Nejlepší evropská značka pistolí


Pistole GLOCK v médiích

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 16.5.2006, 21:10

cmk: to me prijde trosicku nelogicke. To je jako bys rekl, ze Superb se prodava za pul milionu a Passat za milion, protoze si nechava za kvalitu zaplatit. Jenze jakou kvalitu? Co kdyz ten pomer cena/vykon je nastaveny spravne u GLOCKa a SIG nevi co by chtel ?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » úte 16.5.2006, 21:16

:-) Ale ja vubec netvrdim, ze u SIGa je pomer idealni a Glock cenu podstreluje apod...
Ja netvrdim nic jinyho, nez ze z evropskejch bouchacek jsou na podobny urovni SIG 22x, Glock1x, HK USP, Beretta. Akorat ze nektery stojej 17 a nektery 34.
Vubec neresim, kdo ma cenu prehnanou, kdo podstrelenou, kdo idealni, jestli nekdo vubec nejakou.
Opakuji (snad uz naposledy); resim jen to, ze Glock neni jedina kvalitni bouchacka na svete (a jako dovetek rikam, ze kdyby se ostatni prodavaly za podobny penize, nebyly by zavody plny Glocku, ale ze by se to mnohem vic rozlozilo mazi ostatni znacky) - rozumime si? :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 16.5.2006, 21:21

cmk: ale jo, ja ti rozumim. Me to zase prijde, ze tu nekdo zarval "Hura SIG" a vsichni mame padnou na zadek. Ja osobne bych do nej nesel i kdyby stal stejne - uz kvuli ovladacim prvkum, kohoutu a dalsim vecem, ktere zrovna u G beru jako samozrejmost.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » úte 16.5.2006, 21:29

No vidis, ja mel zase pocit, ze se to krici "Glooock" a ocekava se, ze zbytek padne na prdel ;-)

Ale hold je to kazdyho vec - kazdymu, co po chuti. Ja osobne uz pomalu dospivam k nazoru, ze cokoli jinyho nez Glock jako zbran na zavody a na noseni nechci, ale taky me na nem minimalne 1 prakticka vec vadi - a to, ze SafeAction spoust neumozni opakovanej pokus o odpaleni selhace (coz ve stresovy situaci muze znamenat problem - opet - nerikam ze to BUDE znamenat problem, rikam, ze to muze znamenat problem, pac nidko z nas predem nevi, jak bude reagovat na selhac, az proti nemu bude stat hnedo-cech s nozem). Tohle jakakoli pistole s SA/DA nebo DAO neresi. (Jasne, muzes mi ted vyjmenovat X dalsich veci, ktery je naopak SA/DA v nevyhode a nakonec se stejne shodnem, ze kazdej nosi nejakej stred toho, na co ma a co mu vyhovuje a to je nejcasteji Glock :-) ).

PS: uz by to fakt chtelo zmenit cas na serveru - po presunu zimniho casu na letni tam nekdo presunul cas o hodinu dozadu misto dopredu :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 16.5.2006, 21:46

cmk: no jelikoz v panelu adresa je videt MujGLOCK, tak je vcelku pochopitelne, ze se tu bude kricet "Gloooock" asi vice, nez Sig ci cokoliv jineho *40*.

PS. cas na serveru je nastaven v poradku, ale ty ses asi moc vrtal ve svem profilu. Takze nahore si klikni na Nastaveni a potom dole zvol DST Enable: Ano a DST Difference: 60 min.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 302

Registrován: ned 19.3.2006, 11:12

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od Willy » úte 16.5.2006, 22:39

S474N a cmk: nehádejte se tu jako kluci. Za sebe musím říct že kromě užitných vlastností mě na zbrani určitě vábí a láká i vzhled a ten, dle mého názoru, zase u Glocka chybí. Oba moc dobře víte že střílím právě SIGem, ale užitně se mi stejně líbí i Glock. Každá z těch zbraní má prostě něco svého a je to naprosto v pořádku, protože kdyby byly stejný tak by to byla nuda. A dohadovat se jestli je lepší Glock nebo Sig považuju asi tak za podobný jako řešit např. jestli je lepší Honda nebo Toyota. Je jasné že většina lidí si bude hájit to co zrovna oni mají nebo jim sedí, to přece ale ještě neznamená že všechno ostatní je fuj.....

P.S.: S tím časem to asi lze takhle opravit, ale já jsem se v profilu nevrtal a taky mám ten čas blbě....
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » úte 16.5.2006, 22:43

Je pravda, ze na nošení bych tu hromadu páček asi nechtěl, ale jinak na "hraní" mi to u glocka docela chybí, tam není nic takového :( :P

Zpět na „GLOCK a média“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz