osobní názor: VOLBY A POLICIE


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re ondřej

Příspěvek od realcop » pon 05.6.2006, 13:06

MNě dredaři nevadí. vadí mi Anarchisti což je protipól skinheadů. Jsou to dva extrémy. Pokud má někdo dredy nebo rastu a sluší mu to pak nemám problém. Rasta dokonce sluší některým holkám moc.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Příspěvek od Glockmaniak » pon 05.6.2006, 13:09

Ondřej píše:Glockmaniak: Jen ze zvědavosti - uvedl si, že dredaři jsou verbež. Takže podle tebe též krátké vlasy - krátký rozum, dlouhé vlasy - dlouhé vedení apod.? Nebo ti nějaký dredař ublížil a tak je to verbež?
Dredaři jsou verbež, protože dělají v noci ve městech bordel. Ať se chovají slušně a nebudu s nima mít problém - nejsem předpojatý a na vlasech mi vůbec nezáleží. Já sem tady od toho, abych tyhle lidi chytal bránil tak před nimi společnost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: pon 22.8.2005, 23:53

Příspěvek od Ondřej » pon 05.6.2006, 13:12

Glockmaniak: Teda promin, nechci do tebe nejak kopat, ale nemela ta tvoje prezdivka byt jen MANIAK? Kdyby tobe rozrezali otce a policista (trotl/flakac) uzavrel vysetrovani s tim, ze to byla sebevrazda, nechtel bys jeho "hlavu na spalek"? A jestli policiste upozorni na tak zavazne pochybeni! sveho kolegy, pak je to jedine spravne. Kdyby se vsichni navzajem kryli, jak by to asi dopadlo?!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: pon 22.8.2005, 23:53

Příspěvek od Ondřej » pon 05.6.2006, 13:14

Glockmaniak: Moment, to sem nejak nepochytil... Ty jsi POLICISTA?!!! To snad NE!!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re Glockmaniak

Příspěvek od realcop » pon 05.6.2006, 13:14

Měl jsem pár případu, kdy jsem donesl zpracovaný záznam tak a takové důkazy, že nebyl problém dojít si pro pachatele. Prostě grázl na zlatém podnose. Přesto se na to dotyční vyšetřovatelé vyprdli, protože se jimnechtělo. To nejsou kolegové to jsou dobytci. Ty se snažíš a oni ti prostě zlikvidují tvoji práci. To kolega nedělá. Chci říct pokud je to echt debil, nevidím důvod proč ho tolerovat. Jen z kolegiality. Pokud byla hlava oddělená od těla a pokud v tomto případě média nelžou, nešlo o chybu, ale o záměrnou lenost. Věděl že se to může stát.

Za chybu bych kolegu nepotopil, za evidentní překážení v práci a maření práce ostatních ano. taková uškodí všem.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » pon 05.6.2006, 13:15

Glockmaniak: Policie tu neni od toho, aby drzela pri sobe a klokotala si afery a nezdary pod poklickou. Smysl policie vidim ve spravedlnosti a efektivite (oproti soudum), tedy i vylepsovani sebe sama (vcetne vymeny lidi, kteri tam nemaji co delat).
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: pon 22.8.2005, 23:53

Příspěvek od Ondřej » pon 05.6.2006, 13:22

Realcop: Presne tak! Jen doufam, ze mr.MANIAC neni clenem zadne oficialni ozbrojene slozky v CR...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Příspěvek od Glockmaniak » pon 05.6.2006, 13:30

Ondřej píše:Glockmaniak: Teda promin, nechci do tebe nejak kopat, ale nemela ta tvoje prezdivka byt jen MANIAK? Kdyby tobe rozrezali otce a policista (trotl/flakac) uzavrel vysetrovani s tim, ze to byla sebevrazda, nechtel bys jeho "hlavu na spalek"? A jestli policiste upozorni na tak zavazne pochybeni! sveho kolegy, pak je to jedine spravne. Kdyby se vsichni navzajem kryli, jak by to asi dopadlo?!
Pokud by mi někdo zastřelil otce, tak bych se asi na polici nespoléhal a vyřídil to jinak. Ptáš se proč? Chtěl bych vidět Tebe, pane spravedlivý, jak by si se tvářil na to, kdybys viděl, že ho policie sice přihraje soudu na talíři i s oblohou a příborem, a když už ho nakonec zašijou, tak je za 4 roky venku. Pak je nádhera, pokud žiješ na malém městě toho člověka potkávat denodeně a on se na tebe vždy krásně usměje... Žůžo, co?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 294

Registrován: úte 06.12.2005, 12:20

Bydliště: WEST

Příspěvek od veselka » pon 05.6.2006, 13:30

maniak: nemůžeš činy jednotlivce schovávat za skupinu!?
to realcop:
To víš...když se splní procenta vyřešených trestních skutků, tak proč by někoho ještě chytali??? (souhlas ti co mají dělat svou práci a nedělají jí pořádně - nemají tam co dělat) Bohužel u policie je to jako všude jinde - existujou poctivci a nepoctivci.
Pacifismus je NEMOC modEUrni doby.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: pon 22.8.2005, 23:53

Příspěvek od Ondřej » pon 05.6.2006, 13:43

maniak: Tvoje reakce je zcestna a vlasne to ani reakce neni. Ja totiz kritizuju tvuj postoj k tomu, kdyz policista ukaze na jineho policistu, kdyz ten zasadnim zpusobem pochybil.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re

Příspěvek od realcop » pon 05.6.2006, 13:44

prostě a jednoduše i u policie pracujou lidi. Někdo proto, že má v kanclu pohodu a nechce se mu dělat a někdo proto, že ho ta práce baví. Ale je to tak nejen u policie. Muj brácha má to samé ve zcela privátní firmě.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Příspěvek od Glockmaniak » pon 05.6.2006, 14:03

Ondřeji si príííííííma kluk. Tebe by určitě chtělo mít za parťáka 99% policistů v republice ale bohužel mají smůlu protože zřejmě nesloužíš u policie. Byl bys taky hloupý kdybys tam šel. V soukromém sektoru se ti na platu daleko víc zviditelní, když budeš vše poctivě běhat hlásit šéfovi. Tak ať se Ti plní kapsy :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » pon 05.6.2006, 14:13

maniak: Mi přijde, že dáváš rovnítko mezi "prásknutí" někoho, kdo nechtíc udělal chybu, a vyhazov policajta, kterej záměrně něco podělá (ať už proto, že je línej, nebo z jinýho důvodu). Já to vidím naopak, když se policie zbavuje takovejch lidí, tak jen tleskám - protože i já můžu jednou potřebovat služby této "společnosti" a rozhodně netoužím po tom, aby tam seděl nějakej nekompetentní blb, pro kterýho bude můj zničenej život znamenat maximálně pár stovek ztrhnutejch z platu...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: pon 22.8.2005, 23:53

Příspěvek od Ondřej » pon 05.6.2006, 14:29

maniak: No, už sem si z tvych jinych prizpevku precetl, ze snad u PCR pracujes. Jestli je to pravda, jiste vis o chodu teto instituce vic nez ja, to je samo sebou. Taky si nemyslim, ze by se policiste nemeli chovat kolegialne a kdyz, ted placnu, policajt zapne maják a prosvisti mesto na cervenou, aby stihnul uvodni zapas ceske reprezentace (Cesi do-to-ho:)) a nezpusobi tim zadnou skodu, nevidim duvod, proc by to jeho kolega mel hlasit. Ale kdyz se stalo to, o cem se pise vyse, neni spravne se vzajemne kryt a sem rad, ze to tak nebylo. A jestli ty, jako prislusnik PCR pristupujes k obcanum, kteri nosi dredy, apriori jako ke zlocincum, pred kterymi mas povinnost nas, slusne lidi s tebou schvalenym ucesem chranit, pak NEJSI CLOVEK NA SVEM MISTE!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Příspěvek od Glockmaniak » pon 05.6.2006, 15:03

Že ty nosíš dredy? Jinak si nedovedu představit, proč Tě to tak nadzvedlo. Já vůbec nesoudím lidi podle vlasů, už jsem Ti to jednou psal (musíš číst!) a ani nejsem člověk, který projede městem na maják, aby stihl hokej. To opravdu ne! Nevím co mi to tu vnucuješ za nesmysly. Nejsi kompetentní hodnotit mne nebo můj výkon služby, kterému navíc vůbec nerozumíš a ani nejsi kompetentní hodnotit, zda jsem člověk na svém místě nebo ne, protože policejní práci znáš maximálně z filmu :biggrin: Dredaře nemá ráda většina policajtů, hlavně Ti, kteří se s nimi dostávají více do kontaktu - tnapř. hlídková služba. S "dredama" je totiž už problém pokud potřebuješ jejich KO. Jsou drzí, vzpupní a často je z pouhé kontroly nakonec předváděčka. Až se naučí ti tvoji oblíbenci respektovat zákony a uposlechnou každého příkazu VČ při výkonu pravomoci, tak se můžem bavit. Pokud máš známé u policie (jak státní tak městské), tak se zeptej na dredaře. Sami Ti řeknou své. Doporučuji se zeptat také u příslušníků pořádkovek např.SPJ. Tito s nimi mají také bohaté zkušenosti (např. medializovaný Czech Tek).

EDIT BY MODERATOR: nepoužívejte prosím citace v reakci, která následuje konkrétní příspěvek. Děkujeme.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re: Ondřej

Příspěvek od realcop » pon 05.6.2006, 15:10

Ondřeji nemyslím že Glockmaniak myslí lidi co nosí dredy nebo rastu. Jde o to že spousta lidí z anarchistických hnutí nosí dredy a tak to zřejmě dává dohromady. Je to to samé jako když se mluví o vlastnících zbraní jako o agresivních lidech. Mají zbraň a tudíž jsou agresivní. A prosvištět město kvůli zápasu neblázni. Nemyslím, že bych chtěl koukat na jakýkoliv zápas z nemocničního lůžka na jipce. Jinak souhlasím s tím že dělat chyby je lidské a člověk by měl dostat šanci chybu napravit. Ovšem záměrně škodit a mařit práci ostatních je lumpárna a není důvod takového kolegu držet nad vodou. Bohužel má Glockmaniak v jednom pravdu. Vidím až příliš často chodit po svobodě lumpy, které jsem chytil. Chlap, který na mně a kolegy vytáhl nůž a před tím vyhrožoval zabitím servírce byl venku za tři hodiny a šel do hospody vyhrožovat svědkům. Pravděpodobně se nedostane do vězení dokud někoho nezabije.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: pon 22.8.2005, 23:53

Příspěvek od Ondřej » pon 05.6.2006, 15:50

Realcop: O.K., vychazel sem z toho, ze dredar=clovek, co nosi dredy. Jestli Glockmaniak uvazoval zpusobem dredar=problemovy clovek, agresivni anarchista apod., skoda ze nevysvetlil - souhlasil bych s nim a vubec bych na to nereagoval. Ten priklad se zneuzitim houkacky byl priklad toho, kdy bych pochopil, ze to kolega na kolegu jasne nebude hlasit - asi spatnej priklad, bylo to prvni co me napadlo a nemyslim si, ze se to deje(i-kdyz co ja vim, uz sem videl houkajici sanitku s pustenym majakem, jak zastavila u trafiky a ridic si sel koupit cigarety...). Na spravnosti vyse reseneho pripadu se shodneme a ze u nas soudy a zakony nejsou nic extra efektivniho a spousta hajzlu je malo trestana, nebo vubec ne, s tim taky souhlasim.

Glockmaniak: Dredy nenosim, spousta mych kamaradu vsak ano a tak sem si predstavil, jak v ramci ochrany slusnych obcanu je nekde vecer usmernujes... Jak si psal "nejsem předpojatý a na vlasech mi vůbec nezáleží" a jeste pred tim "dredari jsou verbez", nejak me to zmatlo - moje chyba. S tim majakem na cervenou to byl jen priklad - vysvetleni viz. vyse. "Dredare" mozna vetsina policistu rada nema, ale snad se vetsina policistu vyjadruje lepe a konkretneji nez ty - vem si priklad z Realcopa :wink: . Ti "dredari" a "moji oblibenci" jsou jeden z duvodu, proc nosim zbran - ja ti verim, ze to s nimi nemate jednoduche a jednani a kontakt s nimi ti nezavidim. Jestli souhlasis, tak dalsi nasi rozpravu si muzem vymenovat soukrome pres soukrome zpravy, at to tady nezahlcujeme vecmi, ktere uz se puvodniho tematu zas tolik netykaji.
PS: Jestli jedes na sraz, rad si s tebou dam pivo a muzem pokecat.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Příspěvek od Glockmaniak » pon 05.6.2006, 16:10

to Ondřej: No vidíš. Nakonec mluvíš rozumně. Asi i já jsem byl špatně pochopen. Jak sem psal. Je mi jedno, jestli má někdo krátké nebo dlouhé vlasy (já mám např. 1 mm krátké). Pokud budu kontrolovat dredaře a oni budou slušní, bude to OK. Zkontroluji, popřeju pěkný zbytek dne a odjíždím po svém. Pokud ne, mohou si následky i celkový pohled na ně přičíst sami sobě. Dále, pokud by kolega zneužil VRZ, tak bych to na něj určitě nehlásil, ale řekl bych mu pěkně od plic mezi čtyřma očima svůj názor a za rámeček by si to rozhodně nedal. Jinak věř, že černej VRZ si lajzne málokdo, tím méně řadový policista.
Pokud chceš ještě pokec, určitě můžem využít soukromé zprávy, popř. mi klidně napiš na mail. Na sraz bohužel nejedu. Už dlouho dopředu mám naplánovanou dovolenou a kryje se mi to se srazem. Manželka by asi střílení místo hor nerozdýchala :D Jestli ale bude sraz příští rok (chtělo by to, aby se dal vědět termín co nejdřív např. kvůli lidem co slouží služby) tak bych jel určitě a určitě bychom pokecali. Já bohužel bez piva, protože jak jistě víš, zbroják můžeš propít jako řidičák. Je to prostě zákon a ten já respektuji. Navíc mi připadá divné jet na sraz glockařů bez Glocka.

PS: Jsem rád, že jsme se takhle pěkně dohodli a že se náš spor neuzavřel hádkou. Mrzelo by mne to.. Jsem člověk který se nerad hádá a v osobním životě mám prý "nálepku" pohodáře. Tobě i ostatním přeji, ať si sraz užijete, ať vám neprší a hlavně, ať se to osvědčí a jede se příští rok znova.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re:

Příspěvek od realcop » pon 05.6.2006, 17:26

Skutečně je to tak. Každe policejní auto v Praze má GPS. Nejen že to hlásí kde jsi, ale dokonce se to krásně modře rozbliká na mapě, když zapneš maják a ukáže to i rychlost. A věř mi maják na černo se špatně vysvětluje. Tohle bych taky řešil stejně jako Glockmaniak. Asi bych řidiči řekl hodně sprostých slov.

Stejně tak jsem potkal spoustu lidí co mají dredy a byli slušní a spoustu blců co neměli vlasy žádné a nemuseli to být ani skinheadi. tedy na délce vlasů nezáleží. Záleží na množství zdravého rozumu.

Nicméně mila včela překvapila, že by uvítal kdyby policisté měli jen pravicové smýšlení. Což se rovná tomu s těmi vlasy. Kdo to má jinak než v pravo je špatný. uvítal bych kdyby i vysocí důstojníci neměli s politikou a politiky pranic společného. Bohužel je to jinak. Vysocí policejní důstojníci si tvoří svoje junty zaměřené na určitou stranu a pak do domadá jako kauza Kořistka kontra Kubice.

Být na mně tak bych důstojníky jež se blíže stýkají s politiky jinak než pracovně a to jakýmikoliv okamžitě vyhodil. Takové kamaradšofty akorát policii poškozují.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od pitt » pon 05.6.2006, 19:55

To glockmaniak:Abych se zastal ondry,taky jsem tě dost dlouho nechápal.Píšeš dredeř a myslíš anarchista.To je jako kdyby jsi psal krátkovlasý a myslel skina.A to stím jedním zákopem se ti taky moc nepovedlo.Určite bych nekryl něčich lenost,nebo flákačství.Kvůli takovým výrokům a skutkům má policie špatné jméno.

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz