P: Prodám Glock 26


Již neplatné inzeráty.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 36

Registrován: pát 08.5.2009, 9:48

Bydliště: Praha

P: Prodám Glock 26

Příspěvek od Horst » stř 18.4.2012, 17:54

Prodám Glock 26. Lokalita Praha. Cena 11 000Kč,-. ZP+NP je samozřejmostí. Tři zásobníky + jeden s bodkou. Nastříleno 1500. Celkový stav 1B. Nošený vždy skrytě ( osobní ochrana)a žáný dobrodružný kousky........ Koupeno v alliancze.cz.
Důvod prodeje: Byl jsem napaden a málem jsem ho použil.....
Nejmocnější je ten, kdo přemůže sám sebe.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Re: Prodám Glock 26

Příspěvek od FRENKY » stř 18.4.2012, 18:37

Zřejmě to sem nepatří, ale velice mě zajímá co se stalo a proč ses rozhod zbavit se zbraně.

P.S. Zbraň koupit nechci, tak jestli chceš, tak můj post ignoruj.
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 36

Registrován: pát 08.5.2009, 9:48

Bydliště: Praha

Re: Prodám Glock 26

Příspěvek od Horst » stř 18.4.2012, 18:51

FRENKY píše:Zřejmě to sem nepatří, ale velice mě zajímá co se stalo a proč ses rozhod zbavit se zbraně.

P.S. Zbraň koupit nechci, tak jestli chceš, tak můj post ignoruj.

Prošel jsem si půlročním martýriem vyšetřování, prokazování, právníkama a soudem. Bude následovat ještě další řízení . Nemám na to nervy. Byl jsem ozbrojenej, ale nebyl žádnej svědek a tak to bylo tvrzení proti tvrzení. Nemohl jsem se situaci vyhnout a ani jsem nezadal příčinu. Při napadení si útočník všiml že jsem ozbrojenej a tak řekl policajtům že jsem mu vyhrožoval zbraní a proto se BRÁNIL :-). V konečným důsledku dostal podmínku 8/20. Chápu že zbraň mám na ochranu zdraví a života, ale já na to prostě nemám.
A mám obavu že to příště neustojím a nenechám si po této zkušenosti zase zlomit čelist. Toť vše...
Nejmocnější je ten, kdo přemůže sám sebe.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Re: Prodám Glock 26

Příspěvek od FRENKY » stř 18.4.2012, 19:05

Chápu. Díky.
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.

Příspěvky: 12

Registrován: ned 25.9.2011, 21:10

Zbraň: glock

Re: P: Prodám Glock 26

Příspěvek od Valda » stř 18.4.2012, 21:36

Poslal jsem SZ

Příspěvky: 32

Registrován: čtv 26.11.2009, 18:58

Zbraň: G 21

Re: Prodám Glock 26

Příspěvek od Petr N » čtv 19.4.2012, 12:29

Horst: vím že to jsem nepatři ale tohle je dost smutné co jse stalo a dějě , už jsem taky uvažoval o prodeji zbrani :oops: :evil:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 299

Registrován: pon 23.7.2007, 13:12

Zbraň: Glock 17,26

Bydliště: Praha

Re: P: Prodám Glock 26

Příspěvek od DeadlyOne » čtv 19.4.2012, 13:34

Horst: Tvoje prohlaseni "..ale ja na to proste nemam" nejak nekoresponduje s tim co mas v podpisu pod carou "Nejmocnejsi je ten , kdo premuze sam sebe". Je to tve rozhodnuti a kazdy na to ma pravo. Jen si rikam, co bude priste? Nechas se radsi napadnout, pobodat, prepadnout, nebo zabit? Jen proto aby jsi nemusel vypovidat u PCR, pred soudem, tahat se s pravnikama? Nepremohl si byrokracii a zhovadilost OCTR, nepremohl si ani sam sebe. Zaradil jsi se mezi populaci tech, kteri radsi ustoupi a rezignujou na moznost obrany pred utokem. Dasli bod a plus pro zmrdy na druhy strane barikady. Je to naznak a odkaz zmrdum ze si muzou delat co chteji. Protoze nakonec stejne vzdycky vyhrajou a nic se jim nestane, porotoze sporadani a odpovedni obcane teto zeme, dodrzujici zakony, nemaji na to se soudit s utocnikem, ale maji na to se nechat napadat, pobodat, nechat se i mozna zabit. Kam to nase spolecnost speje uz fakt nevim. Nezapomen ze nejsi nucen zbran nosit, porad je tu moznost mit ji doma v trezoru. Tvoje uplna rezignace je pro me nepochopitelna.

Sorry za OT.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 36

Registrován: pát 08.5.2009, 9:48

Bydliště: Praha

Re: P: Prodám Glock 26

Příspěvek od Horst » pát 20.4.2012, 11:51

DeadlyOne: Nemas se za co omlouvat. Věř mi že citát jenž je mým motem práve vystihuje tuto situaci.
V momentě kdy se začnu přesvědčovat o tom že mám morální právo použít zbraň a jsem v právu, tak jsem prohrál sám nad sebou. Jsem přece vyvolený nosit zbraň.
Spousta lidí si myslí že mají právo použít zbraň, ale jenom pár jich má tu odvahu to udělat.
Já mezi ně nepatřím. No a otázka zbraně v trezoru, tak to je jako mít pé.. 30cm a nosit ho jenom v kalhotech. :-) No a věř mi že nade mnou nikdo nezvítězil. Bylo by tomu tak kdybych toho frajera střelil do břicha a pak se rozplakal ned tím co jsem udělal. Takhle jsem dostal jenom do huby a měl zlomenejch pár kostí... Horší bylo že jsem měl nahnáno že by mi tu zbraň chtěl vzít . Co pak , začal bych střílet ????
Sorry za OT.
Nejmocnější je ten, kdo přemůže sám sebe.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: P: Prodám Glock 26

Příspěvek od S474N » pát 20.4.2012, 12:09

Horst: aha, takze tys zjistil, ze "na to nemas", tak to je proste dobre, ze ses toho kveru zbavil. Treba k takovemu zjisteni taky nekdy dojdu, az se ocitnu primo v te situaci. Nebo naopak toho dotycneho postrelim/zastrelim - protoze bohuzel nebudu mit jistotu, ze mi chce "jenom" polamat par zeber. Tezko soudit, jak to nakonec dopadne, zatim jsem rozhodnut se branit a proto zbran nosim.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: P: Prodám Glock 26

Příspěvek od kolaCZek » pát 20.4.2012, 12:11

S474N: Bohuzel to, ze na to clovek nema, zjisti v tu nejmin vhodnou chvili... :?
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 652

Registrován: úte 29.3.2005, 14:38

Re: P: Prodám Glock 26

Příspěvek od MujGLOCK.com » pát 20.4.2012, 12:12

Pánové, v diskusi prosím pokračujte zde:
:arrow: napadeni-obrana-a-dusledek-t8784.html
Uživatelský avatar

Příspěvky: 351

Registrován: pát 03.11.2006, 1:14

Bydliště: Praha

Re: P: Prodám Glock 26

Příspěvek od Black_Onyx » úte 24.4.2012, 22:02

stale volny?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 36

Registrován: pát 08.5.2009, 9:48

Bydliště: Praha

Re: P: Prodám Glock 26

Příspěvek od Horst » pát 27.4.2012, 18:19

Děkuji Všem zájemcům o zbraň za solidní jednání a zároveň se omlouvám Těm na které se nedostalo. Zbraň je dnes prodána a doufám že bude svému novému majiteli dobře sloužit .
Přeji Všem Glokařům jenom samou pohodu a radost ze střelby ( na střelnici :-) )
Nejmocnější je ten, kdo přemůže sám sebe.

Zpět na „Archív inzerátů“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz