Napadení psem


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

PB

Příspěvky: 355

Registrován: stř 09.5.2007, 23:06

Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » úte 25.12.2007, 12:38

tak ja se k tomu priznam ze nedodrzuju striktne vsechny zakony do puntiku. v aute taky nejedu mimo mesto 90 ale 110 a nebezpecny si nepripadam- mnohem nebezpecnejsi sou borci kteri sice jedou ve meste 50 ale vali cervena necervena, prednost neprednost :roll: a mam z vas chlapci dojem ze tak trochu kazete vodu a sami pijete vino :wink: hlavne ze je koho odsoudit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Příspěvek od Edelweiss » úte 25.12.2007, 12:44

To- PB
Podívej to že na věc –pes na volno-má většina negativní názor a shodne se na tom že by pes měl být zabezpečen a pod kontrolou.Ti nedává žádnou záminku k moralizování,o rychlosti v autě nikdo nemluvil,jak to sleduji tak jediný účel tvých vstupů je dokázat vlastní pravdu za každou cenu,kopeš kolem sebe jako kůň a zapomínáš myslet.Tohle je pouhá diskuze ne přetahování lanem a i když budeš křičet nejhlasitěji stále to neznamená že máš pravdu.Opravdu se začínám děsit tvých dalších argumentů,je to čím dál více ubožejší (bez urážky,opravdu se tě nechci dotknout).

PB

Příspěvky: 355

Registrován: stř 09.5.2007, 23:06

Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » úte 25.12.2007, 12:52

ja se vas o nicem nesnazim presvedcit- vim ze postoj nezmenite, jen se snazim nastinit ze NIKDO neni 100% cisty aby tu moh rozdavat moudra typu ty si blb protoze porusujes zakony. o svych nedostatcich vim a snazim se je hlidat v mezich aby nebyly ostatnim nebezpecna nebo omezujici a pokud me nekdy chytnou benga se psem na volno bez kosiku- no tak potom budu muset zaplatit no :cry:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Příspěvek od Edelweiss » úte 25.12.2007, 12:57

To- PB
O tom to je,máš to zapotřebí?Mně taky vadily pásy v autě,už sem byl poučen a abych to nemusel platit tak se poutám.
A to je to co sem chtěl říct,kontrola a mastná pokuta je možná cesta prevence,zabírá skoro na všechny.Tak proč ji nevyužít.

PB

Příspěvky: 355

Registrován: stř 09.5.2007, 23:06

Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » úte 25.12.2007, 13:05

prave ze v mem pripade mi hrozi pokuta max par set nebo domluva :wink: a za tech 11 let sem s pany v cernem toto resil jednou a obeslo se to bez pokuty takze nemam strach ze prijdu o rocni prijem :wink: a s analogii v aute si mel predtim nejake namitky a najednou to pouzivas taky :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Příspěvek od Edelweiss » úte 25.12.2007, 13:10

To- PB
Jistě,když to tak dobře akceptuješ,podám ti to ve tvé formě tedy v autech.
:twisted:

Příspěvky: 12

Registrován: ned 23.12.2007, 17:36

Příspěvek od Blekota » úte 25.12.2007, 22:35

som presvedceny o tom ze je ovela nebezpecnejsi clovek ktory si striela po lese sem tam po stromoch, ako volne pusteny pes v lese..
Uživatelský avatar

Příspěvky: 84

Registrován: úte 10.1.2006, 21:21

Zbraň: CZ Slavia 631 Lux

Bydliště: Ostravsko/Opavsko

Příspěvek od Hans_FBI » úte 25.12.2007, 23:16

2 Blekota: znáš nějakého člověka, který si střílí vesele v lese jen tak z pistole? Osobně se setkávám s těmi psy než s těmi střelci. Pravděpodobnost napadení psem je v normálních podmínkách, kde bydlím, větší než zastřelení nějakým člověkem, který se nejspíše zbláznil. Jinak ještě taková drobnost, jak můžeš srovnat psa (zvíře) a střelce (člověka)? Člověk má na rozdíl od zvířete rozum a nějaké zábrany, nemyslíš? Osobně mám větší obavy z toho, že mě kousne pes , než že mě zastřelí nějaký "Desperado" v lese na procházce. I když jiný kraj, jiný mrav :lol:
Lidská mysl je ta nejmocnější zbraň!

Příspěvky: 12

Registrován: ned 23.12.2007, 17:36

Příspěvek od Blekota » úte 25.12.2007, 23:20

hans na predoslej strane sa k tomu volnemu strielani si po lese jeden predchvilou priznal..
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Příspěvek od Edelweiss » úte 25.12.2007, 23:26

To-Blekota
Taky tam napsal že to je v nadsázce,dával to k dobru jako příklad.

Takže pro méně chápavé doporučuji satana,přečíst pomalu a několikrát.Zvláště pak:
Dovolim si takove mensi zamysleni, jsem zvedav, jestli to nekdo pochopi: :twisted:

Příspěvky: 476

Registrován: stř 03.1.2007, 8:47

Zbraň: G19

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od JAKLA » úte 25.12.2007, 23:50

Na okraj spomeniem jednu historku ktorú som ja osobne nezažil, ale člen našej rodiny: Keď bol na chate (ktorá je pri lese mimo mesta) tak zazrel pobehujúceho psa pri ktorom nevidel majiteľa. Pes nemal košík a samozrejme nebol na vodítku. Zbehol po flintu dovnútra že po tom psovi vystrelí. Vyšiel, nabil, zamieril a ... spoza húštiny vybehol za psom príslušník VB :lol: . Ten pes hľadal stopu, lebo neďaleko vykradli chatku. Pes samozrejme bez ujmy prežil. Pre mňa z toho plynie poučenie: radšej dvakrát meraj a raz strieľaj :roll: .
Čo sa mi nepáči že tu psa vykresľujete ako beštiu ktorú treba hneď bez milosti odstreliť. Ak ten pes zaútočí tak prosím, ale strieľať preventívne alebo preto že mi oští koleso - nie som poľovník :twisted: .

PB

Příspěvky: 355

Registrován: stř 09.5.2007, 23:06

Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » úte 25.12.2007, 23:52

mi je jasne co tim chce s474n rict akorat mi nepripadaj adekvatni ty prirovnani ale to je subjektivni.

jakla- nejhorsi ze vseho je iniciativni debil.

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » stř 26.12.2007, 10:29

Pes na volno puštěný po lese a na louce má zpravidla raost a na lidi kašle. Nenejvejš si k nim jde čichnout. Nepřátelské úmysly jsou u psa (u většiny plemen, až na ty zatracený stafordy a spol, ty nemaj skoro žádnou mimiku) dostatečně včas zřejmé. Kdo tedy se psy trochu pracoval, ví, kdy mu hrozí nebezpečí. Na otravného psa stačí většinou naznačit, že se ohýbáte pro kámen, nebo po něm něco hodit.
Striktní držení psa na lajně a s košíkem hlavně mimo obec neschvaluju, neměl by šanci se vyblbnout a tedy by děla rotyku v jiných situacích.
Nulové riziko neexistuje, pokud byste chtěli psa neustále na vodítku, můžete rovnou chtít zakázat střelné zbraně, protože je větší pravděpodobnost, že vás někdo zastřelí legálně drženou střelnou zbraní, než že vás zakousne pes. :!:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » stř 26.12.2007, 11:32

Mistral: Tak tak, svatá pravda *3005*
"Only the dead have seen the end of war."

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek od Selag » stř 26.12.2007, 13:25

Mistral píše: Nenejvejš si k nim jde čichnout. Nepřátelské úmysly jsou u psa (u většiny plemen, až na ty zatracený stafordy a spol, ty nemaj skoro žádnou mimiku) dostatečně včas zřejmé. Kdo tedy se psy trochu pracoval, ví, kdy mu hrozí nebezpečí.
A co ti, co se psy nikdy nepracovali? Jak mám já, neznalec psů a jejich mimiky poznat, že si mě běží jen očichat, nebo rovnou okousat? :-( Domnívám se, že milovníci psů automaticky předpokládají, že základní znalosti z chování psů mají všichni spoluobčané. Podle mých zkušeností, tohle není pravda. Proč bych se měl nechat omezovat koníčkem někoho jiného? A jen proto, že to druzí předpoládají měl nabývat znalosti v oboru, který mě nezajímá a jehož projevy mě obtěžují? Neplatí náhodou, že svoboda milovníka psů končím tak kde začíná svoboda moje, to je svoboda občana psy zatím tiše tolerující?
Glock 17, CZ 75 TS konfigurator, Sig 226 X-Five, DD M4, CZ 75 TS2 Depp Bronze, Ruger SP 101, KMR L-02 Spectra

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » stř 26.12.2007, 15:18

Tak, tak. Pes, který kolem tebe běhá tě nijak neomezuje :idea: Leda ve tvých představách. Stejně jako tě nijak neomezují lidé, co kolem tebe běhají. Ani lidé, co mají pod bundou krochnu. Navíc, kupodivu, lidé mají právo svoje psy pouštět, pokud to zákon nezakazuje, a ty kupodivu jejich běhání musíš strpět, protože ti tím není působena škoda.
To že lidé často neznají chování zvířat je pravda, občas je to k jejich škodě. Ale stejně tak neznají spoustu dalších věcí, v důsledku čehož utrpí škodu. Riziko, že vám pes způsobí vážnou škodu je malé. Imho je větší riziko, že matka (rodič) zabije svoje dítě, než že ho zakousne pes. Je větší riziko znásilnění než vážné potrhání psem. Je větší riziko, že vám dítě zneužije pedofil, než že mu pes potrhá xicht - ten se dá srovnat plastikou, poškozená psychika se opravuje velmi špatně. Prostě, hysterické reakce kolem pokousání psem jsou stejně nesmyslné, jako hysterické rakce na vraždu LDSZ. Pravděpodobnost mizivá, ale velký strach.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 26.12.2007, 16:15

Mistral: to je sice vsechno velmi pekne, ale tak pokud budu mluvit za sebe, tak to riziko proste nehodlam snaset, respektive co se me tyce, nechci riskovat, ze to riziko padne zrovna na me.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Příspěvek od Edelweiss » stř 26.12.2007, 16:41

Kolem mě taky jeden radostný pejsek běhal,akorát místo očichání se mi zahryzl do stehna,jeho majitel 30m od nás se snažil ho odvolat.Moc lidí kolem nechal sem psa ať se vycuká,kalhoty děravé noha taky,krve jak z prasete a pak ta pakárna,dostat čokla na veterinu,dopravit se k doktorovi a ten jeho majitel nebyl extra ochotný (pomohl až zásah na oko) Takže než si tohle zopakovat,tak toho čokla rovnou minimálně prokopnu a na okolí nehledím.
Pes na vodítku a s košíkem,když na mně nestartuje,nesere mi pod nohy a neochcává auto,mi absolutně nevadí,v opačném případě mi vadí extremně.
:twisted:

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » stř 26.12.2007, 17:34

Me rafli dva psi, maly umrneny coklove- jen skoba na kotniku. Ale vcelku ti nic nebrani po dotycnem majiteli chtit bolestne, nahradu usleho zisku, atd. atd. coz ho nauci davat si majzla.
Satan: Njn - nechces, nemusis. Pokud si to dokazes nasledne obhajit.
Dle mych zkusenosti je 99,9 % setkai se psem zcela bezproblemovych, nebo staci sutr. To je vcelku dobre skore, ve srovnani s jinymi situacemi.

Příspěvky: 47

Registrován: úte 13.11.2007, 18:19

Příspěvek od André » stř 26.12.2007, 17:38

MIstral:odkud jsi vycetl ty blbosti jako ze je pravdepodeobnejsi ze rodic zabije sve dite nez ze ho zabije pes apod. :?: :?: :?: To si snad delas srandu. Pes /muze / byt stejne nebezpecna zbran jako krochna nebo auto a pravidla pro jeho drzeni by mela byt stejne prisna. Fakt me nebavi sledovat ozrale majitele psu bez kosiku kteri tvrdi ze sveho psa znaji a ze ten nikomu neuskodi. Znaji hovno. A ja nemam zajem ucit se psychologii psu stejne jako ten kdo nema zbrojak nebo ridicak se nemusi ucit vyhlasku.
Edelweis: Jak rikas, nebudu riskovat zdravi sve nebo svych blizkych a pri naznaku nebezpeci ma pes ( diky svemu nezodpovednemu majiteli ) smulu....

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz