P: Glock 22 4gen.


Již neplatné inzeráty.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

P: Glock 22 4gen.

Příspěvek od Fox4077 » pát 24.1.2020, 11:15

Kupoval jsem jej nový 15.10.2015, záruka tedy ještě do 15.10.2020, paragon i registrační kartu mám.
Kompletní balení, stav prakticky nové zbraně, vystřeleno do 300 nábojů.
Je to již můj poslední Glock, proto prodávám sakum prdum i se všemi náhr. díly i glock-předměty. Momentálně přecházím k revolveru.

- vnější kydexové pouzdro a kydexové pouzdro na zásobník
- vnější pouzdro Blackhawk sepra s pádlem a s opaskovým průvlekem
- vnější pouzdro Blackhawk sepra s pádlem
- nylonové vyztužené pouzdro na zásobník
- 4ks zásobníků
- 4ks cvičných nábojů
- plastový box na 100 nábojů
- 361ks nábojů S&B (180grs 11,7g)

Na zbrani je čelo závěru s Českým lvem, je instalována také 2kg stojina spouště a záslepka pažby Ghost gen.4 pro výměnné hřbety.
Původní čelo závěru i stojinu spouště přiložím.

náhradní díly: pružina zápalníku 24N: 3ks, pružina zápalníku 28N: 1ks, miska a vodítko zápalníku, pružina vytahovače a pružina blokace zápalníku,

Glock-předměty: hrnek, propiska, odznak do klopy, hliníkový znak Glock např. na popruh batohu apod., nějaké nášivky a samolepky,

Nejsem moc mobilní, proto bych poprosil případné zájemce, aby reagovali na mou nabídku jen v případě, že budou schopni si pro zbraň přijet do Opavy.
Pořizovací cena výše popsaného byla cca 27tis.
Tak si myslím, že 19tis. na rozjezd nevypadá tak strašidelně. :)
Samozřejmě, že nákupko a ZP bych rád viděl.
Díky.
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: P: Glock 22 4gen.

Příspěvek od Fox4077 » pon 03.2.2020, 16:13

18 000.-
Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: P: Glock 22 4gen.

Příspěvek od Fox4077 » pát 28.2.2020, 14:27

Děkuji za prostor a poprosím za smáznutí.
Sice jsem neprodal, ale prvotní poblouznění po pořádném kolťáku odeznělo, tak zůstávám u Glocka. :wink:
Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.

Zpět na „Archív inzerátů“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz