Noseni zbrane bez pouzdra


Debaty o různém příslušenství k pistolím GLOCK

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » sob 04.8.2007, 15:18

Rostar: Na tom určitě něco je, ale člověk je tvor přiblbý a v nouzi hledá známá místa. Zrovinka dneska na střelnici jsem si šáhnul pro zásobník do pouzdra, kde normálně bývá. Žádný tam nebyl, protože podle procedury na situaci tam ani být neměl - celou dobu ležel přede mnou, já na něj intenzivně čuměl, ale stejně jsem ten úplně zbytečný pohyb udělal. A to mě tlačil jenom čas...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od rostar » ned 05.8.2007, 19:37

No jo chlapi, ale zbraň se nenosí pro parádu ani pro pohodlí. Kdo jí nosí, musí počítat se všemi výhodami a nevýhodami které nošení přináší. Člověk by se měl se zbraní zžít, měla by se stát jeho nedílnou součástí. A tomu se musí něco dát. Myslím tím věnovat se přípravě pro možné použití zbraně. Hlavně to musí mít srovnané v hlavě. Když člověk není vnitřně přesvědčen, že je ochoten zbraň v té zprávné chvíli použít neměl by jí nosit protože se stává potenciálním ,,dárcem" zbraně.
Ale v žádném případě nechci ani nemůžu nikomu vnucovat svůj pohled na věc. Všichni víme, že nosit zbraň je strašná zodpovědnost tak ať každý nosí jak chce(třeba na šňůrce na krku pokud mu to tak vyhovuje), hlavně ať je to bezpečné a splňuje to ten zprávný účel. R
Si vis pacem, para bellum!

Zpět na „Příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz