Nošení zbraně


Debata o pistolích GLOCK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 112

Registrován: sob 14.10.2006, 3:47

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Praha

Příspěvek od Sharkshooter » ned 02.12.2007, 11:56

Mě jenom fascinuje Tvoje přesvědčení, že vlastně o nic nejde. Určitě je to moc příjemné, stát proti samopalu a říkat si, že jsem tam kvůli pojišťovně... A jak jsem již řekl, jistota, že magor nevystřelí, je poměrně malá. Protože do takových akcí se úplně normální lidé těžko pouštějí !
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od rostar » ned 02.12.2007, 14:14

Ano, odevzdaní peněz lupiči-čům v situaci kdy by odpor byl beznadějný je jedna z variant. Ale i tam by měli být vycvičení profíci aby to ustáli a zbytečně nepřišli o život. A v situaci kdy je možnost převzít kontrolu ať už z důvodu chyby lupiče nebo díky nadrilované taktice musí to ochranka využít. Já takové lidi mám(a nedělají za 50). Je to taky o tom, že naše převozy nejsou anonimní a kluci vědí, že dělají pro stabilní klienty a že na klientech závisí naše existence. Týmy které se zabývají takovou a podobnou činností nomohou být složeny z běžných stražáků co s laxností soběvlastní stěží zvládnou obchůzku kolem baráku. Ti ať mají 50/h.
Kdyby na mé lidi nějaký aktivista bonzoval, že jim při výkonu byla vidět zbraň, vyhodil by som ho z okna a eště by som ho vo vzduchu do rici kopal.
Jinak satan má pravdu, jsem profesně postižen, ale doufám, že ku prospěchu věci. Že jsem nepoužitelný v běžném životě, to je jiná písnička. R
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » ned 02.12.2007, 14:21

rostar: vsak proti "profi" teamum vubec nic nemam, co me vadi jsou ruzni duchodci a rachiticke postavy od firem G4G, Fenix a podobni, co delaji za onech 50 Kc a spis nez profesionalni pristup se u nich clovek setka s buzeraci - typicky v obchodech, kde otravuji slusne lidi a ti, co jsou vyssi/vetsi nez oni, tech si radeji nevsimaji
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od rostar » ned 02.12.2007, 16:30

satan: Jasně, ty mi vadí taky. Proto aktivity obchodních pseudodetektivů a běžných ostrah objektů vůbec nevyvíjím. Vím dobře kolik se za takové služby platí a kolik tímpádem lze zaplatit stážnému takže dle mého názoru tudy cesta ,,zatím" nevede. Zabývám se výhradně PCOčkem, detektivní činností, osobní ochranou, ozbrojenými doprovody a řešením nestandardních situací. A podle toho si taky vybírám lidi. A opravdu špatně snáším jsme li házení do jednoho pytle s výše zmiňovanými diletanty. Jinak samozřejmě chápu negativní postoj lidí vůči ochrankám o kterých se zmiňuješ. R
Si vis pacem, para bellum!

Příspěvky: 5

Registrován: sob 20.10.2007, 13:38

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Meda » ned 02.12.2007, 19:10

Jak ctu zde odpovedi od rostara tak s tebou musim plne souhlasit. Pohybuji se v ozbrojenych slozkach a rekl bych ,ze tak trochu tomu malinko rozumim a neco jiz mam za sebou, ale pokud vidim 4G nebo neco podobneho tak radsi jdu dal. Jsou to takovy profesionalove, ze ridic, ktery ceka na ostatni az prinesou penize si v klidu vyjde z auta a zapali si cigarko a mrka na holky. Z toho jsem sel do kolen a nevedel jsem jestli ho uz mam litovat nebo si hned o nem myslet, ze je to totalni magor s ne moc dlouhou budoucnosti v zivote. Jelikoz i ja jdu obcas na tkzv. melouch na prevoz, ostrahu atd, jdu pouze s lidma, ktere jiz dlouho znam a vim, ze to nikdy neberou na lehkou vahu a maji dost zkusenosti z ozbrojenych slozek (hodne byvalych kolegu). S lidma, ktere neznam, bych do takove veci nikdy nesel. To tech par korun nestoji za to.
Vidět, slyšet a předvídat dřív než ostatní

Zpět na „Pistole GLOCK“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz