Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je stř 28.10.2020, 0:43

Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 P: sklopná pažba FAB pro SA58 
Autor Zpráva

Příspěvek P: sklopná pažba FAB pro SA58
Prodám černou pažbu od FAB DEFENSE pro SA58 v provedení sklopná s absorberem zpětného rázu.

Koupená zde: http://www.armyshop-outdoor.cz/pazby/40 ... a58-1.html

Pažba má 8 poloh nastavení délky a lze ji sklápět vpravo i vlevo (podle toho na jakou stranu se při montáží uživatel rozhodne)

Pažba byla používaná 4 měsíce na krátké Gazele a je jako nová.
Důvod prodeje - přecházím na stejný typ pažby, ale bez absorberu zpětného rázu.
Funguje výborně, ale při mé postavě při zapichování jsem schopen ho silou stlačit a cítím v rameni lehké "pružení" a to mi nevyhovuje ... subjektivní pocit.

Cena -1000 Kč proti nákupu, tzn. nyní 3.450,- Kč.
- v případě dobírky + poštovné 150 Kč
- v případě platby předem na účet - poštovné zdarma
- osobní předání Brno a v horizontu nějakého týdne možno i Praha, HK, OL a OV - dle domluvy

K pažbě nabízím i destičku s okem pro řemen - mezikus mezi pažbu a zbraň + delší šroub pažby.
Destička je upravena pro tento typ pažby - větší středový otvor a vyfrézované lůžko pro protikus pažby - profi úprava ve strojírenské dílně (žádné samodoma na koleně)

Destičku jsem dokoupil a nechal upravit extra pro tento prodej pažby - používám tu stejnou (stejně upravenou) + na ní mám dodělané druhé oko pro řemen na druhou stranu (pro leváka).

Destička je původně koupaná zde: http://www.sa58.cz/products/podkladova- ... by-expert/

V případě prodeje současně s pažbou, je cena zaokrouhlená (včetně úpravy) na 400 Kč.

Dokud se pažba neprodá, tak destičku samostatně prodávat nebudu. Pokud se pažba prodá bez destičky, tak tuto nabídku samostně k prodeji za cenu 450,- Kč a podmínky dodání stejné jako u pažby. Případní zájemci o samostatnou destičku se mohou průběžně psát do pořadí ... ale myslím si, že pažba se prodá i s destičkou ... je to vychytaná kombinace.

Na prodej nespěchám, takže nebudu v dohledné době slevovat.

Snad jsem na nic nezapomněl ... případné dotazy rád zodpovím ...

Přílohy:
SEIKEL_FAB_pazba_sa58.jpg
SEIKEL_FAB_pazba_sa58.jpg [ 241.17 KiB | Zobrazeno 1068 krát ]
čtv 14.11.2013, 0:49

Příspěvek Re: P: sklopná pažba FAB pro SA58
Sleva na 2.950,- Kč.

úte 11.3.2014, 7:53

Příspěvek Re: P: sklopná pažba FAB pro SA58
Prodáno.
Možno uzamknout.
Děkuji za prostor.

pon 07.4.2014, 9:09
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 3 ]