P: britský windproof komplet

Příspěvek od Rainier Wolfcastle » stř 18.3.2015, 10:27

Ahojte,

Prodám originální britský windproof komplet v maskování DPM. O co se jedná? zjednodušeně se dá říct, že je to "Fjallraven" pro chudé, tj. hustě tkaná látka (ne jak tvrdí většina army shopu membrana), která je větruodolná, do určité míry voděodolná a vysoce prodyšná.
Bez jakékoliv impregnace bez problémů vydrží drobnější déšť. V případě použití Fjallraven vosku je voděodolnost na vysoké úrovni. Na místech ošetřených touto impregnací se tvoří z vody kuličky a ty se odporoučí do...

Parka- je delšího střihu s kapucí a spoustou kapes. Velikost je dle štítku 180/112
Kalhoty-Rip stop, 6kapes a rozepínací nohavice (pokud se nohavice dostatečně navoskují, není potřeba návleků). Velikost 82/96/112

Britové ty velikosti mají docela divoké, od každého tipu oblečení mám jiné velikosti. Proto pokud by měl někdo zájem a neznal by svou přesnou velikost, rád mu sourkomě sdělím své míry Wink

Celý komplet jsem kupoval jako fungl nový zabalený v origoš igelitech. Nikde nejsou žádné stopy nošení. Žádná oděrka, žádná trhlinka, prostě nic. Byl jsem v tom parkrát venku. Prodávám, protože ve společenství, kde to potřebuji používat, je komplet v maskovacím provedení brán jako politicky nekorektní...


Vzhledem ke stavu 99,9% bych rád za komplet 1200Kč včetně pošty, což je třetinová cena za samostatné kalhoty od Fjallravenu.
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]