Oznameni policistovi, ze mam u sebe zbran.


Vše o právu, zákonech, zbrojním průkazu a souvisejících věcech

Příspěvky: 630

Registrován: úte 15.11.2011, 12:54

Bydliště: Praha

Re: Oznameni policistovi, ze mam u sebe zbran.

Příspěvek od E-Ryc » ned 03.2.2013, 7:34

Na odlehceni, vcera se me sekuritak na Space Needle v Seattlu zeptal, jestli nesu skryte ;-) Pry na zaklade batohu 5.11...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Oznameni policistovi, ze mam u sebe zbran.

Příspěvek od S474N » ned 03.2.2013, 7:39

E-Ryc: a cos mu odpovedel? *40*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Re: Oznameni policistovi, ze mam u sebe zbran.

Příspěvek od Shi » ned 03.2.2013, 21:45

john.hawk píše:připouštím že v celé čr je velmi mnoho pastí, kde se řidiči kostí..ale děje se to především pro to, že na to někdo neupozorní, nepožaduje vysvětlení proč tomu tak je, a nekope natolik aby se na tom něco změnilo.
Já to zkusil jednou, odbor dopravy jsem upozornil, fotky dokumentující nevyhovující stav zaslal a výsledek bylo, že mi ti kreténi napsali, že značení je v pořádku (ikdyž je nefunkční).

Pak jsem se bavil s pár policajty a ti mě uklidnili, že na příslušném odboru skutečně sedí naprostí pitomci, takže jakákoliv snaha je marná.

Nesmyslné značení nedodržuji a hodlám v tom pokračovat. Hlídku čekající na chudáky, kteří věří na fyzikální zákony a ne na blbé značky, jsem zatím přehlédl jenom jednou.

Mimochodem, nevíš proč v Brně v nových tunelech je omezení na 60 km/h, ikdyž jsou očividně projektované na 80 km/h a proč při sebemenším náznaku sněžení snižují v tunelech rychlost na 40 km/h ? To ti dopravní "odborníci" chtějí, aby řidiči v tunelu usnuli nudou ?
Není divu, že tato rychlostní omezení už skoro polovina řidičů ignoruje. Tragédií je, že až bude v tunelu, nebo na jeho výjezdu skutečný průšvih a omezení na 40 km/h bude mít smysl, tak toto omezení skoro nikdo nebude brát vážně.
cipis píše: Co se týče našich soukromých názorů, že je něco blbě (třeba označkováno), tak dokud patřičná instituce neuzná, že je to blbě a situaci napraví, tak to prostě dodržovat musíme, ikdyby to byla dle vlastního názoru kravina na n-tou.
Aha, takže když si nedávno kdesi ouřadové spletli značky doporučená rychlost a minimální přípustná rychlost a vyvěsili minimální namísto doporučených, tak to podle tebe znamenalo, že v případě náledí tam měl řidič dodržovat tu předepsanou minimální rychlost ? A to ikdyby daný úsek nebylo možné touto předepsanou minimální rychlostí projet ? To asi ne.

Tomu, že i blbě umístěné nebo nesmyslné značky dodržovat musíme přece sám nemůžeš věřit.
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne ned 03.2.2013, 23:09, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Oznameni policistovi, ze mam u sebe zbran.

Příspěvek od john.hawk » pon 04.2.2013, 9:02

něco je město, skusil bych ty stejný papíry poslat na kraj, pak do novin, do televize prostě takové klasické kolečko.. datovkou je to velmi jednoduché.. :D
to že člověk neuspěje u orgánů a zejména orgánek prvního stupně by ho nemělo odradit..
PS: S těma tunelama máš pravdu..otázka materiálního znaku přestupku, zda jsou kamery v tunelu homologované od CHMÚ atd.

Příspěvky: 630

Registrován: úte 15.11.2011, 12:54

Bydliště: Praha

Re: Oznameni policistovi, ze mam u sebe zbran.

Příspěvek od E-Ryc » pon 04.2.2013, 9:29

S474N píše:E-Ryc: a cos mu odpovedel? *40*
Ze ve statech ne ;-)

Zpět na „Právní koutek“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz