Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 22.4.2019, 11:19

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Noseni zbrane bez pouzdra 
Autor Zpráva
VIP člen

Příspěvek 
Rostar: Na tom určitě něco je, ale člověk je tvor přiblbý a v nouzi hledá známá místa. Zrovinka dneska na střelnici jsem si šáhnul pro zásobník do pouzdra, kde normálně bývá. Žádný tam nebyl, protože podle procedury na situaci tam ani být neměl - celou dobu ležel přede mnou, já na něj intenzivně čuměl, ale stejně jsem ten úplně zbytečný pohyb udělal. A to mě tlačil jenom čas...

sob 04.8.2007, 14:18

Příspěvek 
No jo chlapi, ale zbraň se nenosí pro parádu ani pro pohodlí. Kdo jí nosí, musí počítat se všemi výhodami a nevýhodami které nošení přináší. Člověk by se měl se zbraní zžít, měla by se stát jeho nedílnou součástí. A tomu se musí něco dát. Myslím tím věnovat se přípravě pro možné použití zbraně. Hlavně to musí mít srovnané v hlavě. Když člověk není vnitřně přesvědčen, že je ochoten zbraň v té zprávné chvíli použít neměl by jí nosit protože se stává potenciálním ,,dárcem" zbraně.
Ale v žádném případě nechci ani nemůžu nikomu vnucovat svůj pohled na věc. Všichni víme, že nosit zbraň je strašná zodpovědnost tak ať každý nosí jak chce(třeba na šňůrce na krku pokud mu to tak vyhovuje), hlavně ať je to bezpečné a splňuje to ten zprávný účel. R

ned 05.8.2007, 18:37
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2