Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 20.7.2018, 11:21

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 81 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 Nerovnost rámu 
Autor Zpráva

Příspěvek 
Sothrax: To neni vůbec špatnej nápad *40*
Na to by si Opi nemusela dělat ani zkoušky rozhodčích *1* *1*

pát 31.8.2007, 6:55
Profil ICQ
Administrátor

Příspěvek 
Mírně pročištěno, držte se prosím tématu.

ned 02.9.2007, 7:05
Profil Zobrazit autorovy stránky

Příspěvek 
No,samozřejmě mi to nedalo a tak dlouho sem ten banán koumal,až sem se rozhodl zakročit...

A jelikož nejsem vlastníkem horkovzdušné pistole a kvůli takovýhle kravině(nějaká nerovnost je mi v tomhle případě šumafuk) si ji samozřejmě kupovat nebudu,tak sem to nahřál -a teď pozor- o stolní lampičku, kterou mám na stole vedle monitoru :shock: ,a je po banánu.

Takže rada pro estéty, co nemají horkovzdušky: lampička :)

čtv 06.9.2007, 22:51
Profil ICQ

Příspěvek 
Zachvilku nekdo bude zkouset sklokeramickou varnou desku - ta je krasne rovna.... :D

Obrázek

pát 07.9.2007, 23:16
Profil ICQ

Příspěvek 
ja se divim, ze to nekomu vadi-pokud vse funguje jak ma - zadne trvarovani bych neresil.. Aby jsme z toho za chvilku nemeli modelarsky krouzek :lol:

sob 08.9.2007, 15:19
VIP člen

Příspěvek 
Ukázky gravírování glocka pistolovou pájkou vkládejte do galerie! Upozorňuji také na nově vypsanou soutěž o nejhezčí háčkovaný návlek na pažbičku a zároveň připomínám, že se blíží uzávěrka klání o nejoriginálnější záslepku! *793*

sob 08.9.2007, 18:04

Příspěvek 
No já jsem si glocka srovnal že konečně vypadá jako pistole a ne jako blbě vystříklej nárazník na fáčko (zmetek) a ty se s tou svojí projdi po ZOO a nech se vyfotit s Richardem,Tatoo a Mojou bude z vás hezkej banánovej kvartet.Nezapomeň to pak přidat do fotogalerie.Určitě nejsem sám kdo ti dá hlas a vyhraješ soutěž o super banán.Čaba

úte 11.9.2007, 21:29

Příspěvek 
ČABA píše:
No já jsem si glocka srovnal že konečně vypadá jako pistole a ne jako blbě vystříklej nárazník na fáčko (zmetek)

LOOOL :banana:

čtv 13.9.2007, 7:07

Příspěvek 
ČABA : povídej, jak jsi to udělal? Kovový Glock s kohoutem, to by mě zajímalo. Vždycky jsem chtěl Glocka, co by vypadal jako pistole, ne jako dětská hračka... :lol: :lol: :lol:
SMITH : výstavku háčkovaných návleků bych navrhoval uspořádat na příštím srazu MG, s patřičně kvalifikovanou porotou bych nechal vybrat vítěze. Jinak plánuju, že bych vytvořil záslepku z nějakého exotického dřeva, jak by se ti líbila? 8-)

čtv 13.9.2007, 7:50

Příspěvek 
No co se týče záslepky tak tu mám od Glockmaistera a s tou pistolí máš asi pravdu,protože jsem se upsal.Zde je oprava (já si koupil raději Glocka,protože pistoli má kde kdo).No tak konečně můj Glock vypadá jako Glock a ne jako zmetek.Čaba

čtv 13.9.2007, 12:12

Příspěvek 
ČABA píše:
No já jsem si glocka srovnal že konečně vypadá jako pistole ...

No jo, ale máš zase větší průhled mezi závěrem a hlavní :)

Já mám tohle "customized" provedení (s originál banánem) -
http://leiko.powernet.cz/fotos/fotogal.php?zacatek=20&adresar=glock Mělo by jich být jen deset, takže vypalovat iniciály letlampou nebudu. Mimochodem, zapomněl jsem se při nákupu zeptat, takže dotaz na vševědoucím fóru - nevíte, co znamená ta zkratka VDC na závěru ? Že by Via de Cristo :D ?

čtv 13.9.2007, 16:35

Příspěvek uj
To je pravda,ale ten průhled je symetrický.Ten tvůj limitovanej Glock nemá ten banánek skoro žádnej.Určitě bych to taky nechal.Kdybys viděl mýho před úpravou tak by jsi se zhrozil.

čtv 13.9.2007, 17:20

Příspěvek 
jbiker: tohle přidávají střelci IPSC k podpisu. Má to být něco jako rychlost, přesnost, síla?

čtv 13.9.2007, 17:38
VIP člen

Příspěvek 
ČABA píše:
No já jsem si glocka srovnal že konečně vypadá jako pistole a ne jako blbě vystříklej nárazník na fáčko (zmetek) a ty se s tou svojí projdi po ZOO a nech se vyfotit s Richardem,Tatoo a Mojou bude z vás hezkej banánovej kvartet.Nezapomeň to pak přidat do fotogalerie.Určitě nejsem sám kdo ti dá hlas a vyhraješ soutěž o super banán.Čaba

Nejdůležitější je, že narovnaný rám učinil i tebe samého vyrovnanějším, šťastnějším a tolerantnějším člověkem, který s laskavým úsměvem ve tváří kráčí vstříc jasnému světlu dokonalého bytí, vysoko povznesen nad ostatní, ubohé a neprobuzené.

čtv 13.9.2007, 18:29

Příspěvek 
Smith: :thumbsup:

čtv 13.9.2007, 20:03

Příspěvek 
Selag píše:
jbiker: tohle přidávají střelci IPSC k podpisu. Má to být něco jako rychlost, přesnost, síla?
Aha, takže ještě dlouho nic pro mně ... dík za vysvětlení.

čtv 13.9.2007, 21:17

Příspěvek 
Já to vidím tak že toto forum a vůbec celý server Mujglock.cz je hlavně o glocích.Komu se tato zbraň nelíbí nechť jsem neleze a nechá si svůj názor o plastové hračce nebo kritiku pro sebe.Od té doby co mám Glocka bych neměnil i kdyby měl háčkovaný návlek na pažbičce a dřevěnou záslepku.Vím že funguje (z odříkaného chleba největší krajíc).Nakonec ti největší kritici plasťáků stejně skončí u Glocka nebo si ho minimálně přikoupí.Čaba

pát 14.9.2007, 7:26

Příspěvek 
ČABA : já nemám nic proti G, jeden jsem měl, a další je na cestě, ale nějak nedokážu pochopit ten ,,glockfanatismus" . Pro některé jedince neexistuje jiná zbraň než G, ostatní jsou ten nejhorší možný shit... Připadá mi to, jako kdyby někdo neskutečně vyzdvihoval auto střední třídy, že nad něj není, protože je s ním spokojený, a přitom přehlížel x dalších, sice dražších, ale lepších vozů.

pát 14.9.2007, 8:40

Příspěvek Re.:
Pánové, oba jste mimo téma. Tyhle diskuze jsou mnohokrát omleté a mnohokrát se, bohužel, ještě omílat budou. Tady ale má být řeč o nerovnosti rámu.
Upřímně řečeno, jsem velmi překvapen, jak dlouho taková lapálie podněcuje diskuzi. Jaké kdo má prohnutí, jak ho bude nebo nebude rovnat.Vždyť je to pro praktické použití úplný nesmysl. Stejně to nemůže být prohnuté víc, než těsně k závěru, takže o co vlastně jde? :roll:

pát 14.9.2007, 8:51

Příspěvek 
Nikdy jsem ve zdejších fórech nekritizoval jinou konkrétní značku zbraně ani se nevyjadřoval k jejich kvalitám.Vyjadřuji pouze svůj názor ke zbrani Glock jako takové.Nejsem žádný Glockfanatik.Líbí se mi i jiné zbraně.Např.Springfield,Mossberg a jiné.Čaba

pát 14.9.2007, 10:04
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 81 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další