Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od S474N » stř 19.8.2009, 9:28

Sobull: pokud muzes, udelej si audiozaznam.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 393

Registrován: pát 09.12.2005, 18:09

Zbraň: GLOCK

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Sobull » stř 19.8.2009, 12:14

S474N píše:Sobull: pokud muzes, udelej si audiozaznam.
Bohužel, můj mobil nahrává jen jednominutové záznamy a ničím jiným nedisponuju. Což je velká škoda. Posuďte sami:

Buďto já jsem úplně zabedněnej, nebo mi tady radíte špatně (což si nepřipouštím :) ), nebo ti strážníci vůbec neví, která bije a co je jejich povinnost.
Takže:
Já: Dobrý den, mám tady žádost o podání vysvětlení.
Oni: Dorý den, posaďte se a dejte mi OP. Začne vypisovat nějaký bloček
Oni: Takže to je stání na travnaté ploše, jedná se o vyhlášku města, to máte dneska v každém městě. Tak vy jste tam zaparkoval jedním kolem...Tázavý pohled na mě
Já: Byl jsem odhodlanej je to nechat vyřešit domluvou, ale oni se nejdřív snažili, abych řekl, že jsem tam zaparkoval než mi řeknou jak to budou řešit takže: To už jako podávám vysvětlení?
Oni: No jistě
Já: A neměl bych být nejdřív o něčem poučen?
Oni: O čem byste chtěl být poučován?
Já: o mých právech třeba.
Oni: Já vás nemusím o ničem poučovat. Na žádných právech ani na svobodě vás neomezuju, tak vás o nich nemusím poučovat. Přišel jste sám.
Já: před každým podáním vysvětlení bych měl být poučen.
Oni: Před podáním vsvětlení jo, ale tady nepodáváte vysvětlení, ale řešíme přestupek,
Já: Mám tady ale mám žádost o podání vysvětlení.
Oni: no to si pletete pojmy, to by bylo kdybysme se potkali u toho auta, takhle je to přestupkové řízení.
Já: Já jsem ale přišel na žádost o podání vysvětlení.
Oni: Ale řešíme tady přestupek.
Já: I tak bych měl být poučen.
Oni: O čem byste pořád chtěl být poučován. Špatně jste zaparkoval, dostal jste výzvu, přišel jste to vyřešit
Já: Došla mi trpělivost, rozhodl jsem se jim malinko napovědět: Třeba o právu nepodávat vysvětlení
Oni: Proč byste najednou nepodával vysvětlení, když jste ho přišel podat? Předpokládám, že když s tím někdo přijde tak to chce vyřešit. Zaparkoval jste kde je to zakázaný...
Já: Nezaparkoval
Oni: To auto tam stálo
Já: Ale já ho tam nezaparkoval
Oni: Tak kdo ho tam zaparkoval
Já: k tomu právě přesně v souladu se svým právem, o kterém jste měl poučit, nebudu dále nic říkat.
Oni: Jakým právem?
Já: Právem nepodávat vysvětlení....
Oni: Významné Óooo. Snad když někdo přijde vysvětlit přestupek jako řidič, tak s ním souhlasí ne?
Já: Já tady nejsem jako řidič, já jsem tady jako vlastník vozidla.
Oni: Tak nám sem teda pošlete řidiče
Já: Nevěřícně hledím a vduchu myslím na opasek s pistolí co je odloženej na stole :angry: Já vám sem nemusím a ani nebudu kohokoli posílat, řidiče si najděte sami. Tak co teda. Poučíte mě?
Oni: my vás poučovat nemusíme. Přišel jste, řekl jste, že jste tam nezaparkoval, oháníte se osobou blízkou, tak ať se tady ta dotyčná osoba s tou výzvou staví.
Já: Neoháním se osobou blízkou, ale svým zákonným právem nic víc vám k tomu neříct. A nikdo sem určitě chodit nebude.
Oni: Tak tím to pro nás končí a pomalu trhá ten bloček a vrací mi občanku

Já: A dáte mi nějaký písemný zápis?
Oni: ne nedáme, pokud se vám něco nezdálo na našem postupu můžete si na nás stěžovat a povídali nějaká jména nadřízených a uvidíte, že my vás tady nemáme o čem poučovat
Já: Ač kliďas, už značně rozčílenej se zvadám: Tak tím já to považuju za vyřešený a odcházím. Sbohem
Oni: Nashledanou. A ještě jedna věc, pokud se to stane podruhé, dostanete druhou výzvu. Pokud potřetí, alfe dává se třetí výzva? Jo. Tak třetí výzvu. Počtvrté dostanete botu a manipulační poplatek je 400 Kč.
Já: Nashledanou

Takže, pokuta se nekonala, ale co z toho. vlastně se vůbec nic nevyřešilo a moje auto má u nich záznam. Já mám tím pádem v Pardubicích o jeden pokus špatného parkování míň :?
Mohl jsem tam třeba ještě vydržet a dohadovat se s nima že chci zápis, ale zase takový kliďas nejsem, už jsem fakt měl nervy na pochodu. Byli dva, proto píšu oni. Tak co mám to nechat plavat nebo si stěžovat?
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od S474N » stř 19.8.2009, 12:33

Sobull: heheheh, presne tak jsem vedel, ze to dopadne. Proc myslis, ze jsem ti radil zaznam zvuku?

Mam naprosto stejne dlouhodobe zkusenosti. Nejlepsi je, kdyz je clovek odchyti jeste na miste, tak nevim co to maji za zhovadilost, ale vzdycky me oslovuji "Dobry den pane ridici". Vzdycky namitam, jaky ridici, ja jsem majitel vozidla. A voni zase "Tak pane ridici, doklady". A tak to pokracuje jak kdyz se bavi hluchej s blbym *40*.

Nejlepsi je na konci vytahnout diktafon a dodat "chcete jeste neco dodat nebo to takhle do Blesku bude stacit?" *49*

BTW: jinak co si cekal od vyucenych zedniku? *71*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 393

Registrován: pát 09.12.2005, 18:09

Zbraň: GLOCK

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Sobull » stř 19.8.2009, 12:41

No jo no. Čekal jsem aspoň, že dostanu nějaký papír, že jsem tam byl a že je to vyřešený. Takhle jsem na tom stejně, jako kdybych to na začátku zmačkal a zahodil. Diktafon si asi pořídím:).

Je to podle mě naprostá katastrofa. Kdo z nás si může dovolit při svojí práci takovou nehoráznou nekompetenci? Tahle instituce je podle mě zralá na zrušení. Ti co za něco stojí, posílit PČR, ostatní černé sáčko a do Tesca.
Jsem nasranej jak žumpa, mám sto chutí si fakt na ně stěžovat.

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Mistral » stř 19.8.2009, 12:55

Co si pamatuji ze své krátké úřední kariéry, cokoliv se s kýmkoliv sepisovalo, vyžadovalo, že dostal kopii, podepsanou, s razítkem. Jinak bych ho prakticky mohl volat za tu samou věc furt dokola. Určitě to někde musí upravovat správní řád.
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od S474N » stř 19.8.2009, 12:59

Sobull: byt na tvem miste, tak to sepisu a minimalne mailem poslu na starostu mesta. Pekne at se k tomu vyjadri.

Oni tam urcite maji kamery, tak pokud to bude chtit resit, tak budou urcite i dukazy.

Jinak co se me tyce, ja tohle resil x let zpatky tak, ze jsem si opravdu zakoupil poradny diktafon a je to opravdu znat. Mobil se nechyta a tohle nahrava naprosto v pohode. Navic to muzes mit schovany.

BTW mel sis hned na miste nechat zavolat velitele smeny, pripadne libovolneho nadrizeneho. A jednani stylem, ze nejdriv zjistis o koho jde (funkce, identifikacni cisla) a pokud to nezacne resit, tak zase jeho nadrizeneho atd.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od VEIKO » sob 22.8.2009, 8:31

1. Ten měšták nepřijde a nedá vám pokutu za nic a ani za nic ten lístek za stěrač nedostanete. Spáchal se přestupek tak co - zaplatím. Kolik mi řekne za parkovačku. 100-200 kč. Tak mu to vrazím a je klid. Z toho bych vůbec nedělal kovbojku.

2. Zbytečně se budete hadat a tomu strážníkovy je to jedno. Vesměs takové přestupky bývají na zavolání a nabonzování důchodců a jiných rádoby důležitých čumilů z oken.

Ten strážník tam musí jít a řešit. Ted aby nebyl nespravedlivý a nehádal se, že ten parkuje tak a ten onak a pokutu jsem dostal jen ja, tak obejde celou ulici. ALE ZA NIC BY VáM TU POKUTU NEDAL, něco musíte spáchat.
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Mistral » sob 22.8.2009, 8:48

Ovšem otázka je, jestli jsi svým konáním někoho omezil, ohrozil, způsobil mu škodu, nebo jinak zasáhl do jeho práv, nebo jesli jsi prostě jenom nějak překročil výmysl buzeraparátu, více-méně nesmyslný. :evil:
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od VEIKO » sob 22.8.2009, 15:24

jsem "měšták" ptejte se.
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od S474N » sob 22.8.2009, 20:07

VEIKO píše:jsem "měšták" ptejte se.
To jsem jiz pochopil z toho, co si psal.

BTW kdyz uz si chces hrat na to "za nic jen tak vam to nedal", tak si nejdriv zjisti, kdo to vozidlo tam ponechal a toho si klidne zbuzeruj jak chces. Nehlede na fakt, ze jestli se ti dva, doslova kreteni, chovali jak bylo popsano, tak je to na par facek jim i nadrizenymu.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od VEIKO » ned 23.8.2009, 7:34

Když někomu půjčuješ vozidlo a on s ním udělá přestupek, tak at přijme zodpovědnost on. Ja si na nic nehraju, když nic neuděláš tak ten strážník nemůže nic dělat. To je jasné. By mě zajímalo jak jinak když nic neuděláš tě může strážník buzerovat.

Ja byt na mistě někoho kdo spacha přestupek tak co? No uznám že jo zadrbal jsem to jsem si toho vědom, zaplatím na místě. Přestupce si určuje výši pokuty svým chováním. Tak dostanu 100-300. Naschle je po problemu.

Případ 2: narazíš na strážníka co tě bude chtít buzerovat a hrat si na velkého poučovatele vrazí ti neúměrnou pokutu nebo bude sprostý atd.
Vemu si jeho služební číslo a podám stížnost. Dále řeknu že s přestupkem nesouhlasím at to postoupí příslušnému správnímu orgánu a tam se pak hádám.

Ale třeba mi osobně to za ty 300 stojí a mam klid. Facky nedoporučuju.

Konkretně ja se snažím mít lidský přístup a řešit to v poklidu bez hádek.

Příklad: Na služebně je 50 lidí z toho 2 vylízaní idioti co si potřebujou dokazovat že jeden je simir a druhy gerchan. No a kdo na ně narazí tak nadává na celou městskou a všichni jsou v prdeli.

No a pak přijde satan který asi takové kobry 11 potkal a opře se do mě.
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact
Uživatelský avatar

Příspěvky: 190

Registrován: ned 20.5.2007, 19:53

Zbraň: GLOCK

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Ondísek » ned 23.8.2009, 8:12

To Veiko: Hele nemáš chuť se na tu práci někdy vysr.t? Třeba po přečtení této diskuze? :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od VEIKO » ned 23.8.2009, 9:10

A viš že někdy i jo. Ale ta práce má i světlé stránky ale jen ve velkých městech. V malém bych nedělal a Praha už je moc velká. A vždycky vás něco překvapí. Nemyslete si že jsem bůhví jak zapálený ale snažím se najít pozitiva :D
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od S474N » ned 23.8.2009, 10:11

VEIKO: co znamena buzerovat? Vzdyt si precti, co tady tomu boreckovi provedli. Banda evidentne nedostudovanych idiotu, co ani nezna zakony a hlavne svoje povinnosti! Jak tihle bezmozci muzou vykonavat "moc" jim sverenou? Vzdyt to je doslova k placi.

To, ze bys ty neco na miste nekoho udelal, je pouze a jenom tvoje vec. Tak laskave respektuj, kdyz se nekdo holt zachova jinak. Holt kazdy neni takovej blbec (nebo Mirek Dusin), aby se priznaval nekomu, kdo nema treba ani stredni skolu a jeste ho buzeruje. Nehlede na fakt, ze pokud chces nekoho realizovat, tak si ho proste udelej, ale tak, abys to mel na jistotu a ne abys mu hral na city nebo mu vyhrozoval. Jo pane, ale to by se muselo chytat prestupce venku a ne sedet na prdeli nekde na kaficku a potom si jenom obejit chodniky a rozestrkat listecky, ktery tam navic davate naprosto nesmyslne.

BTW tak jako u cikana predpokladam, ze je to zlodej a svinak, tak holt u straznika predpokladam, ze je to nedouceny zednik s nahazovaci lzici. Netvrdim, ze neexistuji i ti "normalni", jenze jich je bohuzel mensina.

BTW2 zajimave, ze ja ty tebou jmenovane Simiry potkavam snad porad, kdyz nad tim tak zpetne uvazuju, tak jsem snad nepotkal normalniho straznika.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 393

Registrován: pát 09.12.2005, 18:09

Zbraň: GLOCK

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Sobull » ned 23.8.2009, 12:12

Satan: No já jsem už s pár zedníkama něco řešil a s každým byla rozumnější domluva než s těma strážníkama. Takže to srovnání trošku kulhá :)

VEIKO: Já jsem ale hned na začátku někde psal, že jsem byl ochotnej to třeba vyřešit domluvou, kdyby chtěli. Byl jsem rozčílenej, tak pokutu bych asi neakceptoval, možná kdybych tam šel o pár dnů později vychladlej, tak nějakou přiměřenou. Jenže je tady jedno velké jenže...
Oni se chovali naprosto nekompetentně. Vzal si občanku a beze slova začal vyplňovat bloček. A pak bez toho aby si splnil svoji povinnost mě poučit, se ze mě okamžitě snažil dostat větu, že já jsem to tam zaparkoval. Možná zaparkoval a možná skutečně to byl někdo jinej, takže žádný, udělal jsem přestupek tak platím, jak píšeš.
Představoval bych si asi takovej postup:
Přijdu
Jsem poučen
pak řekne o jaký přestupek se jedná, vyjmenuje příslušné zákony nebo vyhlášky a řekne jakým způsobem by to chtěl řešit.
Pak se zeptá jestli s tím souhlasím a já se rozhodnu podle toho co navrhl, jestli jsem ochotnej to prostě nechat a přijmout nebo ne.

Chovali se jako pitomci a chtěli ze mě udělat osla, tak co s nima? Já mám asi smůlu, ale na normálního strážníka jsem ještě nenarazil, chovají se tak neskutečně povýšeně, že to nemá obdoby
Ale určitě jsou výjimky a budu se opakovat, ti by měli posílit PČR a ostatní do Tesca.

A to nemluvím o nesmyslnosti, pokutovat někoho za jedno kolo na zažloutlým trávníku. Kdo bydlí na sídlišti ví jaký to je s parkováním.

A lístek za stěračem? Tak to je úplně bez komentáře...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od S474N » ned 23.8.2009, 12:21

Sobull: to neni srovnani, bohuzel je smutnym faktem, ze vetsina strazniku se rekrutuje s rad nedoucenych polovzdelancu, pro ktere by jinak na trhu prace nebylo misto, prave diky jejich neschopnosti, nekompetentnosti a dalsim negativnim vlastnostem.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od VEIKO » ned 23.8.2009, 12:44

Všichni strážníci musí mít maturitu. Hoši by mě zajímalo z jakého jste města. Je zase fakt že v Praze berou bez maturity a uplně všechny takže prahu vynechame protože tam to asi bude jina situace.
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact
Uživatelský avatar

Příspěvky: 522

Registrován: pát 28.7.2006, 17:50

Zbraň: CZ 85

Bydliště: Praha 10

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Vláďa » ned 23.8.2009, 13:44

S747N : nechtěl jsem vstupovat do téhle diskuze, ale nějak mi to nedá...
Vím, že máš svůj ,,právní " názor, a nenamáháš se s tím, aby ses seznámil s fakty, ale nebylo by špatné občas nahlédnout do zák. č.553/1991 Sb.
Pokud se týká vzdělání, asi bys měl vědět, že do roku 2015 budou muset řady MP opustit prakticky všichni, kteří tu maturitu mít nebudou. Takže tě už těžko nějaký polovzdělaný zedník bude buzerovat za tvoje protiprávní jednání... Drtivá většina MP na tuhle situaci reaguje, například v Praze nepřijali po 1.1.2009 nikoho, kdo by maturitu neměl. Neznám výši tebou dosaženého vzdělání, a vcelku mě nezajímá, ale asi by ses divil, kolik lidí sloužících na ulici, má VŠ, nebo ji studuje, popřípadě má vyšší odborné vzdělání . Taky je v našich řadách spousta lidí z těch ,,lepších " složek, kteří si kromě platu u MP užívají ještě rentu od státu. Vzhledem k tomu, že tohle nezohledňuješ, urážíš i je.
Jestli tě mohu o něco požádat za sebe a své kolegy, které neustále urážíš, zkus malinko zvážit svá slova. Pokud máš pocit, že někdo udělal něco špatně, a máš proto důkazy, tak to řeš, na to máš jako každý občan téhle republiky právo, ale konkrétně.
Vím moc dobře, že někteří podnikatelé doslova okrádají své zaměstnance, případně stát, a taky netvrdím, že všichni živnostníci jsou zloději.
Je mi jasné, že spustím opět divokou diskuzi, ale předem říkám, že se do ní nezapojím, pokud chceš něco řešit, máš moje icq...
A pokud bych mohl ještě něco navrhnout, vykašleme se na další zbytečné diskuze, a pojďmě se svými plastovými miláčky trénovat, sezona je v plném proudu, a abych si malinko přihřál ,,polívčičku", zhruba za 8 měsíců je tu Police open .. :D :twisted:

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od cmk » ned 23.8.2009, 17:25

V teto diskuzi davam za pravdu Vladovi a Veikovi v tom, ze Cert opravdu az zbytecne moc nema rad mestaky. Jsou to normalni lidi jako vsichni ostatni. Jsou mezi nimi extremne schopni, pak je tam vetsina "tech normalnich" a pak je tam urcity procento debilu - stejne jako v jakekoli jine firme.
S Vladou dale souhlasim, ze kdyby nekteri tady na foru strileli tolik, kolik pisou (nemyslim nikoho osobne, ve finale do toho spadam i ja), meli bychom mnoho Adamu Tycu :-)

Ale zpet k veci. Oprostme se kolem pravniho balastu, kecu o vzdelani a hledani tech nejmensich drobnosti kolem toho a vratme se k tem 2 PODSTATNYM samotnym vecem.

a) spatne parkovani a jak moc spatne (to si prectete v puvodnim prispevku Sobula, mam pocit, ze stal pulkou kola na trave, pulkou na silnici)

b) nasledne chovani mestskeho straznika pri podavani vysvetleni.

Ano, spacham-li prestupek nebo trestny cin, mel by prijit trest odpovidajici spolecenske nebezpecnosti prestupku nebo t.c. Nikdo v tomto pripade nebere MP pravo tento prestupek resit.
Ale jelikoz maji PRAVO TRESTAT, maji i POVINNOST tak cinit dle zakona.

A ja si myslim, ze jestli je pravda to, co napsal Sobul o naslednem chovani straznika, tak je to asi tak 100x vetsi pruser nez to zaparkovani pulkou kola na trave.

A je docela divny, ze se nam tu 2 straznici vyjadrili a nikdo z nich se ani carkou nezminil o tom, zda-li postup onoho straznika v Pardubicich byl v poradku.

Protoze podle me je ten Pardubicak presna ukazka toho, jak by lidi u MP nemeli pracovat !!!

Ve chvili, kdy chci nekoho karat, trestat, buzerovat musim to byt v prvni rade ja, kdo ma vsechno v poradku a musim tak cinit presne tak, jak mi situace a zakon dovoluje.

A budiz - vsichni jsme lidi, delame chyby a ne vzdycky se vsechno povede (tedy neumysl nebo nedbalost - napr. zaparkovani 10cm na trave), ale to co predvedl straznik neni neumysl a nedbalost - to je naprosto umyslne porusovani zakona od nekoho, kdo ho ma znat uz z podstaty sveho povolani a ma jeho dodrzovani vymahat. Proto je to podle me 100x horsi.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od cmk » ned 23.8.2009, 17:30

Jinak moji uctu maj vsichni mestaci, ktery v noci vedne resej vsechny drbany, fetaky, taxikare na Staromaku a pomahaj starym/mladym/zdravym/nemocnym s jakymkoli problemem, podilej se v sucinnosti s PCR i na reseni t.c.

Ale frajeri, co plnej mestskou pokladnu na sebemensi blbosti, nebo zablokujou na 20 minut jinak poloprazdnou ulici, kde je modra parkovaci zona, aby odtahly auto, tak tyhle frajery rad opravdu nemam.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz