Napadení psem


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Příspěvky: 323

Registrován: pon 24.4.2006, 19:45

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od adis » sob 22.3.2008, 9:37

Ahoj taky přidám příhodu dva dny starou.Mám dobrmana,štěně.chodíme na procházku s fenou rotvajlera,taky štěně 9měsíců.potkali jsme známou s pittbulem-fenou 3roky a stafordem 9měsíců.Tři minuty klid,pak pittbul vyjel na rotvajlera a zakousnul se mu do krku(naštěstí měl rotvajler široký obojek s trny)čtyři lidi měli co dělat aby pustila-tahání za ucho,řvaní,bití.ale nic nezabíralo...3 minuty toho rotvajlera normálně škrtil,až pak někoho napadlo sundat obojek...-od té doby nosím sprej,nenechám si zkurvit mého psa kvůli někomu kdo neumí vychovat svého psa. ps.ta pani si ty psy pořídila,protože jí před lety přepadli v Prokopském údolí,a nikdy tohle fena neudělala...

Příspěvky: 326

Registrován: sob 26.5.2007, 22:28

Zbraň: mám

Bydliště: střelnice

Příspěvek od JK-stengan » sob 22.3.2008, 10:43

jj michale vtom naš docela pravdu že se to velice rychle stane ale jen mezi psy ve smečce kde jeden vystartuje po druhém z důvodu dominance ve smečce když půjdeš jen ty a ten pittbul tak se to nestane.spíš hrozí že tvůj pes napadne jiného psa proto aby si ochránil svoji družku ve smečce.
poslední baštou "komunismu" jsou myslivecké spolky a ty se musí rozpustit a odzbrojit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Příspěvek od provarenec » pon 24.3.2008, 20:42

Tak já přidám událost asi 30 minut starou. Jdu po ulici, tašku na pravým rameni, Tacticala (bohužel v obalu) na levým, a najednou se na mě vyřítěj dva psi. Dobrman a něaká další černá svině. Nikde nikdo, tahám G 26 ustupuju do strany a jen si říkám a je to v prdeli... Psi se asi 2m ode mě zarazily, schovám pistoli a jdu do prdele. Za chvíli odněkud přijde žejská s vodítkem. Zeptám se jí, jestli to jsou její psi. Řekne že jo, ale že nic nedělaj. Nadechnu se a mám chuť jí přirovnat k dámským pohlavním orgánům, ale seru na ni a jdu dál. Zkurvený pejskaři :mad:
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27
Uživatelský avatar

Příspěvky: 508

Registrován: stř 17.10.2007, 10:26

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Veselí nad Moravou/Praha

Příspěvek od snaper_mira » pon 24.3.2008, 21:30

wow :shock:
správné řešení situace :) ..teda já bych to asi taky tak udělal :?

ale nějakou poznámku tý ženský bych asi řeknul
:?
Fortis cadere, cedere non potest
(statečný muž padne, ale neustoupí)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od VEIKO » úte 25.3.2008, 7:46

ke mě by se na dva metry nedostaly :D
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact

Příspěvky: 476

Registrován: stř 03.1.2007, 8:47

Zbraň: G19

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od JAKLA » úte 25.3.2008, 19:59

To je síce pekné tvrdenie, ale dodal by som že: záviselo by to na situácii :wink: . Aby som sa vyhol prípadnému flame tak som to myslel tak, že napr spoza rohu by to stíhali aj pod 2 metre (napr.).
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » stř 26.3.2008, 10:36

adis píše:Ahoj taky přidám příhodu dva dny starou.Mám dobrmana,štěně.chodíme na procházku s fenou rotvajlera,taky štěně 9měsíců.potkali jsme známou s pittbulem-fenou 3roky a stafordem 9měsíců.Tři minuty klid,pak pittbul vyjel na rotvajlera a zakousnul se mu do krku(naštěstí měl rotvajler široký obojek s trny)čtyři lidi měli co dělat aby pustila-tahání za ucho,řvaní,bití.ale nic nezabíralo...3 minuty toho rotvajlera normálně škrtil,až pak někoho napadlo sundat obojek...-od té doby nosím sprej,nenechám si zkurvit mého psa kvůli někomu kdo neumí vychovat svého psa. ps.ta pani si ty psy pořídila,protože jí před lety přepadli v Prokopském údolí,a nikdy tohle fena neudělala...
Nechci vypadat jako rozumbrada, ale co kleknout na hrudnik, u psa podrtit varlata, natlacit klacek pootevrenou tlamou do krku? To nejsou nevratny poskozeni. A je mi cennejsi muj pes (obet) nez kamaraduv pes (utocici bez priciny).
Ja vim, pitbul... - ale je to porad jenom pes - Ty jsi clovek, poradis si :twisted:
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » stř 26.3.2008, 10:52

Možná u jednoho psa. Dva už jsou velký problém - jednoho zmáčkneš a druhýho máš na krku. To jen tak obecně. Obávám se, že bulíkovi jsou zmáčknutý koule fuk.

Příspěvky: 323

Registrován: pon 24.4.2006, 19:45

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od adis » stř 26.3.2008, 21:56

Starosta píše:Nechci vypadat jako rozumbrada, ale co kleknout na hrudnik, u psa podrtit varlata, natlacit klacek pootevrenou tlamou do krku? To nejsou nevratny poskozeni. A je mi cennejsi muj pes (obet) nez kamaraduv pes (utocici bez priciny).
Ja vim, pitbul... - ale je to porad jenom pes - Ty jsi clovek, poradis si :twisted:
:D
nevím jaký máš zkušenosti se psy .jen dodám,že tomu psovi zatlačili oči úplně do hlavy,hledat klacek nás nenapadlo a byla to fena...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » čtv 27.3.2008, 8:14

adis: Masakr :lol:
S pitbuly ne (zatim). Jinak uz jsem par psu trhal (od sebe) :lol: :lol: :lol:
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

Příspěvky: 323

Registrován: pon 24.4.2006, 19:45

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od adis » čtv 27.3.2008, 10:14

nedávno jsem od sebe trhal dobrmana a rotvajlera a to bylo úplně něco jiného.stačilo přitáhnout za obojek a pustil.

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » čtv 27.3.2008, 10:51

Já od sebe kdysi trhal dva frčáky - jednoho jsem přizvedl za flígr, na druhýho jsem zařval - a byl klid. Ale bulík, to je něco jiného. Dovolím si porovnání s koňmi. Běžnej teplokrevník je (zvlášť hřebec) v boxe i pěkná svině, ale zastavit se venku zpravidla nechá. Plnokrevnej (hřebec) - dostihák je v boxu naprostý mazel, ale jak ho vytáhnete ven, nedejbože na dostihovku, tak mu přeskočí v kebuli a žene se jak magor dopředu, a tuplem, pokud před sebou vidí jinýho koně. Tož tak. Nepopírám, že bulík je v rodině mazel, ale v boji je to prostě zcela jiná třída než - a to zcela nepopiratelně - nebojová plemena.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » čtv 27.3.2008, 12:19

adis: Ja myslim, ze z 90% jde o charaktery tech psu a ne plemena (myslim kolik se mu musi dat sezrat cocky, nez pochopi a pusti) - ale pokud se zakousne pit, je to zrejme neco dost jinyho, nez ostatni plemena.
S zadnym pitbulem jsem nebyl dostatecne dlouho na to, abych zjistil, jestli mu preskakuje v makovici, nebo ma proste jen kurevskou silu :roll:
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

Příspěvky: 476

Registrován: stř 03.1.2007, 8:47

Zbraň: G19

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od JAKLA » čtv 27.3.2008, 22:10

Naposledy upravil(a) JAKLA dne čtv 27.3.2008, 22:22, celkem upraveno 1 x.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » čtv 27.3.2008, 22:19

Srarosta - mas pravdu, ze to do jisty miry bude o charakteru psu... Ale ne 9:1, ale tak 5:5...
Pitbulum, amstafum, bulikum a podobny jen tak v hlave nerupne, pokud k tomu nejsou vychovavani, ale kdyz uz, tak skutecne je ty klasicky "chvaty a hmaty" nebo jak to nazvat delat s maximalni razanci a presto nejistym uspechem...
Ale aby k tomu vubec doslo, chce to fakt zmrvit vychovu ;-(
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » pát 28.3.2008, 9:15

cmk: Mas pravdu, spatne jsem se vyjadril - z 90% je to o zmrseny vychove (nezvladnuti), a ze zbylejch 10% je charakter psa a plemeno.
Myslim, ze jde vetsinou jen o to, ze ty "bojovy plemena" maj strasnou silu a kdyz jednou nahodej bojovej mod, tak jen tak neprestavaj - casto ani kdyz tak panicek veli. Ale to neznamena, ze je chyta casteji rapl nebo tak...
Potrebujou proste hodne pohybu, aby se vylitali a nevybijeli si agresi jinak, a pratelsky lec velmi prisny zachazeni.
Ale jak rikam, neznam buliky dost na to, abych to prezentoval jako neco vic nez jen mou domenku a nazor na "bojova plemena".


Znam jednoho totalne vypatlanyho magora (agresivni cholerik, ovsem troufne si vyhradne na zensky), kterymu bych nesveril do opatrovani ani civavu, a ten si poridil - ano, hadate spravne - fenku pitbula.
Uz ted je mi ji lito, protoze uz po par mesicich u nej (nevim kolik ji je, mam to od cloveka z jejich spolecny domacnosti, zatim jsem ji nevidel) si "hraje" jedine tak, ze chyta po prstech, je agresivni, snazi se mit nad clovekem navrch, proste nema lidi rada jako normalne psi mivaj.
A ten idiot ji samozrejme nechava bejt rust jak drivi v lese, tagze se chudak holka kazi a lidi okolo se zacinaj bat. Prijde cas, kdy se zacne bat i ten zmrd, jenze cim vic ji bude trestat, tim horsi to bude, protoze fena nebude mit zadnej respekt a bude to pokladat jen za hru, v horsim pripade boj.
Ta fenka jednou dvakrat nekoho seredne zrani a pujde na utraceni - a ten bastard nebude mit problem se spatnou vychovou, bude za to prece moct "ten zkurvenej cokl".
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » pát 28.3.2008, 11:22

Dej na něj trestní oznámení pro podezření z t. č. obecného ohrožení, nebo tak ...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Příspěvek od Edelweiss » pon 07.4.2008, 18:35

http://www.novinky.cz/clanek/137015-zen ... bulla.html

Zdá se že to de i bez bouchačky :twisted: :twisted: :twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Obrázek

Příspěvky: 73

Registrován: úte 24.2.2009, 18:24

Zbraň: GLOCK

Bydliště: tukanov

Příspěvek od WOLF » čtv 05.3.2009, 17:58

l
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Re: Napadení psem

Příspěvek od VEIKO » stř 02.6.2010, 15:11

Tak, nedávno je jedno kdy a u jaké složky jsem střílel, vše legálně. Nevím teda jak se získává povolení vstupu do diskuse která není přístupna všem ale pokud by to admin umožnil a zpřístupnil rád si o tom popovídám a zodpovím co budete chtít. Z akce je pořízeno 2ks foto mobilem. Jedná se o "bojové plemeno". Jsem tu už nějakkou dobu a CMK mě zná z jednoho losu v otrokovicích. Jen se mi to nechce rozebírat někde kde si to přečte každý.
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz