Opakovaci kulovnice - jakou mate?


Lovecké, sportovní (i "odstřelovačky") a další

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Opakovaci kulovnice - jakou mate?

Příspěvek od Starosta » pát 07.6.2013, 11:13

nettik píše:...prosim vysvetli "nemelo dojit k zadnemu omezeni rozliseni"...
Myslel jsem tím, že to není žádná shitová optika, která by Tě omezovala už na tu vzdálenost :) Takže to bude jen o pušce a vnějších podmínkách. Střelce a munici nepočítaje, to je jasný.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Opakovaci kulovnice - jakou mate?

Příspěvek od nettik » pát 07.6.2013, 11:24

aha...ja ze jsi to napsal tak sofistikovane, ze jsem to nepochopil a hledal v tom neco vic :-)
Kazdopadne hodlam si udelat vylet do Ludvikovic, tak kdyby se chtel nekdo pridat... pravdepodobne v tydnu od 17.6. s tim ze ctvrtek a patek nemuzu, tak po, ut nebo streda. Mel by nekdo zajem se pridat ? Honziku (cmk) jak to s tebou vypada, neudelame si vylet ? Nebo o vikendu treba nedele 15.6. ... ? klidne i s noclehem tam nekde...ma nekdo zajem ?

Příspěvky: 16

Registrován: ned 05.9.2010, 15:34

Re: Opakovaci kulovnice - jakou mate?

Příspěvek od Taurus 689 » pát 07.6.2013, 13:41

Ahoj. Můžeš mi dát vědět až pojedeš do Ludvíkovic? Jsem odsud a rád bych se podíval. Vlastně jsem v takovou příležitost ani nedoufal.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Opakovaci kulovnice - jakou mate?

Příspěvek od Starosta » pát 07.6.2013, 18:41

nettik: 15. je sobota a tu by mi to mohlo i vyjít, ale budu vědět až časem - když tak se ozvu, beztak spolu budeme ještě mluvit ;)
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Opakovaci kulovnice - jakou mate?

Příspěvek od nettik » pát 07.6.2013, 18:50

Taurus: zkusim nezapomenout
Starosta: cooo? Co spolu mame? Ja o nicem nevim...kdo si? :-D ...jo to datum mi ulitlo...v sobotu 15.6. bych mohl az odpo...presun a nedele 16.6. strilet...pokud nemaj nakou akci.jeste jsem nekoukal na dostupnost.zatim sonduju zda by se nekdo pridal.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Opakovaci kulovnice - jakou mate?

Příspěvek od Starosta » pát 07.6.2013, 19:22

A sakra :lol:
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Opakovaci kulovnice - jakou mate?

Příspěvek od nettik » pon 10.6.2013, 14:26

toz aby se nereklo ze sem labut...tak tu mate i ti, co nebyli na srazu...prisli jste o moznost si strelit a o mnohem vic...
Prvni dve jen z mobilu a treti ukradena z fcb od MB - diky :-)
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Opakovaci kulovnice - jakou mate?

Příspěvek od nettik » sob 15.6.2013, 23:41

jak vy na me, tak ja na vas...zadny komenty - zadny info.
Takze vam vubec nebudu rikat ze v pondeli bude merlin vyvetran v Ludvikovicich na 300m a uz vubec vam sem nedam zadny vysledky (terce) a info ... prijdte si na vsechno sami :-D amen...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 751

Registrován: stř 14.9.2011, 18:56

Bydliště: Praha

Re: Opakovaci kulovnice - jakou mate?

Příspěvek od maja » ned 16.6.2013, 0:45

Já se jenom kochám tím, jak u toho ležím a dělám, že mi to jde. Co bych chtěl od zbraně vyladěné pro někoho jiného :)
Jinak paráda, zpětný ráz minimální.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Opakovaci kulovnice - jakou mate?

Příspěvek od nettik » pon 17.6.2013, 21:58

maja zachranuje situaci :-) no, dobre, tak ja vam sem teda pak neco prsknu...ale ted cistim, platim, facebookuju a nestiham :-D ale jako Ludvikovice parada dneska i v tom horku !!! 50 ran a vysledek ? ...no, cekal jsem to lepsi, resp. horsi ale konzistnejsi. Ale nedopadlo to zas tak brutalne :-) teste se !
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Opakovaci kulovnice - jakou mate?

Příspěvek od Starosta » pon 17.6.2013, 22:16

nettik: Nekecej a naval fotky :D
Jo pak to můžeš okecávat :lol:
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Opakovaci kulovnice - jakou mate?

Příspěvek od nettik » úte 18.6.2013, 10:15

tak ja uz vim jak to dopadlo...terce stahnuty a vyhodnoceny. A co vy, tesite se ? :mrgreen:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 751

Registrován: stř 14.9.2011, 18:56

Bydliště: Praha

Re: Opakovaci kulovnice - jakou mate?

Příspěvek od maja » úte 18.6.2013, 11:17

Tak se ukaž, Kolbene :lol:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Opakovaci kulovnice - jakou mate?

Příspěvek od reddog » úte 18.6.2013, 12:35

Jo jo, jen aby to za ty penize stalo, nekdy se neobjevi nic... Muhehehehe. Skorem si zacinam rikat, esli bych preci jen neudelal cestu do Bavor. Na Srazu jsem na strelbu z kulovnice nereflektoval, bo v mem pripade by to jen plytvani draheho streliva na 40metrech, ale 300, to uz je preci jen zajimavejsi ;-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Opakovaci kulovnice - jakou mate?

Příspěvek od Starosta » úte 18.6.2013, 12:40

BTW. Dneska jsem dostal hlášku, že puška by měla být připravena k vyzvednutí.
Taky se přidám do vlákna, až bude s čím...
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Opakovaci kulovnice - jakou mate?

Příspěvek od nettik » úte 18.6.2013, 13:06

Starosta: jedna pani povidala...utesujou nasrany cekajici zakazniky... kecy nemaj cenu, az budes mit cim, tak hod foto a muzem resit dal ;-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Opakovaci kulovnice - jakou mate?

Příspěvek od nettik » úte 18.6.2013, 14:09

tak tady to teda mate... inverzni pistolak s 2 malejma 3" na 300m, rukojmi na 300m a 3" na 200m...vystrilel jsem toho samozrejme asi tak jednou tolik a ty horsi nema smysl davat. Jde o to ceho je flinta schopna, ne co jsem ja schopnej pokakat :-) ale na to jaky bylo horko - sotva jsem ty vlnici se terce videl...pridam pak taky foto pres puskohled na 200m jednu fotku mam a uplne prvni zkusenost se strelbou na takovou dalku (kdyt nepocitam kosu na 300m pres otevreny miridla) tak docela dobry...
A jinak strelnice v Ludvikovicich - mohu vrele doporucit. Pekna strelnice, s malorazkou by jste se tam urcite vyblbnuly - hafo malych gongu zvirecich atd.
Jinak jeste takovej malej postreh...flinta byla samozrejme horka behem par ran...pokud je spocitate, tak zjistite ze jich prezentuji 24 (z 50 presne). A ten rukojmi byl jako posledni... nejdriv jsem si dal par terciku na dveste, pak ten pistolak na 300m, maly na 300m, pak zase neco na 200m ...zkousel jsem si jak klikat, tak prenaset na osnove...musim pak projit zapisky co jak bylo strileno...neco z dvojnozky, neco z bagu, neco klikanim...btw: klikani mi moc nesedi...neco spatne, ale nevim kde... na 300m 1,5mil sedi...resp. sedelo na pistolak a maly terce, ale ke konci vsechno doleva dolu(rukojmi) - coz uz bylo vylozene asi natavenou flintou, uvidime jak se to bude chovat v chladnejsim pocasi. Ale na 200m bych mel mit klikani 0,6mil a to mi teda nestacilo a daval jsem 0,8mil a pak to chodilo pekne.
Bohuzel ani 24x zvetseni neni dost platny a chtelo by to pozorovak, pac jinak clovek jen hada kam to vlastne slo a furt chodit k tercum se nikomu nechce. Ja tam byl jen trikrat...povesit, zkontrolovat a povesit rukojmi a pak to sundat... nicmene rukojmi prezil, parada :-) za mne naprosta spokojenost a pro cmk: ...jak vidis, tak i subMOA na vic jak 80m nemam problem dat - jen bych rad aby to litalo pod to 1MOA pokazdy a ne ze se neco podari...i kdyz pulka, tak je to furt malo. Ale to chce cvik a pak taky prebijeny strelivo. Ty saka nejsou spatny, ale nejlepsi taky ne. A A-maxy ...ty jsou drahy, tech by bylo zatim skoda :-)
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Opakovaci kulovnice - jakou mate?

Příspěvek od cmk » úte 18.6.2013, 14:16

Jenze ona to není prdel ne jen proto, ze je to dal a proste tam o něco hur vidíš...
Na 300m uz do toho proste vstupuje vitr a kde co...
Hold nastřílet 1 MOA na 100m není 1 MOA na 300m, i když matematicky jo.

Ale jinak moc pekny - gratulace...

Ještě si tak říkam - 1 MOA, 29.1mm na 100m, 291mm na 1000, 582mm na 2000.
To ty frajeri, co nekoho smaznou na 2 kilometry musj ku*va umet, mit ku*va dobrou flintu a optiku a k tomu ku*va hodne kliku.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Opakovaci kulovnice - jakou mate?

Příspěvek od nettik » úte 18.6.2013, 14:27

moc pekny ne, ale pekny jo... cekal jsem to horsi, ale tak nejak konzistnejsi, jo...ale jak rikas, prdel to neni. Trochu energie navic to stoji nez pri tech 80m. Vitr mi moc nefoukal, jen chvilema(coz je horsi) a spis zprava, tak to mozna pomohlo i tomu rukojmi ze prezil :-) v zari to bude opacnej extrem - foukat asi bude a nejspis zleva :-/ to bude teprv sranda !
Kazdopadne frajeri co smaznou nekoho na 2km... maji 1) trochu jiny vybaveni 2) mozna bych ani nemluvil v mnoznem cisle, pac z tech nekolika miliard sneti na tyhle planete jich podle me neni ani 10 s potvrzenejma zasahama na 2km ...ale nevim, zadny cisla konkretni jsem nikde nehledal. Jen muj tip...nicmene by mi vubec nevadilo se jim aspon vzdaaalene priblizit treba jednou, omylem...casem :-D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Opakovaci kulovnice - jakou mate?

Příspěvek od Starosta » úte 18.6.2013, 19:25

Moc pěkný, i takhle po netu se rád pokochám :)

Nožky už mám doma, čištění taky, flinta snad zítra a pak rychle na policajty, ať můžu na střelnici...
Ale první bude vyměřování potřebných kroužků, objednávka, úmorný čekání na dodávku a montáž.

Fakt se těším, až to někde porovnáme kus vedle kusu.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

Zpět na „Opakovací“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz