Nudista střílel na zahradě. Policie si vzala na pomoc speciá


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Nudista střílel na zahradě. Policie si vzala na pomoc speciá

Příspěvek od S474N » pon 31.7.2017, 15:55

Nudista střílel na zahradě. Policie si vzala na pomoc speciální komando

Strach, panika a nakonec úleva, takové pocity zažívali obyvatelé ulice Metodějova ve Starém Městě, kterou v páteční podvečer obklíčila zásahová jednotka! Z jednoho rodinného domu se totiž opakovaně ozývala střelba. Krev ale naštěstí netekla, nikdo nebyl zraněný.

„V domě podle prvotních informací střílí šedesátiletý muž z legálně držené zbraně. Na místo vyjelo několik policejních hlídek, včetně vyjednavače, který se snaží se střelcem komunikovat,“ hlásila Milena Šabatová, mluvčí uherskohradišťské policie. Za několik minut už na nedalekém hřišti zemědělské školy přistál vrtulník se zásahovou jednotkou z Brna, která dům obklíčila. „Její přivolání si vyžádalo bezpečnostní riziko,“ vysvětlila Šabatová. Ostří hoši v kuklách a se samopaly vtrhli do domu a muže zpacifikovali. Skončil na policejní služebně, kde měl co vysvětlovat. Policie u něj totiž zadržela pět zbraní. „Je to bývalý myslivec, ve spolku ale zhruba před pěti lety skončil, dělal problémy,“ vysvětlil zdroj blízký městské policii ve Starém Městě.

Puvodni odkaz:
:arrow: http://www.idobryden.cz/zpravy/nudista- ... 056ab0011/
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 716

Registrován: čtv 16.11.2006, 17:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Teplicko - Osek

Re: Nudista střílel na zahradě. Policie si vzala na pomoc sp

Příspěvek od Kmoch Vladimír » pát 04.8.2017, 10:39

Třeba v KN střílel po mouchách! Já po nich taky střílím, ale jen gumičkou do trenek. Vyjde to levněji, a zásahovka mě nedemoluje barák. Hold není střílení, jako střílení. Měl si sehnat tlumič! Bl..c! :lol:
V nouzi poznáš -Jericho FB!

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz