Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle


Velmi zajímavé případy, které nesmí skončit v propadlišti dějin.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od S474N » sob 30.8.2014, 22:17

Pupak: ale neni dulezite, co chci napravovat ja. O mne tady vubec nejde! Ja to napsal pouze proto, ze to tak obecne proste je.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 313

Registrován: ned 06.4.2014, 20:58

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od Pupak » ned 31.8.2014, 1:22

Jenže jsi taky napsal, že ti to vzhledem k nápravě přijde bejt logický. Já to naopak považuju z výše uvedených důvodů za zhovadilost, už proto, že se tady o žádnou nápravu nejedná. Kecy soudu o polepšení a změnách osobnosti jsou pak vyložená nehoráznost. Pokud je to běžná praxe, pak nás všechny chraň bůh kdykoli třeba jen sedáme za volant, protože kromě trestu nás ještě někdo taky může napravovat, polepšovat a měnit nám osobnost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od reddog » ned 31.8.2014, 8:05

Pupak:
Klidne to za zhovadilost povazuj. Dokud nezmenis zakon, bude to proste tak. Ono se tady celou dobu hovori o tom, ze Vasek BYL ODSOUZEN - soudce rozhodl o jeho vine. Vinu mu proste prisoudil a od te chvile je na nej (a naprosto behem trestu statni aparat nezajima co si o tom dotycny mysli) pohlizeno statem jako na vinneho. Nevinny odsouzeny proste pro stat neexistuje do doby, dokud to opet nejaky clovek v sluzbach statu neuzna. Chces-li se pak behem vykonu dostat z bane legalne, musis prijmout podminky dane pro podminecne propusteni nebo to tam odsedet cele. Nebo cekat na zazrak, ze se objevi nove svedectvi ci dukaz.

Snad nam Vasek po svem navratu z vezeni rekne, jak to cele probihalo z pohledu jeho osoby. V kazdem pripade do jeho navratu plati, ze mnozi z nas mu tady venku drzime palce, aby to ve zdravi prezil a aby mu se mu navrat co nejlepe podaril.

Posilejte cumkarty :wink:

Příspěvky: 313

Registrován: ned 06.4.2014, 20:58

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od Pupak » pon 01.9.2014, 0:23

Reddog: Už jsem psal výše, že v zákoně se nic takového nepíše. Pokud bych chtěl měnit zákon, asi bych zvážil, jestli by za nějakých podmínek nemělo být podmínečné propuštění nárokové. Bohužel znám z vlastní zkušenosti, co soudce dokáže předvést, jen příklad - nejprve vám z obskurních důvodů zamítne provedení všech (!!!) důkazů a následně celou žalobu, protože jste "neunesli důkazní břemeno", během jednání pak běžně radí advokátovi žalované strany a zastrašuje stranu žalující. Odvolačka, vrácení zpět na stejný soud, znovu obdobný výsledek, znovu odvolačka a tentokrát to vyšší instance rozhodla sama v náš prospěch, protože se na tu hrůzu už zřejmě nemohla dál dívat. Sice jsme to vyhráli, ale dva roky v hajzlu a paní soudkyně dál vesele soudí a pobírá za to naše prachy.

Panu Houšteckému samozřejmě držím všechny palce a běhá mi mráz po zádech z jeho Sofiiny volby. Jako živitel rodiny fakt nevím jak bych se rozhodl, jestli sám sobě veřejně nakálet na hlavu, nebo si zachovat důstojnost, ale nechat rodinu a děti dál v průseru. Každopádně systém, který staví člověka před takové volby, stojí pěkně za hovno, protože trestá hlavně slušné lidi, grázl s tím nasráním si na hlavu problém mít většinou nebude.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 616

Registrován: sob 19.2.2011, 11:00

Bydliště: Brno

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od g-relax » úte 09.9.2014, 9:38

Včera jsem mluvil s paní Houšteckou. V neděli byla za Václavem na návštěvě. Václav děkuje za zaslané pohlednice a omlouvá se, že všem neodepíše.

Obzvláště děkuje za dopis rozepsaný na několika postupně zaslaných pohlednicích, což potěšilo i paní Houšteckou.

Příspěvky: 222

Registrován: úte 03.1.2012, 15:53

Zbraň: Arminius HW38

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od střelec z Havířova » úte 09.9.2014, 17:46

Pupak: Bohužel znám z vlastní zkušenosti, co soudce dokáže předvést, jen příklad - nejprve vám z obskurních důvodů zamítne provedení všech (!!!) důkazů a následně celou žalobu, protože jste "neunesli důkazní břemeno", během jednání pak běžně radí advokátovi žalované strany a zastrašuje stranu žalující. Odvolačka, vrácení zpět na stejný soud, znovu obdobný výsledek, znovu odvolačka a tentokrát to vyšší instance rozhodla sama v náš prospěch, protože se na tu hrůzu už zřejmě nemohla dál dívat. Sice jsme to vyhráli, ale dva roky v hajzlu a paní soudkyně dál vesele soudí a pobírá za to naše prachy.

Dnes jsem byl u soudu a tam bylo přesně to, že soudkyně radila právničce protistrany, když ji můj právní zástupce dostal do úzkých. Doufám, že jste splnil svou občanskou povinnost a navštívil stránky http://www.znamysoudce.cz, kde jste všem zúčastněným soudcům vystavil patřičné hodnocení, kteréžto pak jiným lidem umožní se připravit na případný soud a dopředu vyloučit pochybné soudce z titulu podjatosti. Ono se pak hypoteticky může stát, že paní soudkyně bude nějaký čas sedět na soudě, ale soudit nebude, když ji lidé budou eliminovat. A pak to bude již jen otázka času, kdy tam nebude i sedět. Toto se mi jeví jako jedna z mála možnosti jak zatočit s všeobecně vládnoucím bezprávím demokratickou a nenásilnou cestou.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od reddog » úte 09.9.2014, 19:53

To je dobre, ze Vaska i maminku cumkarty potesily 8-) . Takze vazeni, pokracujeme dal :wink: . A hlavne nezapomente na 28.9. :wink:

Příspěvky: 313

Registrován: ned 06.4.2014, 20:58

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od Pupak » stř 10.9.2014, 3:19

střelec z Havířova píše:...Doufám, že jste splnil svou občanskou povinnost a navštívil stránky http://www.znamysoudce.cz...
Nesplnil, protože jsem tyto stránky neznal, což asi není jen můj problém vzhledem k obecně nízkému počtu hodnocení. Nicméně hned zítra vyplním své zkušenosti se soudkyní Helenou HRUBOU z Okresního soudu Mladá Boleslav, ať mě madam klidně žaluje. Podjatost je bohužel problém, protože ji nelze opřít ani o sebevíc pochybný postup soudce v dané věci, samozřejmě jsme to s našim advokátem řešili. Další její kousek bylo dost nestandardní stanovení zálohy na znalecký posudek, ke všemu několikanásobně vyšší než byla jeho skutečná cena, přiznání plné úhrady i přes jeho výrazně opožděné dodání soudem stanoveným znalcem (z cizího krev neteče) a následné dostávání této "půjčky" zpět od soudu. Nejspíš toho bylo víc, ale už je to pár let zpět a člověk tyto "radosti" podvědomě odbourává z paměti.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od Strelkyne » stř 24.9.2014, 12:08

Blíží se nám datum Vaškova svátku - neděle 28. 9., takže můžete směle začít psát hezká a povzbudivá přáníčka. :wink:
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od reddog » stř 24.9.2014, 12:42

Presne. Idealne cim vic, tim lip :wink:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od reddog » úte 07.10.2014, 16:50

Pevne verim, ze na svatek dostal Vasek dosti cumkaret. Klidne posilejme dal. Od nas z Ostravy jedou dalsi :mrgreen: a Strelkyne taky rozhodne nezaostava :mrgreen: (naopak pravidelne pripomina z navstev mimo domov) :wink:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od Strelkyne » stř 08.10.2014, 0:49

Jojo, když stihnu otevřené nějaké místo, kde pohledy prodávají (suvenýry, pošta, informační centrum), tak se snažím poslat Vaškovi pozdrav. Dneska šel z Českých Budějovic. ;-)
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od reddog » stř 15.10.2014, 7:12

o víkendu šly další čumkarty. Beskydy, Pustevny :mrgreen: a aji s razítkama zastávek. Škoda že se nám nepodařilo poslat Vaškovi i kus toho nádherného počasí, tak jen přání, aby si to po propuštění užil na plné doušky sám :wink:
Střelkyně razítkovala jak divá, už jsme s malou Al ani neměli kde hodit podpisy :lol:
Uživatelský avatar

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 320

Registrován: ned 05.1.2014, 22:17

Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od Lock » stř 15.10.2014, 13:44

V serialu o soudci AK, tak tam postrelil herce Lisku v sebeobrane snad take do podbrisku, nevzal si scenarista inspiraci z tohoto pripadu? Strelec nakonec musel zaplatit jen tusim 20 litru tusim bolestne, uhral to na to, ze byl na praskach.

Pupak: nezapomels na Helenu? Proc tam nic nevidim, je chyba na mem prijimaci? http://www.znamysoudce.cz/Soudce.aspx?id=2860 jinak pokud je mi znamo, prubeh si muzes nahrat audio, k video uz soudce musi podat souhlas pokud se nepletu, opravte me. Zazil jsem jak ferove soudce nestranne, tak namyslene povysene, ze by ale stranil primo viditelne pri jednani napriklad radami jedne strane, to uz je trochu sila :-) tak apeluji, dopln...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od S474N » stř 15.10.2014, 14:17

Lock: diky za pripomenuti, chtel jsem to o soudci AK sem napsat.

Takze jedna se o 6. dil s nazvem Strelec a opravdu doporucuji. Je zde naprosto ukazkove predvedena realita toho, co budou smejdi u soudu vypovidat jenom proto, aby se z toho dostali.
:arrow: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... 6-strelec/
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 313

Registrován: ned 06.4.2014, 20:58

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od Pupak » stř 15.10.2014, 21:18

Lock: Máš recht, musím to udělat, hlavně dát dohromady přesnej a srozumitelnej komentář celýho průběhu řízení, kterej si už taky přesně nepamatuju a budu to muset dohledat - nechci tam psát bludy. Sorry, nějak toho tlačím před sebou moc a neurgentní věci odkládám.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od Strelkyne » čtv 16.10.2014, 21:16

Reddog: To víš, já když vidím razítka, tak razítkuju. :lol: A taky jsem chtěla, aby ty pohledy byly prostě jiné - nejen pozdrav.
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca
Uživatelský avatar

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 320

Registrován: ned 05.1.2014, 22:17

Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od Lock » pát 17.10.2014, 14:21

Pupaku, moc prokrastinuješ:-) kolik tomu dáváš, měsíc? Budu Helenu sledovat :-) nejlepe kdyz tam das odkaz na rozsudek a uvidi se zda je odflaknuty :-) advokatum se moc verit neda, ja verim jen tem kteri jedou se mnou na smluvni odmenu :-)

A pokud by ti soud zadrzoval penize, jiste jsi uplatnil pozadavek na zakonny urok z prodleni?
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od Strelkyne » ned 19.10.2014, 19:24

Dneska šly pohledy z rozhledny na Olověném vrchu a pak jedno překvápko z místa, kam jsem zajela jen kvůli pohledu a razítku. ;-)
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od reddog » pon 20.10.2014, 4:57

Tak jsme vcera pridali s kasparem a deckama dve cumkarty ze Stramberka :mrgreen: z Truby. A na razitka jsme nezapomenuli :wink:

Zpět na „Sledované případy“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz