Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28.10.2021, 9:22

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 Náboje "na doma" a na sebeobranu 
Autor Zpráva

Příspěvek Náboje "na doma" a na sebeobranu
Ahoj, jaké mi doporučíte náboje celopláště k napáskování "na doma" a k nošení, myslím nějaké "lepší"? Na cvičení mám SB a LIMITy. K Limitům jsem měl vřelý vztah, ale po několika selhačích během půl hodiny jsem malinko zklamán. SB taky už prý nejsou to, co bývalo... Pokud se to už někde probíralo, nezabíjejte mě... Ale rozhodně nejsem Adam :lol:

Chtěl bych jaksi minimalizovat selhač při ochraně majetku a zdraví. To by nebylo moc dobrý...

Naposledy upravil MujGLOCK.com dne stř 14.3.2012, 16:02, celkově upraveno 1

Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!

stř 14.3.2012, 15:08

Příspěvek Re: Náboje "na doma" a na sebeobranu
na uzavreny prostor to asi chce pomale, tedy mene hlucne strelivo. neni to sranda vystrelit v mistnosti, hodne to nasobi ucinek tlakove vlny a usi to trvale poskozuje. co se tyce sebeobrany, at uz venku nebo doma, nejlepsi by bylo EFMJ, ale to je zakazane

precti si vlakno zde, mrkni na tohle, toto, tady, a vyjde ti, ze prijatelny je treba nejaky Subsonic

na takove to domaci zvykani (strelnice) jsem vyzkousel AlsaPro a jsem velmi spokojen (tady se ted resi spolecna objednavka)

stř 14.3.2012, 18:23
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ]