jestli ti prijde dobra 92ka, bude dobra i Two (nejmenuje se 90-two?).

Balistik > to co rikas by platilo pouze v pripade, ze by CZUB byla jedina zbrojovka, ktera opravdu talenty vyhledava a podporuje. Ano, Glock udelal chybu ze Adama odmitl vzit pod kridla a CZUB toho naopak 110% vyuzila... Jenze to neni jen o Adamovi a jeho 1. mistech, to je o vsech dalsich mistech v prvni desitce, kde schopen konkurence je Adamovi Vasek Vinduska, mozna sem tam Ernest Nagy - oba s K100 (ja se dokonce zacal nedavno tesit, ze kdyz Adam skoncil jednou ctvrtej, ze konci era jistejch prvnich mist - tedy ze budou zavody "zajimavejsi", ale od ty doby zase neprohral - kdyz nepocitam DQ v Srbsku), dal uz jsou to zase lidi s Shadowem (Marian Visny, Angus Hobdel,...). Takze ohledne IPSC vidim jako jednicku opravdu Shadowa s jednou alternativou (a tou je K100) - vsechno ostatni je na tom podle me opravdu znatelne hur... Ale to pisu jen o IPSC PRD.

Dal uz bych se opakoval - ze kdyz se v to zohledni cena, je Shadow o tridu drazsi nez G17, K100 apod, kdyz se k tomu pripocte vydrz bez zasadnejsi opravy, zapada zase Shadow dal do prumeru... Atd atd...

Fakt je to o prioritach - na co kdo jakou zbran chce, kolik do ni chce vrazit a kolik toho mini vystrilet - bez jasnejch znalosti tehle vstupu vubec nema cenu se hadat, ktera zbran je na co nejvhodnejsi.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 89

Registrován: pon 21.4.2008, 16:39

Zbraň: Glock 17

Bydliště: Ml.Boleslav

Příspěvek od mitsu » ned 20.7.2008, 16:39

cmk: Změna jakého materiálu? Rám je hliníkový jako u 92 ...

Beretta Two
Cena za hříchy je smrt, ale stejný honorář od vás bude požadovat i ctnost.

Příspěvky: 90

Registrován: pát 28.12.2007, 17:37

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Horná Stubna

Příspěvek od BALISTIK » ned 20.7.2008, 16:48

CMK-suhlasim s tvojim nazorom,čo už radujme sa s toho čo mame a hlavne nech nam je strelba zabavou,aj tak budu neustale odlišne nazory.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » ned 20.7.2008, 17:24

mitsu > aha, nevim, proc jsem si myslel, ze je to plastak.... Ale aspon v jednom jsem mel pravdu - jmenuje se to 90two :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 89

Registrován: pon 21.4.2008, 16:39

Zbraň: Glock 17

Bydliště: Ml.Boleslav

Příspěvek od mitsu » ned 20.7.2008, 17:36

CMK: No ona to je vlastně 92ka plus pár vylepšení, jen ji pojmenovali 90 Two, aby mohla být o 7tis. dražší :-)
Cena za hříchy je smrt, ale stejný honorář od vás bude požadovat i ctnost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 89

Registrován: pon 21.4.2008, 16:39

Zbraň: Glock 17

Bydliště: Ml.Boleslav

Příspěvek od mitsu » stř 30.7.2008, 11:36

cmk: Takže dnes z dvěstě vystřelených, šest kousnutých
vždy to vypadá TAKTO
Má vystřeleno přes 1000 kousků, nevím jestli má cenu čekat až se "ochodí" spíš to vypadá, že uděláme video v lepší kvalitě a pošle milého Shadowa na reklamaci.
Cena za hříchy je smrt, ale stejný honorář od vás bude požadovat i ctnost.

Příspěvky: 4

Registrován: čtv 08.1.2009, 18:02

Re: Náboj Magtech

Příspěvek od pokec » pát 09.1.2009, 12:39

Ajny píše:Ahoj, tady posilam foto http://www.uloz.cz/show/file/50687-25022008059.jpg naboje Magtech 9mm Luger, ktery jsem pred casem koupil, jako naboj na bezne noseni. Prodavajici mi ho prodal s tim, ze je to v poradku, co si myslite vy? Abych predesel mozna nekdy velice zbytecne komplikaci. Jo, koupil jsem si hned pro jistotu 2 krabicky.. :oops:
Zdarec. Magtech jou v poho náboje. Ale na nošení myslím že moc dobre nejsou. Radej bych na nošení použil SB. Mají zalitou zápalku lakem takže jsou dokonale vlhkotěsné a pravděpodobnost selhače je menší. Ale je to jen muj názor:-)

JWK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 390

Registrován: pon 18.2.2008, 20:39

Zbraň: RUGER GP100, vz.58

Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od JWK » pát 09.1.2009, 12:54

plne souhlasim... strelnice magtech noseni SB subsonic
Glock 19

Příspěvky: 11

Registrován: ned 15.1.2017, 16:29

Zbraň: Beretta DT11

Bydliště: Kaplice

Re: Náboj Magtech

Příspěvek od kosatka44 » pát 03.2.2017, 12:50

No za mě magtechy super jen bych se vyvaroval Glokum tyhle rakousky plasty pod vidinou nezničitelnosti rady praskaj oprati ocelovejm

Jinak můžu dodat jako správce střelnice i od kolegů od jinud další 200 případů zničenýho Gloka -- jo plast je plast
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Příspěvky: 11

Registrován: ned 15.1.2017, 16:29

Zbraň: Beretta DT11

Bydliště: Kaplice

Re:

Příspěvek od kosatka44 » pát 03.2.2017, 13:03

JWK píše:plne souhlasim... strelnice magtech noseni SB subsonic
No hele já sem zkoušel vydrž magtechu než sem začal střílet - z doslechu sem věděl že sou dobrý proto sem koupil krabičku 9mm luger 9B vysypal do kýble s vodou po týdnu na střelnici vyndal otřel a střílel z CZ 75 za 50 kusů ani jedná závada a to nejsou lakovaný. Od tí doby beru já za sebe jen magtechy co se týče SaB není to dobré střelivo kup sii SaB jeny v lenu a jedny k třeba v kvetnu a střílej se zapřením na cíl nejsou stejné --- nevím ale příjde mi že co nová várka to jiné množství prachu a nejsem jedinný kdo má tyto zkušenosti. Pokud střílím závodně beru Fioshi

jinak dobré volba Magtech -- viz foto-- je to sk. A
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Uživatelský avatar

Příspěvky: 225

Registrován: ned 17.1.2010, 4:39

Zbraň: Glock34,Norinco1911

Re: Náboj Magtech

Příspěvek od MRBLUE » pát 03.2.2017, 13:52

1.
Strelivo ktore odporucas je zakazane. Pokial niesi spravca strelnice v Texase a nezijes tam, tak v CZ si koledujes o pruser ak to nosis.
2.
Tie destrukcie zbrane co si dal fotky su sposobene s najvacsou pravdepodobnostou strelivom a poskodili by asi kazdu pistol. Len konstrukcia Glocku ma tu vyhodu ze v takych pripadoch je energia smerovana cez sachru smerom do zeme a strelec neni ohrozeny.

Příspěvky: 52

Registrován: čtv 24.10.2013, 8:37

Bydliště: Chrudim

Re: Náboj Magtech

Příspěvek od LadaN » pát 03.2.2017, 14:15

Všechny postnuté fotky jsou stažené z netu a už jsem je na pár fórech před nějakým tím rokem viděl. Myslím, že už asi těžko někdo řekne kdy, kde a proč se takhle rozložily. Já osobně jsem v reálu (na střelnici, ne na fotce) doposud viděl jen dvě zničený zbraně a ani jedna nebyla glock.
člen LEX o.s. - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní

Příspěvky: 11

Registrován: ned 15.1.2017, 16:29

Zbraň: Beretta DT11

Bydliště: Kaplice

Re: Náboj Magtech

Příspěvek od kosatka44 » pát 03.2.2017, 14:53

Co se týče střeliva píši že je to sk A ale nepíšu že to nosím nebo střílím. ( čti důkladně a pozorně :-) ) :D :D :D

Co se týče fotek - ano jsou stažené z netu najdeš jicj tam Tisíce těch rozpadlech Gloků vetšinou je to z důvodu silnějšího střeliva u nís na střelnici si jeden frajer přebíjel pro svou vlastní potřebu a přehnal to -- Jde spíš o to že co sem viděl a zažil Glok nikdy do baráku nesmí , nejvíc nehod je u gloků proto že ho má nejvíc lidí třeba u Berety nebo u sauera to skoro nevidíš jelikož ho má málo lidí ale jak sem řekl plast je plast a to je hnus - podle mě ten plast není pro odlehčení zbraně ale spíš jak co nejlevněji vyrobit a co nejdráž prodat . sposta lidí haní třeba ČZ 75 já jí mám ve třech kusech a za 13 let a cca 30 000 výstřelu tak 5 zaseků toť vše - co pouřívám třeba ty MAGTECHY 9A nebo 9B a to cca 3 roky tak zatí bez selhače a bez záseku - je to slabší střelivo ale nepotřebuju prostřelit zeď na terčovku perfektní a účinost tothoto střeliva velice dostačující.

MRBLUE: Ješzě dodám každou bych nezničil třeba zrovna v CZ 75 vydrželo všech 15 v zásobníku a po vystřílení zbraň v pořádku -- na to že střelivo bylo předimenzované se přišlo až později ale ocelová ČZ to vydržela bez závad a jakékoli úhony. Za těch 40 let co střílím sem viděl hodně ale nezlobte se na mě plat opravdu ne ani ty duraly - hliníky nemusím je to opět jak vyrobce co nejvíc ušetřit.
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne pát 03.2.2017, 20:51, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!

Příspěvky: 156

Registrován: pon 04.4.2016, 8:51

Zbraň: Glock 19 Gen4

Re: Náboj Magtech

Příspěvek od Stewie » pát 03.2.2017, 15:05

"Plast je plast"...ty vole to je argument.

Příspěvky: 11

Registrován: ned 15.1.2017, 16:29

Zbraň: Beretta DT11

Bydliště: Kaplice

Re: Náboj Magtech

Příspěvek od kosatka44 » pát 03.2.2017, 15:10

Stewie: :D :D :D Jo je, možná kdybys byl denodeně na střelnici jako já a jezdil po republice po střelbách možná bys měl stejnej názor jako já --- čím víc gloků lidí má tím vice reakci na vady čím méně lidí bude mít třeba HK tím méně závad a tak to prostě je - já třeba za celelou dobu nezažil ani neslyšel závadu na zbrani SIG SAUER a ví že jí má dost lidí ( je to ocel )
Uživatelský avatar

Příspěvky: 225

Registrován: ned 17.1.2010, 4:39

Zbraň: Glock34,Norinco1911

Re: Náboj Magtech

Příspěvek od MRBLUE » pát 03.2.2017, 15:22

Hmm, ja ti neviem ale neni ten SIg-Sauer standardne ocelovy zavel a hlinikove telo (226,228,229)?

Příspěvky: 11

Registrován: ned 15.1.2017, 16:29

Zbraň: Beretta DT11

Bydliště: Kaplice

Re: Náboj Magtech

Příspěvek od kosatka44 » pát 03.2.2017, 15:29

MRBLUE: To ti neodpovím Já mám SIG 210 je celá ocelová krom střenek ty sou ze dřeva :D :D - v ráži 9X19 a super ale mám to spáš jako trezorovku s jinýma sigama nevím jak sou na tom, neměl jsem to v ruce :? z doslechu dobrý
Uživatelský avatar

Příspěvky: 225

Registrován: ned 17.1.2010, 4:39

Zbraň: Glock34,Norinco1911

Re: Náboj Magtech

Příspěvek od MRBLUE » pát 03.2.2017, 17:10

Tvoje slova:" já třeba za celelou dobu nezažil ani neslyšel závadu na zbrani SIG SAUER a ví že jí má dost lidí ( je to ocel )"
Kedze zovseobecnujes tak by si mal vediet z akeho materialu je vacsina SigSauerov. SIG 210 alebo celoocelove 226ky niesu nejake caste zbrane, gro majitelov pistoli ma 226ku, menej 228 a 229.
Ale asi nema vyznam to riesit, kedze sem prides a odporucas zakazane strelivo, hanis rokmi osvedcene Glocky a chvalis SIG-Sauery o ktorych v podstate nic nevies...
Ked svojho casu vysiel SB na trh so strelivom .357 SIG, mne osobne to roztrhalo dva Glocky. V rovnakom case z rovnakeho dovodu (SB omylom laborovalo na tlaky tormentacnych nabojov) rovnako dopadli na SK aj nejae SIGy a aj nejake ine zbrane tejto raze. O CZte takto poskodenej som naozaj nepocul. Ale nebolo to tym ze by CZty boli lepsie, ale preto ze v tejto razi ziadne neboli.
Trocha uz toho odstrielane mam a par zbrani mi rukami uz preslo, ale taketo sudy si nodovolim ani voci Kuracinym, aj ked na sutaziach maju mnohonasobne viac zadrziek ako ine zbrane.
A niesom ani ortodoxny Glockar. Glocky mam dva ale sutaze strielam vacsinou CZ Shadowom.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Náboj Magtech

Příspěvek od Int1m1thy » pát 03.2.2017, 18:49

a tu se tady nahle objevil dalsi novy dement, ktery nesnasi glocky a leze na glock forum sirit svoje sracky

Obrázek
G17gen4

Příspěvky: 11

Registrován: ned 15.1.2017, 16:29

Zbraň: Beretta DT11

Bydliště: Kaplice

Re: Náboj Magtech

Příspěvek od kosatka44 » pát 03.2.2017, 19:30

Int1m1thy: Je zvláštní že na můj glok se řeší vše a na glok sem reagoval proto že vím jaký je.

A pokud vím i výrobce glok uznal z novějšíchh vezích vady - pokud někoho urážíš je to tvá věc to že gloky praskají tím nezměníš a jelikož se jedná o forum můj gloc proto o GLOKU :D

Nesmíš koukatmoc na filmy a nehrát hry kde se používaji gloky - zkusil bych zajít na střelnici a vyzkoušet to :wink:
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne pát 03.2.2017, 20:50, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Nepoužívejte citace předcházejícího příspěvku (viz bod 6 v pravidlech)

Zpět na „Střelivo“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz