Napadení psem


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Napadení psem

Příspěvek od john.hawk » pon 03.12.2012, 12:34

for Pít : Bába má vždy přestupek dle § 46/2 neboť porušuje určitě vyhlášku města kde bydlí a to tím, že psa nemá pod přímým vlivem a neustálým dohledem, (podívej se na vyhlášku ) takže zadokumentovat, oznámit a zadokumentovat a oznámit a zadokumentovat a oznámit..pokud to nepomůže tak vystříkat v rámci NO,KN oba dva..v rámci dokazování to bude slovo proti slovu plus ty události nahlášené tebou bys neměl být v důkazní nozi.. v nehorším to půjde do komise a bude to tvrzení proti tvrzení nebo tvrzení proti záznamu z MT. Pokud tam nejsou svědci ( proti tobě) tak by bábrla potřebovala výchovnou lekci.. protože se naučila beztrestně překračovat mantinely..a to není dobře pro nikoho z účastněných..

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Re: Napadení psem

Příspěvek od Shi » pon 03.12.2012, 12:40

Kdysi jsem jednoho majitele psa žádal, aby si svého psa dostal pod kontrolu. Nic nezabíralo až jsem majiteli nabídl řešení - pokud se pes přiblíží ještě jednou, tak mu ho zastřelím. To konečně zabralo.

Ale před hrozbou použití zbraně je potřeba mít vytvořenou onu "papírovou stopu", jinak baba zavolá PČR že jste šílenec se zbraní (aniž by ji viděla) a vy budete mít problém.
Uživatelský avatar

STD člen

Příspěvky: 141

Registrován: pát 01.3.2013, 17:50

Re: Napadení psem

Příspěvek od Nazír El Cid » ned 22.9.2013, 20:39

Dneska bylo veselo!!!
Ono jít s dcerou na houby a v lese potkat vlčáka, povím vám, žádná prdel. Rekreační oblast, cca 300m od chat a ten pes neměl známku, obojek, košík, prostě nic a nikdo v dohledu!!!
Já se psy vyrůstal, ale cizí pes x vlastní dítě a v lese?!?
Naštěstí stačilo na něj jen zakřičet, malou jsem schoval za sebe a pes utekl.
V tu chvili mi to stačilo, ale neměl takto pohybující pes oznámit?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Napadení psem

Příspěvek od pitt » ned 22.9.2013, 21:02

co ti v tom brání? zvednout telefon a zavolat policajty?.......když už nic,tak domluva z úst policie asi bude účinější,než z tvých.
Přítulku pravidelně nahání smečka,nebo jedinci ze smečky,která bydlí v hájovně na samotě a majitel nějak pravidelně zapomíná zavírat vrata.
2x už jim byla osobně domlouvat a 2x dostala vynadáno. Tak nějak nedokáže pochopit moje argumenty že když zavolá policajty a ti psy odchytí, že to bude mít větší výchovnej efekt,než když majitelce bude donekonečna opakovat jak před psem utekla za el.ohradník a 20 min stála po kotníky v kejdě. No až ta kejda bude po kolena,tak jí to možná dojde :lol: :lol: :lol:

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Re: Napadení psem

Příspěvek od Shi » pon 23.9.2013, 13:12

pitt: Volat policajty do lesa ? Jak udáš adresu, jaký bude dojezdový čas ? Ono to má smysl opravdu jen aby byla papírová stopa o tom, že kolem sebe hned nestřílíš, nebo pokud se tam stejní psi toulají pravidelně. Ale v pechtově případě ten pocit nemám.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Napadení psem

Příspěvek od reddog » pon 23.9.2013, 14:04

Shi:
Dingove u nas zase nejsou tak rozsireni ;-) . A nahlasit v lokalite toulave zvire je hodne rozumne. Uz proto, ze pokud je to pravidelny utekar, tak se na panicka proste drive nebo pozdeji prijde. Je-li to nahodila udalost, pak o duvod vic volat, je to proste nebezpeci. Protoze slyset kecy: "jo, toho uz jsem tam videl nekolikrat, tak proc obtezovat policisty" tak to by mne po pokousani docela slusne vytocilo. "Bo on se nekdo postara" je taky dobry, kdyz ON ani nevi, ze se po rajonu toula kousava potvora. A kdyz uz je takovy problem popsat misto setkani (horsi orientacni pamet, nedostatecna slovni zasoba pro popis, neznalost lokality, proste cokoli), tak po navratu do civilizace je zde stale moznost navstivit budku MP ci sluzebnu PCR a tam se vetsinou nalezaji mapy tistene ci elektronicke. Ani ja jsem nezavolal/neoznamil vzdy, ale rozhodne jsem si to neomlouval. Proste jsem se na to vy...l a taky mne to uz i mrzelo (pes od znameho, nakonec pozduchany autem a nasledovalo utraceni, toulal se ulicema dva dny). Lhostejnost a pohodlnost nezamenujme za zbytecnost. Na druhou stranu, je to volba kazdeho z nas. Vsechno co udelame ma nejakou reakci ;-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Napadení psem

Příspěvek od Sailor » ned 06.4.2014, 17:07

Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Napadení psem

Příspěvek od pitt » ned 06.4.2014, 17:33

Moc info neni,ale osobne se DOMNIVAM ze pes si hlidal svoje teritorim. Myslim ze ani v dobre vire vlezla za branku a pes ji napadl(klidne se mohli znat). To ze zautocil i na majitele, muze byt i novinarsky prekrouceny to ze majitele pokousal,kdyz do "sundaval" z pani. Podobnej pripad se stal par let zpatly v Brne.

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Napadení psem

Příspěvek od Stepan » ned 06.4.2014, 21:19

Problém je v tom, že NORMÁLNÍ pes by člověka nezabil, kdyby mu vlezl do zahrady.

Pitbulové mají některé velice negativní vlastnosti, například:
Normální pes varuje. Pitbul nevaruje a útočí zákeřně nečekaně.
Normálnímu psu stačí jednou kousnout. Pitbul stiskne a trhá, podstatně to zhoršuje síla stisku.
Když už začne útočit, velice obtížně se od útoku odvrací.

Tady jsou ověřené statistiky úmrtí po útoku psa v USA. Pitbulové drtivě vedou.
http://www.dogsbite.org/pdf/9-year-dog- ... iteorg.pdf

Pitbul je extrémně nebezpečné zákeřné plemeno. Mimochodem, tyhle potvory jsou hlavní důvod, proč jsem si pořizoval zbroják. Dneska má tuhle vraždící bestii každý neodpovědný dement.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Napadení psem

Příspěvek od Sailor » ned 06.4.2014, 21:23

No popravdě Štěpáne na tvůj koment jsem čekal :lol:
Hele a nemyslíš,že pitbul má specifický(tj. špatný) sklon zubú?
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Napadení psem

Příspěvek od Stepan » ned 06.4.2014, 21:24

Pitbul přece nemá zuby psí, má zuby žraloka. :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Napadení psem

Příspěvek od jry2000 » ned 06.4.2014, 21:28

A moc se kouka na televizi, zejo ...

Jo Pitte, gratuluju k cestnemu titulu udelenemu Stepanem :)
Pitbul je extrémně nebezpečné zákeřné plemeno. Mimochodem, tyhle potvory jsou hlavní důvod, proč jsem si pořizoval zbroják. Dneska má tuhle vraždící bestii každý neodpovědný dement.
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Napadení psem

Příspěvek od Starosta » ned 06.4.2014, 22:00

Stepan píše:Pitbulové mají některé velice negativní vlastnosti, například:
Normální pes varuje. Pitbul nevaruje a útočí zákeřně nečekaně.
Normálnímu psu stačí jednou kousnout. Pitbul stiskne a trhá, podstatně to zhoršuje síla stisku.
Když už začne útočit, velice obtížně se od útoku odvrací.
To jsi četl kde?
Určitě někde na internetu, viď? :roll: :lol: *92*
Jen z tohohle je vidět, že plácáš kraviny i o "normálních" psech, takže srovnání s pitbulem fakt nemá cenu ani řešit...
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Napadení psem

Příspěvek od Stepan » ned 06.4.2014, 22:03

Význam věty "Dneska má tuhle vraždící bestii každý neodpovědný dement":
Pokud jsi neopovědný dement, máš pitbula.

Je to implikace jednostranná.

Věta "pokud máš pitbula, jsi neodpovědný dement" je implikace opačná a je to výrok s jiným významem.

Já tak nějak doufám, že tu větu většina lidí pochopila, ale jestli je tady ještě někdo na úrovni jry2000, raději jsem to napsal. Původní výrok je samozřejmě nadsázka...

Starosto, to jsou všeobecně uznávaná fakta, uznávají je i majitelé a chovatelé pitbulů. Snad s něčím z toho nemáš problém? A jestli ano, konzultuj nějakého zkušeného chovatele pitbulů.
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne pon 07.4.2014, 7:50, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!

Příspěvky: 230

Registrován: sob 13.8.2011, 18:49

Re: Napadení psem

Příspěvek od azavak » ned 06.4.2014, 22:11

Mohu se STEPANE zeptat kolik pittu Ti prošlo rukama,kolik jsi jich vychoval,nebo vycvičil?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Napadení psem

Příspěvek od jry2000 » ned 06.4.2014, 22:12

Stepan píše:Starosto, to jsou všeobecně uznávaná fakta
V prekladu - jsem liny aspon vygooglit jeden dokument, co by rikal, ze mam pravdu.
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Napadení psem

Příspěvek od pitt » ned 06.4.2014, 22:18

Stepan píše:Normálnímu psu stačí jednou kousnout. Pitbul stiskne a trhá, podstatně to zhoršuje síla stisku.
hele petrolíne...jedinej problém i pittů je ten že mají kurevskou sílu. když kousnou do "zdravého" tak se to hojí mnohem líp, než když tě pokouše nějaká mrdka. Pitt a jiný "bojový" se totiž zakousnou a drží, tudíž máš 4 díry po zubech a pohmožděninu.
Jiná mrdka kousne a překusuje, takže ti způsobuje další rány......
Stepan píše:Starosto, to jsou všeobecně uznávaná fakta, uznávají je i majitelé a chovatelé pitbulů. Snad s něčím z toho nemáš problém? A jestli ano, konzultuj nějakého zkušeného chovatele pitbulů.
mohl by jsi mi prosím ještě jednou říct co jsou všeobecně uznávaná fakta a uznávají je i majitelé pitů?,.......já jen aby nedošlo k mýlce
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne pon 07.4.2014, 7:51, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Napadení psem

Příspěvek od Starosta » ned 06.4.2014, 23:30

Stepan píše:Starosto, to jsou všeobecně uznávaná fakta, uznávají je i majitelé a chovatelé pitbulů. Snad s něčím z toho nemáš problém? A jestli ano, konzultuj nějakého zkušeného chovatele pitbulů.
To jsou přesně ty kecy, které jsou absolutně nepodložené, ale deklaruješ je jako "každý tohle přece ví". A taky "pokud ty nemáš problém s tím, co já, měl by ses nachytřit, protože to problém je".

Takže krátce k tvému výroku:
Stepan píše:Pitbulové mají některé velice negativní vlastnosti, například:
Normální pes varuje. Pitbul nevaruje a útočí zákeřně nečekaně.
Normálnímu psu stačí jednou kousnout. Pitbul stiskne a trhá, podstatně to zhoršuje síla stisku.
Když už začne útočit, velice obtížně se od útoku odvrací.
Víš co, vyvedu tě z omylu: normální pes často nevaruje, nestačí mu kousnout jednou a pokud už začne útočit, velmi těžko se od toho odvrací.
Takže na jaký kontrast "normálního psa" a pitbula poukazuješ?
Že stiskne a trhá? Měl jsi někdy na ruce pověšeného "normálního psa"? Asi ne...

Možná je problém, že ty máš zaškatulkovaného "normálního psa" někde jinde.
A pitbula zřejmě taky.
Jenže oboje dost mimo mísu - a abych použil parafrázi na tvou rétoriku - to snad každý rozumný člověk musí uznat :lol:


Víš, ono když nemáš podporu pro svoje argumenty, tak holt narážíš v diskusi na to, že ti to lidi (asi nejen tady) prostě nežerou.

Zajímalo by mě, kteří majitelé či chovatelé pitbulů označí toto plemeno za "extrémně nebezpečné a zákeřné". Skoro bych na to udělal anketu na nějakém psím fóru (auditko s názvem "Pitbulové jsou zákeřná rasa" by asi bylo vhodné...?)
Ty znáš někoho takového osobně? Konzultoval jsi s nějakým chovatelem pitbulů jejich povahu, nebo to jen doporučuješ všem ostatním?
Hmmm... nech mě hádat! :roll:
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

Příspěvky: 230

Registrován: sob 13.8.2011, 18:49

Re: Napadení psem

Příspěvek od azavak » pon 07.4.2014, 6:59

Zajimava statistika.Moc rád bych viděl bexera zabijáka. :lol: Ani bych se nedivil kdyby v té statistice mela prsty ta finská bába z eu.

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Napadení psem

Příspěvek od Stepan » úte 08.4.2014, 16:48


Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz