Najděte asiata - Dvě brutální přepadení žen v Praze


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Najděte asiata - Dvě brutální přepadení žen v Praze

Příspěvek od Carloss » pát 19.12.2014, 17:36

Narodil jsem se poněkud dříve. A režim, kdy kde kdo kde koho hlídal jsem zažil. Ti chytřejší jistě pochopili... Já bych se nechtěl ani vracet, ani dožít toho, co Orwell "předpověděl".
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

Příspěvky: 367

Registrován: úte 03.1.2012, 21:19

Bydliště: Na stromě

Re: Najděte asiata - Dvě brutální přepadení žen v Praze

Příspěvek od cover72 » pát 19.12.2014, 23:47

Heleď, vladimíre, práv pro lidi jako ty jsem to kdysi vysvětloval na konci článku, co je špatného na šmírovní facebookem. Pro kamery to platí úplně stejně:

Cílem je vaše poslušnost

Podstatou totálního dohledu ale není tolik skutečná akce proti "nepohodlným". Je jí zastrašení a vynucení konformity. Autocenzura.
Když víte, že na letištích podrobují důkladnému výslechu ty, kteří se jevili být ve stresu - budete se tvářit neutrálně, i když uvidíte, že letištní ochranka buzeruje staré babičky.
Když víte, že vláda považuje focení za podezřelé až teroristické - přestanete pro jistotu fotit.
Když víte, že někdo sleduje a soudí, na jaké stránky se díváte - budete se autocenzurovat.
Když víte, že pokud půjdete moc rychle nebo budete na něco čekat, zastaví vás policejní hlídka - zapadnete do davu.
Když vláda řekne, že jakákoli kritika zločinů, páchaných některými lidmi je "vyvolávání nenávisti" - budete zticha, protože by vás našli.

Prostě: když víte, že všechny odposlouchávají a sledují, nebudete dělat nic, co by vám mohlo přinést problémy. Nic, co by k vám mohlo přitáhnout pozornost. Poddáte se, autocenzurujete se a budete poslouchat.

A to je prvořadým cílem totálního dohledu. Vynutit si konformitu: normalizace. Přesně to samé dělala StB: skrze síť odposlechů, sledování a udavačů zastrašovala všechny, kdo by měli jakékoli námitky proti režimu. Samozřejmě, kdo "nečeřil vodu" kupříkladu tím, že by chodil do nějaké státem "neschválené" církve, šířil protirežimní letáky nebo dokonce otevřeně říkal, že vláda dělá špatné věci, ten se skutečně neměl čeho bát.


Budete vždy poslušným občanem?

A v tom spočívá merit věci.

Tvrzeními "když nedělám nic špatného, nemám co skrývat" a "nepotřebuji soukromí" ve skutečnosti říkáte - "nemusím se bát, protože budu vždy poslouchat svou vládu na slovo".

Když vám vláda přikáže udávat Židy, poslechnete.
Když vám vláda přikáže udávat emigranty, poslechnete.
Když vám vláda přikáže přestoupit na Islám, poslechnete.
Když vám vláda přikáže dát jí všechna hesla - i od těch nejosobnějších mailů s vašimi blízkými -, poslechnete.
Když vám vláda přikáže odevzat všechno zlato, poslechnete.
když vám vláda přikáže jít na potrat nebo se nechat sterilizovat, protože je nežádoucí, abyste měli děti, poslechnete.
A tak dále.

Teď možná neděláte nic "špatného". Problém je v tom, že vlády již dávno nevydávají zákony morální - na základě práv, která jste jim delegovali. Dělají si zákony zcela podle své libovůle, a přes noc udělají škrtem pera kriminálníky z tisíců slušných lidí prostě tím, že jim zakáží něco, co bylo do té doby naprosto v pořádku. Ať se jedná o lihoviny, modlení se nebo šroubováky. Děláte pořád totéž, nikomu neubližujete - ale přes noc je z vás "zločinec".

Vlády zavraždily jen v průběhu 20. století systematickým pronásledováním čtyřikrát více civilistů, než padlo vojáků ve všech válkách. Za oběť vládám padlo 170 000 000 lidí. Ještě pořád si myslíte, že vláda je hodná a co více - že vždy "hodná" bude a že před ní nikdy nebudete chtít něco zatajit? Třeba to, s kým se stýkáte, v co věříte nebo k jakému etniku patříte?

(na http://cover72.net/zasadni/clanek.php?c=31#konformita to je i s dokazovacími odkazy, tady jsem je neměl náladu kopírovat)

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Najděte asiata - Dvě brutální přepadení žen v Praze

Příspěvek od Carloss » pát 19.12.2014, 23:57

Na to mám krásný příklad: Pracoval jsem nějakou dobu v Něm. Ale pozor, u české firmy a vždy jsem tam jezdil na služební cestu. No... to je vcelku vedlejší... Pak najednou přišla fira s tím, že máme v Něm. zaplatid daň z příjmu FO. Ačkoli jsem v Něm. nikdy zaměstnán nebyl... No.. to je taky vedlejší... Ale co je podstatné: Teď dokonce naše firma přišla s tím, že k onomu daňovému přiznání, v Něm., kteréžto jsem mj. nepodal, potřebuje Něm. FÚ ještě vědět, jakého jsme kdo vyznání!!! To jsem pochopitelně už odmítl naprosto kategoricky. Já vim, že v Něm. je to nutný, ptz. podle toho počítaj příspěvky církvím... Ale já přeci s nimi nemám nic společného... A kdyby to uzákonili u nás.... rozhodně bych se proti tomu postavil taky, protože do toho nikomu nic prostě není.
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

Příspěvky: 367

Registrován: úte 03.1.2012, 21:19

Bydliště: Na stromě

Re: Najděte asiata - Dvě brutální přepadení žen v Praze

Příspěvek od cover72 » sob 20.12.2014, 0:49

Carloss: naposledy podle těchto dat počítala IBM pro Hitlera kdo je osminový žid, i když to zatlouká.
Jó, není nad sledovací systémy propojené s počítači.

Příspěvky: 716

Registrován: čtv 16.11.2006, 17:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Teplicko - Osek

Re: Najděte asiata - Dvě brutální přepadení žen v Praze

Příspěvek od Kmoch Vladimír » sob 20.12.2014, 17:28

cover 72: Vše co je v Tvém příspěvku výše, jsem si pečlivě přečetl! Otázkou pro mě ovšem zůstává fakt, že absolutně netuším, jak takovému "scénáři" se dá zabránit, pokud to bude strategickým plánem přijatým na úrovni příslušných vlád EU a USA jako "odpověď ",na světovou mocenskou politiku v boji proti vnějšímu, ale i vnitřnímu nepříteli. Dosti neřešitelné kam spěje svět a v čím zájmu!
Úroveň mých priorit v současné realitě je taková, že jsem vždy uspokojen, když jakýkoliv recividující zločinec je pomocí techniky a lidí polapen (dopaden) a potrestán!
Uměl bych si představit i jiné tresty, účinnější a levnější než jen stávající! Třeba ztráta (odejmutí) některých občanských práv (dočasně, trvale, a pod.).Za tímto účelem ty kamery proto schvaluji. Jasný? Zdravím.
V nouzi poznáš -Jericho FB!

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Najděte asiata - Dvě brutální přepadení žen v Praze

Příspěvek od Pařez » sob 20.12.2014, 18:44

cover72 píše:Heleď, vladimíre, práv pro lidi jako ty jsem to kdysi vysvětloval na konci článku, co je špatného na šmírovní facebookem. Pro kamery to platí úplně stejně:

Cílem je vaše poslušnost.....
cover72: pod to co jsi napsal bych se klidně mohl podepsat,proto mě u Tebe překvapují dvě věci:
1.že člověk s Tvým smyslem pro svobodomyslnost může v jiném tématu :wink: ,svým způsobem, hájit zájmy a propagandu establishmentu,který v poslední době nejvíce pracuje na omezování svobod svých vlastních občanů..(tím establishmentem samozřejmě myslím vládnoucí garnitury EU a USA..)
2.že píšeš jméno Vladimír s malým "v"
:mrgreen:

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Najděte asiata - Dvě brutální přepadení žen v Praze

Příspěvek od cmk » sob 27.12.2014, 18:59

Nevim, co Cover72 haji jinde, ale to co napsal tady - pod to se mu rad podepisu...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 367

Registrován: úte 03.1.2012, 21:19

Bydliště: Na stromě

Re: Najděte asiata - Dvě brutální přepadení žen v Praze

Příspěvek od cover72 » pon 29.12.2014, 12:04

Pařez: tak mne vidíš ty :D

Ty mne vidíš jako USA-fila, jiní jako USA-foba... A vždy je to o tom, že dotyčný je tak těžce biased, že nesouhlas se svým poněkud černobílým viděním světa automaticky interpretuje jako "cover je tedy nutně na opačné straně a hájí zájmy XYZ, ergo nutně věří její propagandě, Q.E.D."

Svět je o mnoho komplikovanější, než si myslí jak Pravdoláskaři, tak Putinovci.
Všechna jednoduchá vysvětlení jsou mylná.
Univerzální vysvětlení na způsob "za všechno můžou USA/Židi/Velký Zelený Křečopažout" též, protože ve snaze najít snadno pochopitelnou Odpověď na Stav Světa ignorují, že nikdo nemá takovou polobožskou moc a události ve světě jsou vždy výslednicí skládání mnoha dílčích sil a zájmů v daném místě a čase.

Jediné, co platí celkem univerzálně a je celkem jednoduché je společenská dynamika a dynamika násilí, protože ta vychází z primitivních částí lidských mozků a tedy je pro 99% lidí stejná a nic s ní nezmůžou.

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Najděte asiata - Dvě brutální přepadení žen v Praze

Příspěvek od Stepan » pát 27.2.2015, 13:50

Stepan píše:Nevím, jestli už některým z vás došla následující věc: na kterém místě si dají policajti (a další) víc záležet na tom, aby dodržovali zákony, předpisy a chovali se k občanům slušně, na místě, kde nejsou žádné kamery, nebo tam, kde je spousta kamer různých subjektů?

Vzpomínáte si, jak ta policejní kráva zmlátila podezřelého, když ho dopadli? Myslíte, že by se cokoliv řešilo, kdyby jí u toho nikdo nenatočil???

V souvislosti s tím, co jsem napsal, je důležité poznamenat, že správu záznamů by měl mít na starosti jiný subjekt, než který by se mohl dopouštět nějakých nepřístojností na občanech, aby nemohli se záznamy podle potřeby manipulovat.
Další případ:
Loni v listopadu dostali hlášení, že v obci napadl muž svou přítelkyni. Naskákali do aut a vyrazili na místo. Mladík jim nejdřív nechtěl otevřít, ale pak za policisty sešel dolů před dům. Ti mu okamžitě nasadili pouta, sešli s ním ze schodů, pod nimi ho povalili do bláta a začalo jejich řádění, při němž si evidentně na bezmocném muži zchladili žáhu.

Videozáznam zcela zřetelně potvrzuje, jak ochránci zákona kopou do mladíka, jeden na něj skočil oběma nohama, další mu botou tiskl hlavu k zemi, tlučou ho, smýkají s ním po zemi. Mladík později uvedl, že utrpěl pohmožděniny a oděrky.

Už jako drobnost se z pohledu napadení muže, který měl po celou dobu spoutané ruce za zády, jeví to, že mu sebrali telefon, jeden z policistů s ním praštil o zem a dupl na něj.

Po chvíli tohoto řádění si jeden z policistů všiml kamery na domě a posvítil na ni baterkou. Skupina poté začala řešit, co si počnou s případným záznamem.

„Chtěli na mně, abych je dovedl do kanceláře, chtěli se dostat do počítače a záznam zničit,“ uvedl serveru TN.cz napadený muž, který předtím připustil rozepře s přítelkyní, ale to, jak s ním posléze skupina nejméně osmi policistů zametla, důvod příjezdu hlídek zcela zastínilo.

Policisté podle mladíka alespoň přetrhali kabely a poničili záznamové zařízení, ale video zůstalo zachované a je hlavním důkazem. Nebýt jeho, vše by nejspíš policisté ututlali.
http://www.novinky.cz/krimi/362833-kame ... aneho.html

OPRAVDU si přejete, aby na veřejnosti bylo kamer co nejméně??? Aby nenarušovaly vaše soukromí?

Poznámka mimo téma - zdají se mi lepší tři dobře vycvičení a slušní kvalitní policisté - profesionálové s vysokými platy než osum opic s platy nízkými.

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: Najděte asiata - Dvě brutální přepadení žen v Praze

Příspěvek od HV » pát 27.2.2015, 14:13

Shi píše: Nepřijde vám zvláštní, že občan si nemůže hlidat kamerou majetek, pokud kamera zabírá veřejné prostranství, natož aby směl záběry neznámého pachatele či vandala zveřejnit, ale státní moc na malém městě, kde každý zná každého, s klidem skandalizující záběry zveřejňovala, pouze začerňila obličeje ?
Podle rozhodnutí nejvyššího soudu smí občan zabírat kamerou svůj majetek a nejnutnější okolí. Včera to bylo v TV. Pán, kterého jsi zřejmě měl na mysli a který kamerou zachytil lumpa co mi rozbíjel dům, si velice oddychl. Musím říct, že já také. A jsem opět na začátku. Budu mít kameru a někomu to bude vadit.
http://zpravy.idnes.cz/muz-ktery-natoci ... _domaci_zt
...zbraně, mám zbraně

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Najděte asiata - Dvě brutální přepadení žen v Praze

Příspěvek od cmk » pát 27.2.2015, 14:36

Stepan píše:http://www.novinky.cz/krimi/362833-kame ... aneho.html

OPRAVDU si přejete, aby na veřejnosti bylo kamer co nejméně??? Aby nenarušovaly vaše soukromí?
Stepane, to prece musis delat schvalne...
Neni mozne ucinit tolik spatnych zaveru nepochopenim tolika veci od jednoho cloveka...

Toto byla soukroma kamera na nejaky garazi nebo adminidtrativni budoive toho chlapka.
A tato soukroma kamera snimala jeho soukromou zahradu.

Kdyby byla verejna, zaznam by se patrne ztratil :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Najděte asiata - Dvě brutální přepadení žen v Praze

Příspěvek od Carloss » pát 27.2.2015, 14:49

A ještě doplním, že mezi záznamem a dneškem se legislativa poněkud změnila a dle dnešních zákonů by to legální nebylo. Aspoň tak jsem včerejší reprtáž pochopil.
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9

Příspěvky: 258

Registrován: čtv 25.12.2014, 17:27

Zbraň: Glock 17 gen 4.

Re: Najděte asiata - Dvě brutální přepadení žen v Praze

Příspěvek od franta599 » pát 27.2.2015, 16:20

Kamer co nejvic na veřejne přistupná místa na škodu to není pokud tam človek nechce delat neco co nesmí. Nepřipada mi jediná vec v ktere by to nekoho mohlo omezovat :roll:

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Najděte asiata - Dvě brutální přepadení žen v Praze

Příspěvek od Carloss » pát 27.2.2015, 16:27

Kamery omezují slušné lidi především tím, že jsou. Tedy působěj na to, že slušný člověk aktivně skrývá i to, co by nemusel proto, že jeho soukromí, byť jen to, že někde je, je přístupné "kdekomu"... A to mi jako normální nepřijde... "Velký bratr Tě vidí"... Tak nějak začíná Orwell svůj román 1984, žejo...
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Najděte asiata - Dvě brutální přepadení žen v Praze

Příspěvek od Stepan » pát 27.2.2015, 16:35

Já se klidně nechám sledovat, nic špatného nedělám. A rozhodně bych si nevzal na triko, kdyby kvůli mému paranoindnímu a blbému odporu k tomu, aby mě někdo nafilmoval, jak jdu po ulici, třeba nemohli nafilmovat a najít nějakého nebezpečného pachatele a kvůli tomu ublížil dalším lidem. Kamery jsou pro kriminalisty obrovská pomoc.

Příspěvky: 213

Registrován: pon 28.7.2014, 17:49

Zbraň: G17

Re: Najděte asiata - Dvě brutální přepadení žen v Praze

Příspěvek od Morris » pát 27.2.2015, 16:44

nerozmyslas o dosledkoch

napomoc: v UK maju kamier asi najviac na svete a?
Vysledok poznas.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Najděte asiata - Dvě brutální přepadení žen v Praze

Příspěvek od Pařez » pát 27.2.2015, 16:49

Stepan píše: OPRAVDU si přejete, aby na veřejnosti bylo kamer co nejméně??? Aby nenarušovaly vaše soukromí?
Jo,jo přesně to si přejeme.Tedy alespoň Ti normální z nás :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Najděte asiata - Dvě brutální přepadení žen v Praze

Příspěvek od Int1m1thy » pát 27.2.2015, 16:59

Parezi nechces kamery ? neco teda skryvas... tim padem ses zloduch a meli by ti sebrat preventivne zbrojak :lol: :lol: :lol:
G17gen4

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Najděte asiata - Dvě brutální přepadení žen v Praze

Příspěvek od Pařez » pát 27.2.2015, 17:02

O to právě jde :wink: Pokud mě u toho nenatočí,tak neseberou.. :lol: :lol:

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz