Nošení zbraně v léte - reportáž TV Prima


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od abeille » pon 19.9.2005, 12:22

Jasiku, diky za zastani, ale ty fotky jsem fakt nevidel. Copak oci, ty pouzivam, ale jelikoz mi dopoledne na monitor dopada odraz svetla od steny, tak tmave modrou s cernou snadno spletu. Stejne mi tady v praci ty stranky nefunguji, mrknu se doma.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » pon 19.9.2005, 12:38

abeille píše:Jasiku, diky za zastani, ale ty fotky jsem fakt nevidel. Copak oci, ty pouzivam, ale jelikoz mi dopoledne na monitor dopada odraz svetla od steny, tak tmave modrou s cernou snadno spletu. Stejne mi tady v praci ty stranky nefunguji, mrknu se doma.
Jestli není na čase změnit zaměstnání :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od abeille » pon 19.9.2005, 13:10

:lol: :lol: Ne ne, ja jsem spokojen, alespon momentalne. :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od abeille » pon 19.9.2005, 22:26

Koukal jsem na ta fota a vypadá to dobře, a kolik taková sranda stojí :?: - to určitě víte z hlavy - orientačně. Jsem nějaký zmatený, někde jsem viděl cenu 600,- a pak taky inzerát za 12000,-. To je trochu velký rozptyl :? .
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 20.9.2005, 8:04

Zalezi na co se ptas, jestli na Fobuse, tak ten stoji kolem 800 Kc.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 60

Registrován: úte 09.8.2005, 16:25

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Morava

Fobus-proc padlo?

Příspěvek od GARP » stř 21.9.2005, 8:25

Jak se tak divam tak vsichni si chvalite Fobus pádlo 8) .V cem je lepsi nez Fobus s pruvleky :?: Samoztrejme se da hned a bez problemu sundat a nasadit bez sundavani pasku,ale to je vse? Ja jsem pouzdro s padlem nemel nikdy v ruce,ale osobne se mi prave to padlo moc nezda :? .. nemuze to treba pri rychlem predkloneni vypadnout? Navic pokud treba je padlo jen zasunuto za kalhotami,bez pasku.Predem diky za vase zkusenosti. :) Ja vzdy mel jen pouzdra s pruvlekem a s temi jsem byl max. spokojeny prave kvuli perfektnimu a za vsech okolnosti 100% noseni 8) 8) ..
GARP
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 21.9.2005, 9:01

No jde o to, ze kdyz mas pouzdro na opasku, tak ti drzi vlastne na dost uzkem miste a pistole se ti svou vahou vyklani od tela ven a pusobi touto silou na misto, kde drzi, tj. v zasade vyklubuje pistoli a tebe "tlaci". Naopak padlo rozklada celou tuto "silu" na celou svou plochu a potazmo tve stehno, tj. dojem z noseni je takovy, ze vubec nic necitis (zcela vazne). Nehlede na to, ze ti pistoli naopak tlaci k telu. Vypadnout ti pouzdro nemuze, neb ma dva zobacky, ktere drzi zespodu opasku. Zbran ti z nej taky nevypadne, drzi tam jak pribita. Az si ho nekde vyzkousis na sobe, tak jsem presvedcen, ze si ho i koupis *52**40*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 64

Registrován: stř 06.4.2005, 20:31

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Zlín

Příspěvek od Hungry » stř 21.9.2005, 9:26

S474N píše:No jde o to, ze kdyz mas pouzdro na opasku, tak ti drzi vlastne na dost uzkem miste a pistole se ti svou vahou vyklani od tela ven a pusobi touto silou na misto, kde drzi, tj. v zasade vyklubuje pistoli a tebe "tlaci". Naopak padlo rozklada celou tuto "silu" na celou svou plochu a potazmo tve stehno, tj. dojem z noseni je takovy, ze vubec nic necitis (zcela vazne). Nehlede na to, ze ti pistoli naopak tlaci k telu. Vypadnout ti pouzdro nemuze, neb ma dva zobacky, ktere drzi zespodu opasku. Zbran ti z nej taky nevypadne, drzi tam jak pribita. Az si ho nekde vyzkousis na sobe, tak jsem presvedcen, ze si ho i koupis *52**40*
Já mám s podobnýma vlastnostma kožené pouzdro vlastní výroby. Fobus s pádlem jsem držel v ruce a trošku se mi nelíbilo to, že se pod tím pádlem dost potíš... :?
Zabijte je všechny, Bůh si ty své pozná...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 21.9.2005, 9:30

Hungry píše:Já mám s podobnýma vlastnostma kožené pouzdro vlastní výroby. Fobus s pádlem jsem držel v ruce a trošku se mi nelíbilo to, že se pod tím pádlem dost potíš... :?
To je individualni, navic ty nove modely uz maji na celem padlu gumu, coz je i prijemnejsi.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 64

Registrován: stř 06.4.2005, 20:31

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Zlín

Příspěvek od Hungry » stř 21.9.2005, 12:46

Vím, ukazovali mi ho NEKRO a ten si ho kupoval nedávno.
Guma však neřeší pocení a spíše naopak, mokrá musí taky klouzat...
Zabijte je všechny, Bůh si ty své pozná...

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz