OFF TOPIC - návrhy a vylepšení webu TM, ...


Vše o Taktické malorážce, aneb o novém směru v malorážné střelbě u nás

Moderátor: Grinch

Uživatelský avatar

Příspěvky: 226

Registrován: ned 27.2.2011, 20:35

Zbraň: Suhl 150,CZ SP-01

Re: OFF TOPIC - návrhy a vylepšení webu TM, ...

Příspěvek od Haness » úte 21.6.2011, 13:42

Co bych dal za to, abych mohl taky před státnicema říct, že se nudím :D
Naposledy upravil(a) Haness dne úte 21.6.2011, 19:59, celkem upraveno 1 x.

Příspěvky: 72

Registrován: stř 15.6.2011, 20:09

Re: OFF TOPIC - návrhy a vylepšení webu TM, ...

Příspěvek od Ghost762 » úte 21.6.2011, 19:54

No jo taky si moc nevzpomínám, že bych se před státnicema nudil, ale je pravda, že poslední večer jsme už raději šli na pivo. Jink to logo je zajímavé, ale souhlasím s S747N to soušasné bych zachoval.
Uživatelský avatar

Pořadatel "TM"

Příspěvky: 983

Registrován: pát 06.11.2009, 8:17

Zbraň: Sako TRG 22 .308Win

Re: OFF TOPIC - návrhy a vylepšení webu TM, ...

Příspěvek od Grinch » čtv 30.6.2011, 11:37

Takže pro Ty, kteří nečtou Zbraně a Náboje dnes vyšla Střelecká revue, kde je na str. 92-93 malá zmínka o TM... :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana:

Další články budou následovat :mrgreen:
STŘELECKÉ KURZY - Puška s optikou - GTac - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: OFF TOPIC - návrhy a vylepšení webu TM, ...

Příspěvek od Starosta » čtv 30.6.2011, 13:10

IMHO současné logo je úplně super, neměnil bych ;)
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Pořadatel "TM"

Příspěvky: 983

Registrován: pát 06.11.2009, 8:17

Zbraň: Sako TRG 22 .308Win

Re: OFF TOPIC - návrhy a vylepšení webu TM, ...

Příspěvek od Grinch » pát 08.7.2011, 12:37

takže bych tady chtěl jen poukázat na jistou činnost na konkurenčních forech, kde se TM dostala trošku mezi mlýnské kameny díky článkům v časopise.

Jedná se hlavně o kousavé poznámky střelce Hradecké MaO, který ač si to zatím neobhájil a nepodložit to důkazy, tak se snaží jen pošpinit TM a vrhnout na ni a na mě špatné světlo...

A přitom ví, že tam nemohu reagovat.

takže díky tímto klukům, kteří se již zastali a jen Vy ostatní zkuste nahlédnout abyste byly v obraze co se kuje jinde...

Zde je link a pokračuje to až do konce vlákna (poslední 2 strany):

http://forum.gunshop.cz/takticka-malora ... ml#p217509
STŘELECKÉ KURZY - Puška s optikou - GTac - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz

Příspěvky: 17

Registrován: stř 01.9.2010, 21:30

Zbraň: SUHL 150

Re: OFF TOPIC - návrhy a vylepšení webu TM, ...

Příspěvek od daniellsan » pát 08.7.2011, 17:42

martine,proc bych si mel neco pred tebou obhajovat?jen proto abych se s tebou dostal do nekoncici debaty,jak to bylo mockrat na skype,ptz,ty mas svuj nazor a ten je nejlepsi a furt se snazis ho vnucovat jinejm,proto?
proste jsem ti chtel jen poukazat na to ze je naprosto zbytacny vkladat do vsech tvejch komentu podtexty( a ze tobe to jde skvele) proti jine soutezi,na ktere te a tvou soutez mimochodem vubec nikdo neresi

dan
Uživatelský avatar

Pořadatel "TM"

Příspěvky: 983

Registrován: pát 06.11.2009, 8:17

Zbraň: Sako TRG 22 .308Win

Re: OFF TOPIC - návrhy a vylepšení webu TM, ...

Příspěvek od Grinch » pát 08.7.2011, 17:55

no hele tak treba v tom kdyz tady reknes.v.cem je neobjektivni. konkretne a primo ze clanku co je lez a nebo neobjektivni... nejsem si vedom ze.bych lhal...

a hele ten clanek je napsany bez podtextu pro cloveka. ktery neni zainteresovany a ktery podtexty nehleda... takze tak...

a pokud povazujes to ze si clovek stoji za svymi nazory, ktere mu opozice logickymy a pravdivymi fakty nevyvrati a jen naznaci a pak neobhaji a pocka az se na to zapomene a pak zas vyleze z blbosti a zas ji neobhaji...

to se na me nezlob ale nemam tu vlastnost ustupovat blbosti... a to ani me vlastni...
STŘELECKÉ KURZY - Puška s optikou - GTac - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz

Příspěvky: 17

Registrován: stř 01.9.2010, 21:30

Zbraň: SUHL 150

Re: OFF TOPIC - návrhy a vylepšení webu TM, ...

Příspěvek od daniellsan » pát 08.7.2011, 18:30

"proste jsem ti chtel jen poukazat na to ze je naprosto zbytacny vkladat do vsech tvejch komentu podtexty"

jestli na tomu necemu nerozumis

presne o to slo,ty rejpes kdykoliv se da a pak nekdo rejpne do tebe a uz kopes,proste posledni koment k tobe,jsem rad ze jsem si te na tom skype neodblokoval,jen ztrata casu

Příspěvky: 34

Registrován: čtv 07.4.2011, 11:11

Zbraň: G23

Re: OFF TOPIC - návrhy a vylepšení webu TM, ...

Příspěvek od Shiva » pát 08.7.2011, 23:27

Prestante resit hovadiny. Nastesti tady neni zadny kreten chlapek, ktery vas vybanuje. At si kazdy napise to co mu otisknou a pokud si nekdo mysli, ze ho to urazi, tak ma moznost podani zaloby.
Fakt nechapu co lidi z MaO furt maji. Kdybych ja mel reagovat stejne na "podtexty" ci otevrene haneni BR (kupodivu jen ze strany nekterych strelcu MaO) tak uz bych musel sedet za ublizeni na zdravi a hanobeni mrtvol.
2DS
tak napis nejaky, dle tebe, pravdivy clanek, ktery to vsem vysvetli. Nevidim jediny duvod to resit zde ci jinde na foru.

Příspěvky: 17

Registrován: stř 01.9.2010, 21:30

Zbraň: SUHL 150

Re: OFF TOPIC - návrhy a vylepšení webu TM, ...

Příspěvek od daniellsan » pát 08.7.2011, 23:50

to shiva a vsichni ostatni co porad nechapou co jsem svym vypadem chtel rict:

jen jednoduchy rypnuti do vsech co se to tyka do vsech co se stavi na hlavu,vubec to neni o nejaky objektivnosti a autorech clanku,jen jste se chytli a branite to svoje,tim bych ukoncil tenhle muj "medialni" pokus
Uživatelský avatar

Pořadatel "TM"

Příspěvky: 983

Registrován: pát 06.11.2009, 8:17

Zbraň: Sako TRG 22 .308Win

Re: OFF TOPIC - návrhy a vylepšení webu TM, ...

Příspěvek od Grinch » sob 09.7.2011, 8:19

Dane osobně proti tobě nic nemám, ale rozhodně tohle nepovažuju za nevinné rýpnutí a ještě se špatným humorem...

A popravdě nevím, kdo "u nás" se z něčeho stavěl na hlavu, ale jestli si "u Vás" viděl někoho se kvůli tomu stavět na hlavu, tak to pak chápu :crazy: :lol: :banana: *257*

Tak jak vidno pan Sidewinder/RChlapek opět prokázal svůj charakter, a i přes svá tvrzení, pláč a dušování se viz zde:

http://forum.gunshop.cz/ban-tresty-a-da ... ml#p197089

a v domění, že na to všichni zapomněli a že se jako nic neděje, stále zaujatě řádí jako černá ruka zákona a cenzuruje příspěvky, které vlastně ani nemusely být cenzurovány...

Nicméně pokračuje v duchu - pokud se protistrana začne bránit a chce důkazy místo slibů, tak je zaBANuju a nebo neodpovím a ono je to přestane bavit a bude klid...

Takže místo odpovědí, pouze smazáno, vyhrožováno všem a naprosto mimo regule další BANány...

Momentální stav po zásahu "admina" (který už před půl rokem přede všemi slíbil, že admin nebude, nicméně furt si na to hraje) je zde:

http://forum.gunshop.cz/takticka-malora ... ml#p219493

a pokud by chtěl někdo vědět, co byl ten můj útok, kterého 90% umazal, tak je zde (bohužel zachovat Láďův/Shivův příspěvek se mi nepodařilo :huh: ):

Ahoj Dane,
pan Karásek je pozvaný už od dubna/května, kdy se odevzdával tenhle článek ke schválení šéfredaktorovi SR a bohužel zatím měl jiné aktivity, přes které sek nám dříve nedostal. S panem šéfredaktorem jsem v kontaktu a mám přislíbeno, že pana Karáska vyšle aby napsal další článek. Na který se docela těším ,protože pan Karásek byl jak u Vás tak se rád dojede podívat a střelit si k nám, takže se pak můžeme těšit na zajímavé reporty, popřípadě snad i porovnání soutěží u nás...

Nicméně, pokud Ti nepřijde článek objektivní, PROSÍM TĚ - vysvětli nám všem tady, co je na něm neobjektivního, popřípadě lživého a co se nezakládá na pravdě...

A nebo jen přebíráš manýry jiných účastníků GS fóra a nedokážeš si obhájit svoje názory a jen prudíš a napadáš?

Sám jsem Ti ten článek v květnu posílal a řešili jsme jej po Skypu a názor si měl zcela jiný, než jak se tady projevuješ, takže nechápu Tvou nynější reakci.

Jinak když už jsme u toho autorství článků atd...

Prosím mi sem napiš kolik z těch článků o Ma"O" (když tedy navážu na ten Tvůj podtext) bylo napsáno redaktory SR, ZaN a kolik z nich napsali zakladatelé a pořadatelé Ma"O"?

Asi vím, co odpovíš, takže tím bych smazal tuto věc a dále bych se nevyjadřoval k tomu, že zakladatelé píšou do časopisů a snaží se propagovat svou věc a dostat ji mezi lidi.

Docela mne mrzí to, že ač někteří lidé vědí, jaká je situace tady na foru, tak stále mají potřebu napadat mě nebo soutěž, navíc bez jakýchkoli pádných důkazů a pravdivých argumentů a přitom vědí, že se nemohu aktivně bránit a musím obtěžovat kluky aby mi sem vkládali reakce.

A to i přes to, že dotyční na mě mají jak ICQ, tak skypa a mohli by mi tyto své připomínky napsat bokem kde bysme to probrali. ale to jim asi přijde málo veřejně ofenzivní, viď Dane?

Navíc nevím, jak můžeš hodnotit naši soutěž, když si o ní max slyšel z jistých úst nebo četl a přitom si se ještě ani nedojel podívat na to, jak naše závody vypadají!!! Moje nabídka pozvání stále platí, takže doufám, že dojedete s rukama. Už máš jistě anču, tak neberu výmluvy, že se to s jednorankou u nás nedá (a to vede ligu jednoranka J ).

Dále ber prosím v potaz to, že já jsem dotyčné soutěže střílel obě (opět narážím na Tvůj podtext), takže na rozdíl od Tebe vím o čem mluvím a o čem píšu.

Díky za Tvou reakci Dane!!!

Moc děkuji Karle, že si mi to sem vložil, a díky i ostatním, kteří vědí, jak se věci mají.

Martin



Názor si pak každý může udělat sám...
Naposledy upravil(a) Grinch dne sob 09.7.2011, 8:39, celkem upraveno 3 x.
STŘELECKÉ KURZY - Puška s optikou - GTac - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz

Příspěvky: 34

Registrován: čtv 07.4.2011, 11:11

Zbraň: G23

Re: OFF TOPIC - návrhy a vylepšení webu TM, ...

Příspěvek od Shiva » sob 09.7.2011, 8:27

Existuje porekadlo
Nejhorsi je srazka s blbcem. no kdyz si clenove a majitele GS preji mit jako hlavniho admina cloveka s dusevni poruchou, tak jim nebranme. je to stejne jako s vladou, vladu mame jakou si zaslouzime.
Mne "trvaly ban" nevadi, poskodi akorat ostatni ctenare ci cleny. Prinosnych prispevku je tam velice poskrovnu. nemit opozoci, jine pohledy na veci, jine nazory a diskuze je dalsi ochuzeni.
chorobna nenavist vuci nekterym lidem (treba mne) vede k tomu, ze ac me mel mit "nastarosti" jiny moderator (nezaujaty} tak jsem proste byl vybanovany "adminem" ktery se sve funkce dobrovolne vzdal.
K tomu neni co dodat.
Uživatelský avatar

Pořadatel "TM"

Příspěvky: 983

Registrován: pát 06.11.2009, 8:17

Zbraň: Sako TRG 22 .308Win

Re: OFF TOPIC - návrhy a vylepšení webu TM, ...

Příspěvek od Grinch » sob 09.7.2011, 8:30

Tímto bych tuto OT uzavřel a šel se věnovat jiným blbostem :banana: :banana: :banana:

Přemýšlel jste někdo nad nějakým vylepšením webu? nebo nějaký vychytávce, třeba databázi atd?

Prostě aby se služby TM zlepšily? Nechci usnout na vavřínech a rád bych to posunul dál :lol:
STŘELECKÉ KURZY - Puška s optikou - GTac - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz
Uživatelský avatar

Příspěvky: 80

Registrován: pát 02.11.2007, 0:00

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Re: OFF TOPIC - návrhy a vylepšení webu TM, ...

Příspěvek od jancz3rt » sob 09.7.2011, 22:16

Grinch: k článku jsem ti už napsal, že mě se líbí. Já čtu SR a tudíž mě to jen potěšilo. Pro propagaci jen a jen dobře! Jinak k rejpalům se řídím následujícím:

Never argue with an idiot, he/she will bring you down and beat you with experience!

No a ted ještě jedna věc. Napadlo mě nějak nakopnout diskuse tím, že by na hlavní stránce webovek TM bylo vidět například 5 posledních komentářů ve foru. Je to asi řešeno díky nějakému PHP scriptu, ale myslím, že by to mohlo sloučit ty dvě části. Co myslíš (myslíte)?

Honza :D
:: Glock 17 :: Hammerli X-Esse Long :: Suhl-150 :: ZKM 456-4 :: CZUB 858 ::

Příspěvky: 17

Registrován: stř 01.9.2010, 21:30

Zbraň: SUHL 150

Re: OFF TOPIC - návrhy a vylepšení webu TM, ...

Příspěvek od daniellsan » ned 10.7.2011, 17:05

krasne porekadlo,asi z vlastni zkusenosti......kolik lidi uz jsi takhle svymi zkusenostmi poslal ke dnu :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 79

Registrován: pon 21.3.2011, 16:09

Zbraň: suhl150

Re: OFF TOPIC - návrhy a vylepšení webu TM, ...

Příspěvek od mac13 » ned 10.7.2011, 23:28

razeni ci moznost radit jednotliva vlakna podle posledniho prispevku by bylo super - to je treba vec ktera se mi na GS foru libi.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: OFF TOPIC - návrhy a vylepšení webu TM, ...

Příspěvek od S474N » pon 11.7.2011, 8:50

mac13: muzes to vic popsat? Koukal jsem na GS a nejak netusim, co mas presne na mysli.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 79

Registrován: pon 21.3.2011, 16:09

Zbraň: suhl150

Re: OFF TOPIC - návrhy a vylepšení webu TM, ...

Příspěvek od mac13 » pon 11.7.2011, 14:34

rad vysvetlim: na MujGlocku kdyz vejdu treba do fora TAKTICKA MALORAZKA - tak vsechny vlakna vidim serazena podle jineho klice nez je datum posledniho prispevku. to znamena, ze v konecnem dusledku, kdyz se chci podivat jestli dneska nekdo nepridal neco novyho, tak musim projet ocima celej sloupec, protoze takove vlakno s nejnovejsim prispevkem je treba 3. od konce ;)
vim, ze je zde moznost (nahore) "zobrazit nove prispevky" nebo "zobrazit neprectene prispevky", ale to mi potom vylistuje vsechny prispevky i z ostatnich temat (ne jenom TAKTICKA MALORAZKA).

oproti tomu, kdyz prijdu do tematu "Zbrane a strelivo" na GS tak jsou vsechna vlakna defaultne razena podle nejnovejsiho prispevku (nejnovejsi nahore). nemusim tudiz projizdet vsech 45 stran temat, abych se podival na ty aktivne bezici.
doufam, ze se mi to podarilo aspon trochu popsat (je to trochu vic slohove narocny nez: "2. kvadrant, trojuhelnik, 4 hodina, pal", ale snad je to srozumitelny) :lol:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: OFF TOPIC - návrhy a vylepšení webu TM, ...

Příspěvek od S474N » pon 11.7.2011, 19:50

mac13: popsal si to dobre, ale je to naprosto stejne na Gunshopu jako tady. Jakmile kdokoliv napise kuprikladu do tematu na druhe strane, tak automaticky to tema poskoci na prvni misto na prvni strance. *4*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 79

Registrován: pon 21.3.2011, 16:09

Zbraň: suhl150

Re: OFF TOPIC - návrhy a vylepšení webu TM, ...

Příspěvek od mac13 » pon 11.7.2011, 20:46

grinch uz mi to vysvetlil...
ma totiz polovinu vlaken oznacenych jakozto DULEZITE ci OZNAMENI (i) (toto je opravdu i v zavorce - a zadna sprostarna).
a tudiz zustavaji vzdycky nahore v tom poradi v jakym jsou :wink: (cili se nepropadaji, kdyz do nich nikdo neprispiva :huh:
all clear - over and out

Zpět na „Taktická malorážka“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz