Někdejší člen policejní zásahové jednotky dostal podmínku


Velmi zajímavé případy, které nesmí skončit v propadlišti dějin.

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: Někdejší člen policejní zásahové jednotky dostal podmínku

Příspěvek od Mistral » sob 20.2.2010, 17:02

Hm, hm ... takže útočník mohl ukončit útok, kdyby chtěl. Stejně tak, protože nebylo nic vidět, taks nemohl vědět, kolik útočníků je a jesli nemají další zbraně. Imho to chce odvolání. To je zcela evidetně NO.
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!

Příspěvky: 664

Registrován: čtv 29.5.2008, 20:57

Bydliště: Praha

Re: Někdejší člen policejní zásahové jednotky dostal podmínku

Příspěvek od cityshark » sob 20.2.2010, 20:43

Satan - posral, pit nemel. 100% souhlas. Nicmene psal jsem o tom bliti "zda i jinde"... takze ne jen zde. Ono kdyz nejakej humanista placa na Novinkach, tak to clovek bere s rezervou, zluci mi ovsem hne verbalni popravovani od kolegu - strelcu. A nemyslel jsem tebe ani CMK...

Příspěvky: 50

Registrován: sob 16.5.2009, 18:35

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Morava

Re: Někdejší člen policejní zásahové jednotky dostal podmínku

Příspěvek od veratim1 » sob 20.2.2010, 20:54

Gary
intenzita útoku na tebe v tom článku chybí, hold taková nepodstatná věc pro novináře. :roll:
Takže jestli to bylo jak píšeš tak si myslím že to byla NO. Problém je ten alkohol.
K tomu bych se chtěl zeptat, řeší se ten alkohol ještě nějak mimo trestní řízení jako přestupek nebo ne?
cityshark
nevím jestli narážíš i na mě ale to že jsem kolega střelec neznamená že chci aby někdo chodil pod vlivem čehokoliv zakázaného, stejně jako nechci aby kdokoliv jezdil v takovémto stavu autem.

Příspěvky: 664

Registrován: čtv 29.5.2008, 20:57

Bydliště: Praha

Re: Někdejší člen policejní zásahové jednotky dostal podmínku

Příspěvek od cityshark » sob 20.2.2010, 21:13

Ano, i tebe jsem trosku myslel :)
veratim1 píše:Ožrala s Glockem v ledvince. Nutno podotknout :!:
veratim1 píše:No a klasifikace ublížení na zdraví za jednu ránu do nohy druhou do srdce a třetí složit psa?
veratim1 píše:Hold ožralci a nepřizpůsobiví to mají většinou gut.
Ale proti expresivitam panavrbce cajicek :)

Sam nejsem priznivcem alkoholu, kdy jsem pil mimo domov si ani nepamatuju a v hospode si se zbrani radsi dam Birell nebo podobnou vec. Kdyby Gary nepil, tak je situace jednodussi. A nepochybuju o tom, ze se to vycita kazdej den. Stejne tak to, ze se vubec zastavoval u plotu nebo proste nesel jinou ulici, nevzal si taxika... Kdyby kdyby...
Proste melo by to tak bejt, ze zbran = abstinence, stejne jako volant = abstinence. Jenze tady se nebavime o tom, ze by si sedl z blbosti za volant a diky tomu nekoho zabil, ale ze si z blbosti a ze zvyku zbran s sebou vzal a diky tomu se ubranil. Bohuzel s fatalnimi nasledky pro utocnika. To ze ji ale mel a pil je taky podle me jeho jediny hrich. V dalsim kole je to jenom o NO. Coz prectenim hodnoty promile nekteri vcetne tebe hodili za hlavu. Proste i kdyz clovek neco v krvi ma, tak preci nepostrada pravo na sebeobranu.

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: Někdejší člen policejní zásahové jednotky dostal podmínku

Příspěvek od Mistral » sob 20.2.2010, 21:25

veratim1 píše:Gary
intenzita útoku na tebe v tom článku chybí, hold taková nepodstatná věc pro novináře. :roll:
Voni se naučej číst: Jungman uvedl, že muž jej začal bez varování brutálně mlátit.
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Někdejší člen policejní zásahové jednotky dostal podmínku

Příspěvek od S474N » sob 20.2.2010, 21:30

cityshark: na druhou stranu, ber to tak, ze kdyby nechal kver doma, tak by treba o to mene pil v hospode (chtel by byt vic ve strehu) nebo by prave tu cestu domu taky resil jinak (prave z duvodu mozneho napadeni). Vim, ze jsou to vsechno "kdyby", ale proste chlast v kombinaci s kverem/autem opravdu nema co delat.

BTW dalsi veci je, kolik mel opravdu realne upito a jak to na nej pusobilo. Treba si nemusi vsechno pamatovat 100%, pripadne ten utok mohl diky alkoholu vyhodnotit "jinak". Tezko rict proste.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 50

Registrován: sob 16.5.2009, 18:35

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Morava

Re: Někdejší člen policejní zásahové jednotky dostal podmínku

Příspěvek od veratim1 » sob 20.2.2010, 22:57

Mistral
Kdyby napsali zranění které zde napsal Gary tak mlčím. Myslím že by je to ani nebolelo.
A dokonce by to bylo i objektivní. Ono v novinách je brutální kde co.

Cityshark
na začátku jsem psal že to mohlo být tak i tak. Pak jak to mohlo být. S alkoholem mám dost špatné zkušenosti (s pitím jsem na tom jako ty).

No a když jsem to teď přečetl ještě jednou tak by mě zajímalo jestli by soudce uznal že byl útočník varován když má obránce venku dva zuby a nemůže řádně artikulovat? Vyvedeno ad absurdum docela průser. :angry:

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: Někdejší člen policejní zásahové jednotky dostal podmínku

Příspěvek od Mistral » ned 21.2.2010, 11:01

Brutální útok je dostatečně jasně popsaná intenzita útoku a pro obecné zpravodajství to naprosto stačí. Nezapomeň, že další okolnosti zajímají asi tak 0,000prd % čtenářů. Ti by si pak měli hledat informace ve specializovaných tiskovinách.
Kdyby v novinách popisovali detaily a dopodrobna vysvětlovali detaily kdejakého obskurního oboru, tak a) to zabere spoustu místa, b) to většina lidí prostě nebude číst. Ekonomika ...
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!

Příspěvky: 55

Registrován: stř 17.2.2010, 19:25

Re: Někdejší člen policejní zásahové jednotky dostal podmínku

Příspěvek od Gary » ned 21.2.2010, 11:32

veratim1: ne, alkohol nebyl mimo soudní řízení řešen. Zřejmě z důvodu, že sankce kterou by mi bylo možno uložit (v kázeňském řízení), by byla bezvýznamná vedle trestu, který v očekávání měl být uložen v trestním řízení. A mimo to mě propustili ze služebního poměru dřív, než by to stihli kázeňsky projednat. A nebo se to také dá brát tak, že mě vlastně za to potrestali propuštěním. Ačkoliv zdůvodnění bylo malinko jiné, alkohol tam zmínit neopomněli. Každopádně alkohol u mě skutečně nebyl polehčující okolností, to mi věř.

K těm zraněním. V podstatě celou dobu šlo o to, že se mi nestalo zase "nic tak hrozného" v porovnání se smrtí útočníka. Hrozící následek nebyl brán vůbec v potaz. Byla porovnávána pouze míra újmy na zdraví/životě. Nemyslím si ale, že by to bylo takto správně. Ale to je pouze můj subjektivní pocit, získaný policejní praxí...

CityShark: vystihl jsi to myslím dost přesně. Není den, kdy bych na to nepomyslel...

Mistral: ano, jsem přesvědčen, že útočník mohl útok ukončit. Stejně tak mohl odvolat kdykoliv psa. Neučinil ani jedno. S odvoláním máš pravdu.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Někdejší člen policejní zásahové jednotky dostal podmínku

Příspěvek od pitt » ned 21.2.2010, 17:31

to Gary: mohl by jsi prosím trošku popsat v jaké pozici jsi byl ty,majitel psa a pes? Jen pro pochopení. Měl jsi nataženo,nebo jsi ještě nabíjel? Nenapadlo tě zpětně že by jsi situaci řešil jinak?
nevím co sem psát,ale když se to přejete..zzzdddrrrffftttzzzhhhoooaaawwwvvššeeccoonnaappiiššuunnaattoottooffoorruummjjeeffiikkcceehhhssseeedddooohhheeedddrrrkkklllxxxaaasssooo
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Někdejší člen policejní zásahové jednotky dostal podmínku

Příspěvek od S474N » ned 21.2.2010, 18:29

Gary: a z jakeho duvodu s tebou byl ukoncen sluzebni pomer?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16

Registrován: ned 29.3.2009, 12:27

Zbraň: G 17

Bydliště: Kroměříž

Re: Někdejší člen policejní zásahové jednotky dostal podmínku

Příspěvek od miculas » ned 21.2.2010, 19:30

Alkohol + zbraň = v tomto případě pravděpodobné ukončení služebního poměru. Vím o případech, kdy myslivec, příslušník ozbrojené složky, při výkonu práva myslivosti nadýchal a byl s ním z fleku ukončen služební poměr. Je to to samé, jako kdyby šlohl salám v samoobsluze.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Někdejší člen policejní zásahové jednotky dostal podmínku

Příspěvek od panvrabec » pon 22.2.2010, 14:27

cityshark: Můj expresivistický názor jak ty říkáš vycházel z informací ve článku. A:

1) Nemá co nosit pod vlivem, přijde mi to jako řídit pod vlivem. To je prostě neomluvitelné a nezodpovědné.

2) Jedna věc je co tady napíše Gary a druhá, co by nám k tomu řekl zesnulý muž a jeho pes. Jistě každý by ti servíroval svou verzi tak, aby především očistil sebe.

3) Je kolem toho hodně nejasností. Nechápu třeba jak si mohl onen policista skoro nevšimnout jak k němu nekdo jde a chce ho napadnout. Já bych tasil už předtím než by mě shodil nazem. Zkusil třeba nějakým způsobem útočníka varovat. Prostě nechápu, pokud šel k němu útočník čelem, jak se mohl octnout hned na zemi. Nebo ten pes, sám jsem viděl co dokáže rotvajler s košíkem, předpokládám že tento košík neměl. Jakto, že neměl skoro žádné kousance nebo zpřelámáné kosti. Ze předu do něj mlátil chlap a zezadu ho trhal pes. Takový pes jde po krku. Potrhaná bunda na zádech mi nepřijde jako následek po útoku RTW když člověk leží na zemi.

Na druhou stranu pokud byla situace vyvrcholená tak šíleně striktně v neprospěch onoho policisty a všechny okolnosti by hrály proti mě, pak bych se osobně zachoval stejně, to je pravda. Zásadní rozdíl by byl v tom, že bych byl střízlivý. Přesto za to nařčení se ti omlouvám, ale z článku, který jsem četl mi to vyznělo proti tobě. Chápu tvůj krok taky z toho důvodu, že útok neustával ikdyž jsi toho muže neohrožoval nijak na životě.

Pokud jsi přesvědčen, že jsi se zachoval správně a jsi pro dotazy, tak mi řekni v jaké poloze na zemi jsi byl, v leže na zádech předpokládám, nebo v polosedu? Útočník byl asi přímo před tebou. Když jsi střelil druhou ránu do toho muže a on přestal, tak kde byl v tu dobu pes? Kde byl když jsi do něj střelil? Pak bych se chtěl zeptat, protože je to teď hodně omýlané téma čím jsi střílel, jakým střelivem? I když to není zrovna vhodná otázka, prošly střely skrz cíle? A poslední otázka, zásadní, jak dlouho jsi se s tím psem rozprával než onen muž zaútočil?

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: Někdejší člen policejní zásahové jednotky dostal podmínku

Příspěvek od Mistral » pon 22.2.2010, 16:06

No, když si člověk dá pár kousků, tak má už celkem tunelový vnímání. Takže si nemusel všimnou ničeho, zvlášť když pes štěkal. Stejně tak potrhaná bunda na zádech. Pes nemusí jít automaticky po krku, je to věc tréningu.
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Někdejší člen policejní zásahové jednotky dostal podmínku

Příspěvek od pitt » pon 22.2.2010, 17:25

nicméně mne by taky zajímal rozsah zranění expolicisty
nevím co sem psát,ale když se to přejete..zzzdddrrrffftttzzzhhhoooaaawwwvvššeeccoonnaappiiššuunnaattoottooffoorruummjjeeffiikkcceehhhssseeedddooohhheeedddrrrkkklllxxxaaasssooo
Uživatelský avatar

Příspěvky: 233

Registrován: čtv 25.12.2008, 22:20

Re: Někdejší člen policejní zásahové jednotky dostal podmínku

Příspěvek od de-luxe » pon 22.2.2010, 18:41

S474N píše:Gary: a z jakeho duvodu s tebou byl ukoncen sluzebni pomer?
Jelikož to nenabylo PM, tak v úvahu přichází asi jen tahle okolnost...

§ 42
Propuštění
(1) Příslušník musí být propuštěn, jestliže

d) porušil služební slib tím, že se dopustil zavrženíhodného jednání, které má znaky trestného činu a je způsobilé ohrozit dobrou pověst bezpečnostního sboru.

A slib zní: ".....Budu se vždy a všude chovat tak, abych svým jednáním neohrozil dobrou pověst bezpečnostního sboru....."

Příspěvky: 55

Registrován: stř 17.2.2010, 19:25

Re: Někdejší člen policejní zásahové jednotky dostal podmínku

Příspěvek od Gary » pon 22.2.2010, 19:49

Pitt: moje poloha v době střelby byl v leže na zádech, útočník stál nade mnou, zřejmě rozkročen. Pes byl po mé levé straně. Vnímal jsem ho hlavně periferním viděním a sluchem. Nustále se pohyboval. Útočil na různá místa na těle. Kousnutí na levé ruce v úrovni předloktí a lokte, kterou jsem si kryl hlavu, může svědčit o zjevném záměru útočit na hlavu či krk (nebo jen na ruku, to těžko říct). Kousnutí na noze, které je však vyhodnoceno soudním znalcem jako oděrky na vnitřní straně bérce, s výrazným zhmožděním měkkých tkání, způsobené tupým násilím, např. kopnutím obutou nohou. A další oděrky s podlitinami a rýhy (škrábance) na dalších částech těla (všechny dislokovány vlevo, kromě zad)

Zbraň jsem před použitím musel nabít (natáhnout závěr). Sám nevím jak se mi to povedlo, pravděpodobně jednoruč o opasek či látku kalhot. Každopádně i to mohlo útočníka odradit, ale nestalo se tak. Bylo mu to zjevně jedno.

Napadlo mě, že bych zpětně řešil situaci volbou jiné cesty či nechozením v noci ven. Samozřejmě jsem o tom už asi tisíckrát přemýšlel (a stále budu), ale na jiné řešení jsem nepřišel, kromě toho zkusit nedělat nic a počkat, zda ho to přejde (i psa)


S474N: Byl jsem propuštěn z důvodu uvedeného v § 42 odst. 1 písm. d. zák. č. 361/2003 Sb. o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů. Tedy (cituji): "porušil služební slib tím, že se dopustil zavrženíhodného jednání, které má znaky trestného činu a je způsobilé ohrozit dobrou pověst bezpečnostního sboru."

panvrabec: Do poslední chvíle jsem si jej nevšimnul, to je pravda. Nevím však, kolik lidí by si v mé situaci všimlo blížícího se nebezpečí, když by jej nečekalo. Do místa dopadá zbytkové světlo z pouliční lampy, jinak je v místě mezi 02:00-03:00 hod. ráno opravdu tma. Dopadající světlo osvětluje bránu, u které jsem se zastavil a mluvil u ní na psa, který byl bezprostředně za branou. Brána je z prken s mezerami mezi nimi.

Ve dvoře za branou nebylo žádné světlo, ale naprostá tma. Takže do dvora nebylo vidět, ani jsem se nesnažil hlouběji do dvora dívat, nebyl k tomu důvod. Zaměřený jsem byl pohledem na psa i když už jsem se napřímil a hodlal pokračovat v cestě domů. Pes štěkal, já mluvil, žádné další zvukové vjemy jsem nevnímal. Útočník přišel naprosto nehlučně.

Nevím zda to bylo kvůli tomu nebo z důvodu, že spěchal, ale ten člověk neměl boty, byl v ponožkách (to jsem se dozvěděl až za několik týdnů v půběhu vyšetřování). Prostě první vjem byl náhle otevřená brána, z ní vylít chlap (dodneška nevím jak vypadal), pěst v mém obličeji a výhrůžka zabitím. Není tak těžké člověka překvapit. Vylekat člověka pouhým "bafnutím" je možné i když to čeká... Stačí využít chvilku nepozornosti či "zaujetí" něčím jiným. Je opravdu tak těžké si představit podobnou situaci?

K tomu útoku psa (rotwailera) na krk. Určitě je pravda co říkáš, ale i když nemám kousnutí na krku či stopy po pokusu o takové kousnutí, neznamená to, že by se o to třeba nesnažil. Já jsem se však snažil krk i hlavu si krýt a v rámci možností odrážet útoky psa i člověka. Takže rozhodně jsme neležel jen tak staticky. Bohužel pro mě, poloha na zádech nedává moc šancí to dlouho vydržet. Schoulit se v takové situaci do "klubíčka" by možná mohlo být "řešením", ale nějak se mi to nedařilo a instinktivně se mi do toho asi ani nechtělo. Opravdu, takovou situaci nepřeji nikomu...

Nyní k Tvým otázkám:

a) tak mi řekni v jaké poloze na zemi jsi byl, v leže na zádech předpokládám, nebo v polosedu? Útočník byl asi přímo před tebou.

- byl jsem v leže na zádech, útočník stál nade mnou. Popisuji to již výše. Kde přesně stál však nedokážu specifikovat. Zhruba v úrovni boků, možná kolen...to se fakt nedalo tak dobře vnímat, kdo by to v takové situaci dokázal?

b) Když jsi střelil druhou ránu do toho muže a on přestal, tak kde byl v tu dobu pes? Kde byl když jsi do něj střelil?

- Možná tu spoustu lidí zaskočím, ale já nevím kde byl v tu dobu pes, pokud mám popsat jeho polohu ve vztahu ke konkrétnímu místu. Popravdě, nejsem ani schopen popsat v jaké poloze, a na kterou část těla psa jsem vystřelil. Pouze vím, že proti mě útočil a já po něm střelil. Po výstřelu utekl. To vím spíš z výslechu svědků. Sám si to nedokážu vybavit. Aby to nebylo špatně pochopeno, že vlastně nevím jak se to stalo, tak to musím uvést na pravou míru. Pamatuji si vše až po druhý výstřel, který není už úplně tak jasný a potom od chvíle, kdy se zvedám ze země, tahám telefon a volám 158. Toto bylo přičtěno (soudními znalci) prožitému stresu a nervovému vypětí až po míru únosnosti. Ale kdo to nezažil, může si o tom myslet co chce...

c) Pak bych se chtěl zeptat, protože je to teď hodně omýlané téma čím jsi střílel, jakým střelivem?
- 9 mm Luger

d) I když to není zrovna vhodná otázka, prošly střely skrz cíle?

- Úplně vhodná otázka to asi není, nicméně Ti odpovím. 2 proletěly, 1 zůstala (pravděpodobně kvůli úhlu střelného kanálu)

e) A poslední otázka, zásadní, jak dlouho jsi se s tím psem rozprával než onen muž zaútočil?

- To skutečně nedokážu přesně odhadnout, vzhledem k tomu, že následující události tohle naprosto přehlušily. Byla to chvilka. Minuta, maximálně dvě? Fakt nevím. K tomuhle bych měl asi uvést, že podle svědkyně muž kouřil za domem (uvedeno do protokolu na PČR den po události - 18. května 2008) nebo spal na gauči v obývacím pokoji (uvedeno stejnou svědkyní u hlavního líčení 24. dubna 2009). V prvním případě bych tam nemohl být asi ani tu minutu a v tom druhém bych možná dostal i šanci odejít... Nevím co z toho vybrat...


Pitt: ale nutná obrana přeci není o utrpěných zraněních, ale právě o jejich předcházení. Nebo se mýlím? Nicméně Tvou otázku zodpovím, pokud to pomůže pochopení celé situace.

Oděrky pod pravým okem, drobná vodorovná tržná rána - chirurgicky zašita (2,5 cm), rozbitý horní a dolní ret s trhlinami uvnitř rtů (2x po 1 cm) - trhliny chirurgicky zašity, na zevní straně ušního boltce dvě drobné tržné ranky, dva horní řezáky vpáčeny do ústní dutiny. Těsně nad loketním kloubem cípatá tržná rána, asi 3 cm pod loketní jakou cípatá tržná rána (vyhodnoceny jako kousnutí psem) - chirurgicky zašity. Na hrudníku červená přerušovaná škrábovitá oděrka (3 cm). Na vnitřní straně bérce skupina červených oděrek s výrazným zhmožděním měkkých tkání, nad kolenní jámou dvě drobné oděrky s fialovým krevním výronem v jejich okolí. Vlevo na zádech pod lopatkou blíže střední čářě obloukovitá červená škrábovitá oděrka. To je výčet uvedený v soudnělékařském posudku. To že se nezmiňují o hematomech, které byly na levé ruce, noze, hrudníku a obličeji připisuji hlavně tomu, že bezprostředně po události (kdy bylo provedeno ohledání zranění) ještě nebyly dobře patrné (druhý den se na to již nikdo podívat nepřijel, ale asi to nebylo důležité). Navíc zaschlá krev v obličeji také udělá své. Zubům se ve znaleckém posudku hlouběji nevěnují, přestože dle lékařské zprávy: "u levého horního středního řezáku jde o frakturu kořene v apikální části a u levého horního postranního řezáku rovněž o frakturu kořene, tentokrát v korunové třetině. Oba zuby brání řádné okluzi. V lok. anest. odstraněny korunky obou zubů a komplikovanou extrakcí pak vybaveny zbylé fragmenty kořenů." To uvádím jen pro zejímavost z důvodu, že pan soudní znalec z oboru soudní lékařství u soudu uvedl ke poranění zubů, že: "byly pouze rozvolněny, takové zranění nevyžaduje žádné větší léčení, vlastně se to ani neléčí." Pracovníci IMV, kteří mě cca po 34 hodinách od zranění zavezli na ošetření chrupu, "zapomněli" zprávu ze stomatologie (z 18. 5. 2008) založit do spisu a předat soudnímu znalci. Předkládali jsme to soudu až my. Tím si nechci stěžovat, jen to uvádím jako perličku...

Na místě činu byly zjištěny krevní stříkance s mým DNA profilem. Pro někoho asi nicmoc zranění, ale nevím jaká by byla ta pravá....

Za případné chyby a překlepy se omlouvám.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Někdejší člen policejní zásahové jednotky dostal podmínku

Příspěvek od pitt » pon 22.2.2010, 20:05

Proč jsem se ptal na zranění? Abych si udělal představu o tom jak moc na tebe útočil pes a jak moc tě mlátil chlap. Nezdálo se mi že by jsi poznal že tě kousl pes až podle roztržené mikiny. Po kousnutí psem jsou kur...ý podlitiny.


Ale nezlob se trošku si rýpnu..to že si toho pamatuješ velmi málo,nedokážeš si vybavit jak to probíhalo a že nedokážeš odhadnout časový průběh,...nemůže to bát i tím že jsi měl (tuším) 2,4 v krvi?


Proč jsi na chlapa nekřičel že budeš střílet?

omlouvám se ale nedá mi to:
tohle mě utvrzuje v tom že glock bude i nadále ležet pod postelí a bude vytažen jen v případě že půjdu na střelnici,nebo když mě někdo rozfláká okna a bude lozit po baráku.

Venku,natož když půjdu na pivo si radši nechám rozbít držku,než někoho zastřelit a sobě zprasit zbytek života...kvůli pár pivům.
Nezlobte se na mě,ale alkohol,pistole,nebo volatn,to nejde k sobě.

Jsem přesvědčen o tom že kdyby byl Gary střízlivej,tak by to dopadlo pro všechny tři mnohem líp.
nevím co sem psát,ale když se to přejete..zzzdddrrrffftttzzzhhhoooaaawwwvvššeeccoonnaappiiššuunnaattoottooffoorruummjjeeffiikkcceehhhssseeedddooohhheeedddrrrkkklllxxxaaasssooo

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: Někdejší člen policejní zásahové jednotky dostal podmínku

Příspěvek od Mistral » pon 22.2.2010, 20:17

Já si to tedy nemyslím a naopak soudím, že by alkohol neměl nijak omezovat (z právného pohledu) nošení zbraně. Zároveň totiž můžemě říct, že kdyby se gary nedokázal včas efektivně ubránit, tak ho ten chlap mohl třeba ubít k smrti (no co je to za člověka, když se na vás vrhne jen proto, že se snažíte uklinit psa) a nebo ho mohl pes definitivně trefit na krční tepnu.
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Někdejší člen policejní zásahové jednotky dostal podmínku

Příspěvek od pitt » pon 22.2.2010, 20:22

..........a bude to jak na blízkým východě,kde na každé svatbě je zastřelenej min.jeden člověk.
nevím co sem psát,ale když se to přejete..zzzdddrrrffftttzzzhhhoooaaawwwvvššeeccoonnaappiiššuunnaattoottooffoorruummjjeeffiikkcceehhhssseeedddooohhheeedddrrrkkklllxxxaaasssooo

Zpět na „Sledované případy“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz