Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle


Velmi zajímavé případy, které nesmí skončit v propadlišti dějin.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od reddog » stř 07.5.2014, 16:58

cmk:
dobře jsi to napsal o koulích. Dnes padl i názor, že Vaška samotného možná drží "při životě" tam uvnitř i to, že si díky uchování nezlomné vůle přesvědčení o nevinosti, prostě nepřizná, že JE vinen. Že mu to možná dává sílu a energii se dál rvát a nepodlehnout a nezblbnout.

Vaškovi a jeho mamince dál drží palce celá naše rodina. I nadále mu přejeme mnoho pozitivní energie a síly aby vydržel a po návratu (ať už bude kdykoli) se zapojil do normálního chodu života a aby neztrpknul.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od S474N » stř 07.5.2014, 17:07

Nikdo: to neni "podle me dovodit", ja tohle prave uz konzultoval s pravnikem, ktery mne na to sam upozornil *4*, proto jsem se ptal, jestli mas stanovisko jineho pravnika, tak si to rad prectu.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od pitt » stř 07.5.2014, 22:42

sleduji tento případ velmi povrchně a moc by mě zajímalo jak to sám Vašek v sobě cítí...osobně si dovedu představit že to jen zkusil...ostatně..co ho čeká venku?. Je to "kriminálník a násilník"......léta kdy měl budovat kariéru, navazovat vztahy,zakládat rodinu a budovat sociální jistoty tráví ve vězení. Předpoklad že ho někdo zaměstná je mizivá,budoucnost jako taková...nic moc. Podmínečně ho propustí, pak někde udělá nějakou blbost, nebo nedej bože si přijde "oběť" popovídat a Vašek je zpět a na 2X delší dobu. Proč bych měl souhlasit s trestem, se kterým nesouhlasím, proč bych měl platit někomu za něco co si vlastně způsobil sám. Zradil bych sám sebe....proč?...proto abych vylezl ven a naplnil představy systému, nakrmil svýma prachama nějakýho sr.če?....a ráno u zrcadla bych každej den zvracel.......pak nazul roztrhaný boty,šel kopat kanály za 60kč/h s vědomím že 30kč z každé hodiny pošlu nějakýmu srá.ovi? Možná je mu v base líp jak venku (a to myslím vážně). Tam má svoje jistý.....venku ho čekají jen další a další sračky.
A pokud tohle dělá ze svého přesvědčení, tak mu fandím a má větší koule, než my všichni tady dohromady
Uživatelský avatar

Příspěvky: 169

Registrován: pát 08.6.2012, 19:21

Zbraň: Alfa 641

Bydliště: Brno-venkov

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od Beaver » čtv 08.5.2014, 0:09

Možná by ses na tu povrchnost měl vysrat, když se k tomu chceš vyjadřovat - pak bys totiž věděl, že má zajištěno bydlení a dvě nabídky zaměstnání v případě, že by ho pustili.
Almighty 6mm
Uživatelský avatar

Příspěvky: 146

Registrován: pát 16.12.2011, 8:33

Zbraň: GP K100 Mk.7

Bydliště: Tam kde vidíš co dýcháš

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od kašpar » čtv 08.5.2014, 0:18

tak je mi po přečtení odůvodnění zase tak nějak blivno.

prostě Hlava - 22

Pán soudce by potřeboval ke koním a k pluhu a zorat tak 5 hektarů, aby pobral trochu selského rozumu....... a musím přestat bo mám tak zpěněnou krev, že bych tu psal jenom nas..ne bláboly :evil:

gud najt
----------------------------------------
Hrdý občan České Banánové Republiky. Vote AVATAR for Prezident
GP K100 Mk.7
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od Strelkyne » čtv 08.5.2014, 0:29

Posuzuju to podle sebe - taky bych nikdy nepřiznala, že trest je spravedlivý, pokud bych seděla po procesu, který si nic nezadá se zmanipulovanými svinstvy z 50. let. (Naprostý nedostatek důkazů, o vině bylo rozhodnuto předem, to, co se nehodí, bylo prostě škrtnuto, případně použito proti Vaškovi, výpovědi svědků použity jen ty, které mu mohly přitížit, rekonstrukce zamítnuta, protože by se provalilo, že to je jedna velká prasárna... atd.)

A Vaškovi moc fandím a držím mu palce, aby to zvládl.
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od S474N » čtv 08.5.2014, 9:17

Strelkyne: obecne souhlasim, ale tady nejde o jeho primy zivot. Osobne bych se vykaslal na vsechno. Jako prioritu bych bral to, dostat se co nejdrive ven, kde muzu i rozhodne vic bojovat (treba na dalsi medializaci), nez zavrenej v bani. Kazdemu, kdo me zna, by bylo stejne jasne, ze to bylo receno ciste ucelove jenom proto, abych se dostal ven. Mimochodem, resi toto snad nekdo u pripadu Plisky a dalsich? Ne neresi, protoze dulezite je, ze jsou venku!
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od pitt » čtv 08.5.2014, 9:24

Beaver píše:Možná by ses na tu povrchnost měl vysrat, když se k tomu chceš vyjadřovat - pak bys totiž věděl, že má zajištěno bydlení a dvě nabídky zaměstnání v případě, že by ho pustili.
To ze ma nabidky k praci a ze ma zajisten bydleni u maminky vim......az tak povrchne to neberu. Ty vis co to je za nabidky? Ty vis co by chtel doopravdy delat, a ne jen vzit praci jen kvuli tomu aby praci mel? nehlede na to ze si myslim ze ty dve pracovni nabidk jsou ciste ucelove.....
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od Starosta » čtv 08.5.2014, 9:59

pitt: A ja si zas myslim, ze nejsou.

A to o nich vim stejne jako Ty - vubec nic.
To, ze se neco domnivas, jeste neznamena, ze tomu tak je.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od pitt » čtv 08.5.2014, 10:41

Vsak ja napsal jen co si myslim. To ze ty mas jinej nazor je mozny. Kdyz to ovsem vezmu logicky. 2 roky v lochu a ma hned dve nabidky na praci, kdyz je 9% nezamestnanost? Podle me to jsou nabidky od pratel jen proto aby mohl meco napsat.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od reddog » čtv 08.5.2014, 10:48

Pitte, uz to samo o sobe by o necem hovorilo 8-) .
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od pitt » čtv 08.5.2014, 10:59

hovořilo by to jen o tom že mu přátelé a známí stále věří.....to je v pořádku.
Já si jen MYSLÍM že Vašek si to pravděpodobně "chce" odsedět celé jen proto aby se neztotožnil s trestem a přijal vinu. Tohle podle mě bude ta hlavní brzda jeho předčasného propuštění.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od Strelkyne » čtv 08.5.2014, 11:04

Satane, Pliska se k ničemu nepřiznal, pokud vím. Ten byl VS v Olomouci osvobozen, protože se jednalo o NO (pokud si ho s někým nepletu a jedná se o taxikáře z Olomouce a také bývalého vojáka.) To je ale vedlejší. Mně by vcelku bylo fuk, jak se na to dívají ostatní. pro mě by bylo podstatné, jak bych se sama na sebe dívala já. Já vím, že Mistr Jan Hus už vyšel z módy, ale tohle je prostě můj názor. Já bych prostě těm, co mě díky zmanipulování úplně všeho dostali do kriminálu, to zadostiučinění nedopřála - to je celé. :D

Pitte, vidím to velmi podobně.
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od S474N » čtv 08.5.2014, 13:19

Strelkyne: netusim jak to bylo, jen vim, ze tohle by nikdo neresil - proste by byl venku a nikdo by neresil, co rekl u nejake komise.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od pitt » čtv 08.5.2014, 13:25

Ale on by to mohl resit. Kazdej je jinak zasadovej. Horakova se radsi nechala popravit, nez by zradila svoje zasady.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od cmk » pát 09.5.2014, 8:16

Jeste me napada - krom toho, ze Vasek nesehnul zada, muze v tom byt i jina věc.
Paklize se u Evropského soudu pro lidska prava domaha spravedlnosti proti CZ soudum, to, ze uznal vinu a trest, by mu asi před timto soudem moc nepomohlo.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od pitt » pát 09.5.2014, 11:22

Presne.....

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od Shi » pát 09.5.2014, 14:41

pitt píše: 2 roky v lochu a ma hned dve nabidky na praci, kdyz je 9% nezamestnanost? Podle me to jsou nabidky od pratel jen proto aby mohl meco napsat.
Pokud něco umí, tak navíc v oblasti IT není zase takový problém sehant práci. A pokud se před tím živil na živnosťák, tak něco umět musí.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od cmk » pát 09.5.2014, 14:57

Hlavne - ono uz se to tu psalo... U stavajiciho zamestnavatele ma podporu, ten stoji na jeho strane a po vykonu jej klidne znova prijme...

Jelikoz jsem z oboru - jsou věci, které se v IT nezmenily za 15 let, jsou věci, které jsou za 4 roky uplne jinak... Tak snad se pak dokaze rychle rozkoukat.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 616

Registrován: sob 19.2.2011, 11:00

Bydliště: Brno

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od g-relax » ned 11.5.2014, 17:57

Dovolím si pro informaci dát odkaz na FB Lexu.

Zpět na „Sledované případy“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz