Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 17.6.2019, 16:38

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 Obchodní spor řešili podnikatelé střelbou 
Autor Zpráva

Příspěvek Obchodní spor řešili podnikatelé střelbou
Pokusem o vraždu se podle policistů snažila řešit vzájemné neshody skupina podnikatelů z Karvinska. Ke konfliktu, který vyústil ve zběsilou automobilovou honičku, došlo v pondělí na benzínové stanici v Bohumíně-Vrbici.

BOHUMÍN - "Skupina mužů si tam domluvila setkání, kde si měli ujasnit svůj obchodní spor. Po předchozí slovní rozepři konflikt vygradoval ve střelbu. Jeden z pachatelů opakovaně vystřelil směrem k parkujícímu automobilu Volkswagen Transporter, u nějž stálo pět mužů," uvedla mluvčí severomoravské policie Dagmar Bednarčíková. Pětice podle ní naskočila do auta a ujížděla směrem na Ostravu, střelci je pronásledovali vozem BMW.

"Během jízdy jeden z pronásledujících vystřelil několikrát na pasažéry v autě. Vozidlo bylo zasaženo několika střelami. Jedna z nich zasáhla i muže z posádky pronásledovaného vozidla, který seděl v zadní části auta," dodala mluvčí s tím, že zraněný je ve vážném stavu hospitalizován v ostravské nemocnici.

Policie vyhlásila po mužích, které podezírá z pokusu o vraždu, celostátní pátrání. Podle dosavadních poznatků by mělo jít o Milana Vajbara (1969) z Bohumína-Šunychlu a Petra Chalkidise z Bohumína. Oba se pohybují tmavošedým vozidlem BMW značky OVS 13-12.

"Policisté předpokládají, že se pohybují na Ostravsku. Není však vyloučeno, že mohli náš kraj opustit, případně se pokusí zmizet za hranicemi," dodala mluvčí policie.

Policie uvítá jakékoliv informace o pohybu hledaných mužů, případně jejich auta na známé bezplatné lince 158.

Puvodni odkaz: http://www.novinky.cz/krimi/obchodni-sp ... vosrt.html

úte 01.8.2006, 15:59
VIP člen

Příspěvek 
Stejně je to milé: když má grázl čirou náhodou živnostenský list, je z něj namísto "kriminálníka" v očích tisku rázem "podnikatel". :?

úte 01.8.2006, 17:22
MujGLOCK team

Příspěvek 
Zkuste si najít tu SPZ.. https://ic.ckp.cz/ic_www/servlet?_page= ... PZ&lngID=1

Naposledy upravil Jasik dne stř 02.8.2006, 15:58, celkově upraveno 1

stř 02.8.2006, 10:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
VIP člen

Příspěvek 
Jasik: coze? Vzdyt to je nejake nahlaseni dopraveni nehody nebo co *24**71*. Navic koukam, ze to BMW melo naposledy zaplaceny povinny ruceni do 12.7.2005

Obrázek

stř 02.8.2006, 11:45
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvek 
Zkusil jsem to tam, kde to melo byt a vypada to na nepojisteny auto - resp. ztracene znacky sundane z neceho uz davno vyrazenyho

stř 02.8.2006, 15:57

Příspěvek Policejní komando zatklo střelce z Bohumína
Policejní komando zatklo střelce z Bohumína

Kriminalistům se podařilo v pátek dopadnout sedmatřicetiletého Milana Vajbara, který podle nich za bílého dne v Ostravě střílel při automobilové honičce po osádce Volkswagenu Transporter. Přitom jednoho muže vážně zranil.
BOHUMÍN - Nebezpečného pachatele policisté obvinili z pokusu vraždy, za který mu hrozí deset až patnáct let vězení.
"Střílejícího muže zatkla speciální zásahová jednotka v bytě u jeho známého v Bohumíně. Podařilo se to na základě ohlasů občanů po vyhlášení celostátního pátrání," uvedla severomoravská policejní mluvčí Dagmar Bednarčíková. Ozbrojený Vajbar skončil v policejní cele. "Je podán návrh na vzetí do vazby," doplnila.
Střelbu odstartoval konflikt mezi dvěma skupinami podnikatelů na bohumínské benzínové stanici, kde minulé pondělí řešili svůj obchodní spor. Právě Vajbar měl po skupince pěti mužů několikrát na benzínce vystřelit. Ti rychle naskočili do auta a začali ujíždět do Ostravy.
Vajbar je však se svým společníkem Petrem Chalkidisem pronásledoval ve svém BMW. Jednou ranou se mu přitom podařilo zasáhnout muže, který seděl v zádní části dodávky. Prchající muži se schovali až na krajském policejním ředitelství. "Po Petru Chalkidosovi stále pátráme," dodala Bednarčíková.

http://www.novinky.cz/krimi/policejni-k ... j0div.html

sob 05.8.2006, 20:58
Profil ICQ

Příspěvek re
Policejní komandu, nebezpečný pachatel, masakr, brutální, krvavé, tragedie

To jsou zakladní slova bez kterých se žádný novinář neobejde. Je třeba je použít třeba v článku o domově duchodců,. V každé větě min 1 takové slovo aby byl článek čtivý. jako třeba

Nebezpečný důchodce zmasakroval stádo much a po té brutálně napadl svého bažanta. Přitrž tomuto krvavému řádění učinilo až policejní komando, které nebezpečného pachatele zadrželo. :banana:

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop

ned 06.8.2006, 14:20
Profil ICQ

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««
Příspěvek Re: Policejní komando zatklo střelce z Bohumína
Willy píše:
Ozbrojený Vajbar skončil v policejní cele. "Je podán návrh na vzetí do vazby," doplnila.

Mě spíš překvapuje, že si dali do cely ozbrojenýho člověka :shock:
To jsou teda odvážný..

ned 06.8.2006, 19:36

Příspěvek re
Pojem cela upravuje zákon č. 283/1991 Sb. § 26, 27,28,29,30,31 a 32 tohoto zákona upravuje veškeré náležitosti umístění do cely a podmínek za kterých muže být osoba do cely umístěna § 27 odst 1 tohoto zákona říká:

Před umístěním osoby do cely odebere policista této osobě věci, kterými by mohla ohrozit zdraví nebo život vlastní nebo jiné osoby, pro odebrání zdravotních pomůcek, jejichž odnětí způsobuje psychickou nebo fyzickou ujmu, musí byt zvláštní důvod.

Toto je čistě novinářská nepřesnost.

EDIT BY MODERATOR: jelikož je odkaz nefuknční, mažu ho.

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop

ned 06.8.2006, 21:18
Profil ICQ

Příspěvek 
Je mi jasný, že jde o novinářskou nepřesnost, navazoval jsem na tvoji narážku na novinářský slovník ;)

btw, odkazy na přílohy moc spolehlivý nejsou ;)

Naposledy upravil MarK dne ned 06.8.2006, 21:28, celkově upraveno 1

ned 06.8.2006, 21:20

Příspěvek re
VÝŠE UVEDENÝ ODKAZ OBSAHUJE DRASTICKÉ ZÁBĚRY SEBEVRAŽDY, PRAVDĚPODOBNĚ VE VÝSLECHOVÉ MÍSTNOSTI. NEDOPORUČUJI PRO SLABŠÍ POVAHY.

ned 06.8.2006, 21:21
Profil ICQ

Příspěvek 
:shock: yuck...
Policajti teda moc překvapený nevypadaj.. přitom tu ránu od měj mohli dostat oni...

ned 06.8.2006, 21:30

Příspěvek 
realcop: ku*va tohle je teda ale fakt drsný. Docela se mi zvednul kufr. Povinně bych podobná videa přehrával všem co chtěj páchat sebevraždu ať si to dobře rozmyslí. Ten chlap vůbec nepůsobil dojmem že by něco podobného chtěl udělat a ten fofr kterým to provedl :? . Tohle je jasná ukázka toho jak se nevyplácí cokoliv předpokládat. Zajímalo by mne jak dlouho o tom uvažoval před okamžikem než sáhnul po zbrani nebo jestli to bylo rozhodnutí během 5 vteřin, ale to už se nikdo nedozvíme :roll: ....

ned 06.8.2006, 21:58
Profil ICQ

Příspěvek 
Me to pise akorat UnAutorized :-((( Stahnete to nekdo a ulozte na nejakej rozumnej odkaz...

ned 06.8.2006, 22:49

Příspěvek 
Dobře, tak to najdete tady. Upozorňuju že záběry jsou opravdu
DRASTICKÉ A NEJSOU VHODNÉ PRO SLABŠÍ POVAHY A UŽ VŮBEC NE PRO DĚTI !!!!

http://gun.wz.cz/cela.wmv

ned 06.8.2006, 23:15
Profil ICQ

Příspěvek 
Nič drastické, ja by som so sebou vzal aj toho dozorcu.
Tento (SK) štát si nič iné nezaslúži.
Len či by som mal dosť odvahy ...

pon 07.8.2006, 6:30
VIP člen

Příspěvek 
Nic drastickeho jsem tam nevidel. Osobne jsem cekal nejake rezani hlavy nozem ci podobne. Ale vzdyt tam ani nic poradne nebylo videt. Navic jeden vystrel a hotovo. Takto kdyby se zachoval kazdy kriminalnik, tak by bylo lepe *52*.

Obrázek

pon 07.8.2006, 10:47
MujGLOCK team

Příspěvek 
No, možná bych neprošel psychologickými testy, kdyby byly nutné pro získání ZP, ale spíš se zaobírám otázkou, zda ten člověk po vystřelu něco cítí, nebo slyší nebo zda je hned out...
Jinak ano, je to krvavé, ale kdo nosí zbraň pro svou obranu a bojí se krve a podobným záběrů, tak by možná měl uvažovat o jejím vrácení, protože až jednou vystřelí a s jeho protivníkem se stane něco podobného, mohlo by jej to natolik "sebrat", že by třeba potom zbraň použil proti sobě... :?: :idea:

P.S. doplňuji, nehodlám testovat sám na sobě, co ten člověk cítil :wink: 8)

pon 07.8.2006, 11:07
Profil Zobrazit autorovy stránky

Příspěvek 
Asi nějakej charakterní kriminálník nebo co? Jen by mě zajímalo jestli ten policajt nebo kdo to byl nepochybil když ani nevěděl že dotyčnej má bouchačku.Ale jinak pohoda, souhlas s Jasíkem a S474N, nic drastickýho 8)

pon 07.8.2006, 11:46

Příspěvek 
pbezo: Moc nerozumí tomu proč když nadáváš na stát tak bys střílel i toho dozorce :?: :?: . Je to stejný člověk jako ty a jen dělá svojí práci, z toho videa jsem neměl pocit že by se k předvedenému choval nějak zle. A tu odvahu bys potřeboval na zastřelení toho dozorce nebo sebe :?: .

Jasik: no to by mne také zajímalo jestli ten člověk zemře ihned nebo to chvíli trvá. Pustil jsem si to několikrát po sobě ( ne protože bych byl úchyl - alespoň v to doufám ), ale protože jsem sledoval reakce těla, např. křeč rukou, případně jiné svalové reakce a mám z toho pocit že konec následuje téměř okamžitě. Pohled na krev mi nedělá žádné větší potíže, byl jsem už u pár nehod a zranění která vypadala podstaně hůř a vždy jsem v sobě našel dost sil na pomoc postiženým, na rozdíl od spousty čumilů okolo a lidí kteří se odvraceli se slovy " já to nemůžu vidět, já ti nepomůžu ". I tak to na mne zapůsobilo poměrně dost drsně. Není to tak dlouho, co se tady spousta lidí zhnusovala nad videem se střelenými divočáky. Toto video považuju za podstatně drsnější.

pon 07.8.2006, 11:57
Profil ICQ
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další